punkty: 200
stadion - brak danych
Odsłon: 757

13:35Torres
Jedynym zwycięstwem w rundzie wiosennej drużyna Victorii żegna się IV ligą. Na jak długo? Na jakim szczeblu będziemy grać? Czas pokaże. Dzięki panowie za chwile radości, za walkę w tym sezonie.
12:43Torres
'82: GOOL 3:1!!! Prostopadle podanie Traczykowskiego przejmuje Borowiec wychodzi sam na sam i pewnie umieszcza piłkę w siatce
12:10Torres
'47: w Przerwie zarząd klubu, kibice jak i zawodnicy Victorii i Foto-higieny pożegnali Marcina Traczykowskiego który zakończył karierę. Brawo Traki
12:10Torres
11:49RegioWyniki
11:33Torres
'30: Borgoń uderzył minimalnie nad poprzeczką.
11:17Torres
'11: 0:1 strzał zawodnika gości odbija się od obrońcy Victorii i zmyliła bramkarza