Łódzkie | Klasa A | Łódź I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWPWRWWWWWWWWWRWWWWWWWWW
-
-
PWWWWWWWWPWWWWWWWRPWWWPPWP
-
-
WWPPWWRWWWWRRWPPPRWPRWPPWW
-
WWPWWWWWPPWPWPWPPWPPPPPWPR
-
WPWPRWPWPWPRRWPRWWPPPPPRWP
-
PPPWPPWPPWWWRWPRPRWWPRWRPP
-
PPWWPPPPWRPPPPRWPRWWPPPWWW
-
WPPPRPPWWPPWPRPPWPWPPRWRWP
-
PPWPWPRPPRWPPPPPWWPPWRWRRP
-
WWPWPWWPPPRWRPPPPPPPWPPPRP
-
PWPPPRRPWWPPPRRRWPPWRRPPPR
-
PPPPPPPPPPPPWPWPPPPPPPWPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
91
50 %
91
50 %
Zwycięstwa gości
67
36.81 %
67
36.81 %
Remisy
24
13.19 %
24
13.19 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.85%
7 z 182
7 z 182
0.5
96.15%
175 z 182
175 z 182
10.44%
19 z 182
19 z 182
1.5
89.56%
163 z 182
163 z 182
21.98%
40 z 182
40 z 182
2.5
78.02%
142 z 182
142 z 182
37.91%
69 z 182
69 z 182
3.5
62.09%
113 z 182
113 z 182
52.75%
96 z 182
96 z 182
4.5
47.25%
86 z 182
86 z 182
66.48%
121 z 182
121 z 182
5.5
33.52%
61 z 182
61 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 11 | 6.04 % |
0:3 | 10 | 5.49 % |
1:1 | 9 | 4.95 % |
0:0 | 7 | 3.85 % |
1:0 | 7 | 3.85 % |
2:0 | 7 | 3.85 % |
3:1 | 7 | 3.85 % |
4:1 | 7 | 3.85 % |
2:3 | 6 | 3.3 % |
3:2 | 6 | 3.3 % |
6:1 | 6 | 3.3 % |
2:2 | 5 | 2.75 % |
0:1 | 5 | 2.75 % |
2:1 | 5 | 2.75 % |
0:2 | 5 | 2.75 % |
1:3 | 5 | 2.75 % |
0:4 | 5 | 2.75 % |
4:0 | 5 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 4 | 2.2 % |
1:2 | 3 | 1.65 % |
4:3 | 3 | 1.65 % |
3:5 | 3 | 1.65 % |
5:3 | 3 | 1.65 % |
1:4 | 3 | 1.65 % |
5:2 | 3 | 1.65 % |
1:6 | 3 | 1.65 % |
0:8 | 3 | 1.65 % |
3:3 | 2 | 1.1 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
2:5 | 2 | 1.1 % |
1:5 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
0:5 | 2 | 1.1 % |
7:2 | 2 | 1.1 % |
1:7 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
7:1 | 2 | 1.1 % |
10:0 | 2 | 1.1 % |
4:4 | 1 | 0.55 % |
4:2 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
5:0 | 1 | 0.55 % |
8:3 | 1 | 0.55 % |
3:8 | 1 | 0.55 % |
6:0 | 1 | 0.55 % |
9:3 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
9:2 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
1:10 | 1 | 0.55 % |
10:1 | 1 | 0.55 % |
12:1 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7344%Wygrana przynajmniej 1 bramką2515%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2113%Wygrana 3 bramkami i więcej4628%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
24 sie20:00KAS Konstantynów Łódzki41:Jutrzenka Bychlew
-
25 sie16:00AMII Nowosolna Łódź41:Kolejarz Łódź
-
25 sie17:00Iskra Dobroń101:Start Łódź
-
25 sie17:00Jagiellonia Tuszyn00:Zawisza II Rzgów
-
25 sie18:00Orzeł Kazimierz03:AKS SMS Łódź
-
26 sie17:00Włókniarz II Pabianice03:GLKS Dłutów
-
05 wrz20:00Sparta Łódź03:Orzeł Piątkowisko
-
31 sie18:00Jutrzenka Bychlew11:Orzeł Kazimierz
-
