Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WPWRWWWWWPWWWWWWWWWWWWRWWR
-
RWWWWWWWWWWWPRPWWWWWWPWWWW
-
RWWWWWWWWWWWWRWWRWPRWWRWWW
-
WRPPPWWWPWPWWWWRRPWWWWWWWP
-
PPWWWWWPPWWWWRWRWWWWPPPWWP
-
WWPRPRWPRWWWWWPPPWRWPWWPWW
-
WWRPWRPWWWPPPRWWPWRPWPWPPR
-
PWPWWPWRWPPPWRWPWPPRPPWPPW
-
PWWPPPPRPWPWPPRWRPWPWWWPPP
-
WPPPPWPWRPWPWRPPPPWPWPPPWP
-
PRWWWPPPPPWPPPPPRWPRPWPPPW
-
PPRWPPPPWPPPPPPPPPPPPWPWPP
-
PPPPPPPPPPPPPWRWPPPRPPPWPW
-
PPPPPPPPPPPPPPPPWPPPPPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
92
50.55 %
92
50.55 %
Zwycięstwa gości
70
38.46 %
70
38.46 %
Remisy
20
10.99 %
20
10.99 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.2%
4 z 182
4 z 182
0.5
97.8%
178 z 182
178 z 182
4.4%
8 z 182
8 z 182
1.5
95.6%
174 z 182
174 z 182
8.24%
15 z 182
15 z 182
2.5
91.76%
167 z 182
167 z 182
28.57%
52 z 182
52 z 182
3.5
71.43%
130 z 182
130 z 182
43.96%
80 z 182
80 z 182
4.5
56.04%
102 z 182
102 z 182
59.34%
108 z 182
108 z 182
5.5
40.66%
74 z 182
74 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 18 | 9.89 % |
0:3 | 13 | 7.14 % |
3:2 | 8 | 4.4 % |
1:3 | 7 | 3.85 % |
5:0 | 7 | 3.85 % |
2:2 | 6 | 3.3 % |
3:3 | 6 | 3.3 % |
3:1 | 6 | 3.3 % |
1:4 | 5 | 2.75 % |
0:4 | 5 | 2.75 % |
0:0 | 4 | 2.2 % |
0:1 | 4 | 2.2 % |
1:2 | 4 | 2.2 % |
2:3 | 4 | 2.2 % |
4:0 | 4 | 2.2 % |
6:2 | 4 | 2.2 % |
6:5 | 3 | 1.65 % |
2:0 | 3 | 1.65 % |
4:2 | 3 | 1.65 % |
5:1 | 3 | 1.65 % |
7:0 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:7 | 3 | 1.65 % |
8:1 | 3 | 1.65 % |
1:1 | 2 | 1.1 % |
4:4 | 2 | 1.1 % |
2:1 | 2 | 1.1 % |
5:4 | 2 | 1.1 % |
0:2 | 2 | 1.1 % |
3:5 | 2 | 1.1 % |
4:1 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
0:5 | 2 | 1.1 % |
8:3 | 2 | 1.1 % |
6:0 | 2 | 1.1 % |
9:1 | 2 | 1.1 % |
9:0 | 2 | 1.1 % |
0:9 | 2 | 1.1 % |
10:1 | 2 | 1.1 % |
4:3 | 1 | 0.55 % |
4:5 | 1 | 0.55 % |
4:6 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:7 | 1 | 0.55 % |
3:6 | 1 | 0.55 % |
6:3 | 1 | 0.55 % |
4:7 | 1 | 0.55 % |
1:5 | 1 | 0.55 % |
7:3 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
1:6 | 1 | 0.55 % |
1:7 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
2:8 | 1 | 0.55 % |
2:9 | 1 | 0.55 % |
3:10 | 1 | 0.55 % |
8:0 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
0:10 | 1 | 0.55 % |
1:11 | 1 | 0.55 % |
11:0 | 1 | 0.55 % |
0:11 | 1 | 0.55 % |
14:1 | 1 | 0.55 % |
14:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7948%Wygrana przynajmniej 1 bramką2515%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2012%Wygrana 3 bramkami i więcej4225%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie10:00Płomień Wisznia Mała12:KS Krościna Wielka
-
26 sie11:00Tomtex Widawa Wrocław70:Amesko Szczytkowice
-
26 sie11:00Sparta Wszemirów50:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
26 sie14:00Spartan Marszowice44:Avia Ozorowice
-
26 sie14:00Sparta Będkowo32:Grom Ligota Piękna
-
26 sie14:00LKS Paniowice30:LKS Krzyżanowice
-
26 sie17:00Błyskawica Szewce07:Sparta Skarszyn
-
02 wrz11:00Tomtex Widawa Wrocław15:Spartan Marszowice
-
02 wrz12:00Grom Ligota Piękna43:Płomień Wisznia Mała
-
02 wrz14:00Amesko Szczytkowice09:LKS Krzyżanowice
-
02 wrz14:00KS Krościna Wielka50:LKS Paniowice
-
02 wrz14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki04:Błyskawica Szewce
