Kujawsko-Pomorskie | Klasa B | Toruń
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
51.67 %
Zwycięstwa gości
46
38.33 %
Remisy
12
10 %

Bramki

Gospodarzy
305
średnia: 2.54
Gości
209
średnia: 1.74

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.5%
3 z 120
0.5
97.5%
117 z 120
14.17%
17 z 120
1.5
85.83%
103 z 120
24.17%
29 z 120
2.5
75.83%
91 z 120
40%
48 z 120
3.5
60%
72 z 120
58.33%
70 z 120
4.5
41.67%
50 z 120
70%
84 z 120
5.5
30%
36 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 9 7.5 %
1:3 8 6.67 %
4:0 7 5.83 %
1:2 6 5 %
3:0 6 5 %
1:1 5 4.17 %
0:1 5 4.17 %
0:2 5 4.17 %
2:4 5 4.17 %
2:1 4 3.33 %
2:3 4 3.33 %
4:1 4 3.33 %
0:0 3 2.5 %
2:2 3 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 3 2.5 %
0:3 3 2.5 %
6:2 3 2.5 %
4:3 2 1.67 %
3:4 2 1.67 %
2:0 2 1.67 %
3:1 2 1.67 %
5:3 2 1.67 %
5:2 2 1.67 %
0:4 2 1.67 %
5:1 2 1.67 %
5:0 2 1.67 %
6:1 2 1.67 %
7:2 2 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.67 %
8:0 2 1.67 %
0:8 2 1.67 %
3:3 1 0.83 %
4:2 1 0.83 %
1:4 1 0.83 %
2:5 1 0.83 %
1:5 1 0.83 %
1:6 1 0.83 %
6:0 1 0.83 %
9:1 1 0.83 %
9:0 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    20%
  • 01
    09:00
    Sparta Łubianka
    2
    3
    :
    Opatrunki Toruń
  • 01
    13:00
    Wisła Pędzewo
    2
    1
    :
    Legia II Chełmża
  • 01
    16:00
    Zryw Książki
    1
    6
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 01
    17:00
    Piast Łasin
    2
    4
    :
    LZS Steklin
  • 01
    18:00
    Start Toruń
    7
    1
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 02
    14:00
    Saturn Ostrowite
    4
    1
    :
    Tartak Klamry
  • 02
    15:00
    Zryw Wrocki
    0
    0
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 02
    18:00
    Wisła Grudziądz
    7
    1
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 08
    17:00
    Kasztelan Papowo Biskupie
    1
    0
    :
    Wisła Pędzewo
  • 08
    17:00
    Błękitni Podwiesk
    5
    0
    :
    Zryw Wrocki
  • 09
    11:00
    LZS Steklin
    0
    4
    :
    Start Toruń
  • 09
    13:00
    Ogniwo Zegartowice
    1
    0
    :
    Sparta Łubianka
  • 09
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    0
    2
    :
    Tartak Klamry
  • 09
    15:30
    Legia II Chełmża
    5
    3
    :
    Piast Łasin
  • 09
    16:00
    Opatrunki Toruń
    2
    5
    :
    Saturn Ostrowite
  • 09
    18:00
    Wisła Grudziądz
    5
    2
    :
    Zryw Książki
  • 15
    11:00
    Piast Łasin
    0
    3
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 15
    15:00
    Wisła Pędzewo
    0
    1
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 15
    16:00
    Zryw Książki
    3
    4
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 15
    18:30
    Start Toruń
    3
    0
    :
    Legia II Chełmża
  • 16
    11:00
    Sparta Łubianka
    2
    3
    :
    LZS Steklin
  • 16
    11:00
    Tartak Klamry
    2
    4
    :
    Opatrunki Toruń
  • 16
    14:00
    Saturn Ostrowite
    2
    1
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 16
    15:00
    Zryw Wrocki
    0
    1
    :
    Wisła Grudziądz
  • 21
    17:00
    Legia II Chełmża
    3
    2
    :
    Sparta Łubianka
  • 22
    16:00
    Kasztelan Papowo Biskupie
    0
    0
    :
    Start Toruń
  • 22
    16:00
    Zryw Książki
    6
    0
    :
    Zryw Wrocki
  • 22
    17:00
    Błękitni Podwiesk
    4
    1
    :
    Piast Łasin
  • 23
    11:00
    LZS Steklin
    2
    4
    :
    Saturn Ostrowite
  • 23
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    1
    3
    :
    Opatrunki Toruń
  • 23
