Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Bydgoszcz IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
37
51.39 %
Zwycięstwa gości
24
33.33 %
Remisy
11
15.28 %

Bramki

Gospodarzy
183
średnia: 2.54
Gości
132
średnia: 1.83

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.39%
1 z 72
0.5
98.61%
71 z 72
4.17%
3 z 72
1.5
95.83%
69 z 72
15.28%
11 z 72
2.5
84.72%
61 z 72
48.61%
35 z 72
3.5
51.39%
37 z 72
59.72%
43 z 72
4.5
40.28%
29 z 72
75%
54 z 72
5.5
25%
18 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 11 15.28 %
0:3 9 12.5 %
2:3 4 5.56 %
2:0 4 5.56 %
1:1 3 4.17 %
2:2 3 4.17 %
2:1 3 4.17 %
4:1 3 4.17 %
3:3 2 2.78 %
4:4 2 2.78 %
1:3 2 2.78 %
3:1 2 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 2 2.78 %
7:1 2 2.78 %
0:0 1 1.39 %
1:0 1 1.39 %
0:1 1 1.39 %
1:2 1 1.39 %
3:2 1 1.39 %
0:2 1 1.39 %
4:2 1 1.39 %
5:3 1 1.39 %
1:4 1 1.39 %
5:2 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 1.39 %
5:1 1 1.39 %
0:5 1 1.39 %
5:0 1 1.39 %
6:1 1 1.39 %
1:6 1 1.39 %
7:2 1 1.39 %
0:7 1 1.39 %
9:1 1 1.39 %
10:1 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    24%
  • 25
    17:00
    LZS Grochowiska Księże
    2
    1
    :
    Promień Szczepanowo
  • 26
    11:00
    LZS Jadowniki
    4
    1
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 26
    12:00
    Olimpia Dąbrowa
    0
    3
    :
    LZS Kościelec
  • 26
    17:00
    Orzeł Kcynia
    0
    2
    :
    Legia Strzelce
  • 01
    17:00
    Promień Szczepanowo
    5
    0
    :
    Hermes Radłowo
  • 01
    17:00
    LZS Kościelec
    4
    2
    :
    LZS Jadowniki
  • 02
    11:00
    LZS Grochowiska Księże
    3
    0
    :
    Orzeł Kcynia
    (walkower)
  • 02
    16:00
    Legia Strzelce
    4
    0
    :
    Olimpia Dąbrowa
  • 09
    11:00
    LZS Jadowniki
    3
    0
    :
    Legia Strzelce
  • 09
    12:00
    Olimpia Dąbrowa
    1
    6
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 09
    16:00
    Orzeł Kcynia
    2
    2
    :
    Promień Szczepanowo
  • 09
    16:00
    Hermes Radłowo
    2
    0
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 15
    17:00
    Promień Szczepanowo
    2
    3
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 15
    17:00
    LZS Kościelec
    3
    3
    :
    Hermes Radłowo
  • 16
    11:00
    LZS Grochowiska Księże
    1
    1
    :
    LZS Jadowniki
  • 16
    15:00
    Orzeł Kcynia
    4
    1
    :
    Olimpia Dąbrowa
  • 22
    16:00
    Hermes Radłowo
    2
    1
    :
    Legia Strzelce
  • 22
    16:30
    LZS Jadowniki
    0
    1
    :
    Orzeł Kcynia
  • 23
    12:00
    Olimpia Dąbrowa
    1
    4
    :
    Promień Szczepanowo
  • 23
    16:00
    Pogoń II Mogilno
    2
    2
    :
    LZS Kościelec
  • 29
    16:00
    Promień Szczepanowo
    7
    1
    :
    LZS Kościelec
  • 29
    16:00
    Legia Strzelce
    1
    2
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 30
    11:00
    LZS Grochowiska Księże
    3
    1
    :
    Hermes Radłowo
  • 30
    12:00
    Olimpia Dąbrowa
    2
    6
    :
    LZS Jadowniki
  • 06
    16:00
    Hermes Radłowo
    0
    3
    :
    Orzeł Kcynia
    (walkower)
  • 06
    16:00
    LZS Kościelec
    3
    0
    :
    Legia Strzelce
  • 07
    11:00
    LZS Jadowniki
    2
    0
    :
    Promień Szczepanowo
  • 07
    15:30
    Pogoń II Mogilno
    4
    1
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 13
    15:00
    Promień Szczepanowo
    3
    3
    :
    Legia Strzelce
  • 14
    11:00
    LZS Grochowiska Księże
    0
    5
