Dolnośląskie | Klasa A | Legnica III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWRPWWWPWPWWRWWRWWWWW
-
WWPWPWWWPPWWPWWWWPRWWWWWWWWP
-
PPWWWPWWWWWRWWWWWWPWPWPWWPPR
-
WWWWPPPWWWWRRPPWPRWRWWWWPWRW
-
PPWPWWPWRWWRPPPPWRWWPWPWWWWW
-
WPPPWPWPRPWWPWWPPWRWWPWWPWWW
-
WWWPWWPPPWPRRPRWWWWPWPWWWPPP
-
PWWPPWPWPRPPWWRPWWWWPPWPWPWW
-
PWWPWWWRWPWPRWPWWRPPPWWPPWPP
-
WRPWPPWPPWWPWRRPWWPPWWRWPPPW
-
WPPWWPWPPWPWRWRPPPWWPPPPPPRP
-
PPPPWPWPPWWWRPRPRPPPPPPPWRWR
-
PPPWPPPWPPPPWPWRPPWPPPWPPPWP
-
PPPWPWPRWPPPPPPPPPWPPPWPPRPP
-
RWPPPPPPPPPPPPWWPPPPPPPPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
114
54.29 %
114
54.29 %
Zwycięstwa gości
76
36.19 %
76
36.19 %
Remisy
20
9.52 %
20
9.52 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.9%
4 z 210
4 z 210
0.5
98.1%
206 z 210
206 z 210
5.71%
12 z 210
12 z 210
1.5
94.29%
198 z 210
198 z 210
11.43%
24 z 210
24 z 210
2.5
88.57%
186 z 210
186 z 210
32.38%
68 z 210
68 z 210
3.5
67.62%
142 z 210
142 z 210
46.19%
97 z 210
97 z 210
4.5
53.81%
113 z 210
113 z 210
60%
126 z 210
126 z 210
5.5
40%
84 z 210
84 z 210
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 14 | 6.67 % |
2:1 | 11 | 5.24 % |
1:2 | 11 | 5.24 % |
3:2 | 9 | 4.29 % |
3:1 | 9 | 4.29 % |
2:2 | 8 | 3.81 % |
0:3 | 8 | 3.81 % |
4:1 | 7 | 3.33 % |
1:0 | 6 | 2.86 % |
2:0 | 6 | 2.86 % |
2:3 | 5 | 2.38 % |
3:4 | 5 | 2.38 % |
1:4 | 5 | 2.38 % |
4:0 | 5 | 2.38 % |
5:1 | 5 | 2.38 % |
6:1 | 5 | 2.38 % |
0:0 | 4 | 1.9 % |
4:2 | 4 | 1.9 % |
2:4 | 4 | 1.9 % |
5:2 | 4 | 1.9 % |
0:4 | 4 | 1.9 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:2 | 4 | 1.9 % |
1:1 | 3 | 1.43 % |
3:3 | 3 | 1.43 % |
4:3 | 3 | 1.43 % |
0:2 | 3 | 1.43 % |
1:3 | 3 | 1.43 % |
1:5 | 3 | 1.43 % |
4:4 | 2 | 0.95 % |
0:1 | 2 | 0.95 % |
5:3 | 2 | 0.95 % |
3:5 | 2 | 0.95 % |
4:6 | 2 | 0.95 % |
3:7 | 2 | 0.95 % |
8:4 | 2 | 0.95 % |
5:0 | 2 | 0.95 % |
6:0 | 2 | 0.95 % |
0:6 | 2 | 0.95 % |
1:7 | 2 | 0.95 % |
2:8 | 2 | 0.95 % |
0:7 | 2 | 0.95 % |
7:0 | 2 | 0.95 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:9 | 2 | 0.95 % |
5:4 | 1 | 0.48 % |
6:5 | 1 | 0.48 % |
2:5 | 1 | 0.48 % |
2:6 | 1 | 0.48 % |
7:3 | 1 | 0.48 % |
4:8 | 1 | 0.48 % |
0:5 | 1 | 0.48 % |
7:2 | 1 | 0.48 % |
3:8 | 1 | 0.48 % |
7:1 | 1 | 0.48 % |
9:3 | 1 | 0.48 % |
8:1 | 1 | 0.48 % |
1:8 | 1 | 0.48 % |
9:2 | 1 | 0.48 % |
8:0 | 1 | 0.48 % |
0:9 | 1 | 0.48 % |
10:0 | 1 | 0.48 % |
12:0 | 1 | 0.48 % |
