Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Bydgoszcz III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
79
50.64 %
Zwycięstwa gości
60
38.46 %
Remisy
17
10.9 %

Bramki

Gospodarzy
514
średnia: 3.29
Gości
418
średnia: 2.68

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
7.69%
12 z 156
1.5
92.31%
144 z 156
21.15%
33 z 156
2.5
78.85%
123 z 156
34.62%
54 z 156
3.5
65.38%
102 z 156
44.23%
69 z 156
4.5
55.77%
87 z 156
51.28%
80 z 156
5.5
48.72%
76 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 7.05 %
3:0 8 5.13 %
2:0 7 4.49 %
0:3 6 3.85 %
5:1 6 3.85 %
0:1 5 3.21 %
3:4 5 3.21 %
3:1 5 3.21 %
1:0 4 2.56 %
1:2 4 2.56 %
4:1 4 2.56 %
4:0 4 2.56 %
0:0 3 1.92 %
2:1 3 1.92 %
0:2 3 1.92 %
1:3 3 1.92 %
4:2 3 1.92 %
4:6 3 1.92 %
6:1 3 1.92 %
7:1 3 1.92 %
0:7 3 1.92 %
2:2 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 1.28 %
3:2 2 1.28 %
5:4 2 1.28 %
1:4 2 1.28 %
5:2 2 1.28 %
6:3 2 1.28 %
1:5 2 1.28 %
1:6 2 1.28 %
6:0 2 1.28 %
0:6 2 1.28 %
7:0 2 1.28 %
0:8 2 1.28 %
9:0 2 1.28 %
1:10 2 1.28 %
12:0 2 1.28 %
4:4 1 0.64 %
4:3 1 0.64 %
4:5 1 0.64 %
2:4 1 0.64 %
5:3 1 0.64 %
6:4 1 0.64 %
2:5 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 0.64 %
5:0 1 0.64 %
8:3 1 0.64 %
1:7 1 0.64 %
9:3 1 0.64 %
8:1 1 0.64 %
1:9 1 0.64 %
4:12 1 0.64 %
0:9 1 0.64 %
2:11 1 0.64 %
10:0 1 0.64 %
1:11 1 0.64 %
1:12 1 0.64 %
0:13 1 0.64 %
14:0 1 0.64 %
16:0 1 0.64 %
0:17 1 0.64 %
18:0 1 0.64 %
0:22 1 0.64 %
22:0 1 0.64 %
24:0 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    67
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    27%
  • 25
    17:00
    Zieloni Zalesie
    0
    0
    :
    Wisła Fordon
  • 26
    11:00
    GLZS Sadki
    1
    1
    :
    AF Brzoza
  • 26
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    3
    2
    :
    Skra Paterek
  • 26
    15:00
    Tarpan Mrocza
    2
    0
    :
    Olimpia Wtelno
  • 25
    12:00
    Zorza Ślesin
    3
    1
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 01
    16:00
    Skra Paterek
    24
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 01
    16:00
    Zorza Ślesin
    1
    1
    :
    Zieloni Zalesie
  • 02
    11:00
    Olimpia Wtelno
    0
    4
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 02
    11:00
    AF Brzoza
    6
    1
    :
    Tarpan Mrocza
  • 02
    15:00
    Orzeł Przyłęki
    1
    5
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 02
    18:00
    Wisła Fordon
    1
    1
    :
    GLZS Sadki
  • 09
    11:00
    GLZS Sadki
    0
    2
    :
    Zorza Ślesin
  • 09
    11:00
    AF Brzoza
    3
    4
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 09
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    3
    1
    :
    Olimpia Wtelno
  • 09
    15:00
    Tarpan Mrocza
    2
    1
    :
    Wisła Fordon
  • 09
    16:00
    Zieloni Zalesie
    5
    0
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 09
    18:30
    Amator Bydgoszcz
    0
    8
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 15
    18:00
    Wisła Fordon
    1
    6
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 16
    11:00
    Piaski Bydgoszcz
    1
    3
    :
    Skra Paterek
  • 16
    11:00
    Olimpia Wtelno
    10
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 16
    11:00
    AF Brzoza
    2
    0
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 16
    12:00
    Zorza Ślesin
    0
    3
    :
    Tarpan Mrocza
  • 16
    15:00
    Zieloni Zalesie
    3
    0
    :
    GLZS Sadki
  • 22
    14:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    2
    3
    :
    Zorza Ślesin
  • 22
    16:00
