Łódzkie | Klasa A | Sieradz II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWPWWWWWWWWPWWRRPPPWP
-
WWWWWPWWWWRWPRPWWPWWWWWWWPPPRW
-
PWPWPRWWPWWPWWWWWWWWPWRRWWWWRR
-
WWWPRWPWPWWWPWPRPWWPPWWPPWPRRW
-
WPPWPRWRWPPWWRWPWPWWWRPWWPWWPP
-
WPRPPPWRWRWWWRPPRWPRRPWWPWWWPW
-
PPWPRWRPWWPWPPRWWWPWRWPWRPRWPW
-
PWWPWPPRPPPPWWPWRWPRWPWWRWRRWW
-
PWPWWPPWWPWWPRRRWRPRWPPWPPWWWP
-
WPPPWWWPPPPWWWWWPWPPPWPPRPWWWP
-
WPWWRPPWPRRWPPWWPRWWPRWPWWPPRP
-
WWPPRPPPPRPPWPPPWPWPWPPPWWWWPR
-
PPRWPWPPWWPPWPWPPPWPRPRPPWPPRR
-
PWWPPPPPPPWPPRPPPPPRRPWPWRWPWR
-
PPPWWWWRPPPPPPPPPPPPWWPRPRPPPR
-
PPPPPWRPWRWPPRWPPPPPPPPRPPPPRR
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
121
50.42 %
121
50.42 %
Zwycięstwa gości
83
34.58 %
83
34.58 %
Remisy
36
15 %
36
15 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.5%
6 z 240
6 z 240
0.5
97.5%
234 z 240
234 z 240
5.83%
14 z 240
14 z 240
1.5
94.17%
226 z 240
226 z 240
16.25%
39 z 240
39 z 240
2.5
83.75%
201 z 240
201 z 240
34.58%
83 z 240
83 z 240
3.5
65.42%
157 z 240
157 z 240
55%
132 z 240
132 z 240
4.5
45%
108 z 240
108 z 240
70%
168 z 240
168 z 240
5.5
30%
72 z 240
72 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 17 | 7.08 % |
3:0 | 16 | 6.67 % |
1:2 | 13 | 5.42 % |
3:1 | 13 | 5.42 % |
2:1 | 11 | 4.58 % |
2:0 | 9 | 3.75 % |
1:3 | 9 | 3.75 % |
1:1 | 8 | 3.33 % |
2:3 | 8 | 3.33 % |
0:2 | 8 | 3.33 % |
4:2 | 8 | 3.33 % |
4:1 | 8 | 3.33 % |
3:2 | 7 | 2.92 % |
0:0 | 6 | 2.5 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
4:0 | 6 | 2.5 % |
5:1 | 6 | 2.5 % |
5:0 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:1 | 5 | 2.08 % |
6:2 | 5 | 2.08 % |
3:4 | 4 | 1.67 % |
0:3 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 4 | 1.67 % |
7:2 | 4 | 1.67 % |
3:3 | 3 | 1.25 % |
1:0 | 3 | 1.25 % |
2:4 | 3 | 1.25 % |
5:2 | 3 | 1.25 % |
6:1 | 3 | 1.25 % |
0:6 | 3 | 1.25 % |
7:1 | 3 | 1.25 % |
4:4 | 2 | 0.83 % |
4:3 | 2 | 0.83 % |
5:7 | 2 | 0.83 % |
2:5 | 2 | 0.83 % |
3:6 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:0 | 2 | 0.83 % |
4:5 | 1 | 0.42 % |
6:5 | 1 | 0.42 % |
3:5 | 1 | 0.42 % |
5:3 | 1 | 0.42 % |
4:6 | 1 | 0.42 % |
6:3 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
0:5 | 1 | 0.42 % |
1:6 | 1 | 0.42 % |
2:7 | 1 | 0.42 % |
8:3 | 1 | 0.42 % |
8:2 | 1 | 0.42 % |
3:9 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
3:11 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7536%Wygrana przynajmniej 1 bramką4722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3818%Wygrana 3 bramkami i więcej5024%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie15:00Inter Woźniki20:Hetman Rusiec
-
11 sie17:00GKS Sędziejowice72:Victoria Szadek
-
12 sie11:00Ostrovia Ostrówek22:Unia Sieradz-Męka
-
