Dolnośląskie | Klasa A | Wałbrzych III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
120
50 %
120
50 %
Zwycięstwa gości
96
40 %
96
40 %
Remisy
24
10 %
24
10 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 240
0 z 240
0.5
100%
240 z 240
240 z 240
4.17%
10 z 240
10 z 240
1.5
95.83%
230 z 240
230 z 240
12.92%
31 z 240
31 z 240
2.5
87.08%
209 z 240
209 z 240
32.5%
78 z 240
78 z 240
3.5
67.5%
162 z 240
162 z 240
48.33%
116 z 240
116 z 240
4.5
51.67%
124 z 240
124 z 240
64.58%
155 z 240
155 z 240
5.5
35.42%
85 z 240
85 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 16 | 6.67 % |
3:2 | 14 | 5.83 % |
0:3 | 13 | 5.42 % |
2:2 | 11 | 4.58 % |
1:1 | 10 | 4.17 % |
1:3 | 10 | 4.17 % |
3:1 | 10 | 4.17 % |
2:4 | 10 | 4.17 % |
2:1 | 9 | 3.75 % |
1:2 | 9 | 3.75 % |
4:1 | 9 | 3.75 % |
5:1 | 8 | 3.33 % |
2:3 | 7 | 2.92 % |
2:0 | 7 | 2.92 % |
4:2 | 7 | 2.92 % |
0:1 | 6 | 2.5 % |
5:2 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:1 | 6 | 2.5 % |
1:4 | 5 | 2.08 % |
1:0 | 4 | 1.67 % |
3:4 | 4 | 1.67 % |
0:2 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 4 | 1.67 % |
1:5 | 4 | 1.67 % |
0:6 | 4 | 1.67 % |
5:4 | 3 | 1.25 % |
4:0 | 3 | 1.25 % |
6:2 | 3 | 1.25 % |
5:0 | 3 | 1.25 % |
1:6 | 3 | 1.25 % |
3:3 | 2 | 0.83 % |
5:3 | 2 | 0.83 % |
2:5 | 2 | 0.83 % |
2:6 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 0.83 % |
2:8 | 2 | 0.83 % |
7:0 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
4:3 | 1 | 0.42 % |
3:5 | 1 | 0.42 % |
3:6 | 1 | 0.42 % |
7:4 | 1 | 0.42 % |
0:5 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
1:8 | 1 | 0.42 % |
9:2 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
1:9 | 1 | 0.42 % |
0:9 | 1 | 0.42 % |
10:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7334%Wygrana przynajmniej 1 bramką4722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami4019%Wygrana 3 bramkami i więcej5626%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie17:00
-
12 sie11:00Śnieżnik Domaszków32:LKS Bierkowice
-
12 sie11:00Sudety Międzylesie31:Łomniczanka Stara Łomnica
-
12 sie17:00Pogoń Duszniki-Zdrój11:ATS Wojbórz
-
12 sie17:00Zamek Gorzanów51:Inter Ożary
-
12 sie17:00Trojan Lądek Zdrój50:Iskra Jaszkowa Dolna
-
12 sie17:00Słowianin Wolibórz70:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
12 sie17:00KS Polanica-Zdrój13:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
18 sie17:00
-
19 sie17:00ATS Wojbórz30:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
19 sie17:00Odrodzenie Szalejów Dolny18:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
19 sie17:00Łomniczanka Stara Łomnica04:Słowianin Wolibórz
-
19 sie17:00LKS Bierkowice61:Sudety Międzylesie
-
19 sie17:00Iskra Jaszkowa Dolna06:Śnieżnik Domaszków
-
19 sie17:00Inter Ożary16:Trojan Lądek Zdrój
-
19 sie17:00Pogoń Duszniki-Zdrój12:Zamek Gorzanów
-
25 sie17:00Polonia Bystrzyca Kłodzka62:Łomniczanka Stara Łomnica
-
26 sie11:00
-
26 sie11:00Sudety Międzylesie30:Iskra Jaszkowa Dolna
-
26 sie17:00Zamek Gorzanów42:ATS Wojbórz
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00Odrodzenie Szalejów Dolny32:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
02 wrz17:00Łomniczanka Stara Łomnica62:KS Polanica-Zdrój
-
02 wrz17:00LKS Bierkowice06:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
02 wrz17:00Iskra Jaszkowa Dolna05:Słowianin Wolibórz
-
