Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
RWWWWWRWWWRWWRRWWWWW
-
WWWPWWWWWPPWWRRWPPWW
-
WWPPPWRPWWWWWWWWPWWP
-
RWPWWWPWRWRWWPWRWPWW
-
PPWPPWWWWRWPPWRPWPWR
-
WPRPWPPRPRPWWWPWWWPR
-
PWWWPWPPPWRPWPRPWPPP
-
PPRRPPWPRWRPRPRWPWPW
-
PPPWPPPWPPWWPPPPWRPW
-
WWPRWPWRPPPPPRWPPPPP
-
PPPWPPPPPPPPPPPPPRPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
59
53.64 %
59
53.64 %
Zwycięstwa gości
35
31.82 %
35
31.82 %
Remisy
16
14.55 %
16
14.55 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0.91%
1 z 110
1 z 110
0.5
99.09%
109 z 110
109 z 110
4.55%
5 z 110
5 z 110
1.5
95.45%
105 z 110
105 z 110
22.73%
25 z 110
25 z 110
2.5
77.27%
85 z 110
85 z 110
39.09%
43 z 110
43 z 110
3.5
60.91%
67 z 110
67 z 110
54.55%
60 z 110
60 z 110
4.5
45.45%
50 z 110
50 z 110
67.27%
74 z 110
74 z 110
5.5
32.73%
36 z 110
36 z 110
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 10 | 9.09 % |
2:2 | 8 | 7.27 % |
3:0 | 6 | 5.45 % |
1:1 | 5 | 4.55 % |
2:1 | 5 | 4.55 % |
3:2 | 5 | 4.55 % |
0:2 | 5 | 4.55 % |
1:0 | 4 | 3.64 % |
2:3 | 4 | 3.64 % |
3:1 | 4 | 3.64 % |
5:3 | 4 | 3.64 % |
0:3 | 4 | 3.64 % |
1:2 | 3 | 2.73 % |
2:5 | 3 | 2.73 % |
6:0 | 3 | 2.73 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:3 | 2 | 1.82 % |
1:3 | 2 | 1.82 % |
2:4 | 2 | 1.82 % |
1:4 | 2 | 1.82 % |
5:2 | 2 | 1.82 % |
0:4 | 2 | 1.82 % |
5:1 | 2 | 1.82 % |
0:5 | 2 | 1.82 % |
0:0 | 1 | 0.91 % |
3:4 | 1 | 0.91 % |
4:2 | 1 | 0.91 % |
6:3 | 1 | 0.91 % |
4:0 | 1 | 0.91 % |
6:2 | 1 | 0.91 % |
5:0 | 1 | 0.91 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:1 | 1 | 0.91 % |
9:4 | 1 | 0.91 % |
0:6 | 1 | 0.91 % |
1:7 | 1 | 0.91 % |
7:1 | 1 | 0.91 % |
7:0 | 1 | 0.91 % |
8:1 | 1 | 0.91 % |
0:8 | 1 | 0.91 % |
9:0 | 1 | 0.91 % |
10:1 | 1 | 0.91 % |
2:11 | 1 | 0.91 % |
10:0 | 1 | 0.91 % |
11:0 | 1 | 0.91 % |
0:11 | 1 | 0.91 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4648%Wygrana przynajmniej 1 bramką1819%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1314%Wygrana 3 bramkami i więcej1819%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie11:00KS Postolin02:Dąb Dobroszyce
-
26 sie11:00Sokół Ujeździec Wielki33:Grom Szczodrów
-
26 sie11:00Victoria Zawonia03:Olimpia Bukowinka
-
26 sie12:00Sokół Ujeździec Mały23:KS Komorów
-
26 sie16:00Sokół Sokołowice24:Orzeł Biedaszków Wielki
-
01 wrz17:00Dąb Dobroszyce10:Sokół Ujeździec Wielki
-
02 wrz11:00KS Komorów02:Victoria Zawonia
-
02 wrz14:00Olimpia Bukowinka62:Sokół Sokołowice
-
02 wrz17:00Grom Szczodrów53:Sokół Ujeździec Mały