-
02 wrz14:00Avia Ozorowice23:Sparta Wszemirów
-
02 wrz16:00Sparta Skarszyn50:Sparta Będkowo
-
08 wrz17:00Płomień Wisznia Mała05:Sparta Skarszyn
-
09 wrz11:00Sparta Wszemirów101:Tomtex Widawa Wrocław
-
09 wrz11:00Sparta Będkowo23:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
09 wrz14:00Spartan Marszowice90:Amesko Szczytkowice
-
09 wrz14:00Błyskawica Szewce30:Avia Ozorowice
-
09 wrz14:00LKS Paniowice30:Grom Ligota Piękna
-
09 wrz14:00LKS Krzyżanowice54:KS Krościna Wielka
-
16 wrz11:00Tomtex Widawa Wrocław54:Błyskawica Szewce
-
16 wrz12:00Grom Ligota Piękna03:LKS Krzyżanowice
-
16 wrz14:00Amesko Szczytkowice05:KS Krościna Wielka
-
16 wrz14:00Sparta Skarszyn90:LKS Paniowice
-
16 wrz14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki57:Płomień Wisznia Mała
-
16 wrz14:00Avia Ozorowice50:Sparta Będkowo
-
16 wrz14:00Spartan Marszowice22:Sparta Wszemirów
-
23 wrz11:00Sparta Wszemirów140:Amesko Szczytkowice
-
23 wrz11:00Sparta Będkowo32:Tomtex Widawa Wrocław
-
23 wrz11:00Płomień Wisznia Mała31:Avia Ozorowice
-
23 wrz11:00LKS Krzyżanowice32:Sparta Skarszyn
-
23 wrz14:00Błyskawica Szewce26:Spartan Marszowice
-
23 wrz14:00LKS Paniowice12:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
23 wrz14:00KS Krościna Wielka81:Grom Ligota Piękna
-
30 wrz11:00Avia Ozorowice32:LKS Paniowice
-
30 wrz11:00Tomtex Widawa Wrocław01:Płomień Wisznia Mała
-
30 wrz11:00Sparta Wszemirów101:Błyskawica Szewce
-
30 wrz14:00Amesko Szczytkowice28:Grom Ligota Piękna
-
30 wrz14:00Sparta Skarszyn30:KS Krościna Wielka
-
30 wrz14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki07:LKS Krzyżanowice
-
30 wrz14:00Spartan Marszowice70:Sparta Będkowo
-
07 paź10:00Płomień Wisznia Mała14:Spartan Marszowice
-
07 paź11:00Sparta Będkowo00:Sparta Wszemirów
-
07 paź11:00LKS Krzyżanowice70:Avia Ozorowice
-
07 paź12:00Grom Ligota Piękna02:Sparta Skarszyn
-
07 paź14:00Błyskawica Szewce60:Amesko Szczytkowice
-
07 paź14:00LKS Paniowice33:Tomtex Widawa Wrocław
-
07 paź14:00KS Krościna Wielka83:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
14 paź11:00Avia Ozorowice33:KS Krościna Wielka
-
14 paź11:00Tomtex Widawa Wrocław01:LKS Krzyżanowice
-
14 paź11:00Sparta Wszemirów13:Płomień Wisznia Mała
-
14 paź14:00Amesko Szczytkowice04:Sparta Skarszyn
-
14 paź14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki12:Grom Ligota Piękna
-
14 paź14:00Spartan Marszowice51:LKS Paniowice
-
14 paź14:00Błyskawica Szewce40:Sparta Będkowo
-
21 paź10:00Płomień Wisznia Mała13:Błyskawica Szewce
-
21 paź11:00Sparta Będkowo21:Amesko Szczytkowice
-
21 paź11:00LKS Krzyżanowice01:Spartan Marszowice
-
21 paź12:00Grom Ligota Piękna23:Avia Ozorowice
-
21 paź14:00LKS Paniowice19:Sparta Wszemirów
-
21 paź14:00KS Krościna Wielka50:Tomtex Widawa Wrocław
-
21 paź14:00Sparta Skarszyn141:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
28 paź11:00Avia Ozorowice04:Sparta Skarszyn
-
28 paź11:00Tomtex Widawa Wrocław31:Grom Ligota Piękna
-
28 paź11:00Spartan Marszowice65:KS Krościna Wielka
-
28 paź11:00Sparta Będkowo00:Płomień Wisznia Mała
-
28 paź14:00Amesko Szczytkowice32:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
28 paź14:00Błyskawica Szewce30:LKS Paniowice
-
28 paź15:00Sparta Wszemirów11:LKS Krzyżanowice
