Łódzkie | Klasa A | Łódź III
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWWWPWWWWPWWWPW
-
WWPWWWWWWWWRWWWWWRWPWRWWWW
-
WWRWWWPWPRWPPWWRWWWWPWWRWW
-
RPRWWWRPWWPWWWWRWWWPWWRPWW
-
PPWWPPRWPWWRRPWPWPWWPRWWRW
-
WWRPWWWWPPWRWWPWPRRWPPRWPP
-
PWPWPWPPWPPPWPRWWRWRWWPPPW
-
WWWPPPRPWPWRPPRWPRPWWWPWPP
-
PPWPWPPWWRWRWPRPPWPPPWPWRW
-
PWPWPPWPWWPRPWPWRPRRWPWPRP
-
WPRPWPWPPPPRPWPPPPPWWPPPRP
-
RPWPPPRWPRPRPPPPPWPPPPPPWP
-
PPPPPPPPPRPWRPPPRPPPWPWRPP
-
PPPPPWPPPPPPPPRWPPPPPPPPWP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
86
47.25 %
86
47.25 %
Zwycięstwa gości
71
39.01 %
71
39.01 %
Remisy
25
13.74 %
25
13.74 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.1%
2 z 182
2 z 182
0.5
98.9%
180 z 182
180 z 182
5.49%
10 z 182
10 z 182
1.5
94.51%
172 z 182
172 z 182
18.68%
34 z 182
34 z 182
2.5
81.32%
148 z 182
148 z 182
31.87%
58 z 182
58 z 182
3.5
68.13%
124 z 182
124 z 182
43.96%
80 z 182
80 z 182
4.5
56.04%
102 z 182
102 z 182
61.54%
112 z 182
112 z 182
5.5
38.46%
70 z 182
70 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 9 | 4.95 % |
3:1 | 9 | 4.95 % |
3:0 | 9 | 4.95 % |
1:1 | 8 | 4.4 % |
4:1 | 8 | 4.4 % |
2:2 | 7 | 3.85 % |
3:3 | 7 | 3.85 % |
1:2 | 7 | 3.85 % |
0:2 | 7 | 3.85 % |
0:3 | 7 | 3.85 % |
1:4 | 7 | 3.85 % |
4:2 | 6 | 3.3 % |
5:2 | 6 | 3.3 % |
1:0 | 5 | 2.75 % |
2:3 | 5 | 2.75 % |
3:4 | 5 | 2.75 % |
6:2 | 5 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 5 | 2.75 % |
3:2 | 4 | 2.2 % |
5:1 | 4 | 2.2 % |
1:5 | 4 | 2.2 % |
0:1 | 3 | 1.65 % |
1:3 | 3 | 1.65 % |
0:4 | 3 | 1.65 % |
0:5 | 3 | 1.65 % |
7:2 | 3 | 1.65 % |
0:0 | 2 | 1.1 % |
4:3 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
5:3 | 2 | 1.1 % |
3:5 | 2 | 1.1 % |
3:6 | 2 | 1.1 % |
6:1 | 2 | 1.1 % |
0:6 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 1.1 % |
2:8 | 2 | 1.1 % |
4:4 | 1 | 0.55 % |
2:1 | 1 | 0.55 % |
4:5 | 1 | 0.55 % |
5:4 | 1 | 0.55 % |
6:5 | 1 | 0.55 % |
6:3 | 1 | 0.55 % |
1:6 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
2:9 | 1 | 0.55 % |
0:8 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
0:9 | 1 | 0.55 % |
12:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6138%Wygrana przynajmniej 1 bramką2717%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2415%Wygrana 3 bramkami i więcej4730%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
24 sie18:00Witonianka Witonia51:LKS Świnice Warckie
-
25 sie12:00Malina Piątek28:Bzura Młogoszyn
-
25 sie15:00Victoria Rąbień10:Kobra Leźnica Wielka
-
25 sie15:00Magnat Sierpów03:Kotan Ozorków
-
25 sie17:00MKS Mianów02:Ostrowia Ostrowy
-
26 sie11:00Sazan Pęczniew31:Dąbrowianka Dąbrowice
-
26 sie11:00Iskra Głowno12:KS II Kutno
-
01 wrz15:00Kotan Ozorków33:Sazan Pęczniew
-
01 wrz17:00LKS Świnice Warckie03:Malina Piątek
-
