-
07 sie18:00Iskra Ciechocin00:Flisak Złotoria
-
08 sie11:00Polonia Bydgoszcz20:Pomorzanin Serock
-
08 sie17:00Sportis Łochowo21:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
08 sie17:00Legia Chełmża54:Mustang Ostaszewo
-
08 sie17:00Sokół Radomin11:Wda II/Strażak Świecie
-
08 sie17:00Czarni Nakło nad Notecią34:Gryf Sicienko
-
08 sie17:00Wisła Nowe81:Tor Laskowice Pomorskie
-
09 sie17:00Olimpia II Grudziądz31:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
14 sie17:30Flisak Złotoria23:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
15 sie11:00Wda II/Strażak Świecie41:Czarni Nakło nad Notecią
-
15 sie11:00Mustang Ostaszewo10:Polonia Bydgoszcz
-
15 sie17:00Gryf Sicienko30:Wisła Nowe
-
15 sie17:00Pomorzanin Serock01:Sokół Radomin
-
15 sie17:00Radzynianka Radzyń Chełmiński04:Legia Chełmża
-
15 sie17:30Iskra Ciechocin33:Sportis Łochowo
-
15 sie18:00Tor Laskowice Pomorskie15:Olimpia II Grudziądz
-
22 sie11:00Polonia Bydgoszcz01:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
22 sie11:00Sokół Radomin23:Mustang Ostaszewo
-
22 sie11:00Wisła Nowe32:Wda II/Strażak Świecie
-
22 sie17:00Sportis Łochowo31:Flisak Złotoria
-
22 sie17:00Legia Chełmża20:Iskra Ciechocin
-
22 sie17:00Czarni Nakło nad Notecią21:Pomorzanin Serock
-
22 sie18:00Tor Laskowice Pomorskie30:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
23 sie17:00Olimpia II Grudziądz60:Gryf Sicienko
-
29 sie11:00Mustang Ostaszewo20:Czarni Nakło nad Notecią
-
29 sie13:00Wda II/Strażak Świecie70:Olimpia II Grudziądz
-
29 sie16:00Radzynianka Radzyń Chełmiński21:Sokół Radomin
-
29 sie17:00Flisak Złotoria02:Tor Laskowice Pomorskie
-
29 sie17:00Gryf Sicienko23:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
29 sie17:00Iskra Ciechocin05:Polonia Bydgoszcz
-
29 sie17:00Sportis Łochowo37:Legia Chełmża
-
01 wrz17:30Pomorzanin Serock05:Wisła Nowe
-
05 wrz11:00Polonia Bydgoszcz11:Sportis Łochowo
-
05 wrz11:00Sokół Radomin35:Iskra Ciechocin
-
05 wrz15:00Czarni Nakło nad Notecią43:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
05 wrz16:00Legia Chełmża40:Flisak Złotoria
-
05 wrz16:00Tor Laskowice Pomorskie31:Gryf Sicienko
-
05 wrz17:00Wisła Nowe60:Mustang Ostaszewo
-
05 wrz17:00Drwęca Golub-Dobrzyń11:Wda II/Strażak Świecie
-
06 wrz17:00Olimpia II Grudziądz100:Pomorzanin Serock
-
12 wrz16:00Flisak Złotoria26:Gryf Sicienko
-
12 wrz16:00Iskra Ciechocin41:Czarni Nakło nad Notecią
-
12 wrz16:00Sportis Łochowo03:Sokół Radomin(walkower)
-
12 wrz16:00
-
12 wrz17:00Pomorzanin Serock10:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
12 wrz17:00Mustang Ostaszewo41:Olimpia II Grudziądz
-
12 wrz17:00Radzynianka Radzyń Chełmiński13:Wisła Nowe
-
13 wrz11:00Wda II/Strażak Świecie23:Tor Laskowice Pomorskie
-
19 wrz16:00Polonia Bydgoszcz11:Flisak Złotoria
-
19 wrz16:00Czarni Nakło nad Notecią11:Sportis Łochowo
-
19 wrz16:00Wisła Nowe23:Iskra Ciechocin
-
19 wrz16:00Drwęca Golub-Dobrzyń30:Mustang Ostaszewo
-
19 wrz16:00Tor Laskowice Pomorskie00:Pomorzanin Serock
-
19 wrz16:00Gryf Sicienko30:Wda II/Strażak Świecie
-
20 wrz16:30Olimpia II Grudziądz60:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
30 wrz16:00Sokół Radomin30:Legia Chełmża
-
26 wrz11:00Mustang Ostaszewo10:Tor Laskowice Pomorskie
-
26 wrz11:00Iskra Ciechocin01:Olimpia II Grudziądz
-
26 wrz16:00Flisak Złotoria10:Wda II/Strażak Świecie
-
26 wrz16:00Pomorzanin Serock05:Gryf Sicienko
