Stadion KS Łomianki
Łomianki, Fabryczna 48
Widzowie: ?
Odsłon: 794
Sędziowie: Goś Maksymilian (sędzia główny), Krzyżanowski Aleksander (sędzia asystent 1), Bogdański Tomasz (sędzia asystent 2)

13:47~Xxx
Bramki Agnyziak, Machalski
12:44Wojtek63
Dzisiejsza gra zespołu z Łomianek to max 5 liga.
12:43Wojtek63
Wilga II przegrała. I jest to jak najbardziej sprawiedliwy wynik, aczkolwiek gra zespołu z Łomianek...
12:39Wojtek63
A swoją drogą patrząśc na tę trensmisję TV i słuchając komentarzy zastanawiam się, czy w Łomiankach znają inne słowo niż popularne ,,kurwa'' ? ?
12:34Wojtek63
No i się posypało. 77 minuta - 2:0 dla gospodarzy. zasłużone 2:0.
12:29Wojtek63
64 minuta gry. KS Łomianki zdobywa bramkę na 1:0. To nak najbardziej zasłużona bramka, bo przewaga gospodarzy nie podlega dyskusji.
11:50Wojtek63
Bardzo słabe piłkarsko pierwsze 45 minut. Faworyzowany KS Łomianki póki co bez pomysłu na ,,rozbrojenie'' grającej bardzo defensywnie (a zarazem mądrze) Wilgi II Garwolin.
11:33Wojtek63
30 minuta gry. Zdecydowana przewaga gospodarzy grających bez pomysłu... na grę. Bardzo mądra i skuteczna obronna taktyka Wilgi.
11:17Wojtek63
Dla jasności... jestem kibicem Wilgi.
11:14Wojtek63
Początek w miarę wyrównany jednak z rosnącą z minuty na minutę przewagą gospodarzy. Wilga broni się bardzo umiejętnie. Oby tak dalej.
11:04~Snad