Kujawsko-Pomorskie | 4. Liga | kujawsko-pomorska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
136
44.3 %
Zwycięstwa gości
99
32.25 %
Remisy
72
23.45 %

Bramki

Gospodarzy
557
średnia: 1.81
Gości
464
średnia: 1.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.86%
18 z 307
0.5
94.14%
289 z 307
15.64%
48 z 307
1.5
84.36%
259 z 307
33.22%
102 z 307
2.5
66.78%
205 z 307
56.35%
173 z 307
3.5
43.65%
134 z 307
78.83%
242 z 307
4.5
21.17%
65 z 307
88.6%
272 z 307
5.5
11.4%
35 z 307

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 29 9.45 %
2:1 28 9.12 %
1:2 22 7.17 %
2:2 21 6.84 %
3:1 21 6.84 %
0:0 18 5.86 %
1:0 18 5.86 %
1:3 16 5.21 %
2:0 14 4.56 %
3:0 13 4.23 %
0:1 12 3.91 %
0:2 11 3.58 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 8 2.61 %
1:4 8 2.61 %
4:0 7 2.28 %
3:2 6 1.95 %
2:3 6 1.95 %
4:2 5 1.63 %
2:4 5 1.63 %
4:1 5 1.63 %
0:4 4 1.3 %
6:1 4 1.3 %
3:3 3 0.98 %
4:3 3 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 3 0.98 %
5:0 3 0.98 %
5:3 2 0.65 %
2:5 2 0.65 %
5:1 2 0.65 %
0:5 2 0.65 %
4:4 1 0.33 %
3:5 1 0.33 %
2:6 1 0.33 %
7:3 1 0.33 %
1:6 1 0.33 %
9:1 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    110
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    65
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    50
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    11%
  • 11
    13:00
    Kujawiak Kowal
    2
    2
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 11
    16:00
    Legia Chełmża
    3
    0
    :
    Notecianka Pakość
  • 11
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    4
    0
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 11
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    1
    2
    :
    Unia Janikowo
  • 11
    16:00
    Wisła Nowe
    0
    4
    :
    Pogoń Mogilno
  • 11
    17:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    3
    0
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 11
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    6
    1
    :
    Unia Gniewkowo
  • 12
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    3
    0
    :
    Sparta Brodnica
  • 15
    11:00
    Polonia Bydgoszcz
    1
    4
    :
    Pogoń Mogilno
  • 15
    13:00
    Notecianka Pakość
    3
    2
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 15
    15:00
    Unia Gniewkowo
    2
    1
    :
    Wisła Nowe
  • 15
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    2
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 15
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 15
    17:00
    Lech Rypin
    5
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 15
    17:00
    Cuiavia Inowrocław
    3
    0
    :
    Sparta Brodnica
  • 15
    17:30
    Unia Janikowo
    1
    0
    :
    Kujawiak Kowal
  • 15
    17:30
    Unia Solec Kujawski
    0
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 18
    11:00
    BKS Bydgoszcz
    1
    1
    :
    Unia Janikowo
  • 18
    11:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    2
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 18
    11:00
    Wisła Nowe
    2
    4
    :
    Lech Rypin
  • 18
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    2
    0
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 18
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    2
    2
    :
    Notecianka Pakość
  • 18
    17:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    2
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 18
    17:00
    Legia Chełmża
    3
    1
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 18
    17:00
    Kujawiak Kowal
    1
    4
    :
    Sparta Brodnica
  • 18
    17:00
    Pogoń Mogilno
    0
    0
    :
    Unia Gniewkowo
  • 24
    18:00
    Chełminianka Chełmno
    1
    1
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 25
    11:00
    Lech Rypin
    2
    2
    :
    Pogoń Mogilno
  • 25
    11:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    0
    :
    Wisła Nowe
  • 25
    14:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    2
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 25
    14:30
    Notecianka Pakość
    2
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 25
    16:00
    BKS Bydgoszcz
    1
    1
    :
    Sparta Brodnica
  • 25
    17:00
    Unia Janikowo
    3
    1
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 26
    16:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    1
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 01
    12:00
    Wisła Nowe
    1
    3
    :
    Unia Janikowo
  • 01
    15:00
    Polonia Bydgoszcz
    3
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 01
    15:00
    Kujawiak Kowal
    3
    3
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 01
    15:00
    Unia Gniewkowo
    2
    1
    :
    Lech Rypin
  • 01
    16:00
    Chełminianka Chełmno
    2
    6
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 01
    16:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    6
    2
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 01
    17:00
    BKS Bydgoszcz
    0
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 01
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    1
    :
    Sparta Brodnica
  • 02
    12:00
    Cuiavia Inowrocław
    2
    3
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 02
    13:00
    Pogoń Mogilno
    5
    3
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 08
    11:00
    Wisła Nowe
    2
    4
    :
    Sparta Brodnica
  • 08
    12:00
    Polonia Bydgoszcz
    1
    3
    :
    Lech Rypin
  • 08
    12:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    5
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 08
    12:00
    Legia Chełmża
    2
    2
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 08
    15:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    2
    2
    :
    Unia Gniewkowo
  • 08
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 08
    16:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    3
    1
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 08
    17:00
    Unia Janikowo
    2
    3
    :
    Pogoń Mogilno
  • 08
    17:00
    Notecianka Pakość
    0
