Łódzkie | Klasa B | Piotrków Trybunalski II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWPWWRWRWWWWWWWWWW
-
WWWWWWWWWWPWPPWWWW
-
PWPWWRWRWWWWWRPWPW
-
PRWWWPWWWPWWPWPPRR
-
WWWPWPPWPRPWWRWPWP
-
PPWPPWPRWPWPRPRRWP
-
RPPWWPPPPWPPRPPWRP
-
RPWPPWPPPPPWPRRPPW
-
WPPPPPPRPPRPWPWRPP
-
PRPPPPPWPWPPPPRRPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
52
55.32 %
52
55.32 %
Zwycięstwa gości
29
30.85 %
29
30.85 %
Remisy
13
13.83 %
13
13.83 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.06%
1 z 94
1 z 94
0.5
98.94%
93 z 94
93 z 94
2.13%
2 z 94
2 z 94
1.5
97.87%
92 z 94
92 z 94
7.45%
7 z 94
7 z 94
2.5
92.55%
87 z 94
87 z 94
27.66%
26 z 94
26 z 94
3.5
72.34%
68 z 94
68 z 94
43.62%
41 z 94
41 z 94
4.5
56.38%
53 z 94
53 z 94
62.77%
59 z 94
59 z 94
5.5
37.23%
35 z 94
35 z 94
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 7 | 7.45 % |
3:2 | 6 | 6.38 % |
2:2 | 5 | 5.32 % |
1:2 | 4 | 4.26 % |
2:1 | 4 | 4.26 % |
2:3 | 4 | 4.26 % |
3:1 | 4 | 4.26 % |
4:2 | 4 | 4.26 % |
0:3 | 4 | 4.26 % |
0:4 | 4 | 4.26 % |
5:0 | 4 | 4.26 % |
1:1 | 3 | 3.19 % |
3:3 | 3 | 3.19 % |
4:1 | 3 | 3.19 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 2 | 2.13 % |
1:5 | 2 | 2.13 % |
5:1 | 2 | 2.13 % |
6:2 | 2 | 2.13 % |
7:2 | 2 | 2.13 % |
0:6 | 2 | 2.13 % |
9:1 | 2 | 2.13 % |
0:0 | 1 | 1.06 % |
4:4 | 1 | 1.06 % |
1:0 | 1 | 1.06 % |
3:4 | 1 | 1.06 % |
0:2 | 1 | 1.06 % |
2:0 | 1 | 1.06 % |
1:3 | 1 | 1.06 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:4 | 1 | 1.06 % |
3:5 | 1 | 1.06 % |
1:4 | 1 | 1.06 % |
5:2 | 1 | 1.06 % |
2:5 | 1 | 1.06 % |
4:0 | 1 | 1.06 % |
1:6 | 1 | 1.06 % |
6:1 | 1 | 1.06 % |
6:0 | 1 | 1.06 % |
8:0 | 1 | 1.06 % |
9:0 | 1 | 1.06 % |
11:2 | 1 | 1.06 % |
11:1 | 1 | 1.06 % |
0:11 | 1 | 1.06 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3037%Wygrana przynajmniej 1 bramką1923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1113%Wygrana 3 bramkami i więcej2227%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie17:00Victoria Woźniki50:Alfa Kleszczów
-
25 sie17:00Polonia Gorzędów50:RKS II Radomsko(walkower)
-
26 sie11:00KS Grocholice31:Włókniarz II Zelów
-
26 sie17:00Pilica II Przedbórz30:Grabka II Grabica(anulowany)
-
26 sie17:00Warta Pławno04:Concordia Piotrków Trybunalski
-
01 wrz16:30VIS Gidle12:Concordia Piotrków Trybunalski
-
01 wrz16:30Grabka II Grabica23:Warta Pławno(anulowany)
-
01 wrz17:00Alfa Kleszczów33:Pilica II Przedbórz
-
02 wrz11:00Włókniarz II Zelów41:Victoria Woźniki
-
02 wrz17:00RKS II Radomsko91:KS Grocholice
-
08 wrz16:00Victoria Woźniki41:RKS II Radomsko
-
08 wrz16:30Warta Pławno14:Alfa Kleszczów
-
08 wrz16:30Concordia Piotrków Trybunalski40:Grabka II Grabica(anulowany)
-
09 wrz16:30Polonia Gorzędów30:VIS Gidle
-
09 wrz16:30Pilica II Przedbórz44:Włókniarz II Zelów
-
15 wrz14:00RKS II Radomsko63:Pilica II Przedbórz
-
15 wrz16:00Alfa Kleszczów03:Concordia Piotrków Trybunalski
-
15 wrz16:30VIS Gidle90:Grabka II Grabica(anulowany)
-
15 wrz16:30Polonia Gorzędów51:KS Grocholice
-
16 wrz16:30Włókniarz II Zelów00:Warta Pławno
-
22 wrz16:00Victoria Woźniki25:Polonia Gorzędów
-
22 wrz16:00Concordia Piotrków Trybunalski63:Włókniarz II Zelów
-
22 wrz16:00Warta Pławno11:RKS II Radomsko
-
23 wrz11:00KS Grocholice22:VIS Gidle
-
29 wrz16:00VIS Gidle20:Alfa Kleszczów
-
30 wrz11:00KS Grocholice22:Victoria Woźniki
-
30 wrz13:00Polonia Gorzędów51:Pilica II Przedbórz
