Polska » 3. Liga » łódzko-mazowiecka
20/09
19:00
 
Broń Radom
 
-
 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21/09
16:00
 
MKP Pogoń II Siedlce
 
-
 
Pelikan Łowicz
Polska » 3. Liga » małopolsko-świętokrzyska
20/09
11:00
 
Garbarnia Kraków
 
-
 
Wisła II Kraków
Polska » Rozgrywki kobiece » Ekstraklasa
22/09
17:00
 
GOSiRi Piaseczno (k)
 
-
 
Medyk Konin (k)
Dolnośląskie » Klasa okręgowa » Wałbrzych
20/09
13:00
 
Victoria Świebodzice
 
-
 
Nysa Kłodzko
20/09
16:00
 
Karolina Jaworzyna Śląska
 
-
 
Trojan Lądek Zdrój
20/09
16:00
 
Iskra Jaszkowa Dolna
 
-
 
Stal Świdnica
21/09
16:00
 
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
 
-
 
Piast Nowa Ruda
Dolnośląskie » Klasa A » Wałbrzych III
21/09
11:00
 
Śnieżnik Domaszków
 
-
 
Tęcza Ścinawka Dolna
21/09
11:00
 
Czarni Braszowice
 
-
 
Kryształ Stronie Śląskie
28/09
16:00
 
Kryształ Stronie Śląskie
 
-
 
Łomniczanka Stara Łomnica
Dolnośląskie » Puchar Polski » OZPN Wałbrzych
24/09
16:30
 
Iskra Jaszkowa Dolna
 
-
 
Lechia Dzierżoniów
Lubelskie » Klasa okręgowa » Biała Podlaska
21/09
15:00
 
Granica Terespol
 
-
 
Sokół Adamów
28/09
15:00
 
Niwa Łomazy
 
-
 
Granica Terespol
Lubelskie » Klasa A » Lublin II
21/09
11:00
 
Draco Kowala
 
-
 
Garbarnia Kurów
Małopolskie » 4. Liga » małopolska (zachód)
20/09
16:00
 
Halniak Maków Podhalański
 
-
 
Garbarz Zembrzyce
20/09
16:00
 
Jutrzenka Giebułtów
 
-
 
Wiślanie Jaśkowice
20/09
16:00
 
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
 
-
 
MKS Nowa Proszowianka
21/09
16:00
 
Wiślanka Grabie
 
-
 
Jałowiec Stryszawa
Małopolskie » Liga okręgowa » Nowy Sącz
21/09
16:00
 
Ogniwo Piwniczna Zdrój
 
-
 
Sokół Słopnice
Mazowieckie » 4. Liga » mazowiecka (południe)
20/09
11:00
 
Okęcie Warszawa
 
-
 
KS Konstancin
20/09
11:00
 
Hutnik Warszawa
 
-
 
Mszczonowianka Mszczonów
21/09
17:30
 
Victoria Sulejówek
 
-
 
Oskar Przysucha
Mazowieckie » 4. Liga » mazowiecka (północ)
20/09
16:00
 
Nadnarwianka Pułtusk
 
-
 
Mławianka Mława
Mazowieckie » Liga okręgowa » Ciechanów-Ostrołęka
21/09
16:00
 
Pełta Karniewo
 
-
 
Tęcza Ojrzeń
Mazowieckie » Liga okręgowa » Siedlce
21/09
16:00
 
Naprzód Skórzec
 
-
 
Sęp Żelechów
Mazowieckie » Liga okręgowa » Warszawa I
20/09
16:00
 
Bóbr Tłuszcz
 
-
 
Grom Lipowo
20/09
16:00
 
Drukarz Warszawa
 
-
 
Legionovia II Legionowo
21/09
11:00
 
Dolcan II Ząbki
 
-
 
ŁKS Łochów
Mazowieckie » Liga okręgowa » Warszawa II
20/09
15:00
 
Naprzód Brwinów
 
-
 
Korona Góra Kalwaria
20/09
16:00
 
Laura Chylice
 
-
 
UKS Łady
20/09
16:30
 
UMKS Piaseczno
 
-
 
LKS Chlebnia
21/09
13:30
 
Błonianka Błonie
 
-
 
KS Teresin
Mazowieckie » Klasa A » Ciechanów-Ostrołęka
20/09
17:00
 
GKS Strzegowo
 
-
 
ALDO Bartnik Myszyniec
Mazowieckie » Klasa A » Płock
21/09
14:00
 
Huragan Bodzanów
 
-
 
Spójnia Mała Wieś
Mazowieckie » Klasa A » Radom I
21/09
15:00
 
Strażak Wielogóra
 
-
 
Zorza Kowala
Mazowieckie » Klasa A » Siedlce
21/09
16:00
 
Jutrzenka Cegłów
 
-
 
Liwia Łochów
Mazowieckie » Klasa A » Warszawa I
20/09
16:00
 
Wicher Kobyłka
 
-
 
WKS Rząśnik
Mazowieckie » Klasa A » Warszawa II
20/09
16:00
 
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
 
-
 
AON Rembertów
24/09
17:00
 
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
 
-
 
Start II Otwock
27/09
16:30
 
Józefovia II Józefów
 
-
 
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
Mazowieckie » Klasa A » Warszawa III
20/09
16:00
 
Gwardia Warszawa
 
-
 
Perła II Złotokłos
Mazowieckie » Klasa B » Warszawa I
20/09
14:00
 
Inter Warszawa
 
-
 
Coco Jambo Warszawa
Mazowieckie » Klasa B » Warszawa II
21/09
15:00
 
Orzeł Parysów
 
-
 
Rokola Otwock Wielki
Mazowieckie » Klasa B » Warszawa III
20/09
15:00
 
Grom Prace Małe
 
-
 
Ogień Brwinów
21/09
14:00
 
Marcovia II Marki
 
-
 
Czerwone Smoki Brwinów
21/09
16:00
 
FC II Lesznowola
 
-
 
Jeziorka Prażmów
Mazowieckie » Klasa B » Warszawa IV
23/09
18:00
 
KS Blizne
 
-
 
Promyk II Nowa Sucha
Podlaskie » 4. Liga » podlaska
21/09
15:00
 
Pogoń Łapy
 
-
 
Cresovia Siemiatycze
Śląskie » 4. Liga » śląska I
20/09
16:00
 
Górnik Piaski
 
-
 
Unia Ząbkowice
Świętokrzyskie » Klasa B » świętokrzyska III
21/09
11:00
 
Victoria Skalbmierz
 
-
 
Strzelec Chroberz
Wielkopolskie » Klasa okręgowa » Kalisz
21/09
16:00
 
Stal Pleszew
 
-
 
Polonia Kępno
dodaj nowy mecz
Konkurs

Wytypuj wynik meczu Legia Warszawa-KSC Lokeren. Wygraj album "Legia Warszawa w europejskich pucharach"

konkurs z nagrodami
Top 6 - wrzesień
Dołącz do nas!

Chciałbyś aby na stronie pojawiła się relacja z meczów Twojej drużyny? Zapoznaj się z krótką instrukcją i przeprowadź ją samodzielnie!