01 wrz17:00MKS Mianów14:Victoria Rąbień
-
02 wrz11:00KS II Kutno12:Witonianka Witonia
-
02 wrz11:00Dąbrowianka Dąbrowice12:Iskra Głowno
-
02 wrz14:00Ostrowia Ostrowy42:Bzura Młogoszyn
-
02 wrz17:30Kobra Leźnica Wielka22:Magnat Sierpów
-
08 wrz12:00Bzura Młogoszyn03:LKS Świnice Warckie
-
08 wrz15:00Victoria Rąbień62:Ostrowia Ostrowy
-
08 wrz15:00Magnat Sierpów34:MKS Mianów
-
08 wrz16:00Witonianka Witonia11:Dąbrowianka Dąbrowice
-
09 wrz11:00Sazan Pęczniew41:Kobra Leźnica Wielka
-
09 wrz11:00Iskra Głowno23:Kotan Ozorków
-
09 wrz16:00Malina Piątek04:KS II Kutno
-
15 wrz15:00Victoria Rąbień61:Magnat Sierpów
-
15 wrz16:00Kotan Ozorków29:Witonianka Witonia
-
15 wrz16:30Ostrowia Ostrowy33:LKS Świnice Warckie
-
15 wrz17:00MKS Mianów05:Sazan Pęczniew
-
16 wrz11:00KS II Kutno31:Bzura Młogoszyn
-
16 wrz12:00Dąbrowianka Dąbrowice72:Malina Piątek
-
16 wrz17:00Kobra Leźnica Wielka41:Iskra Głowno
-
22 wrz15:00Magnat Sierpów05:Ostrowia Ostrowy
-
22 wrz16:00Witonianka Witonia62:Kobra Leźnica Wielka
-
22 wrz16:00Bzura Młogoszyn20:Dąbrowianka Dąbrowice
-
22 wrz16:00LKS Świnice Warckie15:KS II Kutno
-
23 wrz11:00Sazan Pęczniew33:Victoria Rąbień
-
23 wrz11:00Iskra Głowno04:MKS Mianów
-
23 wrz16:00Malina Piątek34:Kotan Ozorków
-
29 wrz15:00Victoria Rąbień50:Iskra Głowno
-
29 wrz15:00Magnat Sierpów52:Sazan Pęczniew
-
29 wrz16:00Kotan Ozorków14:Bzura Młogoszyn
-
29 wrz16:00MKS Mianów20:Witonianka Witonia
-
30 wrz14:00Ostrowia Ostrowy20:KS II Kutno
-
30 wrz15:30Dąbrowianka Dąbrowice51:LKS Świnice Warckie
-
30 wrz16:00Kobra Leźnica Wielka32:Malina Piątek
-
06 paź15:00Witonianka Witonia31:Victoria Rąbień
-
06 paź15:30LKS Świnice Warckie10:Kotan Ozorków
-
06 paź16:00Bzura Młogoszyn22:Kobra Leźnica Wielka
-
07 paź10:00Sazan Pęczniew63:Ostrowia Ostrowy
-
07 paź11:00Iskra Głowno14:Magnat Sierpów
-
07 paź11:00KS II Kutno50:Dąbrowianka Dąbrowice
-
07 paź15:00Malina Piątek14:MKS Mianów
-
13 paź15:00Kotan Ozorków02:KS II Kutno
-
13 paź15:00Victoria Rąbień72:Malina Piątek
-
13 paź15:00Magnat Sierpów04:Witonianka Witonia
-
14 paź11:00Sazan Pęczniew20:Iskra Głowno
-
14 paź14:00Ostrowia Ostrowy31:Dąbrowianka Dąbrowice
-
14 paź14:00MKS Mianów02:Bzura Młogoszyn
-
14 paź16:00Kobra Leźnica Wielka11:LKS Świnice Warckie
-
20 paź15:00Bzura Młogoszyn22:Victoria Rąbień
-
20 paź17:00LKS Świnice Warckie33:MKS Mianów
-
21 paź11:00Iskra Głowno24:Ostrowia Ostrowy
-
21 paź11:00Witonianka Witonia31:Sazan Pęczniew
-
21 paź11:00KS II Kutno30:Kobra Leźnica Wielka
-
21 paź11:00Dąbrowianka Dąbrowice06:Kotan Ozorków
-
21 paź15:00Malina Piątek30:Magnat Sierpów
-
27 paź15:00Victoria Rąbień51:LKS Świnice Warckie
-
27 paź15:00Magnat Sierpów02:Bzura Młogoszyn
-
28 paź11:00Sazan Pęczniew60:Malina Piątek
-
28 paź11:00Iskra Głowno06:Witonianka Witonia
-
