Łódzkie | Klasa B | Łódź I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
WWWWWWWPWWWPWPRPWW
-
WWWRWRPWWWWWPWPWWP
-
-
PWWRWWRPPPWPWRRWPP
-
PPWRPPRWRPWWWRRPPW
-
WPPPPWWWRWPPPRRWRP
-
PPPWPPPPPPPWWWRPWW
-
PPPRWWPPRPPPWPPRPP
-
PPPPPPPPPPPPPPRPRP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
46
51.11 %
46
51.11 %
Zwycięstwa gości
31
34.44 %
31
34.44 %
Remisy
13
14.44 %
13
14.44 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.33%
3 z 90
3 z 90
0.5
96.67%
87 z 90
87 z 90
6.67%
6 z 90
6 z 90
1.5
93.33%
84 z 90
84 z 90
17.78%
16 z 90
16 z 90
2.5
82.22%
74 z 90
74 z 90
51.11%
46 z 90
46 z 90
3.5
48.89%
44 z 90
44 z 90
61.11%
55 z 90
55 z 90
4.5
38.89%
35 z 90
35 z 90
71.11%
64 z 90
64 z 90
5.5
28.89%
26 z 90
26 z 90
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:3 | 10 | 11.11 % |
3:0 | 9 | 10 % |
1:1 | 6 | 6.67 % |
2:1 | 6 | 6.67 % |
1:2 | 5 | 5.56 % |
2:3 | 4 | 4.44 % |
2:0 | 4 | 4.44 % |
4:0 | 4 | 4.44 % |
0:0 | 3 | 3.33 % |
3:1 | 3 | 3.33 % |
5:1 | 3 | 3.33 % |
2:2 | 2 | 2.22 % |
3:3 | 2 | 2.22 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:0 | 2 | 2.22 % |
4:2 | 2 | 2.22 % |
2:4 | 2 | 2.22 % |
5:3 | 2 | 2.22 % |
1:6 | 2 | 2.22 % |
0:1 | 1 | 1.11 % |
3:2 | 1 | 1.11 % |
4:1 | 1 | 1.11 % |
1:4 | 1 | 1.11 % |
2:5 | 1 | 1.11 % |
5:2 | 1 | 1.11 % |
7:3 | 1 | 1.11 % |
0:5 | 1 | 1.11 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 1 | 1.11 % |
3:8 | 1 | 1.11 % |
6:0 | 1 | 1.11 % |
7:0 | 1 | 1.11 % |
0:7 | 1 | 1.11 % |
1:8 | 1 | 1.11 % |
2:9 | 1 | 1.11 % |
8:0 | 1 | 1.11 % |
10:0 | 1 | 1.11 % |
12:2 | 1 | 1.11 % |
12:1 | 1 | 1.11 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4050%Wygrana przynajmniej 1 bramką1620%Wygrana przynajmniej 2 bramkami911%Wygrana 3 bramkami i więcej1519%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
01 wrz15:00Metalowiec Łódź10:Powstaniec Dobra
-
02 wrz16:00Polonia Andrzejów32:MKS 2000 II Tuszyn
-
02 wrz16:00Victoria Łódź23:LKS II Gałkówek
-
02 wrz18:00Husaria Rzgów40:Kolejarz II Łódź
-
02 wrz20:00KS Ner Łódzki21:KKS II Koluszki
-
08 wrz15:30Kolejarz II Łódź03:Victoria Łódź
-
09 wrz14:00MKS 2000 II Tuszyn11:KKS II Koluszki
-
09 wrz15:00LKS II Gałkówek73:Metalowiec Łódź
-
09 wrz15:00Polonia Andrzejów21:Husaria Rzgów
-
04 lis11:00Powstaniec Dobra12:KS Ner Łódzki
-
15 wrz15:00Metalowiec Łódź23:Kolejarz II Łódź
-
16 wrz14:00KKS II Koluszki10:Powstaniec Dobra
-
16 wrz16:00Victoria Łódź31:Polonia Andrzejów
-
16 wrz18:00Husaria Rzgów80:MKS 2000 II Tuszyn
-
16 wrz20:00KS Ner Łódzki21:LKS II Gałkówek
-
22 wrz15:30Kolejarz II Łódź00:KS Ner Łódzki
-
23 wrz11:00MKS 2000 II Tuszyn11:Powstaniec Dobra
-
23 wrz14:00Polonia Andrzejów33:Metalowiec Łódź
-
23 wrz15:00LKS II Gałkówek22:KKS II Koluszki
-
23 wrz18:00Husaria Rzgów21:Victoria Łódź
-
29 wrz15:00Metalowiec Łódź11:Husaria Rzgów
-
29 wrz15:30Powstaniec Dobra23:LKS II Gałkówek
-
30 wrz16:00Victoria Łódź122:MKS 2000 II Tuszyn
-
30 wrz16:00KKS II Koluszki22:Kolejarz II Łódź
-
30 wrz20:00KS Ner Łódzki53:Polonia Andrzejów
-
05 paź20:30
-
06 paź15:30Kolejarz II Łódź30:Powstaniec Dobra
-
