Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Bydgoszcz V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
55.3 %
Zwycięstwa gości
50
37.88 %
Remisy
9
6.82 %

Bramki

Gospodarzy
386
średnia: 2.92
Gości
292
średnia: 2.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
1.52%
2 z 132
1.5
98.48%
130 z 132
6.82%
9 z 132
2.5
93.18%
123 z 132
31.82%
42 z 132
3.5
68.18%
90 z 132
43.18%
57 z 132
4.5
56.82%
75 z 132
58.33%
77 z 132
5.5
41.67%
55 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 14 10.61 %
0:3 11 8.33 %
3:1 6 4.55 %
2:4 6 4.55 %
4:2 6 4.55 %
3:3 5 3.79 %
2:1 5 3.79 %
2:3 5 3.79 %
5:0 5 3.79 %
3:2 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
5:1 4 3.03 %
7:3 4 3.03 %
0:6 4 3.03 %
1:2 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.27 %
0:2 3 2.27 %
1:3 3 2.27 %
4:1 3 2.27 %
6:2 3 2.27 %
2:2 2 1.52 %
4:3 2 1.52 %
1:4 2 1.52 %
1:5 2 1.52 %
0:7 2 1.52 %
9:1 2 1.52 %
0:0 1 0.76 %
1:1 1 0.76 %
0:1 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
6:4 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
3:6 1 0.76 %
4:7 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
1:7 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
7:0 1 0.76 %
9:2 1 0.76 %
0:8 1 0.76 %
10:0 1 0.76 %
11:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    21%
  • 25
    16:30
    Noteć Inowrocław
    11
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 25
    17:00
    Orłowianka Orłowo
    1
    2
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 25
    17:00
    Cukrownik Tuczno
    3
    3
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 25
    17:00
    Fregata Polanowice
    3
    0
    :
    Iskra Sikorowo
  • 26
    11:00
    Tarant Wójcin
    1
    5
    :
    Unia Leszcze
  • 26
    15:00
    Kujawiak Sukowy
    4
    3
    :
    Grom Ostrowo
  • 01
    11:30
    Czarni Wierzchosławice
    0
    5
    :
    Fregata Polanowice
  • 01
    17:00
    Iskra Sikorowo
    3
    3
    :
    Tarant Wójcin
  • 01
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    0
    2
    :
    Noteć Inowrocław
  • 02
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    3
    2
    :
    Grom Ostrowo
  • 02
    11:00
    Unia Leszcze
    2
    1
    :
    Kujawiak Sukowy
  • 02
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    3
    1
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 08
    13:00
    Fregata Polanowice
    4
    2
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 08
    16:30
    Noteć Inowrocław
    2
    0
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 08
    17:00
    Cukrownik Tuczno
    2
    2
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 09
    11:00
    Tarant Wójcin
    7
    3
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 09
    11:00
    Grom Ostrowo
    2
    4
    :
    Unia Leszcze
  • 09
    15:00
    Kujawiak Sukowy
    0
    2
    :
    Iskra Sikorowo
  • 15
    16:00
    Czarni Wierzchosławice
    4
    2
    :
    Kujawiak Sukowy
  • 15
    16:00
    Cukrownik Tuczno
    0
    3
    :
    Noteć Inowrocław
  • 15
    17:00
    Iskra Sikorowo
    1
    3
    :
    Grom Ostrowo
  • 15
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    6
    4
    :
    Tarant Wójcin
  • 16
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    3
    0
    :
    Unia Leszcze
  • 16
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    0
    2
    :
    Fregata Polanowice
  • 22
    16:00
    Noteć Inowrocław
    9
    1
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 22
    17:00
    Fregata Polanowice
    3
    1
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 23
    11:00
    Unia Leszcze
    6
    2
    :
    Iskra Sikorowo
  • 23
    12:00
    Tarant Wójcin
    5
    1
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 23
    14:00
    Grom Ostrowo
    4
    2
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 23
    15:00
    Kujawiak Sukowy
    3
    4
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 29
    15:00
    Czarni Wierzchosławice
    0
    0
    :
    Unia Leszcze
  • 29
    15:00
    Cukrownik Tuczno
    5
    4
    :
    Tarant Wójcin
  • 29
    16:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    9
    2
    :
    Grom Ostrowo
  • 30
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    2
    1
    :
    Iskra Sikorowo
  • 30
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
  • 30
    16:00
    Noteć Inowrocław
    4
    0