12 sie11:00LKS Kobierzycko22:Sokół Goszczanów
-
12 sie15:00RKS Rychłocice50:LZS Rębieskie
-
12 sie17:00Pisia Zygry24:LKS Pyszków
-
12 sie17:00LGKS Charłupia Mała62:Rokita Rokitnica
-
12 sie18:00LKS Kalinowa22:UKS Ustków
-
15 sie11:00UKS Ustków22:Inter Woźniki
-
15 sie17:00Victoria Szadek34:Rokita Rokitnica
-
15 sie17:00Hetman Rusiec21:LGKS Charłupia Mała
-
15 sie17:00LKS Pyszków41:LKS Kalinowa
-
15 sie17:00Sokół Goszczanów22:Pisia Zygry
-
15 sie17:00LZS Rębieskie42:LKS Kobierzycko
-
15 sie17:00Unia Sieradz-Męka51:RKS Rychłocice
-
15 sie17:00GKS Sędziejowice22:Ostrovia Ostrówek
-
18 sie16:00Inter Woźniki22:LKS Pyszków
-
18 sie17:00Rokita Rokitnica30:Hetman Rusiec
-
19 sie11:00Ostrovia Ostrówek03:Victoria Szadek
-
19 sie15:00RKS Rychłocice62:GKS Sędziejowice
-
19 sie17:00LKS Kobierzycko61:Unia Sieradz-Męka
-
19 sie17:00Pisia Zygry26:LZS Rębieskie
-
19 sie17:00LKS Kalinowa12:Sokół Goszczanów
-
19 sie17:00LGKS Charłupia Mała63:UKS Ustków
-
25 sie17:00Victoria Szadek40:Hetman Rusiec
-
26 sie11:00LKS Kobierzycko52:GKS Sędziejowice
-
26 sie11:00Ostrovia Ostrówek57:RKS Rychłocice
-
26 sie16:00UKS Ustków03:Rokita Rokitnica
-
26 sie17:00LKS Pyszków11:LGKS Charłupia Mała
-
26 sie17:00Sokół Goszczanów40:Inter Woźniki
-
26 sie17:00LZS Rębieskie50:LKS Kalinowa
-
26 sie17:00Unia Sieradz-Męka62:Pisia Zygry
-
01 wrz15:00Inter Woźniki10:LZS Rębieskie
-
01 wrz16:00LKS Kobierzycko30:Ostrovia Ostrówek
-
01 wrz16:00Hetman Rusiec46:UKS Ustków
-
01 wrz17:00Rokita Rokitnica12:LKS Pyszków
-
02 wrz15:00RKS Rychłocice21:Victoria Szadek
-
02 wrz17:00Pisia Zygry61:GKS Sędziejowice
-
02 wrz17:00LKS Kalinowa00:Unia Sieradz-Męka
-
02 wrz17:00LGKS Charłupia Mała57:Sokół Goszczanów
-
08 wrz17:00Victoria Szadek20:UKS Ustków
-
09 wrz11:00Ostrovia Ostrówek13:Pisia Zygry
-
09 wrz15:00Unia Sieradz-Męka20:Inter Woźniki
-
09 wrz15:00RKS Rychłocice23:LKS Kobierzycko
-
09 wrz16:00LKS Pyszków00:Hetman Rusiec
-
09 wrz16:00Sokół Goszczanów62:Rokita Rokitnica
-
09 wrz16:00GKS Sędziejowice71:LKS Kalinowa
-
09 wrz17:00LZS Rębieskie33:LGKS Charłupia Mała
-
15 wrz16:00LKS Kobierzycko01:Victoria Szadek
-
15 wrz16:00Inter Woźniki25:GKS Sędziejowice
-
15 wrz16:00LGKS Charłupia Mała21:Unia Sieradz-Męka
-
15 wrz16:00Hetman Rusiec22:Sokół Goszczanów
-
16 wrz15:00UKS Ustków06:LKS Pyszków
-
16 wrz16:00Pisia Zygry13:RKS Rychłocice
-
16 wrz16:00LKS Kalinowa00:Ostrovia Ostrówek
-
16 wrz16:00Rokita Rokitnica42:LZS Rębieskie
-
22 wrz16:00Victoria Szadek01:LKS Pyszków
-
23 wrz11:00Ostrovia Ostrówek02:Inter Woźniki
-
23 wrz11:00LKS Kobierzycko27:Pisia Zygry
-
23 wrz15:00Sokół Goszczanów33:UKS Ustków
-
23 wrz15:00Unia Sieradz-Męka21:Rokita Rokitnica
-
23 wrz15:00GKS Sędziejowice32:LGKS Charłupia Mała
-
23 wrz15:00RKS Rychłocice40:LKS Kalinowa
