1:3 No i mamy dwa blamaże !
18:47~FanDabusia
Zieliński was upokorzył, dziękuje dobranoc!
18:44~Wojtek63
Dwa blamaże się szykują. Pierwszy to transmisja fimy netARN (jakość), a druga to przegrana Wilgi (styl gry). Ogólnie padaka jakiej dawno nie widziałem..
18:43~FanDabusia
to nie ja strzelam z ucha tylko ty, gumowe ucho coś będzie gadać do mnie
18:41~Legia
Akurat jestem czysty.Falszywe gamonie konfidencie.
18:39~FanDabusia
podszyty to Ty masz łeb, przestań ćpać, bo już wyżera Ci komórki
18:38~Legia
Chyba ty porostu miałem do czynienia z wami ��i jesteście jedynym ch... Podszyci
18:36~FanDabusia
wystarczy, że z wami jedziemy jak chcemy, wiec tam nie wychylaj się poza szereg
18:35~Legia
Jechać to możecie sobie w sadach w Grójcu
18:33~FanDabusia
Warchoły, mendy, a czuja się jak rybka w wodzie i jadą z wami jak Lebron pod kosz!
18:32~Legia
Warchoły hhehhahahha
18:32~Giut
Wilga co wy kurwa wyczyniacie to się w chuju nie mieści, brawo dla warchołów dają radę
18:32~Gorzala
Dawaj Głogi bo już zimna jestem i kieliszek mną wypelniony
18:31~Legia
Miałem do czynienia z wami w kilku firmach �� jesteś tak zakłamani fałszywi i każda osoba z Warki by gówno z pod siebie zjadł
18:27~FanDabusia
Jazda Wareczka z Tymi pęcherzami, bambikami.. udowodnijcie tutaj tym piszącym kasztanom, że jesteście lepsi. Pozdrawiam Warunie. Peace!
18:27~Wojtek63
18:26~Wojtek63
Obejrzałem dzisiaj mecz IV ligi ŁKS II Łódz- Warta Sieradz 3:0. Obejrzyjcie, porównajcie:
18:25~ogrunio123
już po wildze nerwy się zaczely i tyle goście fizycznie dominuj,a
18:23~Wojtek63
A teraz jest 1:2. Wilga nic nie gra, bo od 15 minuty przestała grać. Tragedia i a klasowa kopanina.
18:21~Wojtek63
Ojej! Jest 1:1. W tym relacyjnym blamażu firmy netARN nie dowidziałem faktu, że był rzut karny dla KS Warka.
18:21szydlowianka1946.pl
'64: Kontra gości, Olszak dogrywa do Sobczaka, który prostpadlym podaniem uruchamia Zielińskiego. Pomocnik gości pięknym strzałem z lewej nogi wyprowadza Warkę na prowadzenie
18:11~Weryfikacja
Hehe
17:55~Wojtek63
Tymczasem z tej beznadziejnej transmisji można wywnioskować, że Wilga z tym ,,wysokim'' prowadzeniem oddała pole rywalom.
17:54~Warchol
Co ty kurczę pieczone Głogi dawaj gola i dawaj na jakaś butle na trybuny
17:52~Wojtek63
15 minut na zmianę lokalizacji kamery, żeby uratować honor firmy netARN. Do dzieła !