    :
    Fregata Polanowice
  • 06
    15:00
    Fregata Polanowice
    5
    0
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 06
    16:00
    Iskra Sikorowo
    4
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 07
    12:00
    Tarant Wójcin
    0
    6
    :
    Noteć Inowrocław
  • 07
    15:00
    Kujawiak Sukowy
    3
    2
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 07
    15:00
    Grom Ostrowo
    3
    2
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 07
    15:00
    Unia Leszcze
    4
    2
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 13
    15:00
    Cukrownik Tuczno
    6
    2
    :
    Grom Ostrowo
  • 13
    15:00
    Noteć Inowrocław
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
  • 13
    15:30
    Kujawy/Błękitni Markowice
    6
    0
    :
    Iskra Sikorowo
  • 14
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    2
    3
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 14
    12:00
    Fregata Polanowice
    4
    2
    :
    Tarant Wójcin
  • 14
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    2
    4
    :
    Unia Leszcze
  • 20
    14:00
    Czarni Wierzchosławice
    4
    7
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 20
    15:30
    Iskra Sikorowo
    1
    4
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 21
    12:00
    Tarant Wójcin
    5
    1
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 21
    15:00
    Kujawiak Sukowy
    1
    3
    :
    Fregata Polanowice
  • 21
    15:00
    Unia Leszcze
    3
    1
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 21
    15:30
    Grom Ostrowo
    3
    6
    :
    Noteć Inowrocław
  • 27
    14:00
    Cukrownik Tuczno
    3
    1
    :
    Iskra Sikorowo
  • 27
    15:00
    Fregata Polanowice
    5
    0
    :
    Grom Ostrowo
  • 28
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    3
    5
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 28
    11:00
    Orłowianka Orłowo
    7
    3
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 28
    12:00
    Tarant Wójcin
    3
    1
    :
    Kujawiak Sukowy
  • 28
    14:30
    Noteć Inowrocław
    4
    2
    :
    Unia Leszcze
  • 03
    11:00
    Czarni Wierzchosławice
    1
    7
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 03
    14:00
    Iskra Sikorowo
    0
    6
    :
    Noteć Inowrocław
  • 03
    14:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    9
    1
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 04
    11:00
    Unia Leszcze
    1
    2
    :
    Fregata Polanowice
  • 04
    14:00
    Grom Ostrowo
    0
    3
    :
    Tarant Wójcin
  • 04
    15:00
    Kujawiak Sukowy
    6
    2
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 06
    ?:?
    Grom Ostrowo
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
    (walkower)
  • 06
    15:00
    Czarni Wierzchosławice
    1
    5
    :
    Noteć Inowrocław
  • 06
    16:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    1
    4
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 06
    17:00
    Iskra Sikorowo
    0
    7
    :
    Fregata Polanowice
  • 07
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    0
    3
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 07
    11:00
    Unia Leszcze
    2
    4
    :
    Tarant Wójcin
  • 13
    ?:?
    Kujawiak Sukowy
    0
    3
    :
    Unia Leszcze
    (walkower)
  • 13
    17:00
    Fregata Polanowice
    5
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 14
    12:00
    Tarant Wójcin
    4
    0
    :
    Iskra Sikorowo
  • 14
    12:00
    Noteć Inowrocław
    2
    1
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 14
    14:00
    Cukrownik Tuczno
    2
    1
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 14
    16:00
    Grom Ostrowo
    4
    3
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 27
    ?:?
    Iskra Sikorowo
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
    (walkower)
  • 27
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    1
    2
    :
    Fregata Polanowice
  • 27
    17:00
    Unia Leszcze
    3
    0
    :
    Grom Ostrowo
  • 28
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    2
    3
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 28
    15:30
    Orłowianka Orłowo
    0
    1
    :
    Noteć Inowrocław
  • 28
    16:00
    Czarni Wierzchosławice
    2
    3
    :
    Tarant Wójcin
  • 04
    ?:?
