Sędziowie: brak danych

15:52~Jacek
Do profesjonalizmu klubu jeszcze ze 3 lata, wtedy będą może takie informacje. Musimy czekać.
15:06~Enzo
Nie sądzicie, że takie informacje powinien przekazywać klub? Jest totalnie zero info, dlaczego połowa drużyny nie gra..
15:05~Daro1921
Dziękuję za informację, bo ja sam nie wiedziałem :) ;)
14:54~Daro1921
Panie Jacku, ja myślałem że ma Pan najlepsze informację odnośnie drużyny :) ;)
14:52~Enzo
Dramat... to jeszcze wpier**l od Popradu i koniec tej fatalnej rundy. W zimie konieczne zmiany personalne i wzmocnienia. Nikt nie chce oglądać Glinika w okręgówce..
14:52~Jacek
Gdzie jest Grela?
14:51GKSGLINIK.pl
'90: Dawid Drąg oddaje mocny strzał... bramkarz odczytał kierunek lotu piłki i broni.
14:50GKSGLINIK.pl
'90: Rzut karny dla Glinika za faul na Gogoli.
14:49~Daro1921
Szkoda
14:45GKSGLINIK.pl
'84: Dawid Kurczab wychodzi na dogodną pozycję sam na sam z bramkarzem, oddaje strzał... dolna piłka mija Krzysztofa Mituś i wpada do siatki. Mamy 2:0.
14:45~Enzo
No to by było na tyle..
14:43GKSGLINIK.pl
'81: Mocny strzał Michała Tabor w kierunku bramki. Pomimo strzału z dystansu piłka trafia idealnie w bramkę. Bramkarz Glinika nie była w stanie obronić tego precyzyjnego strzału.
14:28GKSGLINIK.pl
'67: Konrad Czechowicz przejmuje piłkę na połowie przeciwnika, podaje piłkę do Kukli który oddaje strzał. Bramkarz Orkanu dobrze ustawiony łapie piłkę.
14:23GKSGLINIK.pl
'62: Stały fragment gry dla drużyny gość, Piekarczyk Krzysztof oddaje bardzo mocny strzał jednak piłka przelatuje wysoko ponad bramką.
14:21GKSGLINIK.pl
'60: Jakub Dziedzic sprytnie podaje piłkę piętą oszukując tym samym obrońce. Kacper Kukla jest adresatem tego podania który oddaje strzał... piłka odbija się od bocznej siatki bramki.
14:20~Enzo
Był ten spalony? Widział ktoś?
14:20~Daro1921
Dawać Glinik, jedziemy!!! :D
14:17GKSGLINIK.pl
'56: Jakub Dziedzic wychodzi na dogodną pozycję oddaje strzał będąc sam na sam z bramkarzem. Piłka w siatce... jednak sędzia boczny dostrzegł pozycję spaloną. Kontrowersyjna decyzja z którą nie zgadzają się zawodnicy Glinika.
14:16GKSGLINIK.pl
'55: Kamil Kopek w indywidualnej akcji oddaje mocny strzał z odległości 3 metrów od bramki. Bramkarz z trudem broni.
14:15GKSGLINIK.pl
'53: Doskonała akcja zawodników Glinika. Rozpoczyna ją ze skrzydła Piotr Gogola który dośrodkowuje pod bramkę. Pierwszy strzał oddaje Jakub Dziedzic bramkarz wybija, drugi strzał oddaje Dawid Drag również zostaje obroniony. Po raz trzeci dobija Kacper Kukla ale źle uderza w piłkę. Doskonała sytuacja.
14:11GKSGLINIK.pl
'50: Silna presja ze strony zawodników ze Szczyrzyca, obrona Glinika jednak dziś pewnie odpiera ataki.
14:05GKSGLINIK.pl
Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania 14:03
13:51RegioWyniki
13:47GKSGLINIK.pl
'40: Piotr Gogola podaje piłkę przed bramkę do Jakuba Dziedzic. Ten jest dobrze kryty przez obrońcę Orkanu który w ostatnim momencie wybija piłkę.
13:44GKSGLINIK.pl
'36: Niebezpieczna akcja Orkanu, zawodnik sam wychodzi na pozycję, bramkarz Glinika postanawia wyjść do piłki. Wybija ją na aut jednak szybko rozgrywają przeciwnicy piłka trafia do Marcina Kurek który ma pustą bramkę przed sobą. Jego strzał jednak mija światło bramki.
13:38GKSGLINIK.pl
'30: Po 30 minutach mamy obraz szybkiej gry i ciągłych ataków po obu stronach boiska. Nie brakuje też dyskusji z sędzią.
13:35GKSGLINIK.pl
'29: Stały fragment gry wykonuje go Dawid Serafin, decyduje się na strzał bezpośredni. Piłka przelatuje obok lewego słupka.