28 paź13:00Ostrowia Ostrowy52:Kotan Ozorków
-
28 paź13:00Kobra Leźnica Wielka11:Dąbrowianka Dąbrowice
-
28 paź14:00MKS Mianów34:KS II Kutno
-
03 lis14:00Witonianka Witonia11:Ostrowia Ostrowy
-
03 lis14:00Bzura Młogoszyn65:Sazan Pęczniew
-
03 lis14:00Kotan Ozorków01:Kobra Leźnica Wielka
-
04 lis11:00KS II Kutno03:Victoria Rąbień
-
04 lis13:00Malina Piątek36:Iskra Głowno
-
04 lis13:00Dąbrowianka Dąbrowice01:MKS Mianów
-
04 lis17:00LKS Świnice Warckie52:Magnat Sierpów
-
10 lis13:30Magnat Sierpów34:KS II Kutno
-
10 lis13:30Witonianka Witonia52:Malina Piątek
-
10 lis14:00Victoria Rąbień30:Dąbrowianka Dąbrowice
-
11 lis11:00Sazan Pęczniew32:LKS Świnice Warckie
-
11 lis11:00Iskra Głowno22:Bzura Młogoszyn
-
11 lis13:00Ostrowia Ostrowy50:Kobra Leźnica Wielka
-
11 lis13:00MKS Mianów22:Kotan Ozorków
-
17 lis13:00Bzura Młogoszyn16:Witonianka Witonia
-
17 lis13:00Kotan Ozorków02:Victoria Rąbień
-
17 lis17:00LKS Świnice Warckie50:Iskra Głowno
-
18 lis11:00KS II Kutno62:Sazan Pęczniew
-
18 lis12:00Dąbrowianka Dąbrowice14:Magnat Sierpów
-
18 lis13:00Malina Piątek15:Ostrowia Ostrowy
-
18 lis13:00Kobra Leźnica Wielka43:MKS Mianów
-
23 mar15:00Bzura Młogoszyn10:Malina Piątek
-
23 mar15:30Kobra Leźnica Wielka09:Victoria Rąbień
-
23 mar17:00LKS Świnice Warckie20:Witonianka Witonia
-
24 mar11:00Kotan Ozorków31:Magnat Sierpów
-
24 mar11:00Dąbrowianka Dąbrowice22:Sazan Pęczniew
-
24 mar14:00Ostrowia Ostrowy41:MKS Mianów
-
30 kwi17:00KS II Kutno30:Iskra Głowno
-
30 mar15:00Bzura Młogoszyn15:Ostrowia Ostrowy
-
30 mar15:00Witonianka Witonia12:KS II Kutno
-
30 mar15:00Victoria Rąbień22:MKS Mianów
-
30 mar16:00Magnat Sierpów11:Kobra Leźnica Wielka
-
31 mar11:00Iskra Głowno23:Dąbrowianka Dąbrowice
-
31 mar12:00Sazan Pęczniew44:Kotan Ozorków
-
31 mar15:00Malina Piątek11:LKS Świnice Warckie
-
06 kwi15:00Kobra Leźnica Wielka12:Sazan Pęczniew
-
06 kwi17:00LKS Świnice Warckie20:Bzura Młogoszyn
-
07 kwi11:00Kotan Ozorków42:Iskra Głowno
-
07 kwi11:00KS II Kutno52:Malina Piątek
-
07 kwi12:00Dąbrowianka Dąbrowice35:Witonianka Witonia
-
07 kwi13:00MKS Mianów53:Magnat Sierpów
-
07 kwi14:00Ostrowia Ostrowy13:Victoria Rąbień
-
13 kwi15:00Bzura Młogoszyn07:KS II Kutno
-
13 kwi15:00Witonianka Witonia00:Kotan Ozorków
-
13 kwi16:00Sazan Pęczniew20:MKS Mianów
-
13 kwi16:00Magnat Sierpów03:Victoria Rąbień
-
13 kwi17:00LKS Świnice Warckie02:Ostrowia Ostrowy
-
14 kwi11:00Iskra Głowno36:Kobra Leźnica Wielka
-
14 kwi16:00Malina Piątek00:Dąbrowianka Dąbrowice
-
19 kwi17:30Kotan Ozorków41:Malina Piątek
-
20 kwi14:00Dąbrowianka Dąbrowice08:Bzura Młogoszyn
-
20 kwi15:00Ostrowia Ostrowy41:Magnat Sierpów
-
20 kwi15:00Victoria Rąbień10:Sazan Pęczniew
-
20 kwi15:00Kobra Leźnica Wielka62:Witonianka Witonia
-
20 kwi15:30KS II Kutno61:LKS Świnice Warckie