14:0 | 1 | 0.48 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6835%Wygrana przynajmniej 1 bramką4624%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2613%Wygrana 3 bramkami i więcej5428%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie17:00Płomień Michów11:Huragan Proboszczów
-
11 sie17:00Orlik Okmiany42:Górnik II Złotoryja
-
12 sie14:00Skora Jadwisin52:Burza Gołaczów
-
12 sie14:00Orzeł Zagrodno10:Sokół Krzywa
-
12 sie17:00Przyszłość Prusice20:LZS Lipa
-
12 sie18:00Wilkowianka Wilków32:Fenix Pielgrzymka
-
25 lis14:00Nysa Wiadrów31:LZS Nowy Kościół
-
18 sie17:00Błękitni Kościelec61:LZS Nowy Kościół
-
18 sie17:00Sokół Krzywa22:Orlik Okmiany
-
19 sie11:00Górnik II Złotoryja41:Nysa Wiadrów
-
19 sie11:00Burza Gołaczów12:Wilkowianka Wilków
-
19 sie14:00Huragan Proboszczów01:Orzeł Zagrodno
-
19 sie14:00LZS Lipa14:Płomień Michów
-
19 sie14:00Fenix Pielgrzymka12:Przyszłość Prusice
-
25 sie17:00Płomień Michów44:Fenix Pielgrzymka
-
25 sie17:00Orlik Okmiany31:Huragan Proboszczów
-
26 sie11:00Skora Jadwisin52:Błękitni Kościelec
-
26 sie11:00LZS Nowy Kościół28:Górnik II Złotoryja
-
26 sie14:00Przyszłość Prusice41:Burza Gołaczów
-
26 sie14:00Orzeł Zagrodno20:LZS Lipa
-
26 sie17:00Nysa Wiadrów32:Sokół Krzywa
-
01 wrz16:00Sokół Krzywa34:LZS Nowy Kościół
-
01 wrz17:00Błękitni Kościelec15:Górnik II Złotoryja
-
01 wrz17:00LZS Lipa62:Orlik Okmiany
-
02 wrz11:00Skora Jadwisin32:Wilkowianka Wilków
-
02 wrz14:00Huragan Proboszczów30:Nysa Wiadrów
-
02 wrz14:00Burza Gołaczów12:Płomień Michów
-
02 wrz17:00Fenix Pielgrzymka19:Orzeł Zagrodno
-
08 wrz16:00Orlik Okmiany51:Fenix Pielgrzymka
-
08 wrz17:00Wilkowianka Wilków21:Błękitni Kościelec
-
08 wrz17:00Nysa Wiadrów02:LZS Lipa
-
09 wrz11:00LZS Nowy Kościół26:Huragan Proboszczów
-
09 wrz11:00Górnik II Złotoryja30:Sokół Krzywa
-
09 wrz14:00Przyszłość Prusice21:Skora Jadwisin
-
09 wrz14:00Orzeł Zagrodno100:Burza Gołaczów
-
15 wrz17:00Błękitni Kościelec41:Sokół Krzywa
-
15 wrz17:00Wilkowianka Wilków05:Przyszłość Prusice
-
16 wrz14:00Huragan Proboszczów12:Górnik II Złotoryja
-
16 wrz14:00LZS Lipa40:LZS Nowy Kościół
-
16 wrz14:00Fenix Pielgrzymka42:Nysa Wiadrów
-
16 wrz14:00Burza Gołaczów12:Orlik Okmiany
-
16 wrz14:00Skora Jadwisin92:Płomień Michów
-
22 wrz16:00Górnik II Złotoryja10:LZS Lipa
-
22 wrz16:00Sokół Krzywa23:Huragan Proboszczów
-
23 wrz11:00Płomień Michów12:Wilkowianka Wilków
-
23 wrz11:00LZS Nowy Kościół40:Fenix Pielgrzymka
-
23 wrz14:00Orzeł Zagrodno23:Skora Jadwisin
-
23 wrz16:00Nysa Wiadrów30:Burza Gołaczów
-
23 wrz17:00Przyszłość Prusice00:Błękitni Kościelec
-
29 wrz16:30Wilkowianka Wilków14:Orzeł Zagrodno
-
29 wrz17:00Błękitni Kościelec30:Huragan Proboszczów
