Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Bydgoszcz I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
48.48 %
Zwycięstwa gości
46
34.85 %
Remisy
22
16.67 %

Bramki

Gospodarzy
304
średnia: 2.3
Gości
232
średnia: 1.76

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.03%
4 z 132
0.5
96.97%
128 z 132
7.58%
10 z 132
1.5
92.42%
122 z 132
19.7%
26 z 132
2.5
80.3%
106 z 132
47.73%
63 z 132
3.5
52.27%
69 z 132
66.67%
88 z 132
4.5
33.33%
44 z 132
80.3%
106 z 132
5.5
19.7%
26 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 16 12.12 %
2:2 10 7.58 %
0:3 10 7.58 %
2:1 7 5.3 %
2:0 6 4.55 %
1:1 5 3.79 %
2:3 5 3.79 %
0:2 5 3.79 %
1:3 5 3.79 %
0:0 4 3.03 %
1:0 4 3.03 %
1:2 4 3.03 %
3:2 4 3.03 %
3:1 4 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
0:4 3 2.27 %
4:0 3 2.27 %
7:0 3 2.27 %
3:3 2 1.52 %
0:1 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
5:1 2 1.52 %
1:7 2 1.52 %
4:4 1 0.76 %
6:5 1 0.76 %
2:4 1 0.76 %
4:2 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
5:2 1 0.76 %
1:5 1 0.76 %
6:2 1 0.76 %
3:7 1 0.76 %
5:0 1 0.76 %
7:2 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
9:1 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    59
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    18%
  • 25
    17:00
    LZS Wałdowo
    1
    1
    :
    TKP Tuchola
  • 26
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    0
    3
    :
    Cis Cekcyn
  • 26
    14:00
    Grom II Więcbork
    4
    2
    :
    LKS Kęsowo
  • 26
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    1
    5
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 26
    14:00
    Kamionka II Kamień Krajeński
    3
    7
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 26
    14:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    4
    1
    :
    Fuks Wielowicz
  • 01
    17:00
    TKP Tuchola
    2
    3
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 01
    17:00
    Gwiazda Sypniewo
    2
    2
    :
    LZS Wałdowo
  • 01
    17:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    2
    1
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
  • 02
    11:00
    LKS Kęsowo
    0
    4
    :
    Fuks Wielowicz
  • 02
    11:00
    Cis Cekcyn
    2
    1
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 02
    11:00
    Grom II Więcbork
    0
    1
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 08
    17:00
    LZS Wałdowo
    1
    4
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 09
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    2
    2
    :
    LKS Kęsowo
  • 09
    12:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    3
    1
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 09
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    4
    1
    :
    Grom II Więcbork
  • 09
    14:00
    Fuks Wielowicz
    2
    3
    :
    TKP Tuchola
  • 09
    15:30
    Kamionka II Kamień Krajeński
    1
    2
    :
    Cis Cekcyn
  • 15
    17:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    1
    1
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 16
    11:00
    Gwiazda Sypniewo
    0
    0
    :
    Fuks Wielowicz
  • 16
    11:00
    Cis Cekcyn
    9
    0
    :
    LZS Wałdowo
  • 16
    11:00
    Grom II Więcbork
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
  • 16
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    1
    3
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 16
    12:30
    LKS Kęsowo
    5
    1
    :
    TKP Tuchola
  • 22
    15:00
    LZS Wałdowo
    1
    7
    :
    Grom II Więcbork
  • 22
    16:00
    TKP Tuchola
    1
    0
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 23
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    0
    3
    :
    Cis Cekcyn
  • 23
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    2
    2
    :
    LKS Kęsowo
  • 23
    14:00
    Fuks Wielowicz
    2
    2
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 23
    16:00
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    3
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 29
    15:30
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    4
    0
    :
    TKP Tuchola
  • 29
    16:00
    LKS Kęsowo
    1
    1
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 30
    11:00
    Grom II Więcbork
    2
    4
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 30
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    2
    2
    :
    LZS Wałdowo
  • 30
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
  • 30
    16:00
    Cis Cekcyn