    GLZS Sadki
    0
    7
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 22
    16:00
    Skra Paterek
    4
    1
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 23
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    2
    0
    :
    Wisła Fordon
  • 23
    15:00
    Tarpan Mrocza
    1
    0
    :
    Zieloni Zalesie
  • 23
    18:30
    Amator Bydgoszcz
    0
    8
    :
    AF Brzoza
  • 29
    16:00
    Zorza Ślesin
    1
    1
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 29
    16:00
    GLZS Sadki
    0
    3
    :
    Tarpan Mrocza
  • 30
    11:00
    Piaski Bydgoszcz
    4
    2
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 30
    13:00
    Olimpia Wtelno
    1
    2
    :
    Skra Paterek
  • 30
    15:00
    Zieloni Zalesie
    1
    2
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 24
    14:00
    Wisła Fordon
    14
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 07
    11:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    3
    0
    :
    GLZS Sadki
  • 07
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    1
    1
    :
    Zieloni Zalesie
  • 07
    14:00
    Skra Paterek
    1
    3
    :
    AF Brzoza
  • 07
    15:00
    Tarpan Mrocza
    2
    0
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 07
    15:00
    Orzeł Przyłęki
    1
    0
    :
    Olimpia Wtelno
  • 07
    18:00
    Amator Bydgoszcz
    0
    22
    :
    Zorza Ślesin
  • 13
    18:30
    Wisła Fordon
    2
    1
    :
    Skra Paterek
  • 14
    11:00
    GLZS Sadki
    3
    4
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 14
    12:00
    AF Brzoza
    9
    0
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 14
    13:00
    Piaski Bydgoszcz
    3
    1
    :
    Olimpia Wtelno
  • 14
    15:00
    Zieloni Zalesie
    9
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 14
    15:00
    Tarpan Mrocza
    0
    1
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 20
    14:30
    Gwiazda Bydgoszcz
    2
    0
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 20
    15:00
    Skra Paterek
    8
    1
    :
    Zorza Ślesin
  • 21
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    4
    4
    :
    Tarpan Mrocza
  • 21
    13:00
    Olimpia Wtelno
    0
    6
    :
    AF Brzoza
  • 21
    15:00
    Orzeł Przyłęki
    2
    11
    :
    Wisła Fordon
  • 21
    18:00
    Amator Bydgoszcz
    0
    13
    :
    GLZS Sadki
  • 27
    14:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    2
    0
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 27
    15:30
    Zorza Ślesin
    7
    0
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 27
    17:00
    Wisła Fordon
    7
    1
    :
    Olimpia Wtelno
  • 28
    11:00
    Piaski Bydgoszcz
    0
    3
    :
    AF Brzoza
  • 28
    13:00
    Zieloni Zalesie
    1
    2
    :
    Skra Paterek
  • 28
    14:00
    Tarpan Mrocza
    12
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 04
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    6
    3
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 04
    12:00
    AF Brzoza
    4
    1
    :
    Wisła Fordon
  • 04
    13:00
    Orzeł Przyłęki
    1
    4
    :
    Zieloni Zalesie
  • 04
    13:00
    Olimpia Wtelno
    0
    6
    :
    Zorza Ślesin
  • 04
    14:00
    Skra Paterek
    7
    1
    :
    GLZS Sadki
  • 04
    18:30
    Amator Bydgoszcz
    1
    11
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 11
    11:00
    Piaski Bydgoszcz
    3
    4
    :
    Wisła Fordon
  • 11
    11:00
    GLZS Sadki
    8
    3