-
30 wrz14:00LZS Lipa50:Sokół Krzywa
-
30 wrz14:00Fenix Pielgrzymka19:Górnik II Złotoryja
-
30 wrz14:00Burza Gołaczów23:LZS Nowy Kościół
-
30 wrz14:00Skora Jadwisin12:Orlik Okmiany
-
30 wrz14:00Przyszłość Prusice21:Płomień Michów
-
06 paź16:00Nysa Wiadrów09:Skora Jadwisin
-
06 paź16:00Sokół Krzywa61:Fenix Pielgrzymka
-
07 paź11:00Płomień Michów01:Błękitni Kościelec
-
07 paź11:00Górnik II Złotoryja70:Burza Gołaczów
-
07 paź14:00Orzeł Zagrodno03:Przyszłość Prusice
-
07 paź14:00Orlik Okmiany30:Wilkowianka Wilków
-
07 paź14:00Huragan Proboszczów30:LZS Lipa
-
13 paź16:00Wilkowianka Wilków30:Nysa Wiadrów
-
13 paź17:00Błękitni Kościelec34:LZS Lipa
-
14 paź11:00Płomień Michów03:Orzeł Zagrodno
-
14 paź14:00Fenix Pielgrzymka31:Huragan Proboszczów
-
14 paź14:00Burza Gołaczów12:Sokół Krzywa
-
14 paź14:00Skora Jadwisin93:LZS Nowy Kościół
-
14 paź14:00Przyszłość Prusice00:Orlik Okmiany
-
20 paź15:00Orlik Okmiany32:Płomień Michów
-
20 paź16:00Nysa Wiadrów07:Przyszłość Prusice
-
21 paź11:00LZS Nowy Kościół34:Wilkowianka Wilków
-
21 paź11:00Górnik II Złotoryja11:Skora Jadwisin
-
21 paź14:00Orzeł Zagrodno60:Błękitni Kościelec
-
21 paź14:00Huragan Proboszczów41:Burza Gołaczów
-
21 paź14:00LZS Lipa62:Fenix Pielgrzymka
-
27 paź15:00Wilkowianka Wilków20:Górnik II Złotoryja
-
27 paź15:00Przyszłość Prusice10:LZS Nowy Kościół
-
27 paź16:00Orzeł Zagrodno00:Orlik Okmiany
-
28 paź11:00Skora Jadwisin84:Sokół Krzywa
-
28 paź11:00Płomień Michów23:Nysa Wiadrów
-
28 paź14:00Błękitni Kościelec32:Fenix Pielgrzymka
-
28 paź14:00Burza Gołaczów12:LZS Lipa
-
03 lis15:00Orlik Okmiany02:Błękitni Kościelec
-
03 lis15:00Nysa Wiadrów03:Orzeł Zagrodno
-
03 lis15:00Sokół Krzywa34:Wilkowianka Wilków
-
04 lis11:00LZS Nowy Kościół33:Płomień Michów
-
04 lis11:00Górnik II Złotoryja40:Przyszłość Prusice
-
04 lis14:00Huragan Proboszczów31:Skora Jadwisin
-
04 lis14:00Fenix Pielgrzymka03:Burza Gołaczów
-
10 lis14:30Wilkowianka Wilków35:Huragan Proboszczów
-
10 lis14:30Orlik Okmiany81:Nysa Wiadrów
-
10 lis15:00Płomień Michów23:Górnik II Złotoryja
-
11 lis14:00Błękitni Kościelec13:Burza Gołaczów
-
11 lis14:00Skora Jadwisin04:LZS Lipa
-
11 lis14:00Przyszłość Prusice30:Sokół Krzywa
-
11 lis14:00Orzeł Zagrodno24:LZS Nowy Kościół
-
17 lis14:00Huragan Proboszczów62:Przyszłość Prusice
-
17 lis14:30Sokół Krzywa22:Płomień Michów
-
18 lis11:00LZS Nowy Kościół31:Orlik Okmiany
-
18 lis14:00Nysa Wiadrów22:Błękitni Kościelec
-
18 lis14:00Górnik II Złotoryja53:Orzeł Zagrodno
-
18 lis14:00LZS Lipa11:Wilkowianka Wilków
-