-
23 wrz16:00LZS Rębieskie23:Hetman Rusiec
-
29 wrz15:00Inter Woźniki21:RKS Rychłocice
-
29 wrz16:00LGKS Charłupia Mała41:Ostrovia Ostrówek
-
29 wrz16:00Rokita Rokitnica13:GKS Sędziejowice
-
29 wrz16:00Hetman Rusiec43:Unia Sieradz-Męka
-
30 wrz15:00UKS Ustków12:LZS Rębieskie
-
30 wrz16:00Pisia Zygry22:Victoria Szadek
-
30 wrz16:00LKS Kalinowa42:LKS Kobierzycko
-
30 wrz16:00LKS Pyszków13:Sokół Goszczanów
-
06 paź16:00Victoria Szadek30:Sokół Goszczanów
-
07 paź11:00Ostrovia Ostrówek14:Rokita Rokitnica
-
07 paź11:00LKS Kobierzycko41:Inter Woźniki
-
07 paź14:00RKS Rychłocice11:LGKS Charłupia Mała
-
07 paź15:00LZS Rębieskie02:LKS Pyszków
-
07 paź15:00Unia Sieradz-Męka22:UKS Ustków
-
07 paź15:00GKS Sędziejowice51:Hetman Rusiec
-
07 paź15:00Pisia Zygry12:LKS Kalinowa
-
13 paź15:00Inter Woźniki14:Pisia Zygry
-
13 paź15:00LGKS Charłupia Mała50:LKS Kobierzycko
-
13 paź15:00Hetman Rusiec62:Ostrovia Ostrówek
-
13 paź16:00Rokita Rokitnica00:RKS Rychłocice
-
14 paź11:00UKS Ustków45:GKS Sędziejowice
-
14 paź15:00LKS Kalinowa14:Victoria Szadek
-
14 paź15:00LKS Pyszków22:Unia Sieradz-Męka
-
14 paź15:00Sokół Goszczanów41:LZS Rębieskie
-
20 paź15:00Victoria Szadek20:LZS Rębieskie
-
21 paź11:00Ostrovia Ostrówek12:UKS Ustków
-
21 paź11:00LKS Kobierzycko31:Rokita Rokitnica
-
21 paź14:00RKS Rychłocice24:Hetman Rusiec
-
21 paź14:00Pisia Zygry32:LGKS Charłupia Mała
-
21 paź15:00Unia Sieradz-Męka311:Sokół Goszczanów
-
21 paź15:00GKS Sędziejowice50:LKS Pyszków
-
21 paź15:00LKS Kalinowa13:Inter Woźniki
-
27 paź15:00Inter Woźniki32:Victoria Szadek
-
27 paź15:00Hetman Rusiec60:LKS Kobierzycko
-
27 paź15:30Rokita Rokitnica11:Pisia Zygry
-
28 paź11:00UKS Ustków03:RKS Rychłocice
-
28 paź14:00LGKS Charłupia Mała82:LKS Kalinowa
-
28 paź14:00LKS Pyszków51:Ostrovia Ostrówek
-
28 paź14:00Sokół Goszczanów31:GKS Sędziejowice
-
28 paź14:00LZS Rębieskie43:Unia Sieradz-Męka
-
04 lis11:00Ostrovia Ostrówek14:Sokół Goszczanów
-
04 lis11:00LKS Kobierzycko30:UKS Ustków
-
04 lis11:00Inter Woźniki25:LGKS Charłupia Mała
-
04 lis13:00Pisia Zygry24:Hetman Rusiec
-
04 lis14:00Victoria Szadek31:Unia Sieradz-Męka
-
04 lis14:00GKS Sędziejowice72:LZS Rębieskie
-
04 lis14:00RKS Rychłocice11:LKS Pyszków
-
04 lis14:00LKS Kalinowa35:Rokita Rokitnica
-
10 lis14:00Rokita Rokitnica22:Inter Woźniki
-
10 lis14:00Hetman Rusiec30:LKS Kalinowa
-
10 lis14:00LKS Pyszków30:LKS Kobierzycko
-
11 lis14:00LGKS Charłupia Mała20:Victoria Szadek
-
11 lis14:00UKS Ustków36:Pisia Zygry
-
11 lis14:00Sokół Goszczanów42:RKS Rychłocice
-
11 lis14:00LZS Rębieskie71:Ostrovia Ostrówek
-
11 lis14:00Unia Sieradz-Męka13:GKS Sędziejowice
-
16 mar16:00Victoria Szadek41:GKS Sędziejowice
-
17 mar14:00Unia Sieradz-Męka13:Ostrovia Ostrówek