01 wrz15:00Start Łódź02:Włókniarz II Pabianice
-
01 wrz16:00AKS SMS Łódź40:Orzeł Piątkowisko
-
01 wrz16:00AMII Nowosolna Łódź20:KAS Konstantynów Łódzki
-
01 wrz17:00GLKS Dłutów62:Jagiellonia Tuszyn
-
01 wrz17:00Iskra Dobroń20:Sparta Łódź
-
02 wrz15:00Kolejarz Łódź53:Zawisza II Rzgów
-
08 wrz16:00KAS Konstantynów Łódzki53:Kolejarz Łódź
-
08 wrz17:00Orzeł Kazimierz03:AMII Nowosolna Łódź
-
08 wrz17:00Orzeł Piątkowisko00:Jutrzenka Bychlew
-
08 wrz17:00Iskra Dobroń30:AKS SMS Łódź
-
08 wrz17:00Jagiellonia Tuszyn93:Start Łódź
-
09 wrz11:00Zawisza II Rzgów02:GLKS Dłutów
-
09 wrz16:00Włókniarz II Pabianice22:Sparta Łódź
-
14 wrz20:00KAS Konstantynów Łódzki30:Orzeł Kazimierz
-
15 wrz15:00Kolejarz Łódź14:GLKS Dłutów
-
15 wrz15:00Start Łódź32:Zawisza II Rzgów
-
15 wrz16:00AMII Nowosolna Łódź40:Orzeł Piątkowisko
-
15 wrz17:00AKS SMS Łódź14:Włókniarz II Pabianice
-
15 wrz17:00Jutrzenka Bychlew32:Iskra Dobroń
-
16 wrz19:30Sparta Łódź21:Jagiellonia Tuszyn
-
22 wrz15:00Orzeł Kazimierz35:Kolejarz Łódź
-
22 wrz16:00Iskra Dobroń16:AMII Nowosolna Łódź
-
22 wrz16:00Jagiellonia Tuszyn01:AKS SMS Łódź
-
22 wrz16:00GLKS Dłutów61:Start Łódź
-
23 wrz16:00Włókniarz II Pabianice11:Jutrzenka Bychlew
-
25 wrz20:00KAS Konstantynów Łódzki51:Orzeł Piątkowisko
-
26 wrz20:00Sparta Łódź00:Zawisza II Rzgów
-
28 wrz20:30KAS Konstantynów Łódzki30:Iskra Dobroń
-
29 wrz15:00Kolejarz Łódź51:Start Łódź
-
29 wrz16:00Jutrzenka Bychlew10:Jagiellonia Tuszyn
-
29 wrz16:00AMII Nowosolna Łódź21:Włókniarz II Pabianice
-
29 wrz17:00AKS SMS Łódź11:Zawisza II Rzgów
-
30 wrz15:00Orzeł Kazimierz32:Orzeł Piątkowisko
-
30 wrz19:30Sparta Łódź12:GLKS Dłutów
-
06 paź14:00Start Łódź04:Sparta Łódź
-
06 paź15:00Orzeł Piątkowisko03:Kolejarz Łódź
-
06 paź15:00Iskra Dobroń41:Orzeł Kazimierz
-
06 paź15:30Jagiellonia Tuszyn12:AMII Nowosolna Łódź
-
06 paź16:00GLKS Dłutów41:AKS SMS Łódź
-
07 paź11:00Zawisza II Rzgów31:Jutrzenka Bychlew
-
07 paź15:00Włókniarz II Pabianice05:KAS Konstantynów Łódzki
-
12 paź20:30KAS Konstantynów Łódzki43:Jagiellonia Tuszyn
-
13 paź15:00Kolejarz Łódź26:Sparta Łódź
-
13 paź15:00AMII Nowosolna Łódź83:Zawisza II Rzgów
-
13 paź15:00Orzeł Piątkowisko02:Iskra Dobroń
-
13 paź16:00Jutrzenka Bychlew02:GLKS Dłutów
-
13 paź16:00Orzeł Kazimierz01:Włókniarz II Pabianice
-
14 paź16:00AKS SMS Łódź52:Start Łódź
-
20 paź15:00Iskra Dobroń22:Kolejarz Łódź
-
20 paź15:00Jagiellonia Tuszyn41:Orzeł Kazimierz
-
20 paź15:00GLKS Dłutów21:AMII Nowosolna Łódź
-
20 paź15:00Start Łódź14:Jutrzenka Bychlew
-
21 paź15:00Włókniarz II Pabianice01:Orzeł Piątkowisko
-
21 paź15:00Zawisza II Rzgów05:KAS Konstantynów Łódzki
-
21 paź19:30Sparta Łódź11:AKS SMS Łódź
-
26 paź20:30KAS Konstantynów Łódzki11:GLKS Dłutów
-
27 paź14:00Kolejarz Łódź20:AKS SMS Łódź
-
27 paź14:00Orzeł Piątkowisko43:Jagiellonia Tuszyn