    :
    LZS Kościelec
  • 14
    12:00
    Olimpia Dąbrowa
    2
    0
    :
    Hermes Radłowo
  • 14
    14:00
    Orzeł Kcynia
    2
    3
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 20
    ?:?
    Hermes Radłowo
    0
    3
    :
    LZS Jadowniki
    (walkower)
  • 20
    15:00
    LZS Kościelec
    6
    1
    :
    Orzeł Kcynia
  • 20
    15:30
    Legia Strzelce
    1
    0
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 21
    15:00
    Pogoń II Mogilno
    10
    1
    :
    Olimpia Dąbrowa
  • 27
    ?:?
    LZS Kościelec
    3
    0
    :
    Olimpia Dąbrowa
    (walkower)
  • 27
    16:00
    Promień Szczepanowo
    2
    6
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 28
    11:00
    Legia Strzelce
    2
    0
    :
    Orzeł Kcynia
  • 28
    15:00
    Pogoń II Mogilno
    5
    2
    :
    LZS Jadowniki
  • 04
    ?:?
    Hermes Radłowo
    0
    3
    :
    Promień Szczepanowo
    (walkower)
  • 04
    ?:?
    Olimpia Dąbrowa
    0
    3
    :
    Legia Strzelce
    (walkower)
  • 04
    16:30
    LZS Jadowniki
    5
    1
    :
    LZS Kościelec
  • 05
    16:00
    Orzeł Kcynia
    1
    1
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 11
    ?:?
    LZS Grochowiska Księże
    3
    0
    :
    Olimpia Dąbrowa
    (walkower)
  • 11
    16:00
    Promień Szczepanowo
    5
    3
    :
    Orzeł Kcynia
  • 11
    18:00
    Legia Strzelce
    2
    1
    :
    LZS Jadowniki
  • 12
    15:00
    Pogoń II Mogilno
    3
    0
    :
    Hermes Radłowo
    (walkower)
  • 18
    ?:?
    Hermes Radłowo
    0
    3
    :
    LZS Kościelec
    (walkower)
  • 18
    ?:?
    Olimpia Dąbrowa
    0
    3
    :
    Orzeł Kcynia
    (walkower)
  • 19
    11:00
    LZS Jadowniki
    7
    2
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 19
    15:00
    Pogoń II Mogilno
    7
    1
    :
    Promień Szczepanowo
  • 25
    ?:?
    Promień Szczepanowo
    3
    0
    :
    Olimpia Dąbrowa
    (walkower)
  • 25
    17:00
    LZS Kościelec
    2
    2
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 26
    16:00
    Orzeł Kcynia
    0
    7
    :
    LZS Jadowniki
  • 26
    16:00
    Legia Strzelce
    3
    0
    :
    Hermes Radłowo
    (walkower)
  • 01
    ?:?
    Hermes Radłowo
    0
    3
    :
    LZS Grochowiska Księże
    (walkower)
  • 01
    ?:?
    LZS Jadowniki
    3
    0
    :
    Olimpia Dąbrowa
    (walkower)
  • 01
    14:00
    LZS Kościelec
    1
    3
    :
    Promień Szczepanowo
  • 02
    15:00
    Pogoń II Mogilno
    1
    1
    :
    Legia Strzelce
  • 08
    14:00
    LZS Grochowiska Księże
    1
    3
    :
    Pogoń II Mogilno
  • 08
    16:00
    Promień Szczepanowo
    3
    2
    :
    LZS Jadowniki
  • 08
    17:00
    Legia Strzelce
    3
    1
    :
    LZS Kościelec
  • 09
    17:00
    Orzeł Kcynia
    3
    0
    :
    Hermes Radłowo
    (walkower)
  • 15
    ?:?
    Hermes Radłowo
    X
    Olimpia Dąbrowa
    (obustronny walkower)
  • 15
    17:00
    LZS Kościelec
    4
    4
    :
    LZS Grochowiska Księże
  • 15
    17:00
    Pogoń II Mogilno
    9
    1
    :
    Orzeł Kcynia
  • 16
    11:00
    Legia Strzelce
    2
    3
    :
    Promień Szczepanowo
  • 22
    ?:?
    LZS Jadowniki
    3
    0
    :
    Hermes Radłowo
    (walkower)
  • 22
    ?:?
    Olimpia Dąbrowa
    0
    3
    :
    Pogoń II Mogilno
    (walkower)
  • 22
    17:00
    LZS Grochowiska Księże
    2
    3
    :
    Legia Strzelce
  • 23
    15:00
    Orzeł Kcynia
    4
    4
    :
    LZS Kościelec