02 wrz17:00Inter Ożary22:Sudety Międzylesie
-
02 wrz17:00Pogoń Duszniki-Zdrój11:Śnieżnik Domaszków
-
02 wrz17:00Zamek Gorzanów31:Trojan Lądek Zdrój
-
08 wrz17:00
-
09 wrz11:00Śnieżnik Domaszków31:Zamek Gorzanów
-
09 wrz11:00Sudety Międzylesie01:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
09 wrz17:00
-
09 wrz17:00Słowianin Wolibórz43:Inter Ożary
-
09 wrz17:00Polonia Bystrzyca Kłodzka12:Iskra Jaszkowa Dolna
-
09 wrz17:00KS Polanica-Zdrój52:LKS Bierkowice
-
09 wrz17:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia30:Łomniczanka Stara Łomnica
-
15 wrz16:00LKS Bierkowice02:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
16 wrz17:00ATS Wojbórz32:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
16 wrz17:00
-
16 wrz17:00Iskra Jaszkowa Dolna09:KS Polanica-Zdrój
-
16 wrz17:00Inter Ożary22:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
16 wrz17:00Pogoń Duszniki-Zdrój20:Słowianin Wolibórz
-
16 wrz17:00Zamek Gorzanów61:Sudety Międzylesie
-
16 wrz17:00Trojan Lądek Zdrój32:Śnieżnik Domaszków
-
22 wrz16:00
-
23 wrz11:00
-
23 wrz11:00Sudety Międzylesie11:Trojan Lądek Zdrój
-
23 wrz11:00
-
23 wrz17:00
-
23 wrz17:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia22:Iskra Jaszkowa Dolna
-
23 wrz17:00
-
23 wrz17:00Odrodzenie Szalejów Dolny14:Łomniczanka Stara Łomnica
-
29 wrz16:00Trojan Lądek Zdrój42:Słowianin Wolibórz
-
30 wrz11:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz16:00ATS Wojbórz41:Łomniczanka Stara Łomnica
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00Pogoń Duszniki-Zdrój42:KS Polanica-Zdrój
-
06 paź16:00
-
06 paź16:00Łomniczanka Stara Łomnica22:LKS Bierkowice
-
07 paź11:00Sudety Międzylesie61:ATS Wojbórz
-
07 paź11:00Słowianin Wolibórz41:Śnieżnik Domaszków
-
07 paź16:00KS Polanica-Zdrój32:Zamek Gorzanów
-
07 paź16:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia02:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
07 paź16:00
-
07 paź16:00Odrodzenie Szalejów Dolny31:Iskra Jaszkowa Dolna
-
13 paź16:00Sudety Międzylesie11:Słowianin Wolibórz
-
14 paź11:00
-
14 paź13:30Inter Ożary61:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
14 paź16:00
-
14 paź16:00Iskra Jaszkowa Dolna32:Łomniczanka Stara Łomnica
-
14 paź16:00
-
14 paź16:00Zamek Gorzanów24:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
14 paź16:00Trojan Lądek Zdrój21:KS Polanica-Zdrój
-
20 paź15:00
-
21 paź11:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00KS Polanica-Zdrój23:Śnieżnik Domaszków
-
21 paź15:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia13:Trojan Lądek Zdrój
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00Łomniczanka Stara Łomnica01:Inter Ożary
-
21 paź15:00
-
28 paź11:00Śnieżnik Domaszków72:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
28 paź11:00Sudety Międzylesie30:KS Polanica-Zdrój
-
28 paź11:00Słowianin Wolibórz52:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
28 paź14:30ATS Wojbórz30:Iskra Jaszkowa Dolna
-
28 paź14:30Inter Ożary54:LKS Bierkowice
-
28 paź14:30Zamek Gorzanów74:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
28 paź14:30
-
01 maj17:00
-
04 lis14:00Polonia Bystrzyca Kłodzka01:ATS Wojbórz
-
04 lis14:00KS Polanica-Zdrój26:Słowianin Wolibórz
-
04 lis14:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia12:Sudety Międzylesie
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00Odrodzenie Szalejów Dolny28:Trojan Lądek Zdrój
