Kujawsko-Pomorskie | Klasa A | Bydgoszcz I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
100
54.95 %
Zwycięstwa gości
65
35.71 %
Remisy
17
9.34 %

Bramki

Gospodarzy
455
średnia: 2.5
Gości
349
średnia: 1.92

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 182
0.5
100%
182 z 182
4.95%
9 z 182
1.5
95.05%
173 z 182
18.13%
33 z 182
2.5
81.87%
149 z 182
40.11%
73 z 182
3.5
59.89%
109 z 182
56.04%
102 z 182
4.5
43.96%
80 z 182
70.88%
129 z 182
5.5
29.12%
53 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 17 9.34 %
1:2 13 7.14 %
3:2 9 4.95 %
2:0 9 4.95 %
1:3 9 4.95 %
4:1 9 4.95 %
1:1 8 4.4 %
0:2 7 3.85 %
3:1 7 3.85 %
3:0 6 3.3 %
2:2 5 2.75 %
1:0 5 2.75 %
4:2 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 5 2.75 %
6:2 5 2.75 %
0:1 4 2.2 %
2:4 4 2.2 %
0:3 4 2.2 %
5:2 4 2.2 %
1:5 4 2.2 %
3:3 3 1.65 %
2:3 3 1.65 %
1:4 3 1.65 %
0:4 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
6:1 3 1.65 %
6:0 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 2 1.1 %
3:6 2 1.1 %
2:6 2 1.1 %
0:6 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
4:3 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
2:5 1 0.55 %
7:3 1 0.55 %
3:8 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
1:8 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    52
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    46
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    42
    25%
  • 18
    16:00
    Fala Świekatowo
    4
    1
    :
    GLKS Dobrcz
  • 18
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    3
    0
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 18
    17:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    0
    1
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 18
    17:00
    Grom Osie
    1
    3
    :
    Victoria Koronowo
  • 18
    18:00
    Rawys Raciąż
    3
    0
    :
    Start Warlubie
  • 18
    18:00
    Victoria Niemcz
    2
    1
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 22
    18:00
    Dąb Potulice
    1
    3
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 25
    10:00
    Start Warlubie
    0
    6
    :
    Victoria Niemcz
  • 25
    16:00
    Victoria Koronowo
    0
    1
    :
    Fala Świekatowo
  • 25
    17:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    2
    4
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 25
    17:00
    GLKS Dobrcz
    4
    5
    :
    Rawys Raciąż
  • 25
    17:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    6
    1
    :
    Grom Osie
  • 25
    17:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    2
    0
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 25
    17:00
    Dąb Potulice
    2
    1
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 01
    16:00
    Fala Świekatowo
    2
    2
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 01
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    3
    1
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 01
    17:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    3
    2
    :
    Dąb Potulice
  • 01
    17:00
    Grom Osie
    3
    2
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 01
    17:00
    Rawys Raciąż
    3
    3
    :
    Victoria Koronowo
  • 02
    17:00
    Wda II/Tor Świecie
    1
    0
    :
    Start Warlubie
  • 02
    18:00
    Victoria Niemcz
    4
    2
    :
    GLKS Dobrcz
  • 08
    16:00
    Victoria Koronowo
    5
    2
    :
    Victoria Niemcz
  • 08
    16:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    5
    0
    :
    Rawys Raciąż
  • 08
    17:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    4
    1
    :
    Start Warlubie
  • 08
    17:00
    GLKS Dobrcz
    0
    3
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 08
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    3
    2
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 09
    12:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    0
    2
    :
    Fala Świekatowo
  • 09
    17:00
    Dąb Potulice
    6
    2
    :
    Grom Osie
  • 15
    12:00
    Fala Świekatowo
    3
    0
    :
    Dąb Potulice
  • 15
    12:00
    Start Warlubie
    3
    0
    :
    GLKS Dobrcz
  • 15
    16:00
    Grom Osie
    0
    4
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 15
    16:00
    Rawys Raciąż
    2
    4
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 15
    16:45
    Wda II/Tor Świecie
    2
    1
    :
    Victoria Koronowo
  • 15
    17:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    2
    1
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 16
    17:00
    Victoria Niemcz
    1
    2
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 22
    12:30
    Dąb Potulice
    3
    8
    :
    Rawys Raciąż
  • 22
    16:00
    Victoria Koronowo
    1
    3
    :
    Start Warlubie
  • 22
    16:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    2
    1
    :
    Victoria Niemcz
  • 22
    16:00
    Tucholanka Tuchola
    1
    3
    :
    Fala Świekatowo
  • 22
    17:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    5
    2
    :
    Grom Osie
  • 22
    18:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    2
    4
    :
    GLKS Dobrcz
  • 23
    16:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    2
    3
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 27
    16:30
    Rawys Raciąż
    3
    1
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 29
    12:00
    Start Warlubie
    2
    4
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 29
    14:45
    Wda II/Tor Świecie
    4
    0
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 29
    16:00
    Grom Osie
    1
    2
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 29