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 15
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    2
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 15
    16:00
    Wisła Nowe
    1
    4
    :
    Notecianka Pakość
  • 15
    16:00
    Pogoń Mogilno
    3
    1
    :
    Sparta Brodnica
  • 15
    17:00
    BKS Bydgoszcz
    1
    2
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 15
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    4
    1
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 15
    17:00
    Lech Rypin
    1
    3
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 16
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    2
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 16
    14:00
    Kujawiak Kowal
    1
    4
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 24
    15:00
    Unia Gniewkowo
    2
    4
    :
    Unia Janikowo
  • 22
    11:00
    Polonia Bydgoszcz
    2
    2
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 22
    14:00
    Unia Janikowo
    4
    1
    :
    Lech Rypin
  • 22
    14:00
    Unia Solec Kujawski
    1
    1
    :
    Wisła Nowe
  • 22
    16:00
    Notecianka Pakość
    1
    0
    :
    Pogoń Mogilno
  • 22
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    2
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 22
    16:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    3
    1
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 22
    16:00
    Legia Chełmża
    5
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 23
    12:00
    Sparta Brodnica
    3
    0
    :
    Unia Gniewkowo
  • 23
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    1
    3
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 29
    15:00
    Unia Gniewkowo
    1
    0
    :
    Notecianka Pakość
  • 29
    15:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    0
    :
    Unia Janikowo
  • 29
    16:00
    BKS Bydgoszcz
    3
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 29
    16:00
    Włocłavia Włocławek
    3
    1
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 29
    16:00
    Wisła Nowe
    1
    3
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 29
    16:00
    Lech Rypin
    1
    2
    :
    Sparta Brodnica
  • 30
    15:00
    Pogoń Mogilno
    2
    1
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 30
    16:00
    Kujawiak Kowal
    4
    2
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 06
    11:00
    Polonia Bydgoszcz
    1
    2
    :
    Unia Janikowo
  • 06
    14:00
    Unia Solec Kujawski
    2
    0
    :
    Unia Gniewkowo
  • 06
    15:00
    Notecianka Pakość
    2
    2
    :
    Lech Rypin
  • 06
    15:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    1
    1
    :
    Wisła Nowe
  • 06
    15:00
    Cuiavia Inowrocław
    6
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 06
    15:30
    Legia Chełmża
    4
    1
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 06
    16:00
    Sparta Brodnica
    3
    1
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 07
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    3
    2
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 13
    14:00
    BKS Bydgoszcz
    1
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 13
    14:00
    Pogoń Mogilno
    1
    4
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 13
    15:00
    Kujawiak Kowal
    1
    0
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 13
    15:00
    Unia Gniewkowo
    1
    2
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 13
    15:00
    Lech Rypin
    6
    1
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 13
    15:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    2
    2
    :
    Notecianka Pakość
  • 13
    15:00
    Unia Janikowo
    0
    0
    :
    Sparta Brodnica
  • 13
    15:30
    Wisła Nowe
    0
    2
    :
    Legia Chełmża
  • 13
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    1
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 19
    15:00
    Legia Chełmża
    1
    2
    :
    Pogoń Mogilno
  • 20
    11:00
    Polonia Bydgoszcz
    2
    3
    :
    Sparta Brodnica
  • 20
    14:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    2
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 20
    14:00
    Kujawiak Kowal
    3
    1
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 20
    15:00
    Notecianka Pakość
    0
    5
    :
    Unia Janikowo
  • 20
    15:00
    Chełminianka Chełmno
    0
    4
    :
    Wisła Nowe
  • 20
    15:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    1
    1
    :
    Unia Gniewkowo
  • 20
    15:00
    Cuiavia Inowrocław
    1
    1
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 26
    18:00
    Włocłavia Włocławek
    2
    0
    :
    Kujawiak Kowal
  • 27
    11:00
    Lech Rypin
    2
    4
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 27
    12:00
    Wisła Nowe
    3
    1
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 27
    14:00
    BKS Bydgoszcz
    2
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 27
    14:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    2
    2
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 27
    14:00
    Legia Chełmża
    7
    3
    :
    Unia Gniewkowo
  • 27
    14:00
    Pogoń Mogilno
    3
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 27
    14:00
    Unia Janikowo
    2
    0
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 27
    14:30
    Sparta Brodnica
    2
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 03
    11:00
    Polonia Bydgoszcz
    2
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 03
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    3
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 03
    13:00
    Pomorzanin Toruń
    1
    2
    :
    Unia Janikowo
  • 03
    13:00
    Legia Chełmża
    2
    2
    :
    Lech Rypin
  • 03
    13:00
    Cuiavia Inowrocław
    4
    2
    :
    Pogoń Mogilno
  • 03
    13:30
    Chełminianka Chełmno
    1
    3
    :
    Unia Gniewkowo
  • 03
    14:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    3
    :
    Sparta Brodnica
  • 03