-
26 wrz16:00Radzynianka Radzyń Chełmiński00:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
26 wrz16:00Sportis Łochowo13:Wisła Nowe
-
26 wrz16:00Legia Chełmża53:Czarni Nakło nad Notecią
-
26 wrz16:00Polonia Bydgoszcz30:Sokół Radomin
-
03 paź11:00Olimpia II Grudziądz81:Sportis Łochowo
-
03 paź15:00Sokół Radomin10:Flisak Złotoria
-
03 paź15:00Czarni Nakło nad Notecią12:Polonia Bydgoszcz
-
03 paź15:00Wisła Nowe30:Legia Chełmża
-
03 paź15:00Drwęca Golub-Dobrzyń12:Iskra Ciechocin
-
03 paź15:00Tor Laskowice Pomorskie03:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
03 paź15:00Flisak Złotoria10:Sokół Radomin
-
03 paź16:00Gryf Sicienko14:Mustang Ostaszewo
-
04 paź11:00Wda II/Strażak Świecie50:Pomorzanin Serock
-
10 paź11:00Polonia Bydgoszcz13:Wisła Nowe
-
10 paź12:00Mustang Ostaszewo32:Wda II/Strażak Świecie
-
10 paź15:00Sportis Łochowo12:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
10 paź15:00
-
10 paź15:00Sokół Radomin40:Czarni Nakło nad Notecią
-
10 paź15:30Flisak Złotoria30:Pomorzanin Serock
-
10 paź15:30Radzynianka Radzyń Chełmiński23:Gryf Sicienko
-
10 paź16:00Iskra Ciechocin12:Tor Laskowice Pomorskie
-
17 paź12:00Czarni Nakło nad Notecią00:Flisak Złotoria
-
17 paź15:00Wisła Nowe50:Sokół Radomin
-
17 paź15:00Drwęca Golub-Dobrzyń22:Legia Chełmża
-
17 paź15:00Tor Laskowice Pomorskie22:Sportis Łochowo
-
17 paź15:00Gryf Sicienko25:Iskra Ciechocin
-
17 paź15:00Pomorzanin Serock12:Mustang Ostaszewo
-
18 paź11:00Wda II/Strażak Świecie10:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
18 paź13:00Olimpia II Grudziądz10:Polonia Bydgoszcz
-
24 paź11:00Polonia Bydgoszcz23:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
24 paź13:00Sokół Radomin30:Olimpia II Grudziądz(walkower)
-
24 paź14:00Legia Chełmża40:Tor Laskowice Pomorskie
-
24 paź15:00Flisak Złotoria11:Mustang Ostaszewo
-
24 paź15:00Radzynianka Radzyń Chełmiński143:Pomorzanin Serock
-
24 paź15:00Iskra Ciechocin40:Wda II/Strażak Świecie
-
24 paź15:00Sportis Łochowo44:Gryf Sicienko
-
24 paź15:30Czarni Nakło nad Notecią37:Wisła Nowe
-
31 paź11:00Olimpia II Grudziądz51:Czarni Nakło nad Notecią
-
31 paź11:00Wda II/Strażak Świecie30:Sportis Łochowo
-
31 paź11:00Mustang Ostaszewo11:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
31 paź13:00Drwęca Golub-Dobrzyń10:Sokół Radomin
-
31 paź13:00Gryf Sicienko00:Legia Chełmża
-
31 paź14:00Wisła Nowe30:Flisak Złotoria
-
31 paź14:00Tor Laskowice Pomorskie00:Polonia Bydgoszcz
-
31 paź14:00Pomorzanin Serock07:Iskra Ciechocin
-
07 lis13:00Sokół Radomin31:Tor Laskowice Pomorskie
-
07 lis13:00Wisła Nowe21:Olimpia II Grudziądz
-
07 lis13:30Flisak Złotoria03:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
07 lis14:00Iskra Ciechocin20:Mustang Ostaszewo
-
07 lis14:00Sportis Łochowo33:Pomorzanin Serock
-
07 lis14:00Legia Chełmża01:Wda II/Strażak Świecie
-
07 lis14:00Czarni Nakło nad Notecią03:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
07 lis18:00Polonia Bydgoszcz61:Gryf Sicienko
-
11 lis11:00Wda II/Strażak Świecie13:Polonia Bydgoszcz
-
11 lis11:00Mustang Ostaszewo61:Sportis Łochowo
-
11 lis13:00Olimpia II Grudziądz11:Flisak Złotoria
-
11 lis13:00Drwęca Golub-Dobrzyń31:Wisła Nowe
-
11 lis13:00Tor Laskowice Pomorskie30:Czarni Nakło nad Notecią
-
11 lis13:00Gryf Sicienko25:Sokół Radomin
-
11 lis13:30Pomorzanin Serock02:Legia Chełmża
-