    16:00
    Fala Świekatowo
    1
    1
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 29
    16:00
    GLKS Dobrcz
    2
    0
    :
    Victoria Koronowo
  • 30
    17:00
    Victoria Niemcz
    3
    2
    :
    Dąb Potulice
  • 03
    18:30
    Victoria Niemcz
    0
    4
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 04
    16:30
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    5
    1
    :
    Rawys Raciąż
  • 06
    15:00
    Grom Osie
    1
    4
    :
    Fala Świekatowo
  • 06
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    3
    2
    :
    Victoria Koronowo
  • 06
    16:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    2
    1
    :
    GLKS Dobrcz
  • 06
    16:30
    Dąb Potulice
    0
    2
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 07
    15:30
    Kamionka Kamień Krajeński
    1
    0
    :
    Start Warlubie
  • 13
    12:00
    Start Warlubie
    5
    1
    :
    Dąb Potulice
  • 13
    15:00
    Fala Świekatowo
    2
    1
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 13
    15:00
    Rawys Raciąż
    5
    4
    :
    Grom Osie
  • 13
    15:00
    Wda II/Tor Świecie
    5
    2
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 13
    15:00
    GLKS Dobrcz
    2
    1
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 13
    15:00
    Victoria Koronowo
    1
    2
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 13
    17:30
    Victoria Niemcz
    2
    1
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 20
    11:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    1
    0
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 20
    14:00
    Tucholanka Tuchola
    4
    1
    :
    Start Warlubie
  • 20
    15:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    3
    1
    :
    Victoria Koronowo
  • 20
    15:00
    Fala Świekatowo
    0
    2
    :
    Rawys Raciąż
  • 20
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    1
    2
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 20
    16:00
    Dąb Potulice
    0
    6
    :
    GLKS Dobrcz
  • 16
    16:00
    Grom Osie
    6
    1
    :
    Victoria Niemcz
  • 27
    11:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    3
    1
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 27
    12:00
    Start Warlubie
    2
    0
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 27
    14:00
    GLKS Dobrcz
    0
    2
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 27
    14:00
    Victoria Koronowo
    4
    0
    :
    Dąb Potulice
  • 27
    15:00
    Rawys Raciąż
    6
    2
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 28
    14:00
    Wda II/Tor Świecie
    3
    0
    :
    Grom Osie
  • 28
    18:00
    Victoria Niemcz
    0
    3
    :
    Fala Świekatowo
  • 03
    13:00
    Tucholanka Tuchola
    1
    2
    :
    Victoria Koronowo
  • 03
    13:00
    Fala Świekatowo
    1
    1
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 03
    14:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    2
    2
    :
    GLKS Dobrcz
  • 03
    14:00
    Rawys Raciąż
    5
    1
    :
    Victoria Niemcz
  • 03
    14:30
    Dąb Potulice
    1
    3
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 03
    15:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    1
    2
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 18
    12:00
    Start Warlubie
    3
    6
    :
    Grom Osie
  • 10
    12:00
    Start Warlubie
    1
    3
    :
    Fala Świekatowo
  • 10
    13:00
    Victoria Koronowo
    2
    1
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 10
    13:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    2
    0
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 10
    13:30
    Kamionka Kamień Krajeński
    2
    0
    :
    Dąb Potulice
  • 10
    14:00
    GLKS Dobrcz
    4
    2
    :
    Grom Osie
  • 10
    17:30
    Victoria Niemcz
    2
    0
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 11
    12:30
    Wda II/Tor Świecie
    1
    0
    :
    Rawys Raciąż
  • 23
    13:00
    Victoria Koronowo
    1
    1
    :
    Grom Osie
  • 23
    14:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    2
    1
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 23
    14:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    4
    1
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 23
    15:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    3
    2
    :
    Dąb Potulice
  • 23
    15:00
    GLKS Dobrcz
    0
    3
    :
    Fala Świekatowo
  • 24
    12:00
    Start Warlubie
    2
    3
    :
    Rawys Raciąż
  • 30
    14:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    1
    2
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 30
    15:00
    Wda II/Tor Świecie
    2
    1
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 30
    15:00
    Fala Świekatowo
    0
    1
    :
    Victoria Koronowo
  • 30
    15:00
    Tucholanka Tuchola
    4
    2
    :
    Dąb Potulice
  • 30
    16:00
    Rawys Raciąż
    1
    2
    :
    GLKS Dobrcz
  • 30
    16:00
    Grom Osie
    2
    5
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 31
    17:00
    Victoria Niemcz
    4
    4
    :
    Start Warlubie
  • 06
    14:00
    Victoria Koronowo
    3
    1
    :
    Rawys Raciąż
  • 06
    15:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    3
    1
    :
    Fala Świekatowo
  • 06
    15:00
    GLKS Dobrcz
    3
    0
    :
    Victoria Niemcz
  • 06
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    2
    0
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 06
    16:00
    Dąb Potulice
    0
    3
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 06
