Łódzkie | Klasa A | Skierniewice
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
PWPWWWPWPWPWWRWWWRWWWWRR
-
WWWWPPPWWWPWPWPPRWWWWWWW
-
-
-
PPWWWWWWWWWPWPWWPWRPRPWP
-
-
PPPPWWWRWPWWWRWRWWPPWRPP
-
PPPPPWPWPPPWWWPWRWWPWPWP
-
WPWPPPPRPRWWPWPPPPWRPPWW
-
WPPPPPWPPRPPPWWWWPRRPPWR
-
WWWPPPPPRPWRPRPPWPWPRPPR
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
83
49.11 %
83
49.11 %
Zwycięstwa gości
66
39.05 %
66
39.05 %
Remisy
20
11.83 %
20
11.83 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.78%
3 z 169
3 z 169
0.5
98.22%
166 z 169
166 z 169
8.28%
14 z 169
14 z 169
1.5
91.72%
155 z 169
155 z 169
17.16%
29 z 169
29 z 169
2.5
82.84%
140 z 169
140 z 169
35.5%
60 z 169
60 z 169
3.5
64.5%
109 z 169
109 z 169
57.4%
97 z 169
97 z 169
4.5
42.6%
72 z 169
72 z 169
63.91%
108 z 169
108 z 169
5.5
36.09%
61 z 169
61 z 169
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:3 | 12 | 7.1 % |
3:0 | 11 | 6.51 % |
2:1 | 10 | 5.92 % |
3:1 | 8 | 4.73 % |
5:1 | 8 | 4.73 % |
1:1 | 7 | 4.14 % |
0:1 | 7 | 4.14 % |
0:3 | 6 | 3.55 % |
4:0 | 6 | 3.55 % |
0:4 | 6 | 3.55 % |
2:2 | 5 | 2.96 % |
4:3 | 5 | 2.96 % |
2:0 | 5 | 2.96 % |
3:3 | 4 | 2.37 % |
1:0 | 4 | 2.37 % |
1:2 | 4 | 2.37 % |
3:4 | 4 | 2.37 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 4 | 2.37 % |
0:0 | 3 | 1.78 % |
2:3 | 3 | 1.78 % |
0:2 | 3 | 1.78 % |
1:4 | 3 | 1.78 % |
4:1 | 3 | 1.78 % |
5:2 | 3 | 1.78 % |
6:0 | 3 | 1.78 % |
3:2 | 2 | 1.18 % |
4:2 | 2 | 1.18 % |
1:5 | 2 | 1.18 % |
6:2 | 2 | 1.18 % |
1:6 | 2 | 1.18 % |
6:1 | 2 | 1.18 % |
0:9 | 2 | 1.18 % |
4:4 | 1 | 0.59 % |
5:3 | 1 | 0.59 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:4 | 1 | 0.59 % |
2:5 | 1 | 0.59 % |
6:3 | 1 | 0.59 % |
2:6 | 1 | 0.59 % |
3:7 | 1 | 0.59 % |
7:2 | 1 | 0.59 % |
3:8 | 1 | 0.59 % |
0:6 | 1 | 0.59 % |
7:1 | 1 | 0.59 % |
1:7 | 1 | 0.59 % |
8:2 | 1 | 0.59 % |
7:0 | 1 | 0.59 % |
0:7 | 1 | 0.59 % |
8:0 | 1 | 0.59 % |
1:9 | 1 | 0.59 % |
16:0 | 1 | 0.59 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6140%Wygrana przynajmniej 1 bramką2818%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2818%Wygrana 3 bramkami i więcej3523%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie16:00Manchatan Nowy Kawęczyn22:Laktoza Łyszkowice
-
25 sie17:00Olimpia Niedźwiada51:GKS Głuchów(anulowany)
-
26 sie11:00Unia II Skierniewice51:Białka Biała Rawska
-
26 sie13:00Wola Wola Chojnata22:Astra Zduny
-
26 sie14:00Start Złaków Borowy21:Czarni Bednary
-
26 sie14:00GLKS RZD Żelazna20:GKS Bedlno
-
25 lis11:00Rawka Bolimów03:Dar Placencja(walkower)
-
01 wrz16:00Astra Zduny14:Laktoza Łyszkowice
-
01 wrz17:00GKS Głuchów13:Manchatan Nowy Kawęczyn(anulowany)
-
01 wrz17:00Czarni Bednary40:Rawka Bolimów
-
02 wrz11:00Białka Biała Rawska12:Start Złaków Borowy
-
