punkty: 480
Stadion Miejski
Mława, Mikołaja Kopernika 38
Odsłon: 797
Sędziowie: Gąsiorowski Konrad (sędzia główny), Łasocha Maciej (sędzia asystent 1), Sieraj Artur (sędzia asystent 2)

18:25Nikt
1-5 Pogoń wychodzi z kontrą Zina do wychodzącego prawą stroną Apolinarskiego ten ucieka i wpada w pole karne zagrywa do Ziny który bez problemów strzela
18:22Nikt
63 min 1-4 Pogoń odzyskuje pilke na połowie przeciwnika piłka zagrana do wchodzącego Apolinarskiego w pole karne ten zagrywa mocną piłkę wzdłuż bramki i zawodnik Mławy próbując wybić piłkę strzela
18:14Nikt
Nie strzelony zawodni strzelą w słupek
18:13Nikt
Karny dla Mlawy
18:13Nikt
53 min Niski odzyskuje piłkę na połowie przeciwnika mija trzech zawodników Mławy strzela z pola karnego nie do obrony
18:11Nikt
50 min piłka wrzucona na w pole karne Pogoni zgranie głową do Środka na 5 metr strzał i 1-2
18:09Nikt
49 kin Żona wprowadza piłkę w pole karne zagrywa do boku do Niskiego ten zagrywa do stojącego na 5 metrze do Jaronia który pewnym strzałem podwyższa na 0-2
17:47RegioWyniki
17:31Nikt
28 minuta strzał Ziny bramkarz bez szans 0-1
17:29Nikt
25 min bramkarz Pogoni poślizgnął się w rogu pola karnego piłkę przejmuje zawodnik Mławy strzela ale na szczęście dla Pogoni wprost w bramkarza
17:17Nikt
15 min Niski strzela z pola karnego Mławy bramkarz odbija piłkę przed siebie i Zinkiewicz nie trafia z 2 metrów w bramkę
13:31~Ajajaj
Jacku Kozioł, Ty musisz być wszędzie? Nie ośmieszaj się już. Do jednych masz pretensje o brak transmisji, do drugich o nie strzelonego karnego. Spieprzaj dziadu
10:01~Lipton12345