Sędziowie: brak danych

19:44~McPerson
przeogromny kiks obrońcy Hutnika i 2-0 dla Mazovii ....Bondara strzelcem bramki
19:41~McPerson
10 minut do końca, zarysowałą się optyczna przewaga Hutnika
19:38~McPerson
nudy na boisku, tyle można napisać, Maza słaba Hutnik jeszcze słabszy
19:27~McPerson
bezsensowny faul w polu karnym Mazovii i rzut karny .......który jeszcze należało strzlić do bramki, niestety dla Hutnika pudło
19:19~McPerson
jest gol dla Mazovii, strzał Mataka z rzutu wolnego z odleglości ok.30 m , nie popisał się bramkarz
19:07~McPerson
dobra sytuacja Hutnika na objęcie prowadzenia w 47 minucie
18:51~McPerson
2 dobre sytuacje Mazovii, jedna Hutnika to bardzo mało jak na grę zespołów z czołówki tabeli
18:50~McPerson
pierwsza połowa wyrównana, słaba gra obydwu zespołów,...bez tempa, bez pomysłu,...poziom ligi okregowej. remis sprawiedliwy do przerwy
18:30~McPerson
wielce prawdopodobne, że w tym meczu kto strzeli pierwszy bramkę wygra mecz, bo sytuacji nie kreuje ani Mazovia, ani Hutnik
18:23~McPerson
moje spostrzeżenia po 20 minutach gry....Mazovia troszkę lepiej gra w piłkę, obydwa zespoły grają mało dynamicznie, tempo jednostajne, brak indywidualności w obydwu zespołach
18:19~McPerson
teraz pod bramką Mazovii było "gorąco" ale małezagrożenie oddalone
18:15~McPerson
powinno być 1-0 dla Mazy Matak, sam na sam strzelil z 12 metrów nad bramką, mógł spokojnie to zmieścic
17:24~McPerson
ciekawe jak zakonczy się dzisiejszy " pojedynek na szczycie" ???
17:23~McPerson
Mazovia ma passę 6 kolejnych wygranych w tym, z liderem, a Hutnik też nie przegrał meczu od 7 kwietnia (6 remisów i wygrana ostatnio w Przasnyszu)
17:18~McPerson