    2
    2
    :
    Fuks Wielowicz
  • 06
    15:00
    LZS Wałdowo
    0
    4
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 07
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    0
    0
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 07
    11:00
    Gwiazda Sypniewo
    3
    2
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 07
    12:00
    Kamionka II Kamień Krajeński
    1
    4
    :
    LKS Kęsowo
  • 07
    16:00
    Cis Cekcyn
    0
    0
    :
    TKP Tuchola
  • 11
    14:00
    Fuks Wielowicz
    3
    0
    :
    Grom II Więcbork
  • 13
    15:30
    LKS Kęsowo
    1
    3
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 14
    11:00
    Cis Cekcyn
    2
    1
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 14
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    0
    2
    :
    Fuks Wielowicz
  • 14
    14:00
    Grom II Więcbork
    0
    1
    :
    TKP Tuchola
  • 14
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    2
    0
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 14
    14:00
    Kamionka II Kamień Krajeński
    9
    1
    :
    LZS Wałdowo
  • 20
    14:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    1
    2
    :
    Cis Cekcyn
  • 20
    15:00
    LZS Wałdowo
    3
    0
    :
    LKS Kęsowo
  • 20
    16:00
    TKP Tuchola
    1
    2
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 21
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    5
    2
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
  • 21
    11:00
    Gwiazda Sypniewo
    6
    0
    :
    Grom II Więcbork
  • 21
    14:00
    Fuks Wielowicz
    6
    5
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 27
    14:00
    LZS Wałdowo
    2
    5
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 28
    11:00
    LKS Kęsowo
    0
    4
    :
    Cis Cekcyn
  • 28
    11:00
    Grom II Więcbork
    0
    3
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 28
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    1
    0
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 28
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    4
    0
    :
    TKP Tuchola
  • 28
    14:00
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    0
    :
    Fuks Wielowicz
  • 03
    13:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    3
    1
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 04
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    7
    0
    :
    LKS Kęsowo
  • 04
    11:00
    Gwiazda Sypniewo
    2
    1
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 04
    11:00
    Cis Cekcyn
    7
    0
    :
    Grom II Więcbork
  • 04
    13:00
    TKP Tuchola
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
  • 04
    14:00
    Fuks Wielowicz
    6
    2
    :
    LZS Wałdowo
  • 06
    ?:?
    Gwiazda Sypniewo
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
    (walkower)
  • 06
    14:00
    Fuks Wielowicz
    4
    0
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 06
    14:30
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    1
    4
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 06
    15:00
    LKS Kęsowo
    3
    0
    :
    Grom II Więcbork
  • 07
    15:00
    Cis Cekcyn
    1
    0
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 07
    17:00
    TKP Tuchola
    2
    2
    :
    LZS Wałdowo
  • 13
    ?:?
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    3
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    (walkower)
  • 13
    16:00
    LZS Wałdowo
    1
    3
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 14
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    7
    2
    :
    TKP Tuchola
  • 14
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    2
    2
    :
    Grom II Więcbork
  • 14
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    1
    3
    :
    Cis Cekcyn
  • 14
    15:00
    Fuks Wielowicz
    5
    3
    :
    LKS Kęsowo
  • 27
    ?:?
    Cis Cekcyn
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
    (walkower)
  • 27
    16:00
    LKS Kęsowo
    2
    3
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 27
    16:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    4
    1
    :
    LZS Wałdowo
  • 27
    17:00
    Grom II Więcbork
    3
    2
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 27
    17:00
    Gwiazda Sypniewo
    0
    2
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 28
    17:00
    TKP Tuchola
    3
    5
    :
    Fuks Wielowicz
  • 04
    ?:?
