Sulejówek, Krasińskiego 6
Odsłon: 1349

20:46~Zielony
tak na koniec - podsumowując - czarny straszny "drukarz"
89' Drugą żółtą kartką ukarany Stanisławski, Radomiak kończy w "9"
20:36admin
'78: Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Wnuka
20:35~Zielony
78' Sędzia zamiast podyktować ewidentny rzut karny, wyrzuca z boiska Wnuka
20:30~Zielony
64' Zmiana w Radomiaku, Puton za Filipowicza
20:29~Zielony
59' Zmiana w Victorii, za Olszaka Kostrzewa
20:08~Zielony
z wolnego - 47' Gol dla Vicotori, Blicharz w samo okienko, 1:0
20:05~Zielony
28' Z sektora gości poleciało "Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz radomiak gra..."
20:04~Zielony
Radomiak: Banasiak - Cieciura (46' Sulkowski), Kucharski, Świdzikowski, Serodziński, Wnuk, Agu, Filipowicz, Kiełtyka (46' Brągiel), Radecki, Stanisławski / są kibice gości:
20:04admin
tak, około 20 minuty meczu na stadion przybyła około 30-40 osobowa grupa kibiców gości
19:59~hejmazoviaole
czy sa obecni kibice gosci ?????
19:54~robin
Victoria: Mariak - Żurawski, Cacko, Krystosiak, Romanov, Iwanicki, Blicharz, Eibil, Pękala, Olszak, Jakóbczak
19:54~robin
Radomiak: Banasiak - Cieciura, Kucharski, Świdzikowski, Serodziński, Wnuk, Agu, Filipowicz, Kiełtyka, Radecki, Stanisławski
19:45admin
Pierwsza połowa pod znakiem przewagi drużyny gości. Widać różnicę klas między obydwoma zespołami. Nie przekłada się to jednak do tej pory na żadne sytuacje bramkowe
19:45RegioWyniki
19:40~Zielony
Radomiak, Radomiak, Radomiak............