Nie wiadomo co z Janikiem, z informacji przekazanych z Ostródy był wpisany do protokołu ale się nawet nie rozbierał
19:48zbikz
Koniec spotkania. Przegrywamy wysoko 3:0.
19:47zbikz
Kolejna bramka dla Sokoła, najpierw strzał w słupek po po chwili dobitak i A.Radzikowski po raz drugi wyjmuje piłkę z bramki.
19:47~pom
Janik kontuzjowany?
19:43zbikz
Trzeba będzie przełknąć tą porażkę i przygotować się na następny mecz za tydzień z Korszami.
19:42zbikz
Nie widać jakichkolwiek nadzieji na uzyskanie nawet remisu.
19:41~ale
prezes Jankowski mam nadzieje jest na meczu i widzi co robi trener . .
19:41zbikz
Zmiana w naszym zespole za M.Świderskiego wszedł Kuba Giza.
19:38zbikz
Niezrozumiana zmiana w naszym zespole, trener zdejmuje kolejny raz zawodnika który stwarzał największe zagrożenie pod bramką przeciwnika.
19:36zbikz
Tym razem polskieligi.net dobrze spopiowały informację z naszej strony
19:33zbikz
Wprowadzony chwilę wcześniej Kamil Melka traci krycie i Szostek podwyższa na 2:0 dla Sokoła.
19:21zbikz
polskieligi.net informują, że bramka dla Sokoła padła z rzutu karnego? Nie wiem kto przekazuje im takie błędne informacje
19:11zbikz
W pierwszej połowie zawodników Sokoła od utraty bramki uratowała poprzeczka po strzale Konrada Radzikowskiego z 30metrów
19:08~ale
wkońcu bramkarz na poziomie:)
19:07zbikz
No właśnie, w 47minucie zmiana w naszym zespole Adaś Radzikowski Zastępuje w bramce P. Masłowskiego. Oficjalny powód zmiany to wybity palec u naszego bramkarza
19:05~ale
tak samo babun na ławce
19:05~ale
ten trener nie widzi ze adas jest duzo lepszy ?
19:03zbikz
Bramka dla Sokoła padła po rzucie rożnym, kolejny raz babola swoim kolegom zafundował nasz bramkarz, który wypuścił piłkę z rąk
19:01zbikz
Zastąpił go na boisku Daniel Świderski. Zawodnik Sokoła za to zagranie nie zobaczył nawet żółtej kartki a nasz zawodnik pojechał na szycie policzka do szpitala
18:59zbikz
W 43minucie z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Konrad Romachów, który został zaatakowany korkami w twarz w konsekwencji czego rozcięciu uległ policzek naszego zawodnika
18:59~ale
bramka dla sokola z karnego podobno
18:57RegioWyniki
18:47RegioWyniki
18:43zbikz
Tym razem po rzucie rożnym bez krycia został zawodnik Sokoła , który dopełnił tylko formalności zdobywając bramkę na 1:0 dla Sokoła
18:42zbikz
No i znowu niefrasobliwość w naszych szeregach, kolejny raz tracimy bramkę po stałym fragmencie gry.
18:28~pom
dziękuję
18:26zbikz
Na ławce rezerwowych: A.Radzikowski, Niecikowski, D.Świderski, Melka, Giza, Janik, Żbikowski
18:23zbikz
Mecz przebiega z lekką przewagą piłkarzy Sokoła. Znicz w 15min miał rzut wolny z okolic 20m od bramki ostródzian lecz Jacek Falkowski tym razem nie trafił czysto w piłkę i ta została zablokowana
18:07~pom