-
20 kwi16:00MKS Mianów32:Iskra Głowno
-
27 kwi15:00Witonianka Witonia62:MKS Mianów
-
27 kwi16:00LKS Świnice Warckie52:Dąbrowianka Dąbrowice
-
27 kwi16:00Bzura Młogoszyn13:Kotan Ozorków
-
27 kwi16:00Sazan Pęczniew53:Magnat Sierpów
-
28 kwi11:00KS II Kutno30:Ostrowia Ostrowy
-
28 kwi11:00Iskra Głowno03:Victoria Rąbień
-
28 kwi16:00Malina Piątek41:Kobra Leźnica Wielka
-
01 maj13:00Magnat Sierpów41:Iskra Głowno
-
01 maj14:00Victoria Rąbień20:Witonianka Witonia
-
01 maj16:00MKS Mianów11:Malina Piątek
-
04 maj15:00Kobra Leźnica Wielka51:Bzura Młogoszyn
-
05 maj11:00Kotan Ozorków12:LKS Świnice Warckie
-
05 maj12:00Dąbrowianka Dąbrowice19:KS II Kutno
-
05 maj14:00Ostrowia Ostrowy11:Sazan Pęczniew
-
11 maj15:00Witonianka Witonia31:Magnat Sierpów
-
11 maj16:00Bzura Młogoszyn32:MKS Mianów
-
11 maj20:00LKS Świnice Warckie60:Kobra Leźnica Wielka
-
12 maj11:00KS II Kutno41:Kotan Ozorków
-
12 maj11:00Iskra Głowno10:Sazan Pęczniew
-
12 maj12:00Dąbrowianka Dąbrowice15:Ostrowia Ostrowy
-
12 maj17:00Malina Piątek05:Victoria Rąbień
-
18 maj15:00Victoria Rąbień42:Bzura Młogoszyn
-
18 maj15:00Kobra Leźnica Wielka28:KS II Kutno
-
18 maj16:00Magnat Sierpów20:Malina Piątek
-
18 maj16:00MKS Mianów01:LKS Świnice Warckie
-
19 maj12:00Sazan Pęczniew23:Witonianka Witonia
-
19 maj14:00Ostrowia Ostrowy30:Iskra Głowno(walkower)
-
19 maj15:00Kotan Ozorków30:Dąbrowianka Dąbrowice
-
25 maj16:00Bzura Młogoszyn42:Magnat Sierpów
-
25 maj16:00Witonianka Witonia43:Iskra Głowno
-
25 maj18:00LKS Świnice Warckie02:Victoria Rąbień
-
26 maj11:00Kotan Ozorków12:Ostrowia Ostrowy
-
26 maj11:00KS II Kutno31:MKS Mianów
-
26 maj12:00Dąbrowianka Dąbrowice35:Kobra Leźnica Wielka
-
26 maj17:00Malina Piątek14:Sazan Pęczniew
-
01 cze15:00Sazan Pęczniew54:Bzura Młogoszyn
-
01 cze15:30Magnat Sierpów33:LKS Świnice Warckie
-
01 cze16:00MKS Mianów30:Dąbrowianka Dąbrowice(walkower)
-
02 cze11:00Iskra Głowno45:Malina Piątek
-
02 cze11:00Kobra Leźnica Wielka34:Kotan Ozorków
-
02 cze14:00Ostrowia Ostrowy33:Witonianka Witonia
-
02 cze16:00Victoria Rąbień23:KS II Kutno
-
08 cze16:00Bzura Młogoszyn42:Iskra Głowno
-
08 cze18:00LKS Świnice Warckie21:Sazan Pęczniew
-
09 cze11:00Kotan Ozorków13:MKS Mianów
-
09 cze11:00KS II Kutno120:Magnat Sierpów
-
09 cze12:00Kobra Leźnica Wielka31:Ostrowia Ostrowy
-
09 cze14:00Dąbrowianka Dąbrowice03:Victoria Rąbień(walkower)
-
09 cze17:00Malina Piątek14:Witonianka Witonia
-
14 cze19:00MKS Mianów42:Kobra Leźnica Wielka
-
15 cze13:00Witonianka Witonia50:Bzura Młogoszyn
-
15 cze14:00Sazan Pęczniew24:KS II Kutno
-
15 cze17:00Ostrowia Ostrowy33:Malina Piątek
-
15 cze17:00Magnat Sierpów30:Dąbrowianka Dąbrowice(walkower)
-
15 cze17:00Victoria Rąbień72:Kotan Ozorków
-
16 cze11:00Iskra Głowno23:LKS Świnice Warckie