Sędziowie: brak danych

19:00admin
Koniec spotkania. Do kolejnej rundy awansuje drużyna Victorii Sulejówek. Za relacje dziękuje admin i michalsulejowek. Za pomoc przy relacji serdzecznie dziękujemy również Panu Mirkowi F. :)
18:59~polonista
Nie już szkoda na to patrzeć, debilem trzeba być żeby przy takim wyniku coś doliczać ...
18:58admin
3 min
18:49admin
Tak, w zeszłym roku obie te drużyny również spotkały się w półfinale i również górą byli goście (w regulaminowym czasie padł remis 1-1, w karnych 4-5)
18:48~Destroyer
rok temu też z Polonią wygrali?
18:47admin
'81: Wszystko wskazuje na to, że pierwszym finalistą, podobnie jak w zeszłym roku będzie drużyna Victorii Sulejówek
18:44admin
'78: Na boisku dzieje się już niewiele, można powiedzieć że obie drużyny wyczekują już na ostatni gwizdek
18:33admin
Przepraszamy za wprowadzenie w błąd odnośnie zmian w drużynie Polonii Warszawa, w przerwie miały miejsce dwie zmiany, natomiast trzecia była w 61 minucie
18:33admin
'65: W sytuacji sam na sam bramkę dla Polonii strzela Jaszczak
18:32admin
'62: Podanie Rogowskiego do Wociala, który przebiegł z piłką prawie od połowy boiska i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi Polonii
18:32~Kaw
ta, wygrają przegrywając 2:6 na 20 min przed końcem ;)
18:31~Destroyer
nareszcie bramka dla Polonii, może jeszcze wygrają
18:28admin
'58: Pogrom na Konwiktorskiej. Kuśmierczyk wybiegając zza pleców kolegi który był na pozycji spalonej (po podaniu Iwanickiego), całkowicie zaskakuje obrońców gospodarzy i bez problemu strzela piątą bramkę
18:19admin
Dźwigała dopada do piłki odbitej przez bramkarza po główce Kuśmierczyka i pewnie pakuje ją do bramki
18:18admin
'51: Pogrom na K6. Dźwigała podwyższa na 1-4 !
18:17admin
'48: Druga połowa rozpoczyna się od ataków drużyny z Sulejówka, postrach w szeregach gospodarzy swoimi dośrodkowaniami sieje Rogowski, tym razem groźnie główkował Jabłoński
18:17~Destroyer
to chyba trochę kwestionuje jakość systemu szkolenia młodzieży w Polsce
18:16~Destroyer
to w sumie też jest ciekawe, że drużyn dominujący w CLJ ma problem z drużyną z IV ligi, przecież Ci chłopcy mają 18 lat, to juz jest prawie seniorski wiek,
18:14admin
Można powiedzieć, że nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu Czarnych Koszul, goście kontrolują przebieg spotkania i praktycznie nie dopuszczają gospodarzy do groźnych sytuacji
18:12~Destroyer
Polonia bardzo słabo gra? Myślisz, że mają jakiekolwiek szanse na odwrócenie losów spotkania?
18:10admin
Za chwilę druga część spotkania, obie drużyny rozpoczną ją bez zmian
17:56admin
Druga bramka padła po dośrodkowaniu Rogowskiego z rzutu wolnego, celną główką popisał się Wocial, przy trzecim golu asystował Iwaninicki Mateusz, a drugiego gola głową a trzeciego w tym meczu zdobył Wocial
17:54~olek
wocial 6 bramek z kobyłka, ciekawe na ilu teraz skonczy? szkoda, ze on nie gral w lidze od poczatku :(
17:53admin
'44: Hat-trick Wojciecha Wociala i mamy 1-3
17:50admin
'40: W międzyczasie kolejną dobrą okazję mieli goście, strzał Delikata sprzed pola karnego o centymetry minął bramkę drużyny Polonii Warszawa
17:49admin
Kartka dla Iwanickiego za dyskusje z sędzią, natomiast co do gry Karola Kopcia to jak narazie jest to poprawny występ, bez większych błędów ale też i bez fajerwerków
17:46~olek
jak spisuje sie grajacy trener victorii karol kopec?