02 wrz11:15Dar Placencja16:GKS Bedlno
-
02 wrz13:00Wola Wola Chojnata13:Unia II Skierniewice
-
02 wrz14:00GLKS RZD Żelazna60:Olimpia Niedźwiada
-
08 wrz16:00Manchatan Nowy Kawęczyn44:GLKS RZD Żelazna
-
08 wrz17:00Rawka Bolimów03:Białka Biała Rawska
-
08 wrz17:00GKS Bedlno40:Czarni Bednary
-
08 wrz17:00Olimpia Niedźwiada13:Dar Placencja
-
08 wrz17:00Laktoza Łyszkowice40:GKS Głuchów(anulowany)
-
09 wrz11:00Unia II Skierniewice71:Astra Zduny
-
09 wrz14:00Start Złaków Borowy03:Wola Wola Chojnata(walkower)
-
16 wrz11:00GLKS RZD Żelazna20:Laktoza Łyszkowice
-
16 wrz11:00Unia II Skierniewice82:Start Złaków Borowy
-
16 wrz11:15Dar Placencja12:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
16 wrz13:00Astra Zduny51:GKS Głuchów(anulowany)
-
16 wrz15:00Wola Wola Chojnata22:Rawka Bolimów
-
16 wrz17:00Czarni Bednary11:Olimpia Niedźwiada
-
25 lis13:30
-
22 wrz11:15GKS Bedlno64:Wola Wola Chojnata
-
22 wrz16:00GKS Głuchów04:GLKS RZD Żelazna(anulowany)
-
22 wrz17:00Rawka Bolimów13:Unia II Skierniewice
-
22 wrz17:00Laktoza Łyszkowice13:Dar Placencja
-
23 wrz11:00Olimpia Niedźwiada62:Białka Biała Rawska
-
23 wrz13:00Manchatan Nowy Kawęczyn52:Czarni Bednary
-
23 wrz14:00Start Złaków Borowy33:Astra Zduny
-
29 wrz16:00Astra Zduny01:GLKS RZD Żelazna
-
29 wrz16:30Czarni Bednary11:Laktoza Łyszkowice
-
30 wrz11:00Białka Biała Rawska26:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
30 wrz11:00Unia II Skierniewice61:GKS Bedlno
-
30 wrz11:15Dar Placencja43:GKS Głuchów(anulowany)
-
30 wrz14:00Start Złaków Borowy21:Rawka Bolimów
-
30 wrz15:00Wola Wola Chojnata51:Olimpia Niedźwiada
-
06 paź16:00Rawka Bolimów03:Astra Zduny
-
06 paź16:00Manchatan Nowy Kawęczyn41:Wola Wola Chojnata
-
06 paź16:00Laktoza Łyszkowice11:Białka Biała Rawska
-
06 paź16:00GKS Głuchów09:Czarni Bednary(anulowany)
-
07 paź11:00GLKS RZD Żelazna21:Dar Placencja
-
07 paź16:00GKS Bedlno30:Start Złaków Borowy
-
07 paź16:00Olimpia Niedźwiada23:Unia II Skierniewice
-
13 paź16:00Astra Zduny13:Dar Placencja
-
13 paź16:00Rawka Bolimów01:GKS Bedlno
-
13 paź16:15Czarni Bednary31:GLKS RZD Żelazna
-
14 paź11:00Białka Biała Rawska160:GKS Głuchów(anulowany)
-
14 paź11:00Unia II Skierniewice11:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
14 paź14:00Start Złaków Borowy38:Olimpia Niedźwiada
-
14 paź15:00Wola Wola Chojnata51:Laktoza Łyszkowice
-
20 paź16:00Olimpia Niedźwiada30:Rawka Bolimów
-
20 paź16:00Manchatan Nowy Kawęczyn41:Start Złaków Borowy
-
20 paź16:00Laktoza Łyszkowice70:Unia II Skierniewice
-
20 paź16:00GKS Głuchów16:Wola Wola Chojnata(anulowany)
-
21 paź11:00GLKS RZD Żelazna31:Białka Biała Rawska
-
21 paź11:15Dar Placencja21:Czarni Bednary
-
21 paź16:00GKS Bedlno01:Astra Zduny
-
27 paź15:30Astra Zduny04:Czarni Bednary(walkower)