-
27 paź15:00Jutrzenka Bychlew53:Sparta Łódź
-
27 paź15:00AMII Nowosolna Łódź40:Start Łódź
-
27 paź15:00Orzeł Kazimierz34:Zawisza II Rzgów
-
27 paź15:00Iskra Dobroń23:Włókniarz II Pabianice
-
03 lis13:00GLKS Dłutów30:Orzeł Kazimierz
-
03 lis14:00Jagiellonia Tuszyn23:Iskra Dobroń
-
03 lis14:00Start Łódź110:KAS Konstantynów Łódzki
-
04 lis11:00Włókniarz II Pabianice01:Kolejarz Łódź
-
04 lis11:00Zawisza II Rzgów00:Orzeł Piątkowisko
-
04 lis19:30Sparta Łódź00:AMII Nowosolna Łódź
-
24 lis16:00AKS SMS Łódź31:Jutrzenka Bychlew
-
09 lis20:30KAS Konstantynów Łódzki52:Sparta Łódź
-
10 lis13:00Orzeł Piątkowisko08:GLKS Dłutów
-
10 lis13:00Iskra Dobroń33:Zawisza II Rzgów
-
10 lis13:30Kolejarz Łódź50:Jutrzenka Bychlew
-
10 lis13:30AMII Nowosolna Łódź52:AKS SMS Łódź
-
10 lis14:00Orzeł Kazimierz13:Start Łódź
-
11 lis11:00Włókniarz II Pabianice24:Jagiellonia Tuszyn
-
17 lis10:00Zawisza II Rzgów11:Włókniarz II Pabianice
-
17 lis13:00Jagiellonia Tuszyn02:Kolejarz Łódź
-
17 lis13:00GLKS Dłutów20:Iskra Dobroń
-
17 lis13:00Start Łódź24:Orzeł Piątkowisko
-
18 lis11:00Jutrzenka Bychlew15:AMII Nowosolna Łódź
-
18 lis15:00AKS SMS Łódź35:KAS Konstantynów Łódzki
-
18 lis19:30Sparta Łódź30:Orzeł Kazimierz
-
23 mar15:00Kolejarz Łódź10:AMII Nowosolna Łódź
-
23 mar15:00AKS SMS Łódź11:Orzeł Kazimierz
-
23 mar15:00Orzeł Piątkowisko11:Sparta Łódź
-
23 mar15:00Start Łódź10:Iskra Dobroń
-
23 mar15:00GLKS Dłutów61:Włókniarz II Pabianice
-
23 mar16:00Jutrzenka Bychlew03:KAS Konstantynów Łódzki
-
24 mar15:00Zawisza II Rzgów03:Jagiellonia Tuszyn
-
29 mar20:00
-
30 mar15:00Włókniarz II Pabianice31:Start Łódź
-
30 mar15:00Orzeł Piątkowisko11:AKS SMS Łódź
-
30 mar16:00Jagiellonia Tuszyn03:GLKS Dłutów
-
30 mar19:00Sparta Łódź121:Iskra Dobroń
-
31 mar11:00Zawisza II Rzgów13:Kolejarz Łódź
-
31 mar14:30Orzeł Kazimierz72:Jutrzenka Bychlew
-
06 kwi15:00Kolejarz Łódź10:KAS Konstantynów Łódzki
-
06 kwi15:00Start Łódź04:Jagiellonia Tuszyn
-
06 kwi16:00AMII Nowosolna Łódź00:Orzeł Kazimierz
-
06 kwi16:00AKS SMS Łódź100:Iskra Dobroń
-
06 kwi16:00GLKS Dłutów10:Zawisza II Rzgów
-
06 kwi17:00Jutrzenka Bychlew10:Orzeł Piątkowisko
-
06 kwi17:00Sparta Łódź30:Włókniarz II Pabianice
-
13 kwi16:00Włókniarz II Pabianice13:AKS SMS Łódź
-
13 kwi16:00Iskra Dobroń22:Jutrzenka Bychlew
-
13 kwi17:00GLKS Dłutów21:Kolejarz Łódź
-
13 kwi17:00Jagiellonia Tuszyn25:Sparta Łódź
-
13 kwi17:00Orzeł Piątkowisko31:AMII Nowosolna Łódź
-
14 kwi11:00Zawisza II Rzgów40:Start Łódź
-
14 kwi14:30Orzeł Kazimierz23:KAS Konstantynów Łódzki
-
18 kwi18:00AKS SMS Łódź30:Jagiellonia Tuszyn
-
19 kwi18:00Orzeł Piątkowisko04:KAS Konstantynów Łódzki
-
19 kwi18:00Jutrzenka Bychlew34:Włókniarz II Pabianice
-
20 kwi11:00Zawisza II Rzgów41:Sparta Łódź
-
20 kwi15:00Kolejarz Łódź51:Orzeł Kazimierz
-