18 lis14:00Fenix Pielgrzymka07:Skora Jadwisin
-
16 mar15:30Burza Gołaczów03:Skora Jadwisin
-
16 mar15:30Sokół Krzywa41:Orzeł Zagrodno
-
17 mar11:00LZS Nowy Kościół80:Nysa Wiadrów
-
17 mar14:00Fenix Pielgrzymka37:Wilkowianka Wilków
-
17 mar14:00LZS Lipa03:Przyszłość Prusice
-
17 mar14:00Huragan Proboszczów30:Płomień Michów
-
17 mar14:00Górnik II Złotoryja10:Orlik Okmiany
-
23 mar15:00Przyszłość Prusice31:Fenix Pielgrzymka
-
23 mar15:30Nysa Wiadrów20:Górnik II Złotoryja
-
23 mar15:30Wilkowianka Wilków30:Burza Gołaczów
-
23 mar16:00Orlik Okmiany00:Sokół Krzywa
-
24 mar11:00LZS Nowy Kościół33:Błękitni Kościelec
-
24 mar11:00Płomień Michów33:LZS Lipa
-
24 mar14:00Orzeł Zagrodno38:Huragan Proboszczów
-
30 mar16:00Błękitni Kościelec42:Skora Jadwisin
-
30 mar16:00Burza Gołaczów17:Przyszłość Prusice
-
30 mar16:00Sokół Krzywa61:Nysa Wiadrów
-
31 mar14:00Fenix Pielgrzymka03:Płomień Michów
-
31 mar14:00LZS Lipa44:Orzeł Zagrodno
-
31 mar14:00Huragan Proboszczów22:Orlik Okmiany
-
31 mar14:00Górnik II Złotoryja21:LZS Nowy Kościół
-
06 kwi16:00Orlik Okmiany21:LZS Lipa
-
06 kwi17:00Wilkowianka Wilków18:Skora Jadwisin
-
07 kwi11:00Górnik II Złotoryja30:Błękitni Kościelec
-
07 kwi11:00LZS Nowy Kościół20:Sokół Krzywa
-
07 kwi11:00Płomień Michów41:Burza Gołaczów
-
07 kwi14:00Nysa Wiadrów04:Huragan Proboszczów
-
07 kwi14:00Orzeł Zagrodno51:Fenix Pielgrzymka
-
13 kwi15:00Burza Gołaczów37:Orzeł Zagrodno
-
13 kwi16:00Sokół Krzywa84:Górnik II Złotoryja
-
13 kwi17:00Błękitni Kościelec43:Wilkowianka Wilków
-
14 kwi14:00Skora Jadwisin21:Przyszłość Prusice
-
14 kwi14:00Fenix Pielgrzymka03:Orlik Okmiany
-
14 kwi14:00LZS Lipa10:Nysa Wiadrów
-
14 kwi14:00Huragan Proboszczów30:LZS Nowy Kościół
-
20 kwi14:00Sokół Krzywa24:Błękitni Kościelec
-
20 kwi14:00LZS Nowy Kościół32:LZS Lipa
-
20 kwi14:00Nysa Wiadrów13:Fenix Pielgrzymka
-
20 kwi14:00Orlik Okmiany61:Burza Gołaczów
-
20 kwi14:00Płomień Michów21:Skora Jadwisin
-
20 kwi14:00Przyszłość Prusice22:Wilkowianka Wilków
-
20 kwi16:00Górnik II Złotoryja35:Huragan Proboszczów
-
27 kwi16:00Burza Gołaczów15:Nysa Wiadrów
-
27 kwi17:00Błękitni Kościelec12:Przyszłość Prusice
-
28 kwi14:00Skora Jadwisin22:Orzeł Zagrodno
-
28 kwi14:00Fenix Pielgrzymka22:LZS Nowy Kościół
-
28 kwi14:00LZS Lipa06:Górnik II Złotoryja
-
28 kwi14:00Huragan Proboszczów51:Sokół Krzywa
-
08 maj18:00Wilkowianka Wilków12:Płomień Michów
-
01 maj11:00Płomień Michów04:Przyszłość Prusice
-
01 maj14:00Huragan Proboszczów21:Błękitni Kościelec
-
01 maj14:00Sokół Krzywa61:LZS Lipa
-