    14:00
    Ogniwo Zegartowice
    4
    3
    :
    Tartak Klamry
  • 23
    18:00
    Wisła Grudziądz
    3
    1
    :
    Wisła Pędzewo
  • 29
    11:00
    Piast Łasin
    3
    4
    :
    Wisła Grudziądz
  • 29
    17:00
    Start Toruń
    1
    3
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 30
    10:00
    Sparta Łubianka
    6
    2
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 30
    11:00
    Tartak Klamry
    3
    0
    :
    LZS Steklin
  • 30
    14:00
    Saturn Ostrowite
    3
    1
    :
    Legia II Chełmża
  • 30
    15:00
    Zryw Wrocki
    1
    0
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 30
    16:00
    Wisła Pędzewo
    3
    2
    :
    Zryw Książki
  • 30
    16:00
    Opatrunki Toruń
    2
    3
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 06
    14:00
    Kasztelan Papowo Biskupie
    2
    2
    :
    Saturn Ostrowite
  • 06
    15:30
    Zryw Książki
    0
    2
    :
    Piast Łasin
  • 06
    16:30
    Błękitni Podwiesk
    4
    2
    :
    Sparta Łubianka
  • 07
    11:00
    LZS Steklin
    2
    2
    :
    Opatrunki Toruń
  • 07
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    1
    5
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 07
    15:00
    Legia II Chełmża
    8
    0
    :
    Tartak Klamry
  • 07
    15:00
    Zryw Wrocki
    0
    2
    :
    Wisła Pędzewo
  • 11
    20:00
    Wisła Grudziądz
    6
    1
    :
    Start Toruń
  • 13
    14:00
    Wisła Pędzewo
    4
    0
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 13
    14:00
    Ogniwo Zegartowice
    8
    0
    :
    LZS Steklin
  • 13
    15:00
    Piast Łasin
    2
    0
    :
    Zryw Wrocki
  • 13
    16:30
    Saturn Ostrowite
    1
    4
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 13
    17:00
    Start Toruń
    9
    1
    :
    Zryw Książki
  • 14
    11:00
    Sparta Łubianka
    1
    3
    :
    Wisła Grudziądz
  • 14
    11:00
    Tartak Klamry
    1
    2
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 14
    16:00
    Opatrunki Toruń
    4
    0
    :
    Legia II Chełmża
  • 20
    14:00
    Wisła Pędzewo
    2
    1
    :
    Piast Łasin
  • 20
    15:00
    Kasztelan Papowo Biskupie
    0
    1
    :
    Opatrunki Toruń
  • 20
    15:30
    Błękitni Podwiesk
    1
    0
    :
    Tartak Klamry
  • 20
    15:30
    Zryw Książki
    0
    1
    :
    Sparta Łubianka
  • 21
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    2
    4
    :
    LZS Steklin
  • 21
    14:00
    Legia II Chełmża
    1
    3
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 21
    18:00
    Wisła Grudziądz
    3
    3
    :
    Saturn Ostrowite
  • 18
    13:00
    Zryw Wrocki
    0
    8
    :
    Start Toruń
  • 27
    14:00
    Ogniwo Zegartowice
    2
    4
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 27
    15:00
    Piast Łasin
    3
    0
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 27
    15:00
    Saturn Ostrowite
    4
    3
    :
    Zryw Książki
  • 27
    17:00
    Start Toruń
    1
    1
    :
    Wisła Pędzewo
  • 28
    11:00
    Sparta Łubianka
    5
    0
    :
    Zryw Wrocki
  • 28
    11:00
    Tartak Klamry
    2
    2
    :
    Wisła Grudziądz
  • 28
    11:00
    LZS Steklin
    0
    3
    :
    Legia II Chełmża
  • 28
    18:00
    Opatrunki Toruń
    0
    2
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 03
    14:00
    Kasztelan Papowo Biskupie
    4
    0
    :
    LZS Steklin
  • 03
    14:00
    Wisła Pędzewo
    4
    1
    :
    Sparta Łubianka
  • 03
    14:00
    Piast Łasin
    2
