Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: 60
Odsłon: 2061
Sędziowie: Sędzia główny: Paweł Rupniewski. Sędziowie asystenci: Grzegorz Szynkowski, Michał Zajdel.

17:16JanuszFutbolu
Podałem strzelca ;)
17:15~adas
janusz - kto ukul ?
17:14JanuszFutbolu
'88: Gooooooooooooooooooooooooool!!! Nie wiem jak to wpadło. Po prostu piłka wpadła do siatki. KSO prowadzi już 2-0.
17:12JanuszFutbolu
'85: Rzut rożny i było blisko bramki samobójczej! Kolejny rzut rożny dla KSO.
17:11~kurpik
wróciłem :)
jestem z przasnysza własnie wruciłem z meczu :)
17:10~Kawi
Janusz jak on pisze o Mławie ;)
17:09JanuszFutbolu
Prawda. Było kilka strzałów ale żaden w światło bramki.
17:07~kurpik
ale ta mława jest cieniutka , nawet raz celnie w bramkę nie trafili .
17:06JanuszFutbolu
'78: Pastusiak biegnie skrzydłem! Ścina w pole karne i odgrywa do kompletnie niekrytego kolegi. STRZAŁ! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piłka jeszcze odbija się od obrońcy ale to i tak nie miałoby znaczenia. Ożarowianka wychodzi na prowadzenie.
17:06~kac-qpa
urwaaa
16:53JanuszFutbolu
'67: Strzał z daleka zawodnika KSO! Fantastyczna decyzja. Szkoda, że piłka przeleciała kilkanaście metrów obok bramki.
16:24JanuszFutbolu
Koniec pierwszej połowy. Posiadanie piłki na pewno po stronie drużyny z Mińska Mazowieckiego ale to nie przekłada się na akcje. Czekamy na drugą połowę!
16:22~kac-qpa
thx
16:18RegioWyniki
16:17JanuszFutbolu
Niestety nie znam drużyny z Mińska :( Ustawię ich losowo i też będzie źle bo ten miał grać tutaj a ten gdzieś na innej pozycji. Soraweczka. PS Bondara w I składzie.
16:13JanuszFutbolu
'41: Piękna, składna akcja gospodarzy! Pyk pyk podanko i do zawodnika na skrzydło, ten wrzuca! Ale niestety zupełnie do nikogo.
16:10~kac-qpa