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 11
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    16
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 11
    13:00
    Zieloni Zalesie
    1
    0
    :
    Olimpia Wtelno
  • 11
    13:00
    Tarpan Mrocza
    4
    1
    :
    Skra Paterek
  • 11
    14:00
    Zorza Ślesin
    1
    6
    :
    AF Brzoza
  • 17
    13:30
    Skra Paterek
    4
    6
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 17
    17:30
    Wisła Fordon
    5
    1
    :
    Zorza Ślesin
  • 18
    13:00
    Orzeł Przyłęki
    1
    10
    :
    Tarpan Mrocza
  • 18
    13:00
    Olimpia Wtelno
    0
    1
    :
    GLZS Sadki
  • 18
    13:00
    AF Brzoza
    5
    2
    :
    Zieloni Zalesie
  • 18
    14:00
    Amator Bydgoszcz
    0
    9
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 23
    16:00
    Wisła Fordon
    1
    3
    :
    Zieloni Zalesie
  • 23
    16:00
    Orzeł Przyłęki
    0
    7
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 24
    11:30
    Skra Paterek
    0
    1
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 24
    14:00
    Olimpia Wtelno
    0
    2
    :
    Tarpan Mrocza
  • 24
    15:00
    Piaski Bydgoszcz
    3
    0
    :
    Zorza Ślesin
  • 24
    16:00
    AF Brzoza
    6
    0
    :
    GLZS Sadki
  • 30
    16:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    4
    0
    :
    Olimpia Wtelno
  • 31
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    3
    1
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 31
    12:00
    GLZS Sadki
    0
    3
    :
    Wisła Fordon
  • 31
    12:00
    Zieloni Zalesie
    5
    4
    :
    Zorza Ślesin
  • 31
    14:30
    Amator Bydgoszcz
    1
    9
    :
    Skra Paterek
  • 31
    15:00
    Tarpan Mrocza
    1
    1
    :
    AF Brzoza
  • 06
    16:00
    Zorza Ślesin
    1
    1
    :
    GLZS Sadki
  • 06
    16:30
    Gwiazda Bydgoszcz
    1
    1
    :
    AF Brzoza
  • 07
    12:00
    Wisła Fordon
    2
    2
    :
    Tarpan Mrocza
  • 07
    13:00
    Olimpia Wtelno
    0
    0
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 07
    15:00
    Piaski Bydgoszcz
    1
    0
    :
    Zieloni Zalesie
  • 07
    15:30
    Orzeł Przyłęki
    3
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 13
    16:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    6
    1
    :
    Wisła Fordon
  • 14
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    2
    0
    :
    AF Brzoza
  • 14
    12:00
    GLZS Sadki
    1
    5
    :
    Zieloni Zalesie
  • 14
    15:00
    Skra Paterek
    2
    3
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 14
    15:00
    Tarpan Mrocza
    1
    1
    :
    Zorza Ślesin
  • 14
    18:30
    Amator Bydgoszcz
    0
    7
    :
    Olimpia Wtelno
  • 27
    15:30
    Orzeł Przyłęki
    4
    3
    :
    Skra Paterek
  • 27
    16:00
    Zorza Ślesin
    0
    3
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 28
    11:00
    AF Brzoza
    18
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 28
    12:00
    Zieloni Zalesie
    0
    0
    :
    Tarpan Mrocza
  • 28
    15:00
    Piaski Bydgoszcz
    4
    0
    :
    GLZS Sadki
  • 28
    18:00
    Wisła Fordon
    4
    2
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 04
    16:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    5
    2
    :
    Zieloni Zalesie
  • 05
    12:00
    Amator Bydgoszcz
    0
    17
    :
    Wisła Fordon
  • 05
    14:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    4
    0
    :
    Zorza Ślesin
  • 05
    15:00
    Skra Paterek
    3
