Jestem pod wrażeniem z relacji meczowej. Brawo robak701
to jest żenada!a bramkarz Victorii nadaje się do "tarcia"chrzanu!
wnioski trzeba było wyciągnąc w przerwie zimowej
18:36Torres
o jak mi przykro
17:58robak701
Zasłużenie przegrywamy 3:2 mecz, w którym Zamek pokazał wielką ambicję i chęć walki do końca. Victoria nie potrafiła przeprowadzić składnych akcji, a potwierdzają to bramki zdobyte po stałym fragmencie gry i samobójcze trafienie Zamka. Gratulacje dla Gospodarzy, a dla zawodników i trenera Victorii czas na wyciągnięcie wniosków. Z taką grą jak dzisiaj o awansie do IV ligi możemy zapomnieć.
17:52robak701
'93: Wielka radość Gospodarzy i widok pogodzonych z porażką zawodników Victorii...
17:51robak701
'92: Zamek zaatakował i zdobywa trzecią bramkę!
17:50robak701
'91: Koniec regulaminowego czasu gry. Arbiter dolicza trzy minuty.
17:48robak701
'89: Ależ emocje! Victoria może mówić o wielkim szczęściu, Zamek o olbrzymim pechu!
17:47robak701
'87: Zawodnik Zamka pakuje piłkę do własnej bramki! Po samobójczym trafieniu Gospodarzy jest remis!
17:45robak701
'87: Rogowski decyduje się na strzał tuż zza lini pola karnego Zamka, jednak mocno uderzona piłka trafia w zawodnika Gospodarzy.
17:41robak701
'81: Rozpoczęło się ostatnie 10 min. regulaminowego czasu gry. Grająca bez pomysłu Victoria i marzący o zakończeniu spotkania Zamek, to najkrótszy komentarz do wydarzeń na boisku.
17:37robak701
'77:Zadowoleni z wyniku Gospodarze wolno rozgrywają swoje akcje, szanują piłkę. Niestety, w grze Victorii brak pomysłu na zdobycie chociaż wyrównującej bramki.
17:31robak701
'72: Zamek gra odważnie, bez kompleksów, a chaotycznie grająca Victoria w niczym nie przypomina lidera...
17:30robak701
'71: Ależ mieliśmy szczęście! Zawodnik Gospodarzy potężnie strzela z 11 m. ale trafia w poprzeczkę!
17:29robak701
'70: Rzut karny dla Zamka po zagraniu ręką Rosickiego w naszym polu karnym!
17:28robak701
'69: Rogowski ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.
17:27robak701
'69: Fatalnie pudłuje Karkowski!
17:22robak701
'62: Chociaż początek drugiej odsłony meczu pozwalał przyjąć, że nasza gra będzie wyglądała lepiej, boiskowa rzeczywistość brutalnie to zweryfikowała. Zasłużenie przegrywamy, a ambitnie grający Zamek cieszy się z prowadzenia.
17:20robak701
'60: Niestety, przegrywamy 2:1. Zawodnik Zamka zdecydował się na rajd prawym skrzydłem, niepilnowany zdołał dośrodkować do swojego kolegi z drużyny, który nie dał najmniejszych szans Michnie.
17:15robak701
'56: Bałuta zastępuje Baczyński.
17:14robak701
'55: Żółtą kartką za faul na zawodniku Zamka ukarany został Martynoga.
17:10robak701
'50: Pięć minut drugiej połowy za nami. Victoria jest bardziej aktywna. Rzut rożny dla Gości, jednak w zamieszaniu w polu karnym Gospodarzy ratują się Miejscowi.
17:05robak701
'46: Zaczynamy drugą połowę meczu. Oby była lepsza w wykonaniu Victorii od pierwszej.
16:59robak701
Koniec pierwszej połowy, zakończonej remisem 1:1. Gospodarze zagrali bez respektu dla Lidera ze Świebodzic, co zaowocowało objęciem przez nich prowadzenia. Nasza nienajlepsza postawa i kontuzja Niemczyka, o której skutkach będzie można powiedzieć więcej po badaniu lekarskim, muszą martwić sztab trenerski i kibiców Gości. Na szczęście przed zakończeniem pierwszej części meczu doprowadziliśmy do remisu - oby druga połowa przyniosła nam zwycięstwo.
16:51robak701
'47: Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej połowy. Rzut wolny Borgonia z ok. 30 m. bardzo niecelny.
16:46robak701
'43: Oby zdobyta bramka podziałała moblizująco na Victorię, bo dotąd nasza gra nie wyglądała najlepiej.
16:39robak701
'36: Obraz gry Victorii nie uległ zmianie. Gramy statycznie i niedokładnie.
16:38robak701
'35: Niestety, Niemczyk nie może kontynuować meczu. W jego miejsce wchodzi Ł. Szczepański.