Dolnośląskie | Klasa B | Wrocław IX
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
PWWPWWPWWWWWWRPWWWWWWWWR
-
WWWRWWWWWWWWWWPRPWPWWPWW
-
PWPWWWPWWWPWWWWWWWRWWWPW
-
WPWWPWWWPWWWPPPWWRWWWRWW
-
WPPWWWWWWWPWWPWWWPRWPWPW
-
PWWRWWPPWWRPRWWRWPWPWWWP
-
WWWWWPPWWPWWPWPWPPPPWWPW
-
WPWWPPWWPPRPWPWWWWRWPPPP
-
PWWPPPPWPWPPPWWPPWPWPWRP
-
PWPPPWPPPPPWPPPPPPPPPPPP
-
PPPPPPPPPPPPWPWPPWRPPRPP
-
PPPPPPPPPPPPPWPPPRWPPPWP
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPWW
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
74
47.44 %
74
47.44 %
Zwycięstwa gości
70
44.87 %
70
44.87 %
Remisy
12
7.69 %
12
7.69 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
153 z 156
5.13%
8 z 156
8 z 156
1.5
94.87%
148 z 156
148 z 156
8.33%
13 z 156
13 z 156
2.5
91.67%
143 z 156
143 z 156
35.26%
55 z 156
55 z 156
3.5
64.74%
101 z 156
101 z 156
44.87%
70 z 156
70 z 156
4.5
55.13%
86 z 156
86 z 156
55.77%
87 z 156
87 z 156
5.5
44.23%
69 z 156
69 z 156
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:3 | 19 | 12.18 % |
3:0 | 16 | 10.26 % |
1:2 | 5 | 3.21 % |
3:2 | 5 | 3.21 % |
4:3 | 5 | 3.21 % |
1:4 | 5 | 3.21 % |
2:2 | 4 | 2.56 % |
0:1 | 4 | 2.56 % |
1:3 | 4 | 2.56 % |
4:2 | 4 | 2.56 % |
5:0 | 4 | 2.56 % |
6:0 | 4 | 2.56 % |
0:0 | 3 | 1.92 % |
5:2 | 3 | 1.92 % |
0:4 | 3 | 1.92 % |
1:5 | 3 | 1.92 % |
1:6 | 3 | 1.92 % |
1:1 | 2 | 1.28 % |
2:1 | 2 | 1.28 % |
0:2 | 2 | 1.28 % |
3:1 | 2 | 1.28 % |
2:4 | 2 | 1.28 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:5 | 2 | 1.28 % |
4:1 | 2 | 1.28 % |
4:0 | 2 | 1.28 % |
5:1 | 2 | 1.28 % |
6:2 | 2 | 1.28 % |
2:6 | 2 | 1.28 % |
7:0 | 2 | 1.28 % |
9:0 | 2 | 1.28 % |
10:0 | 2 | 1.28 % |
0:13 | 2 | 1.28 % |
3:3 | 1 | 0.64 % |
4:4 | 1 | 0.64 % |
5:5 | 1 | 0.64 % |
1:0 | 1 | 0.64 % |
2:3 | 1 | 0.64 % |
3:4 | 1 | 0.64 % |
2:0 | 1 | 0.64 % |
5:3 | 1 | 0.64 % |
6:4 | 1 | 0.64 % |
7:3 | 1 | 0.64 % |
3:7 | 1 | 0.64 % |
4:8 | 1 | 0.64 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:7 | 1 | 0.64 % |
0:6 | 1 | 0.64 % |
2:8 | 1 | 0.64 % |
8:2 | 1 | 0.64 % |
3:9 | 1 | 0.64 % |
9:3 | 1 | 0.64 % |
10:4 | 1 | 0.64 % |
0:7 | 1 | 0.64 % |
2:9 | 1 | 0.64 % |
3:10 | 1 | 0.64 % |
9:1 | 1 | 0.64 % |
10:2 | 1 | 0.64 % |
10:1 | 1 | 0.64 % |
1:10 | 1 | 0.64 % |
11:2 | 1 | 0.64 % |
0:11 | 1 | 0.64 % |
12:1 | 1 | 0.64 % |
13:1 | 1 | 0.64 % |
14:2 | 1 | 0.64 % |
0:15 | 1 | 0.64 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7148%Wygrana przynajmniej 1 bramką1913%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1611%Wygrana 3 bramkami i więcej4128%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie11:00Wulkan Ogrodnica02:Zorza Wilkszyn
