Poprawiona asysta przy czwartym golu
16:51szydlowianka1946.pl
koniec meczu ;)
16:49szydlowianka1946.pl
90' Kowalczyk wycofuje do Madeja, ten ponownie obok słupka
16:44szydlowianka1946.pl
'85: Kowalczyk uprzedził Wieczorka, ale uderzył obok słupka
16:37~grzes1980
brawo SZYDŁOWIANKA
16:36szydlowianka1946.pl
78' nasz zespół w pełni kontroluje mecz, goście spuścili głowy
16:35szydlowianka1946.pl
'76: Lewiński wykorzystał potknięcie Moskwy, popędził na bramkę i uderzył - po ręce Dadasiewicza piłka wyszła na rzut rożny
16:33szydlowianka1946.pl
'74: kontra naszego zespołu - Zagórski zagrywa prostopadłą piłkę do Lewińskiego, ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje Dadasiewicza!!
16:32RegioWyniki
Szydłowianka Szydłowiec: Awans w tabeli z miejsca 8 na 7.
16:32szydlowianka1946.pl
73' strzał Walaska z 35 metrów w poprzeczkę, dobitka Moskwy w prostej sytuacji - nad bramką!
16:26szydlowianka1946.pl
67' dogranie z rzutu wolnego Bouchniby na długi słupek - tam czekał Moskwa, ale głową uderza obok bramki
16:20szydlowianka1946.pl
'62: żółta kartka za opóźnianie gry dla Zagórskiego - nasz pomocnik nie zagra za tydzień
16:15szydlowianka1946.pl
55' goście zagubili się w obronie - Zagórski do Sadkowskiego, a ten w sytuacji sam na sam plaskim strzałem strzela na 3:1!
16:14szydlowianka1946.pl
'55
55' indywidualna akcja Millera i strzał z okolic 14 metra - niestety prosto w bramkarza
16:12szydlowianka1946.pl
'54: strzał Patryka Gila z ostrego kąta obok bliższego słupka
16:10szydlowianka1946.pl
50' Szyszka pewnie pokonuje Dadasiewicza!
16:09szydlowianka1946.pl
'50
16:09RegioWyniki
Oskar Przysucha: Spadek w tabeli z miejsca 11 na 12.
Szydłowianka Szydłowiec: Awans w tabeli z miejsca 10 na 8.
16:08szydlowianka1946.pl
50' rzut karny dla naszego zawodnika za zagranie ręką Moskwy!
16:07szydlowianka1946.pl
'49: żółta kartka dla Bouchnibi za faul na Lewińskim
16:04szydlowianka1946.pl
'46: zaczyna Oskar, z jedną zmianą w składzie
15:49szydlowianka1946.pl
goście do przerwy o klasę lepsi, ale są nieskuteczni - dlatego na tablicy widnieje wynik 1:1. Oskar powinien jednak drugą połowę grać w "9" - to niewiarygodne na co im pozwala sędzia Borkowski dzisiaj
15:49RegioWyniki
15:48szydlowianka1946.pl
'46: Obuch kopie bez piłki Czarnotę - sędzia widzi wszystko i ... również nie kara zawodnika gości
15:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:5 w meczu KS Raszyn - Znicz II Pruszków
15:45szydlowianka1946.pl
'43: zamieszanie na boisku - najpierw Szyszka brzydko fauluje zawodnika gości i dostaje żółtą kartką. Sapieja na oczach sędziego uderza Suwarę i ...nic za to nie otrzymuje
15:42szydlowianka1946.pl
'40: niewykorzystane sytuacje gości się zemściły! Kalbarczyk z rzutu rożnego na piąty metr, a tam Drożdżał uprzedza Dadasiewicza i mamy wyrównanie!
15:41RegioWyniki
Oskar Przysucha: Spadek w tabeli z miejsca 8 na 11.