-
04 lis11:00Płomień Wisznia Mała52:Amesko Szczytkowice
-
04 lis11:00LKS Krzyżanowice11:Błyskawica Szewce
-
04 lis12:00Grom Ligota Piękna35:Spartan Marszowice
-
04 lis14:00LKS Paniowice32:Sparta Będkowo
-
04 lis14:00KS Krościna Wielka36:Sparta Wszemirów
-
04 lis14:00Sparta Skarszyn81:Tomtex Widawa Wrocław
-
04 lis14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki35:Avia Ozorowice
-
11 lis10:00Płomień Wisznia Mała44:LKS Paniowice
-
11 lis11:00Tomtex Widawa Wrocław40:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
11 lis11:00Spartan Marszowice31:Sparta Skarszyn
-
11 lis11:00Sparta Wszemirów41:Grom Ligota Piękna
-
11 lis11:00Sparta Będkowo09:LKS Krzyżanowice
-
11 lis14:00Amesko Szczytkowice46:Avia Ozorowice
-
11 lis14:00Błyskawica Szewce51:KS Krościna Wielka
-
17 lis14:00Sparta Skarszyn33:Sparta Wszemirów
-
18 lis11:00LKS Krzyżanowice31:Płomień Wisznia Mała
-
18 lis11:00Avia Ozorowice00:Tomtex Widawa Wrocław
-
18 lis12:00Grom Ligota Piękna22:Błyskawica Szewce
-
18 lis14:00LKS Paniowice62:Amesko Szczytkowice
-
18 lis14:00KS Krościna Wielka63:Sparta Będkowo
-
18 lis14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki010:Spartan Marszowice
-
23 mar16:00KS Krościna Wielka81:Płomień Wisznia Mała
-
24 mar11:00Amesko Szczytkowice03:Tomtex Widawa Wrocław(walkower)
-
24 mar11:00Sparta Wszemirów50:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
24 mar11:00Sparta Skarszyn13:Błyskawica Szewce
-
24 mar11:00Grom Ligota Piękna42:Sparta Będkowo
-
24 mar11:00LKS Krzyżanowice30:LKS Paniowice(walkower)
-
24 mar13:00Avia Ozorowice14:Spartan Marszowice
-
31 mar10:00Płomień Wisznia Mała20:Grom Ligota Piękna
-
31 mar11:00LKS Krzyżanowice30:Amesko Szczytkowice(walkower)
-
31 mar11:00LKS Paniowice03:KS Krościna Wielka(walkower)
-
31 mar11:00Sparta Będkowo011:Sparta Skarszyn
-
31 mar11:00Błyskawica Szewce62:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
31 mar11:00Sparta Wszemirów71:Avia Ozorowice
-
31 mar11:00Spartan Marszowice31:Tomtex Widawa Wrocław
-
07 kwi11:00Amesko Szczytkowice03:Spartan Marszowice(walkower)
-
07 kwi11:00Avia Ozorowice14:Błyskawica Szewce
-
07 kwi11:00Sparta Skarszyn61:Płomień Wisznia Mała
-
07 kwi11:00Grom Ligota Piękna30:LKS Paniowice(walkower)
-
07 kwi11:00KS Krościna Wielka65:LKS Krzyżanowice
-
07 kwi14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki14:Sparta Będkowo
-
07 kwi15:00Tomtex Widawa Wrocław01:Sparta Wszemirów
-
14 kwi11:00KS Krościna Wielka30:Amesko Szczytkowice(walkower)
-
14 kwi11:00LKS Krzyżanowice51:Grom Ligota Piękna
-
14 kwi11:00LKS Paniowice03:Sparta Skarszyn(walkower)
-
14 kwi11:00Płomień Wisznia Mała31:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
14 kwi11:00Sparta Będkowo26:Avia Ozorowice
-
14 kwi11:00Błyskawica Szewce50:Tomtex Widawa Wrocław
-
14 kwi11:00Sparta Wszemirów52:Spartan Marszowice
-
28 kwi11:00Amesko Szczytkowice03:Sparta Wszemirów(walkower)
-
28 kwi11:00Avia Ozorowice62:Płomień Wisznia Mała
-
28 kwi11:00Grom Ligota Piękna22:KS Krościna Wielka
-
28 kwi11:30Tomtex Widawa Wrocław80:Sparta Będkowo
-
28 kwi14:00Spartan Marszowice60:Błyskawica Szewce
-
28 kwi14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki30:LKS Paniowice(walkower)
-
28 kwi17:00Sparta Skarszyn20:LKS Krzyżanowice