-
17 mar14:00LZS Rębieskie30:RKS Rychłocice
-
17 mar14:00LKS Pyszków12:Pisia Zygry
-
17 mar14:30Rokita Rokitnica22:LGKS Charłupia Mała
-
17 mar15:00Sokół Goszczanów30:LKS Kobierzycko
-
17 mar15:00UKS Ustków40:LKS Kalinowa
-
17 mar15:00Hetman Rusiec65:Inter Woźniki
-
23 mar16:00Pisia Zygry23:Sokół Goszczanów
-
24 mar11:00Inter Woźniki41:UKS Ustków
-
24 mar11:00LKS Kobierzycko12:LZS Rębieskie
-
24 mar14:00LKS Kalinowa02:LKS Pyszków
-
24 mar14:00RKS Rychłocice22:Unia Sieradz-Męka
-
24 mar14:30Rokita Rokitnica33:Victoria Szadek
-
24 mar15:00LGKS Charłupia Mała23:Hetman Rusiec
-
24 mar15:00Ostrovia Ostrówek00:GKS Sędziejowice
-
30 mar16:00Victoria Szadek40:Ostrovia Ostrówek
-
30 mar16:00Hetman Rusiec42:Rokita Rokitnica
-
31 mar15:00LZS Rębieskie32:Pisia Zygry
-
31 mar15:00Sokół Goszczanów10:LKS Kalinowa
-
31 mar15:00LKS Pyszków20:Inter Woźniki
-
31 mar15:00UKS Ustków30:LGKS Charłupia Mała
-
31 mar16:00GKS Sędziejowice02:RKS Rychłocice
-
31 mar16:00Unia Sieradz-Męka13:LKS Kobierzycko
-
06 kwi16:00Pisia Zygry41:Unia Sieradz-Męka
-
06 kwi17:00Hetman Rusiec23:Victoria Szadek
-
07 kwi11:00Inter Woźniki31:Sokół Goszczanów
-
07 kwi14:00RKS Rychłocice31:Ostrovia Ostrówek
-
07 kwi15:00LGKS Charłupia Mała20:LKS Pyszków
-
07 kwi15:30Rokita Rokitnica21:UKS Ustków
-
07 kwi16:00LKS Kalinowa23:LZS Rębieskie
-
07 kwi16:00GKS Sędziejowice31:LKS Kobierzycko
-
13 kwi17:00Victoria Szadek12:RKS Rychłocice
-
14 kwi13:00Ostrovia Ostrówek10:LKS Kobierzycko
-
14 kwi15:00Unia Sieradz-Męka21:LKS Kalinowa
-
14 kwi15:00LZS Rębieskie12:Inter Woźniki
-
14 kwi15:00UKS Ustków34:Hetman Rusiec
-
14 kwi16:00GKS Sędziejowice22:Pisia Zygry
-
14 kwi16:00Sokół Goszczanów52:LGKS Charłupia Mała
-
14 kwi16:00LKS Pyszków23:Rokita Rokitnica
-
20 kwi15:00UKS Ustków21:Victoria Szadek
-
20 kwi15:00Hetman Rusiec51:LKS Pyszków
-
20 kwi15:00Pisia Zygry11:Ostrovia Ostrówek
-
20 kwi16:00Rokita Rokitnica23:Sokół Goszczanów
-
20 kwi16:00LGKS Charłupia Mała42:LZS Rębieskie
-
20 kwi16:00Inter Woźniki72:Unia Sieradz-Męka
-
20 kwi16:00LKS Kalinowa01:GKS Sędziejowice
-
20 kwi16:00LKS Kobierzycko44:RKS Rychłocice
-
27 kwi17:00Victoria Szadek80:LKS Kobierzycko
-
27 kwi17:00RKS Rychłocice72:Pisia Zygry
-
28 kwi13:00Ostrovia Ostrówek30:LKS Kalinowa
-
28 kwi15:00Unia Sieradz-Męka14:LGKS Charłupia Mała
-
28 kwi15:00LZS Rębieskie36:Rokita Rokitnica
-
28 kwi16:00GKS Sędziejowice20:Inter Woźniki
-
28 kwi17:00Sokół Goszczanów12:Hetman Rusiec
-
28 kwi17:00LKS Pyszków12:UKS Ustków
-
01 maj13:00LGKS Charłupia Mała16:GKS Sędziejowice
-
01 maj15:00UKS Ustków04:Sokół Goszczanów
-
01 maj16:00Rokita Rokitnica40:Unia Sieradz-Męka
-
01 maj17:00LKS Pyszków11:Victoria Szadek
-
01 maj17:00Hetman Rusiec51:LZS Rębieskie
-
