Bodzentyn, Wolności 3
Widzowie: 50
Odsłon: 833

14:56Diox
'90: 5-1 i koniec meczu. Michta podwyzszyl wynik a sedzia zakonczyl spotkanie. Wysokie zwyciestwo Łysicy.
14:37Diox
'71: 4-1. Hattrick Kalisty. Podaje Michta, a Kalista płaskim strzałem z bliska nie daje szans bramkarzowi.
14:20Diox
'54: Szybka kontra Łysicy. Anduła wykłada piłke Kaliście a ten umieszcza ją w pustej bramce. 3-1.
14:09Diox
Zawodnicy wracają na boisko.
13:52Diox
Koniec pierwszej połowy. Pierwsze 10 minut to przewaga gości jednak po straconej bramce to Łysica przejeła kontrolę nad meczem.
13:51RegioWyniki
13:35Diox
'29: 2-1. Kalista płaskim strzałem wykorzystuje sytuacje sam na sam.
13:23Diox
'17: Chrzanowski dosrodkowuje wprost na głowe Kardasa, a ten pewnie pokonuje bramkarza. 1-1.
13:19Diox
'14: Rożny dla Łysicy.
13:16Diox
'10: Świetna okazja gości, napastnik marnuje sytuacje sam na sam.
13:14Diox
'8:Wrzutka rzutu roznego, w zamieszaniu noge dostawia zawodnik gości i bramkarz bez szans. 0-1 prowadzi Partyzant.
13:13Diox
'7: Rożny dla gości.
13:04Diox