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    3
    :
    Grom II Więcbork
    (walkower)
  • 04
    16:00
    LZS Wałdowo
    1
    0
    :
    Cis Cekcyn
  • 05
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    8
    2
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 05
    13:00
    TKP Tuchola
    1
    1
    :
    LKS Kęsowo
  • 05
    14:00
    Fuks Wielowicz
    2
    1
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 05
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    2
    3
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 11
    ?:?
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
    (walkower)
  • 11
    16:00
    LKS Kęsowo
    2
    5
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 11
    16:30
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    2
    1
    :
    Fuks Wielowicz
  • 11
    17:00
    Cis Cekcyn
    7
    0
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 11
    17:00
    Gwiazda Sypniewo
    2
    0
    :
    TKP Tuchola
  • 12
    11:00
    Grom II Więcbork
    1
    4
    :
    LZS Wałdowo
  • 18
    ?:?
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    3
    :
    Sokół Nowy Dwór
    (walkower)
  • 18
    16:00
    LZS Wałdowo
    3
    2
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 18
    17:00
    Gwiazda Sypniewo
    3
    0
    :
    LKS Kęsowo
  • 19
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    2
    0
    :
    Grom II Więcbork
  • 19
    13:00
    TKP Tuchola
    2
    2
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 19
    14:00
    Fuks Wielowicz
    2
    2
    :
    Cis Cekcyn
  • 25
    ?:?
    LKS Kęsowo
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
    (walkower)
  • 25
    16:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    2
    3
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
  • 25
    17:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    3
    3
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 25
    18:00
    TKP Tuchola
    0
    2
    :
    Cis Cekcyn
  • 26
    11:00
    Grom II Więcbork
    1
    7
    :
    Fuks Wielowicz
  • 26
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    1
    3
    :
    LZS Wałdowo
  • 01
    ?:?
    LZS Wałdowo
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
    (walkower)
  • 01
    17:00
    TKP Tuchola
    3
    0
    :
    Grom II Więcbork
  • 02
    11:00
    Gwiazda Sypniewo
    0
    2
    :
    Cis Cekcyn
  • 02
    11:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    5
    0
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 02
    12:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    4
    4
    :
    LKS Kęsowo
  • 02
    14:00
    Fuks Wielowicz
    2
    0
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 08
    ?:?
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    3
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    (walkower)
  • 09
    11:00
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    3
    1
    :
    TKP Tuchola
  • 09
    11:00
    Cis Cekcyn
    3
    2
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
  • 09
    14:00
    Sokół Nowy Dwór
    3
    1
    :
    Fuks Wielowicz
  • 09
    16:00
    LKS Kęsowo
    1
    1
    :
    LZS Wałdowo
  • 09
    16:00
    Grom II Więcbork
    3
    3
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 15
    ?:?
    Fuks Wielowicz
    3
    0
    :
    Kamionka II Kamień Krajeński
    (walkower)
  • 15
    13:00
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    2
    1
    :
    LZS Wałdowo
  • 15
    17:00
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    3
    0
    :
    Grom II Więcbork
    (walkower)
  • 16
    11:00
    Cis Cekcyn
    0
    2
    :
    LKS Kęsowo
  • 16
    11:00
    Gwiazda Sypniewo
    5
    1
    :
    Łokietek Wierzchucin Królewski
  • 16
    17:00
    TKP Tuchola
    2
    0
    :
    Sokół Nowy Dwór
  • 20
    17:00
    LKS Kęsowo
    0
    3
    :
    Krajna II Sępólno Krajeńskie
    (walkower)
  • 22
    ?:?
    Kamionka II Kamień Krajeński
    0
    3
    :
    TKP Tuchola
    (walkower)
  • 22
    ?:?
    Łokietek Wierzchucin Królewski
    3
    0
    :
    Gryf Piaseczno/Skarpa
    (walkower)
  • 22
    16:00
    LZS Wałdowo
    4
    1
    :
    Fuks Wielowicz
  • 22
    16:00
    Sokół Nowy Dwór
    2
    0
    :
    Gwiazda Sypniewo
  • 23
    11:00
    Grom II Więcbork
    1
    2
    :
    Cis Cekcyn