Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Bydgoszcz II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
46.36 %
Zwycięstwa gości
48
43.64 %
Remisy
11
10 %

Bramki

Gospodarzy
199
średnia: 1.81
Gości
177
średnia: 1.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.64%
4 z 110
0.5
96.36%
106 z 110
12.73%
14 z 110
1.5
87.27%
96 z 110
26.36%
29 z 110
2.5
73.64%
81 z 110
62.73%
69 z 110
3.5
37.27%
41 z 110
79.09%
87 z 110
4.5
20.91%
23 z 110
88.18%
97 z 110
5.5
11.82%
13 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 16 14.55 %
0:3 12 10.91 %
1:2 8 7.27 %
2:0 6 5.45 %
1:0 5 4.55 %
0:1 5 4.55 %
0:2 5 4.55 %
0:0 4 3.64 %
1:1 4 3.64 %
2:1 4 3.64 %
3:1 4 3.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 4 3.64 %
4:0 4 3.64 %
2:2 3 2.73 %
2:3 3 2.73 %
3:2 3 2.73 %
0:4 3 2.73 %
2:4 2 1.82 %
4:1 2 1.82 %
5:2 2 1.82 %
3:4 1 0.91 %
4:2 1 0.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.91 %
5:3 1 0.91 %
1:4 1 0.91 %
2:5 1 0.91 %
5:0 1 0.91 %
6:1 1 0.91 %
2:7 1 0.91 %
0:6 1 0.91 %
8:2 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    62
    60%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    9%
  • 25
    16:00
    Wisła Gruczno
    2
    1
    :
    Czarni Lniano
  • 26
    11:00
    Ułani Dragacz
    3
    0
    :
    Strażak Przechowo
  • 26
    11:00
    Struga Drzycim
    1
    3
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 26
    14:00
    Tęcza Wiąg
    5
    3
    :
    Tygrysy Sulnowo
  • 26
    16:00
    Sparta Przysiersk
    4
    1
    :
    Victoria Śliwice
  • 01
    11:00
    Tygrysy Sulnowo
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
  • 01
    16:00
    Strażak Przechowo
    1
    4
    :
    Wisła Gruczno
  • 02
    11:00
    Czarni Lniano
    0
    1
    :
    Tęcza Wiąg
  • 02
    14:00
    Zryw Wielki Lubień
    4
    0
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 02
    15:00
    Sparta Przysiersk
    2
    1
    :
    Ułani Dragacz
  • 08
    17:00
    Gwiazda Bukowiec
    2
    1
    :
    Tygrysy Sulnowo
  • 09
    11:00
    Ułani Dragacz
    3
    0
    :
    Victoria Śliwice
  • 09
    11:00
    Struga Drzycim
    4
    0
    :
    Czarni Lniano
  • 09
    11:30
    Wisła Gruczno
    0
    2
    :
    Sparta Przysiersk
  • 09
    14:00
    Tęcza Wiąg
    4
    1
    :
    Strażak Przechowo
  • 15
    16:00
    Strażak Przechowo
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
  • 15
    17:00
    Victoria Śliwice
    1
    2
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 15
    17:00
    Sparta Przysiersk
    1
    1
    :
    Tęcza Wiąg
  • 16
    11:00
    Czarni Lniano
    0
    2
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 16
    15:00
    Ułani Dragacz
    1
    2
    :
    Wisła Gruczno
  • 22
    16:00
    Wisła Gruczno
    6
    1
    :
    Victoria Śliwice
  • 23
    12:00
    Gwiazda Bukowiec
    2
    0
    :
    Strażak Przechowo
  • 23
    15:00
    Tęcza Wiąg
    3
    2
    :
    Ułani Dragacz
  • 23
    15:00
    Struga Drzycim
    2
    7
    :
    Sparta Przysiersk
  • 29
    15:00
    Victoria Śliwice
    2
    0
    :
    Tygrysy Sulnowo
  • 29
    15:00