01 maj14:00Górnik II Złotoryja50:Fenix Pielgrzymka
-
01 maj14:00LZS Nowy Kościół120:Burza Gołaczów
-
01 maj14:00Orlik Okmiany72:Skora Jadwisin
-
01 maj14:00Orzeł Zagrodno32:Wilkowianka Wilków
-
04 maj16:00Burza Gołaczów06:Górnik II Złotoryja
-
05 maj13:00Przyszłość Prusice31:Orzeł Zagrodno
-
05 maj14:00Skora Jadwisin52:Nysa Wiadrów
-
05 maj14:00Fenix Pielgrzymka32:Sokół Krzywa
-
05 maj14:00LZS Lipa42:Huragan Proboszczów
-
05 maj17:00Błękitni Kościelec32:Płomień Michów
-
05 maj17:00Wilkowianka Wilków43:Orlik Okmiany
-
11 maj16:00Sokół Krzywa40:Burza Gołaczów
-
11 maj16:00Orlik Okmiany28:Przyszłość Prusice
-
11 maj17:00LZS Nowy Kościół43:Skora Jadwisin
-
12 maj14:00LZS Lipa31:Błękitni Kościelec
-
12 maj14:00Huragan Proboszczów60:Fenix Pielgrzymka
-
12 maj14:00Nysa Wiadrów17:Wilkowianka Wilków
-
12 maj14:00Orzeł Zagrodno21:Płomień Michów
-
18 maj16:00Burza Gołaczów14:Huragan Proboszczów
-
18 maj18:00Wilkowianka Wilków46:LZS Nowy Kościół
-
19 maj11:00Płomień Michów10:Orlik Okmiany
-
19 maj14:00Błękitni Kościelec48:Orzeł Zagrodno
-
19 maj14:00Przyszłość Prusice70:Nysa Wiadrów
-
19 maj14:00Fenix Pielgrzymka21:LZS Lipa
-
19 maj15:00Skora Jadwisin21:Górnik II Złotoryja
-
25 maj16:00Sokół Krzywa51:Skora Jadwisin
-
25 maj17:00LZS Nowy Kościół15:Przyszłość Prusice
-
25 maj17:00Orlik Okmiany54:Orzeł Zagrodno
-
26 maj14:00Fenix Pielgrzymka14:Błękitni Kościelec
-
26 maj14:00LZS Lipa40:Burza Gołaczów
-
26 maj14:00Nysa Wiadrów62:Płomień Michów
-
26 maj15:00Górnik II Złotoryja30:Wilkowianka Wilków
-
01 cze16:00Błękitni Kościelec14:Orlik Okmiany
-
01 cze16:00Burza Gołaczów53:Fenix Pielgrzymka
-
01 cze17:00Przyszłość Prusice31:Górnik II Złotoryja
-
02 cze11:00Płomień Michów24:LZS Nowy Kościół
-
02 cze14:00Orzeł Zagrodno20:Nysa Wiadrów
-
02 cze14:00Skora Jadwisin24:Huragan Proboszczów
-
02 cze16:00Wilkowianka Wilków65:Sokół Krzywa
-
08 cze17:00LZS Nowy Kościół51:Orzeł Zagrodno
-
09 cze14:00Burza Gołaczów22:Błękitni Kościelec
-
09 cze14:00LZS Lipa52:Skora Jadwisin
-
09 cze14:00Huragan Proboszczów46:Wilkowianka Wilków
-
09 cze14:00Sokół Krzywa02:Przyszłość Prusice
-
09 cze14:00Górnik II Złotoryja71:Płomień Michów
-
09 cze14:00Nysa Wiadrów34:Orlik Okmiany
-
12 cze18:00Orzeł Zagrodno13:Górnik II Złotoryja
-
15 cze16:00Błękitni Kościelec41:Nysa Wiadrów
-
15 cze17:00Orlik Okmiany73:LZS Nowy Kościół
-
16 cze11:00Skora Jadwisin30:Fenix Pielgrzymka(walkower)
-
16 cze14:00Płomień Michów04:Sokół Krzywa
-
16 cze14:00Przyszłość Prusice140:Huragan Proboszczów
-
16 cze14:00Wilkowianka Wilków25:LZS Lipa