11 lis14:00Radzynianka Radzyń Chełmiński03:Iskra Ciechocin
-
14 lis11:00Gryf Sicienko82:Czarni Nakło nad Notecią
-
14 lis13:00Flisak Złotoria00:Iskra Ciechocin
-
14 lis13:00Drwęca Golub-Dobrzyń120:Olimpia II Grudziądz
-
14 lis13:00Tor Laskowice Pomorskie03:Wisła Nowe
-
14 lis13:30Pomorzanin Serock02:Polonia Bydgoszcz
-
14 lis14:00Radzynianka Radzyń Chełmiński30:Sportis Łochowo
-
14 lis14:30Mustang Ostaszewo22:Legia Chełmża
-
15 lis11:00Wda II/Strażak Świecie31:Sokół Radomin
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz03:Tor Laskowice Pomorskie(walkower)
-
19 mar12:00Polonia Bydgoszcz24:Mustang Ostaszewo
-
19 mar13:00Sportis Łochowo34:Iskra Ciechocin
-
19 mar14:00Czarni Nakło nad Notecią11:Wda II/Strażak Świecie
-
19 mar14:00Legia Chełmża10:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
19 mar15:00Drwęca Golub-Dobrzyń10:Flisak Złotoria
-
19 mar15:00Wisła Nowe01:Gryf Sicienko
-
19 mar15:30Sokół Radomin42:Pomorzanin Serock
-
- -?:?Gryf Sicienko30:Olimpia II Grudziądz(walkower)
-
26 mar11:00Mustang Ostaszewo40:Sokół Radomin
-
26 mar11:00Wda II/Strażak Świecie14:Wisła Nowe
-
26 mar15:00Drwęca Golub-Dobrzyń12:Tor Laskowice Pomorskie
-
26 mar15:00Iskra Ciechocin02:Legia Chełmża
-
26 mar15:00Radzynianka Radzyń Chełmiński20:Polonia Bydgoszcz
-
26 mar16:00Pomorzanin Serock12:Czarni Nakło nad Notecią
-
26 mar16:15Flisak Złotoria20:Sportis Łochowo
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Wda II/Strażak Świecie
-
02 kwi12:00Polonia Bydgoszcz23:Iskra Ciechocin
-
02 kwi14:00Legia Chełmża30:Sportis Łochowo(walkower)
-
02 kwi15:00Tor Laskowice Pomorskie03:Flisak Złotoria
-
02 kwi15:00Wisła Nowe10:Pomorzanin Serock
-
02 kwi15:30Czarni Nakło nad Notecią03:Mustang Ostaszewo
-
02 kwi15:30Sokół Radomin53:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
02 kwi16:00Drwęca Golub-Dobrzyń12:Gryf Sicienko
-
- -?:?Pomorzanin Serock--:Olimpia II Grudziądz
-
09 kwi11:00Radzynianka Radzyń Chełmiński11:Czarni Nakło nad Notecią
-
09 kwi12:00Gryf Sicienko21:Tor Laskowice Pomorskie
-
09 kwi15:00Sportis Łochowo22:Polonia Bydgoszcz
-
09 kwi15:00Mustang Ostaszewo30:Wisła Nowe
-
09 kwi16:00Flisak Złotoria02:Legia Chełmża
-
09 kwi16:00Iskra Ciechocin11:Sokół Radomin
-
10 kwi11:00Wda II/Strażak Świecie40:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Mustang Ostaszewo
-
16 kwi12:00Gryf Sicienko11:Flisak Złotoria
-
16 kwi12:00Polonia Bydgoszcz23:Legia Chełmża
-
16 kwi15:00Tor Laskowice Pomorskie13:Wda II/Strażak Świecie
-
16 kwi15:00Czarni Nakło nad Notecią13:Iskra Ciechocin
-
16 kwi15:30Sokół Radomin22:Sportis Łochowo
-
16 kwi16:00Wisła Nowe11:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
16 kwi17:00Drwęca Golub-Dobrzyń12:Pomorzanin Serock
-
- -?:?Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Olimpia II Grudziądz
-
23 kwi?:?Flisak Złotoria--:Polonia Bydgoszcz
-
23 kwi15:00Legia Chełmża01:Sokół Radomin
-
23 kwi15:00Sportis Łochowo12:Czarni Nakło nad Notecią
-
23 kwi16:00Iskra Ciechocin13:Wisła Nowe
-
23 kwi16:00Mustang Ostaszewo51:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
23 kwi16:00Pomorzanin Serock50:Tor Laskowice Pomorskie
-
24 kwi11:00Wda II/Strażak Świecie30:Gryf Sicienko
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Iskra Ciechocin
-
30 kwi11:00Wda II/Strażak Świecie03:Flisak Złotoria
-
30 kwi12:00Gryf Sicienko10:Pomorzanin Serock
-
30 kwi14:00Wisła Nowe40:Sportis Łochowo
-