07 paź11:00MKS 2000 II Tuszyn07:LKS II Gałkówek
-
07 paź15:00Polonia Andrzejów31:KKS II Koluszki
-
07 paź16:00Victoria Łódź23:Metalowiec Łódź
-
13 paź15:00Metalowiec Łódź121:MKS 2000 II Tuszyn
-
14 paź11:00Powstaniec Dobra21:Polonia Andrzejów
-
14 paź15:00LKS II Gałkówek30:Kolejarz II Łódź
-
14 paź16:00KKS II Koluszki25:Husaria Rzgów
-
14 paź20:00KS Ner Łódzki01:Victoria Łódź
-
19 paź20:30Husaria Rzgów60:Powstaniec Dobra
-
20 paź15:00Metalowiec Łódź20:KS Ner Łódzki
-
21 paź11:00MKS 2000 II Tuszyn03:Kolejarz II Łódź
-
21 paź14:00Polonia Andrzejów51:LKS II Gałkówek
-
21 paź16:00Victoria Łódź50:KKS II Koluszki
-
28 paź11:00Powstaniec Dobra14:Victoria Łódź
-
28 paź14:00KKS II Koluszki42:Metalowiec Łódź
-
28 paź14:00LKS II Gałkówek38:Husaria Rzgów
-
28 paź14:00Kolejarz II Łódź18:Polonia Andrzejów
-
28 paź20:00KS Ner Łódzki42:MKS 2000 II Tuszyn
-
06 kwi?:?MKS 2000 II Tuszyn03:Polonia Andrzejów(walkower)
-
06 kwi17:00LKS II Gałkówek12:Victoria Łódź
-
07 kwi11:00Powstaniec Dobra11:Metalowiec Łódź
-
07 kwi16:00Kolejarz II Łódź12:Husaria Rzgów
-
07 kwi16:00KKS II Koluszki00:KS Ner Łódzki
-
13 kwi15:00Metalowiec Łódź53:LKS II Gałkówek
-
13 kwi18:00Victoria Łódź51:Kolejarz II Łódź
-
14 kwi16:00KKS II Koluszki30:MKS 2000 II Tuszyn(walkower)
-
14 kwi18:00Husaria Rzgów40:Polonia Andrzejów
-
14 kwi20:00KS Ner Łódzki30:Powstaniec Dobra
-
20 kwi?:?MKS 2000 II Tuszyn03:Husaria Rzgów(walkower)
-
20 kwi15:00Polonia Andrzejów41:Victoria Łódź
-
20 kwi15:00LKS II Gałkówek16:KS Ner Łódzki
-
20 kwi15:00Powstaniec Dobra03:KKS II Koluszki
-
20 kwi17:30Kolejarz II Łódź33:Metalowiec Łódź
-
27 kwi?:?Powstaniec Dobra30:MKS 2000 II Tuszyn(walkower)
-
27 kwi15:00Metalowiec Łódź29:Polonia Andrzejów
-
27 kwi18:00Victoria Łódź11:Husaria Rzgów
-
28 kwi15:00KKS II Koluszki70:LKS II Gałkówek
-
28 kwi20:00KS Ner Łódzki03:Kolejarz II Łódź
-
04 maj?:?MKS 2000 II Tuszyn03:Victoria Łódź(walkower)
-
04 maj17:30Kolejarz II Łódź20:KKS II Koluszki
-
05 maj15:00Polonia Andrzejów31:KS Ner Łódzki
-
05 maj15:30LKS II Gałkówek03:Powstaniec Dobra
-
05 maj18:00Husaria Rzgów40:Metalowiec Łódź
-
11 maj?:?LKS II Gałkówek30:MKS 2000 II Tuszyn(walkower)
-
11 maj15:00Metalowiec Łódź00:Victoria Łódź
-
12 maj11:00Powstaniec Dobra11:Kolejarz II Łódź
-
12 maj16:00KKS II Koluszki12:Polonia Andrzejów
-
12 maj20:00KS Ner Łódzki05:Husaria Rzgów
-
18 maj?:?MKS 2000 II Tuszyn03:Metalowiec Łódź(walkower)
-
18 maj11:00Polonia Andrzejów30:Powstaniec Dobra
-
18 maj18:00Victoria Łódź20:KS Ner Łódzki
-
19 maj15:00Kolejarz II Łódź30:LKS II Gałkówek
-
19 maj18:00Husaria Rzgów51:KKS II Koluszki
-
26 maj15:00Kolejarz II Łódź30:MKS 2000 II Tuszyn(walkower)
-
26 maj15:00LKS II Gałkówek16:Polonia Andrzejów
-
26 maj16:00KKS II Koluszki12:Victoria Łódź
-
26 maj16:30Powstaniec Dobra24:Husaria Rzgów
-
26 maj20:00KS Ner Łódzki20:Metalowiec Łódź
-
01 cze?:?MKS 2000 II Tuszyn03:KS Ner Łódzki(walkower)
-
01 cze15:00Husaria Rzgów100:LKS II Gałkówek
-
01 cze15:00Polonia Andrzejów40:Kolejarz II Łódź
-
01 cze17:30Metalowiec Łódź24:KKS II Koluszki
-
02 cze16:00Victoria Łódź52:Powstaniec Dobra