    Ułani Dragacz
    2
    0
    :
    Struga Drzycim
  • 29
    16:00
    Wisła Gruczno
    3
    1
    :
    Tęcza Wiąg
  • 29
    16:30
    Sparta Przysiersk
    3
    0
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 30
    11:00
    Czarni Lniano
    0
    2
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 06
    11:00
    Struga Drzycim
    2
    2
    :
    Wisła Gruczno
  • 06
    11:00
    Gwiazda Bukowiec
    0
    1
    :
    Ułani Dragacz
  • 07
    13:00
    Tęcza Wiąg
    4
    2
    :
    Victoria Śliwice
  • 07
    15:00
    Zryw Wielki Lubień
    1
    1
    :
    Strażak Przechowo
  • 13
    15:00
    Sparta Przysiersk
    3
    2
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 13
    15:45
    Victoria Śliwice
    1
    2
    :
    Czarni Lniano
  • 14
    14:00
    Tęcza Wiąg
    5
    2
    :
    Struga Drzycim
  • 14
    15:00
    Wisła Gruczno
    2
    1
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 20
    15:00
    Struga Drzycim
    8
    2
    :
    Victoria Śliwice
  • 21
    11:00
    Czarni Lniano
    1
    2
    :
    Strażak Przechowo
  • 21
    13:00
    Zryw Wielki Lubień
    1
    0
    :
    Ułani Dragacz
  • 21
    15:00
    Gwiazda Bukowiec
    0
    1
    :
    Tęcza Wiąg
  • 27
    14:00
    Sparta Przysiersk
    2
    0
    :
    Czarni Lniano
  • 27
    14:00
    Wisła Gruczno
    2
    0
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 27
    15:00
    Victoria Śliwice
    0
    3
    :
    Strażak Przechowo
  • 28
    12:00
    Struga Drzycim
    1
    0
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 03
    11:00
    Gwiazda Bukowiec
    0
    0
    :
    Victoria Śliwice
  • 03
    12:00
    Strażak Przechowo
    2
    2
    :
    Sparta Przysiersk
  • 04
    11:00
    Czarni Lniano
    1
    2
    :
    Ułani Dragacz
  • 04
    13:00
    Zryw Wielki Lubień
    1
    2
    :
    Tęcza Wiąg
  • 06
    ?:?
    Tygrysy Sulnowo
    0
    3
    :
    Tęcza Wiąg
    (walkower)
  • 06
    16:00
    Czarni Lniano
    2
    3
    :
    Wisła Gruczno
  • 07
    15:00
    Strażak Przechowo
    2
    3
    :
    Ułani Dragacz
  • 07
    15:00
    Zryw Wielki Lubień
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
    (walkower)
  • 08
    17:00
    Victoria Śliwice
    1
    2
    :
    Sparta Przysiersk
  • 13
    ?:?
    Struga Drzycim
    X
    Tygrysy Sulnowo
    (obustronny walkower)
  • 13
    16:00
    Wisła Gruczno
    1
    1
    :
    Strażak Przechowo
  • 14
    11:00
    Ułani Dragacz
    0
    3
    :
    Sparta Przysiersk
  • 14
    12:00
    Tęcza Wiąg
    2
    5
    :
    Czarni Lniano
  • 14
    15:00
    Gwiazda Bukowiec
    0
    1
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 27
    ?:?
    Czarni Lniano
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
    (walkower)
  • 27
    ?:?
    Tygrysy Sulnowo
    0
    3
    :
    Gwiazda Bukowiec
    (walkower)
  • 27
    16:00
    Sparta Przysiersk
    1
    0
    :
    Wisła Gruczno
  • 27
    16:00
    Strażak Przechowo
    3
    0
    :
    Tęcza Wiąg
  • 27
    17:00
    Victoria Śliwice
    3
    1
    :
    Ułani Dragacz
  • 04
    ?:?