-
27 paź15:30GKS Bedlno11:Olimpia Niedźwiada
-
28 paź11:00Białka Biała Rawska00:Dar Placencja
-
28 paź11:00Unia II Skierniewice30:GKS Głuchów(anulowany)
-
28 paź14:00Start Złaków Borowy24:Laktoza Łyszkowice
-
28 paź14:00Rawka Bolimów34:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
28 paź14:30Wola Wola Chojnata34:GLKS RZD Żelazna
-
03 lis14:00Laktoza Łyszkowice30:Rawka Bolimów
-
03 lis14:30Manchatan Nowy Kawęczyn30:GKS Bedlno
-
03 lis14:30GKS Głuchów09:Start Złaków Borowy(anulowany)
-
03 lis14:30Czarni Bednary51:Białka Biała Rawska
-
04 lis11:00Olimpia Niedźwiada10:Astra Zduny
-
04 lis11:00GLKS RZD Żelazna21:Unia II Skierniewice
-
04 lis11:15Dar Placencja42:Wola Wola Chojnata
-
10 lis18:00Olimpia Niedźwiada11:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
11 lis11:00Unia II Skierniewice61:Dar Placencja
-
11 lis13:00Astra Zduny33:Białka Biała Rawska
-
11 lis13:00Wola Wola Chojnata31:Czarni Bednary
-
11 lis13:00Rawka Bolimów42:GKS Głuchów(anulowany)
-
11 lis14:00Start Złaków Borowy20:GLKS RZD Żelazna
-
11 lis14:00GKS Bedlno01:Laktoza Łyszkowice
-
17 lis14:00Manchatan Nowy Kawęczyn30:Astra Zduny(walkower)
-
17 lis14:00Laktoza Łyszkowice13:Olimpia Niedźwiada
-
17 lis14:00GKS Głuchów19:GKS Bedlno(anulowany)
-
17 lis14:00Czarni Bednary60:Unia II Skierniewice
-
18 lis11:00GLKS RZD Żelazna43:Rawka Bolimów
-
18 lis11:00Białka Biała Rawska12:Wola Wola Chojnata
-
18 lis11:15Dar Placencja40:Start Złaków Borowy
-
30 mar16:00Astra Zduny33:Wola Wola Chojnata
-
30 mar16:00Czarni Bednary25:Start Złaków Borowy
-
30 mar16:00GKS Bedlno20:GLKS RZD Żelazna
-
30 mar16:00Laktoza Łyszkowice13:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
31 mar11:00Białka Biała Rawska14:Unia II Skierniewice
-
31 mar11:15Dar Placencja10:Rawka Bolimów
-
06 kwi16:00Laktoza Łyszkowice13:Astra Zduny
-
06 kwi16:00Olimpia Niedźwiada20:GLKS RZD Żelazna
-
06 kwi16:00GKS Bedlno43:Dar Placencja
-
06 kwi16:00Unia II Skierniewice07:Wola Wola Chojnata
-
06 kwi17:00Rawka Bolimów17:Czarni Bednary
-
07 kwi14:00Start Złaków Borowy40:Białka Biała Rawska
-
13 kwi16:00Astra Zduny24:Unia II Skierniewice
-
13 kwi17:00Czarni Bednary30:GKS Bedlno
-
14 kwi11:00Białka Biała Rawska03:Rawka Bolimów
-
14 kwi11:00GLKS RZD Żelazna21:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
14 kwi11:15Dar Placencja01:Olimpia Niedźwiada
-
14 kwi15:00Wola Wola Chojnata22:Start Złaków Borowy
-
20 kwi14:00Olimpia Niedźwiada02:Czarni Bednary
-
20 kwi15:00Białka Biała Rawska31:GKS Bedlno
-
20 kwi16:00Laktoza Łyszkowice00:GLKS RZD Żelazna
-
20 kwi16:00Manchatan Nowy Kawęczyn31:Dar Placencja
-
20 kwi17:00
-
20 kwi17:00Start Złaków Borowy34:Unia II Skierniewice
-
27 kwi16:00Astra Zduny22:Start Złaków Borowy
-