    16:30
    Kamionka Kamień Krajeński
    2
    1
    :
    Grom Osie
  • 07
    15:00
    Start Warlubie
    1
    2
    :
    Wda II/Tor Świecie
  • 13
    15:00
    Grom Osie
    4
    5
    :
    Dąb Potulice
  • 13
    15:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    0
    2
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 13
    16:00
    Victoria Niemcz
    1
    3
    :
    Victoria Koronowo
  • 13
    16:00
    Rawys Raciąż
    1
    3
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 13
    16:00
    Fala Świekatowo
    1
    2
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 14
    16:00
    Start Warlubie
    3
    3
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 20
    15:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    6
    0
    :
    Victoria Niemcz
  • 20
    15:00
    GLKS Dobrcz
    1
    1
    :
    Start Warlubie
  • 20
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    0
    1
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 20
    16:00
    Tucholanka Tuchola
    1
    3
    :
    Grom Osie
  • 20
    16:00
    Dąb Potulice
    1
    2
    :
    Fala Świekatowo
  • 20
    16:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    3
    1
    :
    Rawys Raciąż
  • 27
    15:00
    GLKS Dobrcz
    0
    2
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 27
    15:00
    Grom Osie
    1
    5
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 27
    16:00
    Victoria Niemcz
    1
    8
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 27
    16:00
    Fala Świekatowo
    2
    0
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 27
    17:00
    Rawys Raciąż
    6
    2
    :
    Dąb Potulice
  • 28
    16:00
    Start Warlubie
    1
    0
    :
    Victoria Koronowo
  • 04
    12:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    3
    2
    :
    Start Warlubie
  • 04
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    4
    1
    :
    Grom Osie
  • 04
    16:00
    Victoria Koronowo
    4
    1
    :
    GLKS Dobrcz
  • 04
    17:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    1
    1
    :
    Fala Świekatowo
  • 04
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    2
    2
    :
    Rawys Raciąż
  • 04
    17:00
    Dąb Potulice
    6
    1
    :
    Victoria Niemcz
  • 11
    15:00
    GLKS Dobrcz
    1
    2
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 11
    16:00
    Victoria Koronowo
    6
    0
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 11
    16:00
    Fala Świekatowo
    2
    2
    :
    Grom Osie
  • 11
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    3
    2
    :
    Victoria Niemcz
  • 11
    17:00
    Rawys Raciąż
    6
    2
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 12
    16:00
    Start Warlubie
    2
    1
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 18
    14:00
    Grom Osie
    2
    6
    :
    Rawys Raciąż
  • 18
    15:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    8
    2
    :
    Victoria Niemcz
  • 18
    16:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    4
    0
    :
    Victoria Koronowo
  • 18
    17:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    3
    3
    :
    GLKS Dobrcz
  • 19
    13:00
    Dąb Potulice
    2
    1
    :
    Start Warlubie
  • 30
    18:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    1
    1
    :
    Fala Świekatowo
  • 25
    15:00
    GLKS Dobrcz
    0
    4
    :
    Dąb Potulice
  • 25
    16:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    5
    0
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 25
    16:00
    Victoria Koronowo
    5
    1
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 25
    16:00
    Victoria Niemcz
    2
    3
    :
    Grom Osie
  • 25
    17:00
    Wda II/Tor Świecie
    4
    3
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 25
    17:00
    Rawys Raciąż
    4
    0
    :
    Fala Świekatowo
  • 26
    16:00
    Start Warlubie
    2
    1
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 01
    15:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    4
    2
    :
    Start Warlubie
  • 01
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    3
    2
    :
    Rawys Raciąż
  • 01
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    2
    0
    :
    GLKS Dobrcz
  • 01
    17:00
    Dąb Potulice
    3
    6
    :
    Victoria Koronowo
  • 02
    15:00
    Fala Świekatowo
    6
    0
    :
    Victoria Niemcz
  • 02
    16:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    4
    1
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 08
    16:00
    Krajna Sępólno Krajeńskie
    5
    0
    :
    Dąb Potulice
  • 08
    16:00
    Victoria Koronowo
    5
    1
    :
    Tucholanka Tuchola
  • 08
    16:00
    Victoria Niemcz
    4
    2
    :
    Rawys Raciąż
  • 08
    17:00
    Kamionka Kamień Krajeński
    2
    2
    :
    GLKS Osielsko Żołędowo
  • 08
    17:00
    GLKS Dobrcz
    1
    1
    :
    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • 08
    17:00
    Grom Osie
    2
    1
    :
    Start Warlubie
  • 08
    17:00
    Wda II/Tor Świecie
    6
    2
    :
    Fala Świekatowo
  • 15
    15:00
    Grom Osie
    8
    0
    :
    GLKS Dobrcz
  • 15
    16:00
    GLKS Osielsko Żołędowo
    4
    1
    :
    Victoria Niemcz
  • 15
    17:00
    Tucholanka Tuchola
    1
    2
    :
    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • 15
    17:00
    Dąb Potulice
    7
    3
    :
    Kamionka Kamień Krajeński
  • 16
    16:00
    Fala Świekatowo
    1
    4
    :
    Start Warlubie
  • 16
    16:00
    LKS Dąbrowa Chełmińska
    1
    5
    :
    Victoria Koronowo