01 maj17:00Inter Woźniki52:Ostrovia Ostrówek
-
01 maj17:00LKS Kalinowa11:RKS Rychłocice
-
01 maj17:00Pisia Zygry30:LKS Kobierzycko
-
04 maj15:00Ostrovia Ostrówek00:LGKS Charłupia Mała
-
04 maj17:00Victoria Szadek61:Pisia Zygry
-
05 maj11:00LKS Kobierzycko02:LKS Kalinowa
-
05 maj14:00RKS Rychłocice30:Inter Woźniki
-
05 maj15:00Unia Sieradz-Męka04:Hetman Rusiec
-
05 maj15:00LZS Rębieskie31:UKS Ustków
-
05 maj16:00GKS Sędziejowice31:Rokita Rokitnica
-
05 maj17:00Sokół Goszczanów32:LKS Pyszków
-
11 maj16:00Inter Woźniki71:LKS Kobierzycko
-
11 maj17:00Hetman Rusiec50:GKS Sędziejowice
-
11 maj17:00LKS Kalinowa21:Pisia Zygry
-
12 maj15:00UKS Ustków50:Unia Sieradz-Męka
-
12 maj16:00Rokita Rokitnica01:Ostrovia Ostrówek
-
12 maj17:00Sokół Goszczanów22:Victoria Szadek
-
12 maj17:00LKS Pyszków34:LZS Rębieskie
-
12 maj17:00LGKS Charłupia Mała31:RKS Rychłocice
-
18 maj17:00Victoria Szadek13:LKS Kalinowa
-
18 maj17:00Pisia Zygry11:Inter Woźniki
-
18 maj17:00RKS Rychłocice05:Rokita Rokitnica
-
19 maj13:00LKS Kobierzycko22:LGKS Charłupia Mała
-
19 maj13:00Ostrovia Ostrówek01:Hetman Rusiec
-
19 maj15:00Unia Sieradz-Męka34:LKS Pyszków
-
19 maj15:00LZS Rębieskie41:Sokół Goszczanów
-
19 maj16:00GKS Sędziejowice20:UKS Ustków
-
25 maj16:00Inter Woźniki02:LKS Kalinowa
-
26 maj15:00LZS Rębieskie12:Victoria Szadek
-
26 maj15:00UKS Ustków53:Ostrovia Ostrówek
-
26 maj17:00Sokół Goszczanów83:Unia Sieradz-Męka
-
26 maj17:00LKS Pyszków39:GKS Sędziejowice
-
26 maj17:00Hetman Rusiec31:RKS Rychłocice
-
26 maj17:00Rokita Rokitnica30:LKS Kobierzycko
-
26 maj17:00LGKS Charłupia Mała12:Pisia Zygry
-
01 cze17:00Victoria Szadek02:Inter Woźniki
-
01 cze17:00Pisia Zygry60:Rokita Rokitnica
-
02 cze11:00LKS Kobierzycko06:Hetman Rusiec
-
02 cze13:00Ostrovia Ostrówek06:LKS Pyszków
-
02 cze14:00RKS Rychłocice44:UKS Ustków
-
02 cze15:00Unia Sieradz-Męka32:LZS Rębieskie
-
02 cze16:00GKS Sędziejowice31:Sokół Goszczanów
-
02 cze17:00LKS Kalinowa02:LGKS Charłupia Mała
-
09 cze?:?Sokół Goszczanów30:Ostrovia Ostrówek(walkower)
-
09 cze17:00Unia Sieradz-Męka21:Victoria Szadek
-
09 cze17:00LZS Rębieskie04:GKS Sędziejowice
-
09 cze17:00LKS Pyszków42:RKS Rychłocice
-
09 cze17:00UKS Ustków04:LKS Kobierzycko
-
09 cze17:00Hetman Rusiec30:Pisia Zygry
-
09 cze17:00Rokita Rokitnica32:LKS Kalinowa
-
09 cze17:00LGKS Charłupia Mała14:Inter Woźniki
-
15 cze16:00LKS Kobierzycko51:LKS Pyszków
-
16 cze17:00Victoria Szadek30:LGKS Charłupia Mała(walkower)
-
16 cze17:00Inter Woźniki42:Rokita Rokitnica
-
16 cze17:00LKS Kalinowa07:Hetman Rusiec
-
16 cze17:00Pisia Zygry31:UKS Ustków
-
16 cze17:00RKS Rychłocice21:Sokół Goszczanów
-
16 cze17:00Ostrovia Ostrówek03:LZS Rębieskie(walkower)
-
16 cze17:00GKS Sędziejowice31:Unia Sieradz-Męka