    Kujawiak Sukowy
    0
    3
    :
    Czarni Wierzchosławice
    (walkower)
  • 04
    17:00
    Tarant Wójcin
    4
    1
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 04
    17:00
    Noteć Inowrocław
    7
    0
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 05
    11:00
    Unia Leszcze
    3
    3
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 05
    13:00
    Fregata Polanowice
    2
    0
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 05
    16:00
    Grom Ostrowo
    4
    0
    :
    Iskra Sikorowo
  • 11
    16:00
    Czarni Wierzchosławice
    2
    1
    :
    Grom Ostrowo
  • 11
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
    (walkower)
  • 11
    17:00
    Iskra Sikorowo
    0
    6
    :
    Unia Leszcze
  • 12
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    0
    6
    :
    Noteć Inowrocław
  • 12
    14:00
    Cukrownik Tuczno
    2
    4
    :
    Fregata Polanowice
  • 12
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    2
    3
    :
    Tarant Wójcin
  • 18
    ?:?
    Kujawiak Sukowy
    0
    3
    :
    Orłowianka Orłowo
    (walkower)
  • 19
    11:00
    Unia Leszcze
    7
    1
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 19
    11:00
    Grom Ostrowo
    2
    4
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 19
    12:00
    Iskra Sikorowo
    0
    3
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 19
    12:00
    Tarant Wójcin
    3
    2
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 19
    15:00
    Fregata Polanowice
    3
    3
    :
    Noteć Inowrocław
  • 25
    ?:?
    Cukrownik Tuczno
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
    (walkower)
  • 25
    16:00
    Czarni Wierzchosławice
    4
    1
    :
    Iskra Sikorowo
  • 25
    17:00
    Noteć Inowrocław
    2
    0
    :
    Tarant Wójcin
  • 25
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    4
    1
    :
    Unia Leszcze
  • 26
    11:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    1
    1
    :
    Fregata Polanowice
  • 26
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    5
    1
    :
    Grom Ostrowo
  • 01
    ?:?
    Kujawiak Sukowy
    0
    3
    :
    Noteć Inowrocław
    (walkower)
  • 01
    17:00
    Iskra Sikorowo
    1
    3
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 02
    11:00
    Czarni Wierzchosławice
    3
    1
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 02
    11:00
    Unia Leszcze
    2
    4
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 02
    11:00
    Grom Ostrowo
    0
    7
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 02
    12:00
    Tarant Wójcin
    5
    1
    :
    Fregata Polanowice
  • 08
    ?:?
    Fregata Polanowice
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
    (walkower)
  • 08
    17:00
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    0
    3
    :
    Tarant Wójcin
  • 08
    17:00
    Noteć Inowrocław
    3
    0
    :
    Grom Ostrowo
  • 08
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    3
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice
  • 09
    15:00
    Cukrownik Tuczno
    5
    0
    :
    Unia Leszcze
  • 09
    15:00
    Orłowianka Orłowo
    10
    0
    :
    Iskra Sikorowo
  • 15
    ?:?
    Kujawiak Sukowy
    0
    3
    :
    Tarant Wójcin
    (walkower)
  • 15
    17:00
    Kujawy/Błękitni Markowice
    2
    2
    :
    Kolorowi Krusza Zamkowa
  • 15
    17:00
    Iskra Sikorowo
    0
    3
    :
    Cukrownik Tuczno
  • 16
    11:00
    Czarni Wierzchosławice
    7
    3
    :
    Orłowianka Orłowo
  • 16
    11:00
    Unia Leszcze
    3
    3
    :
    Noteć Inowrocław
  • 16
    11:00
    Grom Ostrowo
    0
    8
    :
    Fregata Polanowice
  • 22
    ?:?
    Kolorowi Krusza Zamkowa
    3
    0
    :
    Kujawiak Sukowy
    (walkower)
  • 22
    ?:?
    Noteć Inowrocław
    3
    0
    :
    Iskra Sikorowo
    (walkower)
  • 22
    14:00
    Fregata Polanowice
    2
    3
    :
    Unia Leszcze
  • 22
    16:00
    Orłowianka Orłowo
    2
    5
    :
    Kujawy/Błękitni Markowice
  • 22
    17:00
    Tarant Wójcin
    7
    3
    :
    Grom Ostrowo
  • 23
    16:00
    Cukrownik Tuczno
    5
    0
    :
    Czarni Wierzchosławice