    Struga Drzycim
    0
    3
    :
    Strażak Przechowo
    (walkower)
  • 04
    16:30
    Zryw Wielki Lubień
    1
    3
    :
    Victoria Śliwice
  • 04
    16:30
    Gwiazda Bukowiec
    1
    2
    :
    Czarni Lniano
  • 05
    12:00
    Tęcza Wiąg
    0
    4
    :
    Sparta Przysiersk
  • 05
    16:00
    Wisła Gruczno
    0
    2
    :
    Ułani Dragacz
  • 11
    ?:?
    Tygrysy Sulnowo
    0
    3
    :
    Zryw Wielki Lubień
    (walkower)
  • 11
    16:00
    Strażak Przechowo
    3
    1
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 11
    16:30
    Ułani Dragacz
    3
    2
    :
    Tęcza Wiąg
  • 11
    16:30
    Sparta Przysiersk
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
    (walkower)
  • 11
    17:00
    Victoria Śliwice
    1
    0
    :
    Wisła Gruczno
  • 18
    ?:?
    Tygrysy Sulnowo
    0
    3
    :
    Victoria Śliwice
    (walkower)
  • 18
    ?:?
    Struga Drzycim
    0
    3
    :
    Ułani Dragacz
    (walkower)
  • 19
    16:00
    Tęcza Wiąg
    3
    1
    :
    Wisła Gruczno
  • 19
    16:30
    Zryw Wielki Lubień
    2
    0
    :
    Czarni Lniano
  • 19
    17:00
    Gwiazda Bukowiec
    2
    4
    :
    Sparta Przysiersk
  • 25
    ?:?
    Wisła Gruczno
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
    (walkower)
  • 25
    ?:?
    Czarni Lniano
    3
    0
    :
    Tygrysy Sulnowo
    (walkower)
  • 25
    16:00
    Strażak Przechowo
    1
    1
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 26
    11:00
    Ułani Dragacz
    0
    1
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 19
    18:30
    Victoria Śliwice
    0
    0
    :
    Tęcza Wiąg
  • 01
    ?:?
    Tygrysy Sulnowo
    0
    3
    :
    Strażak Przechowo
    (walkower)
  • 01
    ?:?
    Struga Drzycim
    0
    3
    :
    Tęcza Wiąg
    (walkower)
  • 01
    16:00
    Czarni Lniano
    1
    3
    :
    Victoria Śliwice
  • 02
    15:00
    Gwiazda Bukowiec
    0
    2
    :
    Wisła Gruczno
  • 02
    16:00
    Zryw Wielki Lubień
    1
    3
    :
    Sparta Przysiersk
  • 08
    ?:?
    Victoria Śliwice
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
    (walkower)
  • 08
    16:00
    Strażak Przechowo
    2
    2
    :
    Czarni Lniano
  • 08
    17:00
    Sparta Przysiersk
    3
    0
    :
    Tygrysy Sulnowo
    (walkower)
  • 09
    11:00
    Ułani Dragacz
    0
    3
    :
    Zryw Wielki Lubień
  • 09
    17:00
    Tęcza Wiąg
    4
    0
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 15
    ?:?
    Tygrysy Sulnowo
    0
    3
    :
    Ułani Dragacz
    (walkower)
  • 15
    ?:?
    Gwiazda Bukowiec
    3
    0
    :
    Struga Drzycim
    (walkower)
  • 15
    16:00
    Strażak Przechowo
    0
    4
    :
    Victoria Śliwice
  • 15
    16:00
    Czarni Lniano
    2
    4
    :
    Sparta Przysiersk
  • 15
    16:00
    Zryw Wielki Lubień
    2
    3
    :
    Wisła Gruczno
  • 22
    ?:?
    Wisła Gruczno
    3
    0
    :
    Tygrysy Sulnowo
    (walkower)
  • 22
    16:00
    Sparta Przysiersk
    1
    0
    :
    Strażak Przechowo
  • 22
    17:00
    Victoria Śliwice
    0
    0
    :
    Gwiazda Bukowiec
  • 23
    11:00
    Ułani Dragacz
    3
    4
    :
    Czarni Lniano
  • 23
    17:00
    Tęcza Wiąg
    5
    0
    :
    Zryw Wielki Lubień