02 wrz - 09 wrz
-
02 wrz11:00KS Postolin05:Sokół Kaszowo
-
09 wrz11:00Victoria Zawonia60:Grom Szczodrów
-
09 wrz12:00Sokół Ujeździec Mały14:Dąb Dobroszyce
-
09 wrz16:00Sokół Sokołowice11:KS Komorów
-
15 wrz16:00Dąb Dobroszyce20:Victoria Zawonia
-
16 wrz11:00KS Postolin02:Sokół Ujeździec Wielki
-
16 wrz15:00Sokół Kaszowo51:Orzeł Biedaszków Wielki
-
16 wrz17:00Grom Szczodrów32:Sokół Sokołowice
-
23 wrz11:00Sokół Ujeździec Wielki10:Sokół Kaszowo
-
23 wrz12:00Sokół Ujeździec Mały30:KS Postolin
-
23 wrz14:00Orzeł Biedaszków Wielki42:Olimpia Bukowinka
-
23 wrz16:00Sokół Sokołowice04:Dąb Dobroszyce
-
30 wrz11:00KS Komorów60:Orzeł Biedaszków Wielki
-
30 wrz11:00KS Postolin04:Victoria Zawonia
-
30 wrz11:00Sokół Ujeździec Wielki32:Sokół Ujeździec Mały
-
30 wrz14:00Sokół Kaszowo31:Olimpia Bukowinka
-
07 paź11:00Victoria Zawonia53:Sokół Ujeździec Wielki
-
07 paź11:00Sokół Sokołowice23:KS Postolin
-
07 paź12:00Sokół Ujeździec Mały22:Sokół Kaszowo
-
07 paź14:00Orzeł Biedaszków Wielki51:Grom Szczodrów
-
07 paź14:00Olimpia Bukowinka31:KS Komorów
-
14 paź11:00Dąb Dobroszyce22:Orzeł Biedaszków Wielki
-
14 paź11:00Sokół Ujeździec Wielki90:Sokół Sokołowice
-
14 paź12:00Sokół Ujeździec Mały14:Victoria Zawonia
-
14 paź14:00Sokół Kaszowo20:KS Komorów
-
14 paź15:00Grom Szczodrów22:Olimpia Bukowinka
-
21 paź11:00Victoria Zawonia30:Sokół Kaszowo
-
21 paź11:00Sokół Sokołowice011:Sokół Ujeździec Mały
-
21 paź11:00KS Komorów12:Grom Szczodrów
-
21 paź14:00Olimpia Bukowinka11:Dąb Dobroszyce
-
28 paź11:00Dąb Dobroszyce30:KS Komorów
-
28 paź11:00KS Postolin22:Orzeł Biedaszków Wielki
-
28 paź11:00Victoria Zawonia110:Sokół Sokołowice
-
28 paź12:00Sokół Kaszowo30:Grom Szczodrów
-
21 paź12:00Orzeł Biedaszków Wielki08:Sokół Ujeździec Wielki
-
04 lis11:00Sokół Sokołowice03:Sokół Kaszowo
-
04 lis14:00Olimpia Bukowinka20:KS Postolin
-
04 lis14:00Grom Szczodrów13:Dąb Dobroszyce
-
11 lis11:00KS Postolin12:KS Komorów
-
11 lis11:00Sokół Ujeździec Wielki20:Olimpia Bukowinka
-
11 lis12:00Sokół Kaszowo11:Dąb Dobroszyce
-
11 lis12:00Sokół Ujeździec Mały22:Orzeł Biedaszków Wielki
-
28 paź14:00Olimpia Bukowinka21:Sokół Ujeździec Mały
-
04 lis13:00Orzeł Biedaszków Wielki05:Victoria Zawonia
-
18 lis11:00KS Komorów10:Sokół Ujeździec Wielki
-
18 lis13:00Grom Szczodrów100:KS Postolin
-
24 mar11:00Dąb Dobroszyce21:KS Postolin
-
24 mar11:00Grom Szczodrów22:Sokół Ujeździec Wielki
-
24 mar11:00KS Komorów25:Sokół Ujeździec Mały
-
24 mar11:00Orzeł Biedaszków Wielki61:Sokół Sokołowice
-