30 kwi15:00Tor Laskowice Pomorskie31:Mustang Ostaszewo
-
30 kwi15:00Czarni Nakło nad Notecią17:Legia Chełmża
-
30 kwi17:00Drwęca Golub-Dobrzyń12:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
30 kwi17:00Sokół Radomin11:Polonia Bydgoszcz
-
- -?:?Sportis Łochowo--:Olimpia II Grudziądz
-
07 maj12:00Polonia Bydgoszcz--:Czarni Nakło nad Notecią
-
07 maj16:00Legia Chełmża--:Wisła Nowe
-
07 maj16:00Pomorzanin Serock--:Wda II/Strażak Świecie
-
07 maj17:00Sokół Radomin--:Flisak Złotoria
-
07 maj17:00Iskra Ciechocin--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
07 maj17:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Tor Laskowice Pomorskie
-
07 maj17:00Mustang Ostaszewo--:Gryf Sicienko
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Legia Chełmża
-
14 maj12:00Gryf Sicienko--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
14 maj15:00Czarni Nakło nad Notecią--:Sokół Radomin
-
14 maj16:00Pomorzanin Serock--:Flisak Złotoria
-
14 maj16:00Tor Laskowice Pomorskie--:Iskra Ciechocin
-
14 maj16:00Wisła Nowe--:Polonia Bydgoszcz
-
14 maj17:00Drwęca Golub-Dobrzyń--:Sportis Łochowo
-
15 maj11:00Wda II/Strażak Świecie--:Mustang Ostaszewo
-
- -?:?Polonia Bydgoszcz--:Olimpia II Grudziądz
-
21 maj15:00Sportis Łochowo--:Tor Laskowice Pomorskie
-
21 maj15:30Sokół Radomin--:Wisła Nowe
-
21 maj16:00Legia Chełmża--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
21 maj17:00Flisak Złotoria--:Czarni Nakło nad Notecią
-
21 maj17:00Iskra Ciechocin--:Gryf Sicienko
-
21 maj17:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Wda II/Strażak Świecie
-
21 maj17:00Mustang Ostaszewo--:Pomorzanin Serock
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Sokół Radomin
-
28 maj12:00Gryf Sicienko--:Sportis Łochowo
-
28 maj13:00Wisła Nowe--:Czarni Nakło nad Notecią
-
28 maj16:00Pomorzanin Serock--:Radzynianka Radzyń Chełmiński
-
28 maj16:00Tor Laskowice Pomorskie--:Legia Chełmża
-
28 maj17:00Mustang Ostaszewo--:Flisak Złotoria
-
28 maj17:00Drwęca Golub-Dobrzyń--:Polonia Bydgoszcz
-
29 maj11:00Wda II/Strażak Świecie--:Iskra Ciechocin
-
- -?:?Czarni Nakło nad Notecią--:Olimpia II Grudziądz
-
04 cze12:00Polonia Bydgoszcz--:Tor Laskowice Pomorskie
-
04 cze15:00Sportis Łochowo--:Wda II/Strażak Świecie
-
04 cze15:30Sokół Radomin--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
04 cze17:00Flisak Złotoria--:Wisła Nowe
-
04 cze17:00Legia Chełmża--:Gryf Sicienko
-
04 cze17:00Iskra Ciechocin--:Pomorzanin Serock
-
04 cze17:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Mustang Ostaszewo
-
- -?:?Olimpia II Grudziądz--:Wisła Nowe
-
11 cze17:00Radzynianka Radzyń Chełmiński--:Flisak Złotoria
-
11 cze17:00Mustang Ostaszewo--:Iskra Ciechocin
-
11 cze17:00Pomorzanin Serock--:Sportis Łochowo
-
11 cze17:00Wda II/Strażak Świecie--:Legia Chełmża
-
11 cze17:00Gryf Sicienko--:Polonia Bydgoszcz
-
11 cze17:00Tor Laskowice Pomorskie--:Sokół Radomin
-
11 cze17:00Drwęca Golub-Dobrzyń--:Czarni Nakło nad Notecią
-
- -?:?Flisak Złotoria--:Olimpia II Grudziądz
-
18 cze17:00Wisła Nowe--:Drwęca Golub-Dobrzyń
-
18 cze17:00Czarni Nakło nad Notecią--:Tor Laskowice Pomorskie
-
18 cze17:00Sokół Radomin--:Gryf Sicienko
-
18 cze17:00Polonia Bydgoszcz--:Wda II/Strażak Świecie
-
18 cze17:00Legia Chełmża--:Pomorzanin Serock
-
18 cze17:00Sportis Łochowo--:Mustang Ostaszewo
-
18 cze17:00Iskra Ciechocin--:Radzynianka Radzyń Chełmiński