    0
    :
    Start Toruń
  • 04
    13:00
    Zryw Książki
    0
    4
    :
    Tartak Klamry
  • 04
    13:30
    Błękitni Podwiesk
    1
    1
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 04
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    0
    8
    :
    Legia II Chełmża
  • 04
    14:00
    Zryw Wrocki
    1
    2
    :
    Saturn Ostrowite
  • 04
    18:00
    Wisła Grudziądz
    1
    2
    :
    Opatrunki Toruń
  • 10
    13:00
    LZS Steklin
    1
    3
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 10
    14:00
    Start Toruń
    3
    0
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 10
    14:00
    Ogniwo Zegartowice
    1
    2
    :
    Wisła Grudziądz
  • 11
    10:30
    Legia II Chełmża
    4
    1
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 11
    11:00
    Sparta Łubianka
    3
    0
    :
    Piast Łasin
  • 11
    11:00
    Tartak Klamry
    7
    2
    :
    Zryw Wrocki
  • 11
    12:00
    Saturn Ostrowite
    5
    1
    :
    Wisła Pędzewo
  • 11
    18:00
    Opatrunki Toruń
    5
    1
    :
    Zryw Książki
  • 30
    14:00
    Piast Łasin
    0
    1
    :
    Saturn Ostrowite
  • 30
    16:00
    Błękitni Podwiesk
    4
    0
    :
    Legia II Chełmża
  • 30
    18:00
    Start Toruń
    6
    2
    :
    Sparta Łubianka
  • 31
    12:00
    Zryw Książki
    2
    3
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 31
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    1
    3
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 31
    15:00
    Zryw Wrocki
    1
    0
    :
    Opatrunki Toruń
  • 31
    15:00
    Wisła Pędzewo
    1
    0
    :
    Tartak Klamry
  • 31
    17:00
    Wisła Grudziądz
    9
    0
    :
    LZS Steklin
  • 06
    16:00
    Ogniwo Zegartowice
    4
    0
    :
    Zryw Wrocki
  • 06
    16:00
    Kasztelan Papowo Biskupie
    1
    0
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 07
    10:00
    Opatrunki Toruń
    1
    3
    :
    Wisła Pędzewo
  • 07
    11:00
    Sparta Łubianka
    7
    2
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 07
    11:00
    LZS Steklin
    5
    3
    :
    Zryw Książki
  • 07
    12:00
    Tartak Klamry
    5
    2
    :
    Piast Łasin
  • 07
    14:00
    Saturn Ostrowite
    1
    2
    :
    Start Toruń
  • 07
    16:00
    Legia II Chełmża
    0
    0
    :
    Wisła Grudziądz
  • 13
    18:00
    Piast Łasin
    1
    2
    :
    Opatrunki Toruń
  • 13
    20:00
    Start Toruń
    6
    1
    :
    Tartak Klamry
  • 14
    14:00
    Cyklon II Kończewice
    6
    2
    :
    Błękitni Podwiesk
  • 14
    14:00
    Wisła Grudziądz
    1
    0
    :
    Kasztelan Papowo Biskupie
  • 14
    14:00
    Zryw Książki
    1
    1
    :
    Legia II Chełmża
  • 14
    14:00
    Wisła Pędzewo
    3
    0
    :
    Ogniwo Zegartowice
  • 14
    14:00
    Sparta Łubianka
    0
    3
    :
    Saturn Ostrowite
  • 14
    15:00
    Zryw Wrocki
    1
    0
    :
    LZS Steklin
  • 27
    16:30
    Kasztelan Papowo Biskupie
    2
    1
    :
    Zryw Książki
  • 27
    18:00
    Opatrunki Toruń
    1
    3
    :
    Start Toruń
  • 27
    18:00
    Ogniwo Zegartowice
    1
    1
    :
    Piast Łasin
  • 28
    15:00
    Saturn Ostrowite
    4
    0
    :
    Cyklon II Kończewice
  • 28
    15:00
    Tartak Klamry
    3
    2
    :
    Sparta Łubianka
  • 28
    15:00
    LZS Steklin
    0
    2
    :
    Wisła Pędzewo
  • 28
    15:00
    Legia II Chełmża
    4
    0
    :
    Zryw Wrocki
  • 28
    15:00
    Błękitni Podwiesk
    1
    1
    :
    Wisła Grudziądz