24 mar14:00Olimpia Bukowinka03:Victoria Zawonia
-
31 mar11:00Victoria Zawonia50:KS Komorów
-
31 mar11:00Sokół Ujeździec Wielki02:Dąb Dobroszyce
-
31 mar12:00Sokół Ujeździec Mały23:Grom Szczodrów
-
31 mar14:00Sokół Sokołowice25:Olimpia Bukowinka
-
07 kwi11:00Sokół Kaszowo20:KS Postolin
-
07 kwi11:00Dąb Dobroszyce60:Sokół Ujeździec Mały
-
07 kwi11:00KS Komorów52:Sokół Sokołowice
-
07 kwi15:00Grom Szczodrów53:Victoria Zawonia
-
14 kwi11:00Orzeł Biedaszków Wielki22:Sokół Kaszowo
-
14 kwi11:00Sokół Sokołowice02:Grom Szczodrów
-
14 kwi11:00Victoria Zawonia11:Dąb Dobroszyce
-
14 kwi11:00Sokół Ujeździec Wielki11:KS Postolin
-
28 kwi11:00Sokół Kaszowo21:Sokół Ujeździec Wielki
-
28 kwi11:00KS Postolin31:Sokół Ujeździec Mały
-
28 kwi11:00Dąb Dobroszyce70:Sokół Sokołowice
-
28 kwi15:00Olimpia Bukowinka53:Orzeł Biedaszków Wielki
-
05 maj11:00Orzeł Biedaszków Wielki63:KS Komorów
-
05 maj11:00Victoria Zawonia40:KS Postolin
-
05 maj12:00Sokół Ujeździec Mały32:Sokół Ujeździec Wielki
-
05 maj14:00Olimpia Bukowinka20:Sokół Kaszowo
-
12 maj11:00Sokół Kaszowo32:Sokół Ujeździec Mały
-
12 maj11:00Sokół Ujeździec Wielki20:Victoria Zawonia
-
12 maj11:00KS Postolin30:Sokół Sokołowice
-
12 maj11:00KS Komorów06:Olimpia Bukowinka
-
12 maj16:00Grom Szczodrów52:Orzeł Biedaszków Wielki
-
19 maj11:00KS Komorów17:Sokół Kaszowo
-
19 maj11:00Sokół Sokołowice32:Sokół Ujeździec Wielki
-
19 maj11:00Victoria Zawonia23:Sokół Ujeździec Mały
-
19 maj14:00Olimpia Bukowinka20:Grom Szczodrów
-
19 maj16:00Orzeł Biedaszków Wielki24:Dąb Dobroszyce
-
26 maj11:00Sokół Kaszowo21:Victoria Zawonia
-
26 maj11:00Dąb Dobroszyce10:Olimpia Bukowinka
-
26 maj12:00Sokół Ujeździec Mały71:Sokół Sokołowice
-
26 maj16:00Grom Szczodrów12:KS Komorów
-
02 cze11:00Dąb Dobroszyce101:KS Komorów
-
02 cze11:00Orzeł Biedaszków Wielki33:KS Postolin
-
02 cze11:00Sokół Sokołowice25:Victoria Zawonia
-
02 cze17:00Grom Szczodrów20:Sokół Kaszowo
-
09 cze11:00Sokół Kaszowo81:Sokół Sokołowice
-
09 cze11:00Sokół Ujeździec Wielki22:Orzeł Biedaszków Wielki
-
09 cze11:00KS Postolin03:Olimpia Bukowinka
-
09 cze11:00Dąb Dobroszyce31:Grom Szczodrów
-
16 cze11:00Dąb Dobroszyce00:Sokół Kaszowo
-
16 cze11:00KS Komorów13:KS Postolin
-
16 cze11:00Orzeł Biedaszków Wielki211:Sokół Ujeździec Mały
-
16 cze12:00Olimpia Bukowinka30:Sokół Ujeździec Wielki
-
23 cze11:00Victoria Zawonia94:Orzeł Biedaszków Wielki
-
23 cze11:00Sokół Ujeździec Mały34:Olimpia Bukowinka
-
23 cze11:00Sokół Ujeździec Wielki20:KS Komorów
-
23 cze11:00KS Postolin21:Grom Szczodrów