-
30 wrz16:00RKS II Radomsko21:Concordia Piotrków Trybunalski
-
06 paź15:30Warta Pławno15:Polonia Gorzędów
-
06 paź15:30Alfa Kleszczów22:Włókniarz II Zelów
-
07 paź15:00Victoria Woźniki32:VIS Gidle
-
07 paź15:30Pilica II Przedbórz62:KS Grocholice
-
13 paź15:30VIS Gidle21:Włókniarz II Zelów
-
13 paź15:30Polonia Gorzędów50:Concordia Piotrków Trybunalski
-
13 paź15:30RKS II Radomsko72:Alfa Kleszczów
-
14 paź11:00KS Grocholice42:Warta Pławno
-
14 paź15:00Victoria Woźniki32:Pilica II Przedbórz
-
20 paź15:00Concordia Piotrków Trybunalski32:KS Grocholice
-
21 paź15:00Pilica II Przedbórz32:VIS Gidle
-
21 paź15:00Warta Pławno02:Victoria Woźniki
-
21 paź15:00Włókniarz II Zelów31:RKS II Radomsko
-
27 paź14:00Polonia Gorzędów111:Alfa Kleszczów
-
27 paź14:00VIS Gidle11:RKS II Radomsko
-
28 paź13:30Victoria Woźniki30:Concordia Piotrków Trybunalski
-
28 paź13:30Pilica II Przedbórz21:Warta Pławno
-
03 lis13:30Warta Pławno42:VIS Gidle
-
03 lis13:30Concordia Piotrków Trybunalski41:Pilica II Przedbórz
-
03 lis13:30Alfa Kleszczów42:KS Grocholice
-
04 lis13:30Włókniarz II Zelów34:Polonia Gorzędów
-
23 mar15:00RKS II Radomsko04:Polonia Gorzędów
-
23 mar16:00Alfa Kleszczów03:Victoria Woźniki
-
23 mar16:00Concordia Piotrków Trybunalski80:Warta Pławno
-
24 mar11:00Włókniarz II Zelów62:KS Grocholice
-
30 mar15:00KS Grocholice03:RKS II Radomsko
-
30 mar16:00Concordia Piotrków Trybunalski30:VIS Gidle
-
31 mar15:00Victoria Woźniki33:Włókniarz II Zelów
-
31 mar16:00Pilica II Przedbórz72:Alfa Kleszczów
-
06 kwi16:00VIS Gidle11:Polonia Gorzędów
-
06 kwi16:30Alfa Kleszczów12:Warta Pławno
-
07 kwi15:00RKS II Radomsko15:Victoria Woźniki
-
07 kwi16:30Włókniarz II Zelów23:Pilica II Przedbórz
-
13 kwi15:00KS Grocholice04:Polonia Gorzędów
-
13 kwi16:30Concordia Piotrków Trybunalski30:Alfa Kleszczów
-
13 kwi16:30Warta Pławno35:Włókniarz II Zelów
-
14 kwi11:30Pilica II Przedbórz31:RKS II Radomsko
-
28 kwi11:00VIS Gidle23:KS Grocholice
-
28 kwi11:00Polonia Gorzędów33:Victoria Woźniki
-
28 kwi11:00Włókniarz II Zelów06:Concordia Piotrków Trybunalski
-
28 kwi16:00RKS II Radomsko112:Warta Pławno
-
04 maj17:00Pilica II Przedbórz04:Polonia Gorzędów
-
04 maj17:00Concordia Piotrków Trybunalski32:RKS II Radomsko
-
05 maj17:00Alfa Kleszczów42:VIS Gidle
-
05 maj17:00Victoria Woźniki60:KS Grocholice
-
11 maj16:30Polonia Gorzędów61:Warta Pławno
-
11 maj17:00VIS Gidle06:Victoria Woźniki
-
11 maj17:00KS Grocholice24:Pilica II Przedbórz
-
12 maj14:00Włókniarz II Zelów13:Alfa Kleszczów
-
18 maj17:00Alfa Kleszczów23:RKS II Radomsko
-
18 maj17:30Concordia Piotrków Trybunalski31:Polonia Gorzędów
-
18 maj18:00Pilica II Przedbórz21:Victoria Woźniki
-
19 maj16:00Włókniarz II Zelów50:VIS Gidle
-
19 maj17:00Warta Pławno12:KS Grocholice
-
25 maj15:00VIS Gidle03:Pilica II Przedbórz
-
25 maj16:00RKS II Radomsko52:Włókniarz II Zelów
-
25 maj17:00KS Grocholice011:Concordia Piotrków Trybunalski
-
26 maj17:00Victoria Woźniki91:Warta Pławno
-
02 cze13:00Alfa Kleszczów16:Polonia Gorzędów
-
02 cze13:00Concordia Piotrków Trybunalski30:Victoria Woźniki
-
02 cze13:00Warta Pławno22:Pilica II Przedbórz
-
02 cze13:00RKS II Radomsko32:VIS Gidle
-
08 cze17:00KS Grocholice22:Alfa Kleszczów
-
09 cze13:00VIS Gidle10:Warta Pławno
-
09 cze13:00Pilica II Przedbórz12:Concordia Piotrków Trybunalski
-
09 cze13:00Polonia Gorzędów30:Włókniarz II Zelów