    14:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    3
    1
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 04
    13:00
    Kujawiak Kowal
    0
    3
    :
    Wisła Nowe
  • 10
    12:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 10
    12:00
    Unia Janikowo
    0
    0
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 10
    13:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 10
    13:00
    Wisła Nowe
    2
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 10
    13:00
    Pogoń Mogilno
    1
    3
    :
    Kujawiak Kowal
  • 10
    13:00
    Unia Gniewkowo
    4
    2
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 10
    13:00
    Sparta Brodnica
    1
    1
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 10
    13:00
    Lech Rypin
    6
    1
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 10
    14:00
    Notecianka Pakość
    4
    0
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 24
    12:00
    Unia Gniewkowo
    1
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 24
    12:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 24
    12:00
    Unia Janikowo
    5
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 24
    13:00
    Wisła Nowe
    1
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 24
    13:00
    Pogoń Mogilno
    2
    1
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 24
    13:00
    Lech Rypin
    1
    2
    :
    Kujawiak Kowal
  • 24
    13:00
    Notecianka Pakość
    1
    1
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 24
    13:45
    Sparta Brodnica
    1
    3
    :
    Legia Chełmża
  • 24
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    5
    0
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 16
    11:00
    Polonia Bydgoszcz
    2
    2
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 16
    12:00
    Unia Janikowo
    2
    1
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 16
    13:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 16
    14:00
    Sparta Brodnica
    2
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 16
    15:00
    Notecianka Pakość
    2
    2
    :
    Legia Chełmża
  • 16
    15:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    2
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 16
    15:00
    Lech Rypin
    2
    3
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 16
    15:00
    Pogoń Mogilno
    3
    2
    :
    Wisła Nowe
  • 17
    17:00
    Unia Solec Kujawski
    1
    3
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 23
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    1
    1
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 23
    14:00
    Chełminianka Chełmno
    2
    2
    :
    Notecianka Pakość
  • 23
    15:00
    Sparta Brodnica
    0
    1
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 23
    15:00
    Pogoń Mogilno
    4
    3
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 23
    15:00
    Wisła Nowe
    1
    3
    :
    Unia Gniewkowo
  • 23
    15:00
    Legia Chełmża
    2
    1
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 23
    16:00
    Włocłavia Włocławek
    2
    1
    :
    Lech Rypin
  • 23
    16:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    3
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 24
    13:00
    Kujawiak Kowal
    1
    6
    :
    Unia Janikowo
  • 30
    12:00
    Polonia Bydgoszcz
    2
    1
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 30
    12:00
    Unia Janikowo
    3
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 30
    14:00
    Sparta Brodnica
    2
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 30
    15:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    1
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 30
    15:00
    Lech Rypin
    1
    4
    :
    Wisła Nowe
  • 30
    15:00
    Unia Gniewkowo
    1
    1
    :
    Pogoń Mogilno
  • 30
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    1
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 30
    16:00
    Notecianka Pakość
    2
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 30
    17:00
    Unia Solec Kujawski
    1
    3
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 06
    13:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    3
    :
    Unia Janikowo
  • 06
    14:00
    Sparta Brodnica
    1
    1
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 06
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    1
    2
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 06
    16:00
    Unia Gniewkowo
    2
    0
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 06
    16:00
    Pogoń Mogilno
    0
    0
    :
    Lech Rypin
  • 06
    16:00
    Wisła Nowe
    2
    2
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 06
    16:00
    Legia Chełmża
    0
    2
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 07
    12:00
    Cuiavia Inowrocław
    3
    1
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 07
    16:00
    Kujawiak Kowal
    0
    2
    :
    Notecianka Pakość
  • 13
    15:00
    Sparta Brodnica
    1
    2
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 13
    15:00
    Unia Janikowo
    2
    1
    :
    Wisła Nowe
  • 13
    16:00
    Legia Chełmża
    1
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 13
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 13
    16:00
    Notecianka Pakość
    1
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 13
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    1
    :
    Pogoń Mogilno
  • 13
    16:00
    Lech Rypin
    4
    1
    :
    Unia Gniewkowo
  • 13
    17:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 14
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    1
    0
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 19
    17:30
    Sparta Brodnica
    2
    2
    :
    Wisła Nowe
  • 20
    12:00
    Włocłavia Włocławek
    2
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 20
    13:00
    Chełminianka Chełmno
    0
    2
    :
    Legia Chełmża
  • 20
    15:00
    Kujawiak Kowal
    2
    1
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 20