-
04 lis14:00Łomniczanka Stara Łomnica25:Zamek Gorzanów
-
04 lis14:00LKS Bierkowice35:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
04 lis14:00Iskra Jaszkowa Dolna24:Inter Ożary
-
11 lis11:00Śnieżnik Domaszków51:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
11 lis11:00
-
11 lis11:00Słowianin Wolibórz51:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00Pogoń Duszniki-Zdrój51:Iskra Jaszkowa Dolna
-
11 lis14:00Zamek Gorzanów32:LKS Bierkowice
-
11 lis14:00Trojan Lądek Zdrój41:Łomniczanka Stara Łomnica
-
11 lis14:00Polonia Bystrzyca Kłodzka31:KS Polanica-Zdrój
-
18 lis14:00
-
18 lis14:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia14:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
18 lis14:00
-
18 lis14:00Odrodzenie Szalejów Dolny28:Sudety Międzylesie
-
18 lis14:00Łomniczanka Stara Łomnica04:Śnieżnik Domaszków
-
18 lis14:00LKS Bierkowice14:Trojan Lądek Zdrój
-
18 lis14:00Iskra Jaszkowa Dolna03:Zamek Gorzanów
-
18 lis14:00Inter Ożary16:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
23 mar15:00Łomniczanka Stara Łomnica12:Sudety Międzylesie
-
23 mar16:00
-
24 mar16:00
-
24 mar16:00Inter Ożary03:Zamek Gorzanów(walkower)
-
24 mar16:00Iskra Jaszkowa Dolna13:Trojan Lądek Zdrój
-
24 mar16:00
-
24 mar16:00Odrodzenie Szalejów Dolny03:Słowianin Wolibórz
-
24 mar16:00
-
30 mar16:00Sudety Międzylesie21:LKS Bierkowice
-
31 mar11:00
-
31 mar11:00
-
31 mar16:00
-
31 mar16:00
-
31 mar16:00Polonia Bystrzyca Kłodzka41:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
31 mar16:00Trojan Lądek Zdrój30:Inter Ożary(walkower)
-
31 mar16:00Zamek Gorzanów40:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
07 kwi16:00ATS Wojbórz20:Zamek Gorzanów
-
07 kwi16:00Pogoń Duszniki-Zdrój01:Trojan Lądek Zdrój
-
07 kwi16:00Inter Ożary03:Śnieżnik Domaszków(walkower)
-
07 kwi16:00Iskra Jaszkowa Dolna24:Sudety Międzylesie
-
07 kwi16:00LKS Bierkowice25:Słowianin Wolibórz
-
07 kwi16:00Łomniczanka Stara Łomnica12:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
07 kwi16:00
-
07 kwi16:00
-
13 kwi16:00
-
14 kwi11:00Słowianin Wolibórz32:Iskra Jaszkowa Dolna
-
14 kwi11:00Sudety Międzylesie30:Inter Ożary(walkower)
-
14 kwi11:00
-
14 kwi16:00
-
14 kwi16:00KS Polanica-Zdrój11:Łomniczanka Stara Łomnica
-
14 kwi16:00Polonia Bystrzyca Kłodzka30:LKS Bierkowice
-
14 kwi16:00
-
20 kwi16:00ATS Wojbórz11:Trojan Lądek Zdrój
-
20 kwi16:00Zamek Gorzanów31:Śnieżnik Domaszków
-
20 kwi16:00
-
20 kwi16:00Inter Ożary03:Słowianin Wolibórz(walkower)
-
20 kwi16:00Iskra Jaszkowa Dolna32:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
20 kwi16:00Łomniczanka Stara Łomnica10:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
20 kwi16:00
-
01 maj16:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia31:LKS Bierkowice
-
28 kwi11:00Słowianin Wolibórz10:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
28 kwi11:00Sudety Międzylesie51:Zamek Gorzanów
-
28 kwi16:00Odrodzenie Szalejów Dolny24:ATS Wojbórz
-
28 kwi16:00KS Polanica-Zdrój03:Iskra Jaszkowa Dolna
-
28 kwi16:00Polonia Bystrzyca Kłodzka30:Inter Ożary(walkower)
-
28 kwi16:00
-
05 maj11:00
-
05 maj17:00ATS Wojbórz21:Śnieżnik Domaszków
-
05 maj17:00Trojan Lądek Zdrój92:Sudety Międzylesie
-
05 maj17:00Zamek Gorzanów14:Słowianin Wolibórz