-
26 sie11:00Piast Lutynia20:Odra Rzeczyca
-
26 sie11:00Pagel Komorniki40:Odra Słup(walkower)
-
26 sie14:00Zieloni Rakoszyce21:Błyskawica Lenartowice
-
26 sie14:00Tęcza Pisarzowice01:KS Rusko
-
26 sie14:00Pogoń Jastrzębce14:LKS Ciechów
-
02 wrz14:00LKS Ciechów30:Piast Lutynia
-
02 wrz14:00KS Rusko32:Pogoń Jastrzębce
-
02 wrz14:00Błyskawica Lenartowice31:Wulkan Ogrodnica
-
02 wrz16:00Odra Rzeczyca53:Pagel Komorniki
-
02 wrz17:00Błękitni Chwalimierz22:Odra Słup
-
02 wrz18:00Zorza Wilkszyn91:Tęcza Pisarzowice
-
09 wrz11:00Piast Lutynia41:KS Rusko
-
09 wrz11:00Pagel Komorniki32:LKS Ciechów
-
09 wrz14:00Zieloni Rakoszyce12:Błękitni Chwalimierz
-
09 wrz14:00Tęcza Pisarzowice39:Błyskawica Lenartowice
-
09 wrz14:00Pogoń Jastrzębce22:Zorza Wilkszyn
-
09 wrz17:00Odra Słup42:Odra Rzeczyca
-
16 wrz14:00KS Rusko01:Pagel Komorniki
-
16 wrz16:00LKS Ciechów43:Odra Słup
-
16 wrz16:00Zorza Wilkszyn43:Piast Lutynia
-
16 wrz16:30Błyskawica Lenartowice52:Pogoń Jastrzębce
-
16 wrz17:00Błękitni Chwalimierz102:Odra Rzeczyca
-
16 wrz17:00Zieloni Rakoszyce51:Wulkan Ogrodnica
-
23 wrz11:00Wulkan Ogrodnica26:Błękitni Chwalimierz
-
23 wrz11:00Piast Lutynia31:Błyskawica Lenartowice
-
23 wrz11:00Pagel Komorniki23:Zorza Wilkszyn
-
23 wrz14:00Tęcza Pisarzowice110:Zieloni Rakoszyce
-
23 wrz16:00Odra Słup42:KS Rusko
-
23 wrz16:00Odra Rzeczyca13:LKS Ciechów
-
30 wrz11:00Wulkan Ogrodnica60:Tęcza Pisarzowice
-
30 wrz14:00KS Rusko06:Odra Rzeczyca
-
30 wrz14:00Zieloni Rakoszyce70:Pogoń Jastrzębce
-
30 wrz15:30Błyskawica Lenartowice64:Pagel Komorniki
-
30 wrz16:00Błękitni Chwalimierz52:LKS Ciechów
-
30 wrz16:00Zorza Wilkszyn42:Odra Słup
-
07 paź14:00Tęcza Pisarzowice013:Błękitni Chwalimierz
-
07 paź14:00Pogoń Jastrzębce11:Wulkan Ogrodnica
-
07 paź14:00Piast Lutynia11:Zieloni Rakoszyce
-
07 paź14:00Odra Słup32:Błyskawica Lenartowice
-
07 paź14:00Odra Rzeczyca22:Zorza Wilkszyn
-
07 paź14:00LKS Ciechów70:KS Rusko
-
13 paź15:00Wulkan Ogrodnica51:Piast Lutynia
-
14 paź11:00Błękitni Chwalimierz50:KS Rusko
-
14 paź11:00Zorza Wilkszyn32:LKS Ciechów
-
14 paź11:00Zieloni Rakoszyce40:Pagel Komorniki
-
14 paź14:00Tęcza Pisarzowice35:Pogoń Jastrzębce
-
14 paź15:00Błyskawica Lenartowice62:Odra Rzeczyca
-
21 paź11:00Piast Lutynia60:Tęcza Pisarzowice
-
21 paź11:00Pagel Komorniki01:Wulkan Ogrodnica
-
21 paź14:00Odra Słup04:Zieloni Rakoszyce
-
21 paź14:00LKS Ciechów44:Błyskawica Lenartowice
-
21 paź14:00KS Rusko03:Zorza Wilkszyn
-
21 paź15:00Pogoń Jastrzębce13:Błękitni Chwalimierz
-