20 kwi15:00Start Łódź16:GLKS Dłutów
-
20 kwi16:00AMII Nowosolna Łódź01:Iskra Dobroń
-
27 kwi15:00Start Łódź17:Kolejarz Łódź
-
27 kwi15:30Orzeł Piątkowisko32:Orzeł Kazimierz
-
27 kwi17:00GLKS Dłutów60:Sparta Łódź
-
27 kwi17:00Jagiellonia Tuszyn20:Jutrzenka Bychlew
-
27 kwi17:00Iskra Dobroń08:KAS Konstantynów Łódzki
-
28 kwi11:30Zawisza II Rzgów15:AKS SMS Łódź
-
28 kwi16:00Włókniarz II Pabianice21:AMII Nowosolna Łódź
-
24 kwi18:00AMII Nowosolna Łódź03:Jagiellonia Tuszyn
-
30 kwi21:00KAS Konstantynów Łódzki42:Włókniarz II Pabianice
-
01 maj11:00Orzeł Kazimierz72:Iskra Dobroń
-
04 maj15:00Kolejarz Łódź31:Orzeł Piątkowisko
-
04 maj17:00AKS SMS Łódź00:GLKS Dłutów
-
05 maj18:30Sparta Łódź92:Start Łódź
-
06 maj18:00Jutrzenka Bychlew33:Zawisza II Rzgów
-
11 maj16:00Zawisza II Rzgów22:AMII Nowosolna Łódź
-
11 maj16:30Iskra Dobroń38:Orzeł Piątkowisko
-
11 maj17:00GLKS Dłutów70:Jutrzenka Bychlew
-
11 maj17:00Jagiellonia Tuszyn31:KAS Konstantynów Łódzki
-
11 maj19:00Sparta Łódź13:Kolejarz Łódź
-
12 maj16:00Włókniarz II Pabianice35:Orzeł Kazimierz
-
15 maj18:00Start Łódź08:AKS SMS Łódź
-
18 maj15:00Kolejarz Łódź40:Iskra Dobroń
-
18 maj16:00AMII Nowosolna Łódź20:GLKS Dłutów
-
18 maj17:00KAS Konstantynów Łódzki30:Zawisza II Rzgów
-
18 maj17:00AKS SMS Łódź31:Sparta Łódź
-
19 maj14:30Orzeł Kazimierz12:Jagiellonia Tuszyn
-
19 maj17:00Orzeł Piątkowisko44:Włókniarz II Pabianice
-
21 maj18:30Jutrzenka Bychlew61:Start Łódź
-
25 maj15:00Start Łódź26:AMII Nowosolna Łódź
-
25 maj16:00AKS SMS Łódź03:Kolejarz Łódź
-
25 maj16:00Jagiellonia Tuszyn20:Orzeł Piątkowisko
-
26 maj16:00Włókniarz II Pabianice23:Iskra Dobroń
-
26 maj17:00GLKS Dłutów10:KAS Konstantynów Łódzki
-
26 maj18:00Zawisza II Rzgów16:Orzeł Kazimierz
-
26 maj19:30Sparta Łódź71:Jutrzenka Bychlew
-
31 maj20:30KAS Konstantynów Łódzki71:Start Łódź
-
01 cze16:00Iskra Dobroń51:Jagiellonia Tuszyn
-
01 cze16:00Orzeł Piątkowisko41:Zawisza II Rzgów
-
01 cze16:00AMII Nowosolna Łódź32:Sparta Łódź
-
01 cze16:30Kolejarz Łódź61:Włókniarz II Pabianice
-
01 cze17:00Jutrzenka Bychlew30:AKS SMS Łódź
-
02 cze14:30Orzeł Kazimierz17:GLKS Dłutów
-
07 cze18:30AKS SMS Łódź61:AMII Nowosolna Łódź
-
08 cze15:00Start Łódź04:Orzeł Kazimierz
-
08 cze15:00GLKS Dłutów32:Orzeł Piątkowisko
-
08 cze16:00Jagiellonia Tuszyn30:Włókniarz II Pabianice
-
08 cze17:00Jutrzenka Bychlew23:Kolejarz Łódź
-
08 cze18:00Zawisza II Rzgów61:Iskra Dobroń
-
09 cze18:30Sparta Łódź04:KAS Konstantynów Łódzki
-
12 cze18:30Włókniarz II Pabianice30:Zawisza II Rzgów
-
12 cze20:30KAS Konstantynów Łódzki23:AKS SMS Łódź
-
15 cze15:00Iskra Dobroń25:GLKS Dłutów
-
15 cze15:00Orzeł Piątkowisko100:Start Łódź
-
15 cze17:00Kolejarz Łódź13:Jagiellonia Tuszyn
-
15 cze17:00AMII Nowosolna Łódź90:Jutrzenka Bychlew
-
16 cze17:00Orzeł Kazimierz43:Sparta Łódź