Jaki powód?
16:43~Langier
W Kłodzku mecz odwołany
16:41Izolt
'86: Nikt w dzisiejszym meczu nie odstawia nogi, nasz zawodnik potrzebuje pomocy medycznej
16:18Izolt
'62: Prostopadła piłka do Chabro, piłkę broni bramkarz, piłka leci na prawą stronę do Pierzgi, Dośrodkowanie wybija obrońca pod nogi Pedro!
16:16Sulo
4:0 dla Sokoła do przerwy
16:12Izolt
'57: Dośrodkowanie Chabrowskiego na pole karne, bramkarz paruje piłkę ręką, do bezpańskiej piłki niestety nie zdążył kalka
16:12~Langier
Jaki wynik w Wielkiej Lipie
16:04Izolt
Piłka prostopadła na Deiversona, Dośrodkowanie w ręce bramkarza
15:57~Fangks
Nowy zarząd -nowa bardzo słabe drużyna. Żeby nie zafundowali nam na 75 lecie klubu spadku
15:49Izolt
Wyrównany mecz do przerwy, nie za wiele akcji, brak widoczniej przewagi któreś ze stron, czekamy na drugą połowę!
15:47RegioWyniki
15:47Izolt
'45 : Próba prostopadłego zagrania do Deiversona, ale bramkarz wychodzi i łapie piłkę
15:43Izolt
'43: Piłka przy wybiciu niefortunnie odbija się od Kalki i wpada do siatki gości! Mamy 1:1!
15:42Izolt
'41: Podanie na wysuwającego się na skrzydło Chabrowskiego, ten próbuje przegrać piłkę na prawą stronę boiska, próba Dośrodkowania wyjaśnia Bramkarz
15:40Izolt
'39: Podanie na czystą pozycję na prawe skrzydło do zawodnika Orła, ten podejmuje bardzo zła decyzję, zamiast strzelać sam na sam, próbuje dograć do kolegi który wbiega na pole karne, ten strzela w boczną siatkę
15:38~obserwatorXX