28 paź11:00Wulkan Ogrodnica50:Odra Słup
-
28 paź14:00Błękitni Chwalimierz73:Zorza Wilkszyn
-
28 paź14:00Zieloni Rakoszyce90:Odra Rzeczyca
-
28 paź14:00Tęcza Pisarzowice03:Pagel Komorniki
-
28 paź14:00Pogoń Jastrzębce14:Piast Lutynia
-
28 paź15:00Błyskawica Lenartowice52:KS Rusko
-
04 lis11:00Pagel Komorniki12:Pogoń Jastrzębce
-
04 lis11:00Zorza Wilkszyn15:Błyskawica Lenartowice
-
04 lis14:00Piast Lutynia30:Błękitni Chwalimierz
-
04 lis14:00Odra Słup104:Tęcza Pisarzowice
-
04 lis14:00Odra Rzeczyca04:Wulkan Ogrodnica
-
04 lis14:00LKS Ciechów16:Zieloni Rakoszyce
-
11 lis11:00Wulkan Ogrodnica12:LKS Ciechów
-
11 lis11:00Piast Lutynia15:Pagel Komorniki
-
11 lis14:00Błękitni Chwalimierz33:Błyskawica Lenartowice
-
11 lis14:00Zieloni Rakoszyce101:KS Rusko
-
11 lis14:00Tęcza Pisarzowice16:Odra Rzeczyca
-
11 lis14:00Pogoń Jastrzębce12:Odra Słup
-
18 lis11:00Pagel Komorniki310:Błękitni Chwalimierz
-
18 lis11:00Zorza Wilkszyn07:Zieloni Rakoszyce
-
18 lis14:00Odra Słup14:Piast Lutynia
-
18 lis14:00Odra Rzeczyca34:Pogoń Jastrzębce
-
18 lis14:00LKS Ciechów100:Tęcza Pisarzowice
-
18 lis14:00KS Rusko02:Wulkan Ogrodnica
-
24 mar14:00Zorza Wilkszyn30:Wulkan Ogrodnica
-
24 mar14:00KS Rusko03:Tęcza Pisarzowice(walkower)
-
24 mar14:00LKS Ciechów30:Pogoń Jastrzębce(walkower)
-
24 mar14:00Odra Rzeczyca03:Piast Lutynia(walkower)
-
24 mar14:00Odra Słup24:Pagel Komorniki
-
24 mar16:00Błyskawica Lenartowice04:Zieloni Rakoszyce
-
31 mar11:00Pagel Komorniki30:Odra Rzeczyca(walkower)
-
31 mar11:00Piast Lutynia13:LKS Ciechów
-
31 mar11:00Wulkan Ogrodnica55:Błyskawica Lenartowice
-
31 mar14:00Odra Słup28:Błękitni Chwalimierz
-
31 mar14:00Pogoń JastrzębceXKS Rusko(obustronny walkower)
-
31 mar14:00Tęcza Pisarzowice14:Zorza Wilkszyn
-
07 kwi12:00Błyskawica Lenartowice112:Tęcza Pisarzowice
-
07 kwi14:00Zorza Wilkszyn30:Pogoń Jastrzębce(walkower)
-
07 kwi14:00KS Rusko03:Piast Lutynia(walkower)
-
07 kwi14:00LKS Ciechów82:Pagel Komorniki
-
07 kwi14:00Odra Rzeczyca03:Odra Słup(walkower)
-
07 kwi15:00Błękitni Chwalimierz50:Zieloni Rakoszyce
-
14 kwi11:00Pagel Komorniki30:KS Rusko(walkower)
-
14 kwi11:00Piast Lutynia32:Zorza Wilkszyn
-
14 kwi14:00Odra Rzeczyca03:Błękitni Chwalimierz(walkower)
-
14 kwi14:00Odra Słup26:LKS Ciechów
-
14 kwi14:00Pogoń Jastrzębce03:Błyskawica Lenartowice(walkower)
-
14 kwi14:00Wulkan Ogrodnica24:Zieloni Rakoszyce
-
28 kwi11:00Błękitni Chwalimierz90:Wulkan Ogrodnica
-
28 kwi13:00Błyskawica Lenartowice14:Piast Lutynia
-
28 kwi14:00Zieloni Rakoszyce121:Tęcza Pisarzowice
-
28 kwi14:00Zorza Wilkszyn10:Pagel Komorniki
-