    16:00
    Lech Rypin
    4
    0
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 20
    16:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 20
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    3
    2
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 20
    17:00
    Pogoń Mogilno
    4
    4
    :
    Unia Janikowo
  • 27
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    3
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 27
    16:00
    Notecianka Pakość
    1
    1
    :
    Wisła Nowe
  • 27
    16:00
    Sparta Brodnica
    2
    2
    :
    Pogoń Mogilno
  • 27
    16:00
    Unia Janikowo
    1
    2
    :
    Unia Gniewkowo
  • 27
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    3
    0
    :
    Lech Rypin
  • 27
    17:00
    Legia Chełmża
    1
    2
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 27
    17:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    3
    1
    :
    Kujawiak Kowal
  • 28
    14:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    2
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 01
    12:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    2
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 01
    16:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    Sparta Brodnica
  • 01
    16:00
    Wisła Nowe
    1
    1
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 01
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    2
    4
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 01
    17:00
    Lech Rypin
    0
    0
    :
    Unia Janikowo
  • 01
    17:00
    Pogoń Mogilno
    2
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 01
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    4
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 01
    17:00
    Kujawiak Kowal
    1
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 04
    11:00
    Chełminianka Chełmno
    4
    2
    :
    Kujawiak Kowal
  • 04
    12:00
    Polonia Bydgoszcz
    1
    1
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 04
    14:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    6
    2
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 04
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    1
    0
    :
    Wisła Nowe
  • 04
    16:00
    Sparta Brodnica
    1
    0
    :
    Lech Rypin
  • 04
    17:00
    Notecianka Pakość
    1
    2
    :
    Unia Gniewkowo
  • 04
    17:00
    Unia Janikowo
    4
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 05
    13:00
    Unia Solec Kujawski
    1
    1
    :
    Pogoń Mogilno
  • 11
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    1
    :
    Sparta Brodnica
  • 11
    16:00
    Unia Gniewkowo
    1
    0
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 11
    16:00
    Wisła Nowe
    2
    3
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 11
    17:00
    Unia Janikowo
    2
    1
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 11
    17:00
    Lech Rypin
    4
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 12
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    1
    4
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 12
    16:00
    Włocłavia Włocławek
    4
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 12
    17:00
    Kujawiak Kowal
    1
    1
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 18
    13:00
    Legia Chełmża
    2
    2
    :
    Wisła Nowe
  • 18
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    5
    1
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 18
    16:00
    Chełminianka Chełmno
    1
    2
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 18
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Unia Gniewkowo
  • 18
    16:00
    Unia Solec Kujawski
    0
    2
    :
    Lech Rypin
  • 18
    16:00
    Notecianka Pakość
    2
    3
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 18
    16:00
    Sparta Brodnica
    0
    0
    :
    Unia Janikowo
  • 18
    17:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    0
    :
    Pogoń Mogilno
  • 24
    20:30
    Włocłavia Włocławek
    6
    2
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 25
    12:00
    Sparta Brodnica
    2
    0
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 25
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    3
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 25
    16:00
    Unia Gniewkowo
    0
    1
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 25
    16:00
    Wisła Nowe
    1
    3
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 25
    17:00
    Unia Janikowo
    0
    1
    :
    Notecianka Pakość
  • 25
    17:00
    Lech Rypin
    2
    1
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 25
    17:00
    Pogoń Mogilno
    1
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 01
    11:00
    Lech Rypin
    2
    1
    :
    Legia Chełmża
  • 01
    11:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 01
    11:30
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    4
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 01
    14:00
    Unia Janikowo
    3
    1
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 01
    16:00
    Sparta Brodnica
    2
    2
    :
    Unia Solec Kujawski
  • 01
    16:00
    Wisła Nowe
    3
    3
    :
    Kujawiak Kowal
  • 01
    17:00
    Notecianka Pakość
    3
    2
    :
    Polonia Bydgoszcz
  • 01
    17:00
    Pogoń Mogilno
    1
    3
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 13
    18:00
    Notecianka Pakość
    5
    3
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 15
    13:00
    Pogoń Mogilno
    2
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 15
    17:00
    Wisła Nowe
    2
    2
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 16
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    1
    3
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 16
    17:00
    Sparta Brodnica
    1
    2
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 16
    17:00
    Unia Janikowo
    3
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 16
    17:00
    Lech Rypin
    1
    4
    :
    Cuiavia Inowrocław