    1
    :
    Olimpia Wtelno
  • 05
    15:00
    Tarpan Mrocza
    7
    1
    :
    GLZS Sadki
  • 05
    15:30
    Orzeł Przyłęki
    2
    5
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 11
    16:00
    Zieloni Zalesie
    4
    6
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 11
    16:00
    Zorza Ślesin
    12
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 12
    11:00
    AF Brzoza
    4
    0
    :
    Skra Paterek
  • 12
    12:00
    GLZS Sadki
    1
    7
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 12
    15:00
    Piaski Bydgoszcz
    5
    1
    :
    Tarpan Mrocza
  • 12
    17:00
    Olimpia Wtelno
    6
    1
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 18
    15:30
    Orzeł Przyłęki
    1
    10
    :
    AF Brzoza
  • 18
    17:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    3
    0
    :
    Tarpan Mrocza
  • 18
    18:30
    Amator Bydgoszcz
    1
    12
    :
    Zieloni Zalesie
  • 19
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    1
    1
    :
    GLZS Sadki
  • 19
    15:00
    Olimpia Wtelno
    2
    1
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 19
    15:00
    Skra Paterek
    6
    4
    :
    Wisła Fordon
  • 25
    15:30
    GLZS Sadki
    9
    3
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 25
    16:00
    Zorza Ślesin
    5
    1
    :
    Skra Paterek
  • 25
    17:00
    Tarpan Mrocza
    0
    1
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 26
    11:00
    Piaski Bydgoszcz
    3
    2
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 26
    11:00
    AF Brzoza
    3
    0
    :
    Olimpia Wtelno
  • 26
    18:15
    Wisła Fordon
    5
    1
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 01
    16:00
    Skra Paterek
    2
    2
    :
    Zieloni Zalesie
  • 01
    17:00
    Olimpia Wtelno
    0
    3
    :
    Wisła Fordon
  • 02
    11:00
    AF Brzoza
    4
    2
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 02
    12:00
    Amator Bydgoszcz
    2
    4
    :
    Tarpan Mrocza
  • 02
    12:00
    Iskra Zamość-Rynarzewo
    1
    4
    :
    Gwiazda Bydgoszcz
  • 02
    15:30
    Orzeł Przyłęki
    4
    6
    :
    Zorza Ślesin
  • 08
    16:00
    Zorza Ślesin
    5
    1
    :
    Olimpia Wtelno
  • 08
    17:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    22
    0
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 08
    17:00
    Zieloni Zalesie
    7
    0
    :
    Orzeł Przyłęki
  • 09
    12:00
    GLZS Sadki
    0
    1
    :
    Skra Paterek
  • 09
    15:00
    Piaski Bydgoszcz
    3
    0
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 09
    18:00
    Wisła Fordon
    1
    1
    :
    AF Brzoza
  • 15
    15:30
    Orzeł Przyłęki
    3
    4
    :
    GLZS Sadki
  • 15
    17:00
    AF Brzoza
    5
    3
    :
    Zorza Ślesin
  • 15
    17:00
    Olimpia Wtelno
    0
    2
    :
    Zieloni Zalesie
  • 16
    15:00
    Skra Paterek
    4
    5
    :
    Tarpan Mrocza
  • 16
    17:00
    Wisła Fordon
    5
    4
    :
    Piaski Bydgoszcz
  • 16
    17:00
    Amator Bydgoszcz
    4
    12
    :
    Iskra Zamość-Rynarzewo
  • 19
    18:00
    Gwiazda Bydgoszcz
    3
    4
    :
    Skra Paterek
  • 22
    15:00
    Piaski Bydgoszcz
    4
    1
    :
    Amator Bydgoszcz
  • 22
    16:00
    Zorza Ślesin
    5
    1
    :
    Wisła Fordon
  • 22
    17:00
    Zieloni Zalesie
    3
    0
    :
    AF Brzoza
    (walkower)
  • 23
    12:00
    GLZS Sadki
    1
    2
    :
    Olimpia Wtelno
  • 23
    14:00
    Tarpan Mrocza
    6
    3
    :
    Orzeł Przyłęki