-
05 maj11:00Grom Ligota Piękna30:Amesko Szczytkowice(walkower)
-
05 maj11:00KS Krościna Wielka13:Sparta Skarszyn
-
05 maj11:00LKS Krzyżanowice42:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
05 maj11:00LKS Paniowice03:Avia Ozorowice(walkower)
-
05 maj11:00Płomień Wisznia Mała22:Tomtex Widawa Wrocław
-
05 maj11:00Sparta Będkowo14:Spartan Marszowice
-
05 maj16:00Błyskawica Szewce13:Sparta Wszemirów
-
12 maj11:00Amesko Szczytkowice03:Błyskawica Szewce(walkower)
-
12 maj11:00Sparta Wszemirów30:Sparta Będkowo
-
12 maj11:00Spartan Marszowice73:Płomień Wisznia Mała
-
12 maj11:00Tomtex Widawa Wrocław30:LKS Paniowice(walkower)
-
12 maj11:00Avia Ozorowice13:LKS Krzyżanowice
-
12 maj14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki07:KS Krościna Wielka
-
12 maj17:00Sparta Skarszyn32:Grom Ligota Piękna
-
19 maj11:00Sparta Skarszyn30:Amesko Szczytkowice(walkower)
-
19 maj11:00Grom Ligota Piękna42:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
19 maj11:00KS Krościna Wielka33:Avia Ozorowice
-
19 maj11:00LKS Krzyżanowice40:Tomtex Widawa Wrocław
-
19 maj11:00LKS Paniowice03:Spartan Marszowice(walkower)
-
19 maj11:00Płomień Wisznia Mała17:Sparta Wszemirów
-
19 maj11:00Sparta Będkowo310:Błyskawica Szewce
-
26 maj11:00Amesko Szczytkowice03:Sparta Będkowo(walkower)
-
26 maj11:00Błyskawica Szewce91:Płomień Wisznia Mała
-
26 maj11:00Sparta Wszemirów30:LKS Paniowice(walkower)
-
26 maj11:00Tomtex Widawa Wrocław32:KS Krościna Wielka
-
26 maj11:00Avia Ozorowice20:Grom Ligota Piękna
-
26 maj14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki111:Sparta Skarszyn
-
26 maj18:00Spartan Marszowice40:LKS Krzyżanowice
-
02 cze11:00Grom Ligota Piękna13:Tomtex Widawa Wrocław
-
02 cze11:00KS Krościna Wielka22:Spartan Marszowice
-
02 cze11:00LKS Krzyżanowice29:Sparta Wszemirów
-
02 cze11:00LKS Paniowice03:Błyskawica Szewce(walkower)
-
02 cze11:00Płomień Wisznia Mała45:Sparta Będkowo
-
02 cze14:00Błękitni Pawłów Trzebnicki30:Amesko Szczytkowice(walkower)
-
02 cze17:00Sparta Skarszyn83:Avia Ozorowice
-
09 cze11:00Amesko Szczytkowice03:Płomień Wisznia Mała(walkower)
-
09 cze11:00Sparta Będkowo30:LKS Paniowice(walkower)
-
09 cze11:00Sparta Wszemirów91:KS Krościna Wielka
-
09 cze11:00Spartan Marszowice21:Grom Ligota Piękna
-
09 cze11:00Tomtex Widawa Wrocław04:Sparta Skarszyn
-
09 cze11:00Avia Ozorowice22:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
09 cze15:00Błyskawica Szewce41:LKS Krzyżanowice
-
15 cze16:00KS Krościna Wielka65:Błyskawica Szewce
-
16 cze11:00Avia Ozorowice30:Amesko Szczytkowice(walkower)
-
16 cze11:00Błękitni Pawłów Trzebnicki04:Tomtex Widawa Wrocław
-
16 cze11:00Sparta Skarszyn62:Spartan Marszowice
-
16 cze11:00Grom Ligota Piękna12:Sparta Wszemirów
-
16 cze11:00LKS Krzyżanowice33:Sparta Będkowo
-
16 cze11:00LKS Paniowice03:Płomień Wisznia Mała(walkower)
-
22 cze17:00Sparta Będkowo47:KS Krościna Wielka
-
22 cze17:30Płomień Wisznia Mała16:LKS Krzyżanowice
-
23 cze11:00Amesko SzczytkowiceXLKS Paniowice(obustronny walkower)
-
23 cze11:00Błyskawica Szewce02:Grom Ligota Piękna
-
23 cze11:00Sparta Wszemirów33:Sparta Skarszyn
-
23 cze11:00Spartan Marszowice110:Błękitni Pawłów Trzebnicki
-
23 cze11:00Tomtex Widawa Wrocław23:Avia Ozorowice