27 kwi17:00Czarni Bednary21:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
28 kwi11:00Białka Biała Rawska04:Olimpia Niedźwiada
-
28 kwi11:15Dar Placencja32:Laktoza Łyszkowice
-
28 kwi14:00Unia II Skierniewice51:Rawka Bolimów
-
28 kwi14:00Wola Wola Chojnata00:GKS Bedlno
-
04 maj15:00GKS Bedlno80:Unia II Skierniewice
-
04 maj16:00Manchatan Nowy Kawęczyn21:Białka Biała Rawska
-
04 maj17:00Laktoza Łyszkowice02:Czarni Bednary
-
04 maj17:00Rawka Bolimów31:Start Złaków Borowy
-
05 maj11:00GLKS RZD Żelazna10:Astra Zduny
-
05 maj15:00Olimpia Niedźwiada11:Wola Wola Chojnata
-
11 maj16:00Astra Zduny24:Rawka Bolimów
-
12 maj11:00Start Złaków Borowy01:GKS Bedlno
-
12 maj11:00Białka Biała Rawska03:Laktoza Łyszkowice
-
12 maj11:15Dar Placencja04:GLKS RZD Żelazna
-
12 maj14:00Wola Wola Chojnata10:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
12 maj17:00Unia II Skierniewice34:Olimpia Niedźwiada
-
18 maj16:00Manchatan Nowy Kawęczyn63:Unia II Skierniewice
-
18 maj17:00Laktoza Łyszkowice13:Wola Wola Chojnata
-
18 maj17:30GKS Bedlno51:Rawka Bolimów
-
19 maj11:00GLKS RZD Żelazna23:Czarni Bednary
-
19 maj11:00Olimpia Niedźwiada30:Start Złaków Borowy
-
19 maj11:15Dar Placencja32:Astra Zduny
-
25 maj16:00Astra Zduny13:GKS Bedlno
-
25 maj17:00Rawka Bolimów02:Olimpia Niedźwiada
-
25 maj17:00Czarni Bednary43:Dar Placencja
-
26 maj11:00Start Złaków Borowy37:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
26 maj11:00Unia II Skierniewice30:Laktoza Łyszkowice
-
26 maj11:00Białka Biała Rawska01:GLKS RZD Żelazna
-
01 cze17:00Czarni Bednary43:Astra Zduny
-
01 cze17:00Dar Placencja23:Białka Biała Rawska
-
01 cze17:00Manchatan Nowy Kawęczyn62:Rawka Bolimów
-
01 cze17:00Olimpia Niedźwiada04:GKS Bedlno
-
02 cze11:00GLKS RZD Żelazna33:Wola Wola Chojnata
-
02 cze17:00Laktoza Łyszkowice12:Start Złaków Borowy
-
08 cze16:00Astra Zduny41:Olimpia Niedźwiada
-
08 cze16:00GKS Bedlno31:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
08 cze18:00Rawka Bolimów30:Laktoza Łyszkowice
-
08 cze18:00Białka Biała Rawska24:Czarni Bednary
-
09 cze10:00Unia II Skierniewice30:GLKS RZD Żelazna
-
09 cze14:00Wola Wola Chojnata60:Dar Placencja
-
16 cze11:00Białka Biała Rawska04:Astra Zduny
-
16 cze11:00Czarni Bednary15:Wola Wola Chojnata
-
16 cze11:00Dar Placencja15:Unia II Skierniewice
-
16 cze11:00GLKS RZD Żelazna21:Start Złaków Borowy
-
16 cze11:00Laktoza Łyszkowice06:GKS Bedlno
-
16 cze11:00Manchatan Nowy Kawęczyn72:Olimpia Niedźwiada
-
22 cze18:00Wola Wola Chojnata40:Białka Biała Rawska
-
23 cze14:00Astra Zduny52:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
23 cze14:00Olimpia Niedźwiada13:Laktoza Łyszkowice
-
23 cze14:00
-
23 cze14:00Start Złaków Borowy53:Dar Placencja
-
23 cze14:00Unia II Skierniewice31:Czarni Bednary