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00Inter Ożary03:KS Polanica-Zdrój(walkower)
-
05 maj17:00Iskra Jaszkowa Dolna06:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
05 maj17:00
-
11 maj17:00
-
12 maj11:00Łomniczanka Stara Łomnica36:ATS Wojbórz
-
12 maj11:00
-
12 maj11:00Sudety Międzylesie10:Śnieżnik Domaszków
-
12 maj17:00Odrodzenie Szalejów Dolny23:LKS Bierkowice
-
12 maj17:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia30:Inter Ożary(walkower)
-
12 maj17:00KS Polanica-Zdrój15:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
12 maj17:00
-
18 maj15:00Trojan Lądek Zdrój52:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
19 maj11:00
-
19 maj17:00ATS Wojbórz22:Sudety Międzylesie
-
19 maj17:00Zamek Gorzanów14:KS Polanica-Zdrój
-
19 maj17:00
-
19 maj17:00Inter Ożary03:Orlęta Krosnowice(walkower)
-
19 maj17:00
-
19 maj17:00
-
25 maj17:00Orlęta Krosnowice32:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
25 maj17:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia13:Zamek Gorzanów
-
26 maj11:00Łomniczanka Stara Łomnica21:Iskra Jaszkowa Dolna
-
26 maj16:00Polonia Bystrzyca Kłodzka04:Śnieżnik Domaszków
-
26 maj17:00LKS Bierkowice07:ATS Wojbórz
-
26 maj17:00Odrodzenie Szalejów Dolny30:Inter Ożary(walkower)
-
26 maj17:00Słowianin Wolibórz34:Sudety Międzylesie
-
26 maj18:00KS Polanica-Zdrój03:Trojan Lądek Zdrój
-
02 cze11:00
-
02 cze11:00
-
02 cze17:00ATS Wojbórz11:Słowianin Wolibórz
-
02 cze17:00Trojan Lądek Zdrój42:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
02 cze17:00
-
02 cze17:00Pogoń Duszniki-Zdrój12:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
02 cze17:00Inter Ożary03:Łomniczanka Stara Łomnica(walkower)
-
02 cze17:00
-
08 cze17:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia26:Śnieżnik Domaszków
-
08 cze18:00
-
09 cze11:00Łomniczanka Stara Łomnica24:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
09 cze16:00Polonia Bystrzyca Kłodzka22:Słowianin Wolibórz
-
09 cze17:00Iskra Jaszkowa Dolna34:ATS Wojbórz
-
09 cze17:00LKS Bierkowice30:Inter Ożary
-
09 cze17:00Odrodzenie Szalejów Dolny24:Zamek Gorzanów
-
09 cze17:00KS Polanica-Zdrój13:Sudety Międzylesie
-
15 cze15:00Pogoń Duszniki-Zdrój30:LKS Bierkowice
-
15 cze16:00Sudety Międzylesie54:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
15 cze17:00
-
16 cze11:00Słowianin Wolibórz41:KS Polanica-Zdrój
-
16 cze17:00
-
16 cze17:00Trojan Lądek Zdrój60:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
16 cze17:00Zamek Gorzanów11:Łomniczanka Stara Łomnica
-
16 cze17:00Inter Ożary03:Iskra Jaszkowa Dolna(walkower)
-
20 cze17:00Inter Ożary03:ATS Wojbórz(walkower)
-
20 cze17:00Iskra Jaszkowa Dolna52:Pogoń Duszniki-Zdrój
-
20 cze17:00LKS Bierkowice12:Zamek Gorzanów
-
20 cze17:00Łomniczanka Stara Łomnica31:Trojan Lądek Zdrój
-
20 cze17:00Odrodzenie Szalejów Dolny16:Śnieżnik Domaszków
-
20 cze17:00
-
20 cze17:00Zjednoczeni Ścinawka Średnia21:Słowianin Wolibórz
-
20 cze17:00KS Polanica-Zdrój51:Polonia Bystrzyca Kłodzka
-
22 cze16:00ATS Wojbórz50:KS Polanica-Zdrój
-
22 cze16:00Trojan Lądek Zdrój41:LKS Bierkowice
-
23 cze11:00
-
23 cze11:00Śnieżnik Domaszków60:Łomniczanka Stara Łomnica
-
23 cze17:00Polonia Bystrzyca Kłodzka42:Zjednoczeni Ścinawka Średnia
-
23 cze17:00Sudety Międzylesie30:Odrodzenie Szalejów Dolny
-
23 cze17:00
-
23 cze17:00Pogoń Duszniki-Zdrój30:Inter Ożary(walkower)