28 kwi14:00KS Rusko03:Odra Słup(walkower)
-
28 kwi14:00LKS Ciechów30:Odra Rzeczyca(walkower)
-
14 kwi15:00Pagel Komorniki42:Błyskawica Lenartowice
-
05 maj14:00LKS Ciechów43:Błękitni Chwalimierz
-
05 maj14:00Odra RzeczycaXKS Rusko(obustronny walkower)
-
05 maj14:00Odra Słup27:Zorza Wilkszyn
-
05 maj14:00Pogoń Jastrzębce03:Zieloni Rakoszyce(walkower)
-
05 maj14:00Tęcza Pisarzowice013:Wulkan Ogrodnica
-
14 kwi11:00Błękitni Chwalimierz142:Tęcza Pisarzowice
-
12 maj13:00Błyskawica Lenartowice131:Odra Słup
-
12 maj14:00Wulkan Ogrodnica30:Pogoń Jastrzębce(walkower)
-
12 maj14:00Zieloni Rakoszyce01:Piast Lutynia
-
12 maj14:00Zorza Wilkszyn30:Odra Rzeczyca(walkower)
-
12 maj14:00KS Rusko03:LKS Ciechów(walkower)
-
19 maj11:00Pagel Komorniki15:Zieloni Rakoszyce
-
19 maj11:00Piast Lutynia41:Wulkan Ogrodnica
-
19 maj14:00KS Rusko03:Błękitni Chwalimierz(walkower)
-
19 maj14:00LKS Ciechów50:Zorza Wilkszyn
-
19 maj14:00Odra Rzeczyca03:Błyskawica Lenartowice(walkower)
-
19 maj14:00Pogoń Jastrzębce03:Tęcza Pisarzowice(walkower)
-
26 maj11:00Wulkan Ogrodnica12:Pagel Komorniki
-
26 maj12:00Błyskawica Lenartowice22:LKS Ciechów
-
26 maj14:00Błękitni Chwalimierz30:Pogoń Jastrzębce(walkower)
-
26 maj14:00Tęcza Pisarzowice011:Piast Lutynia
-
26 maj14:00Zieloni Rakoszyce60:Odra Słup
-
26 maj14:00Zorza Wilkszyn30:KS Rusko(walkower)
-
02 cze11:00Pagel Komorniki100:Tęcza Pisarzowice
-
02 cze11:00Piast Lutynia30:Pogoń Jastrzębce(walkower)
-
02 cze14:00Zorza Wilkszyn60:Błękitni Chwalimierz
-
02 cze14:00KS Rusko03:Błyskawica Lenartowice(walkower)
-
02 cze14:00Odra Rzeczyca03:Zieloni Rakoszyce(walkower)
-
02 cze14:00Odra Słup29:Wulkan Ogrodnica
-
09 cze14:00Pogoń Jastrzębce03:Pagel Komorniki(walkower)
-
09 cze14:00Tęcza Pisarzowice48:Odra Słup
-
09 cze14:00Wulkan Ogrodnica30:Odra Rzeczyca(walkower)
-
09 cze14:00Zieloni Rakoszyce16:LKS Ciechów
-
09 cze14:00Błyskawica Lenartowice93:Zorza Wilkszyn
-
09 cze17:00Błękitni Chwalimierz43:Piast Lutynia
-
16 cze14:00Błyskawica Lenartowice13:Błękitni Chwalimierz
-
16 cze14:00KS Rusko03:Zieloni Rakoszyce(walkower)
-
16 cze14:00LKS Ciechów62:Wulkan Ogrodnica
-
16 cze14:00Odra Rzeczyca03:Tęcza Pisarzowice(walkower)
-
16 cze14:00Odra Słup30:Pogoń Jastrzębce(walkower)
-
16 cze14:00Pagel Komorniki21:Piast Lutynia
-
23 cze14:00Błękitni Chwalimierz37:Pagel Komorniki
-
23 cze14:00Piast Lutynia43:Odra Słup
-
23 cze14:00Pogoń JastrzębceXOdra Rzeczyca(obustronny walkower)
-
23 cze14:00Tęcza Pisarzowice015:LKS Ciechów
-
23 cze14:00Wulkan Ogrodnica30:KS Rusko(walkower)
-
23 cze14:00Zieloni Rakoszyce35:Zorza Wilkszyn