Łódzkie | Klasa B | Sieradz I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWWWWWW
-
WWPWWPWWWWWPWWPWWW
-
WWPWWWWWPWWPWWWWPP
-
RWWWPWRPWWWWRPWWWP
-
PWWPWWPWPPRWPWPPWW
-
WPWPPWRPWWPWPWWPPP
-
RPWWPWPPPPPPRPWPPP
-
PPPPPPWPWPPPRRPWPW
-
PPPPPPPWPPRWPPPPWW
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
50
50 %
50
50 %
Zwycięstwa gości
45
45 %
45
45 %
Remisy
5
5 %
5
5 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1%
1 z 100
1 z 100
0.5
99%
99 z 100
99 z 100
3%
3 z 100
3 z 100
1.5
97%
97 z 100
97 z 100
7%
7 z 100
7 z 100
2.5
93%
93 z 100
93 z 100
24%
24 z 100
24 z 100
3.5
76%
76 z 100
76 z 100
40%
40 z 100
40 z 100
4.5
60%
60 z 100
60 z 100
57%
57 z 100
57 z 100
5.5
43%
43 z 100
43 z 100
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 8 | 8 % |
0:3 | 7 | 7 % |
3:0 | 6 | 6 % |
4:0 | 5 | 5 % |
1:6 | 5 | 5 % |
3:1 | 4 | 4 % |
5:1 | 4 | 4 % |
1:2 | 3 | 3 % |
0:4 | 3 | 3 % |
2:2 | 2 | 2 % |
0:1 | 2 | 2 % |
3:2 | 2 | 2 % |
2:3 | 2 | 2 % |
4:3 | 2 | 2 % |
2:0 | 2 | 2 % |
1:3 | 2 | 2 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:1 | 2 | 2 % |
1:5 | 2 | 2 % |
7:3 | 2 | 2 % |
5:0 | 2 | 2 % |
0:6 | 2 | 2 % |
7:0 | 2 | 2 % |
8:1 | 2 | 2 % |
9:0 | 2 | 2 % |
10:0 | 2 | 2 % |
15:0 | 2 | 2 % |
0:0 | 1 | 1 % |
1:1 | 1 | 1 % |
3:3 | 1 | 1 % |
2:1 | 1 | 1 % |
0:2 | 1 | 1 % |
4:2 | 1 | 1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:3 | 1 | 1 % |
5:2 | 1 | 1 % |
2:5 | 1 | 1 % |
4:7 | 1 | 1 % |
0:5 | 1 | 1 % |
6:0 | 1 | 1 % |
7:1 | 1 | 1 % |
2:9 | 1 | 1 % |
0:8 | 1 | 1 % |
2:10 | 1 | 1 % |
11:3 | 1 | 1 % |
0:9 | 1 | 1 % |
0:10 | 1 | 1 % |
11:1 | 1 | 1 % |
11:0 | 1 | 1 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4547%Wygrana przynajmniej 1 bramką1010%Wygrana przynajmniej 2 bramkami88%Wygrana 3 bramkami i więcej3334%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- LKS Wola Będkowska wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
-
01 wrz15:00Piast Ruda81:Park Starzenice
-
01 wrz16:30Płomień Makowiska31:LZS Pątnów
-
02 wrz15:00GKS Siemkowice30:Czarni II Rząśnia(walkower)
-
02 wrz16:00KS Radoszewice47:Orion Olewin
-
02 wrz16:00Zagłębie Lipnik12:Zryw Ożegów(anulowany)
-
08 wrz17:00WKS 1957 Wieluń100:Piast Ruda
-
08 wrz17:00LZS Pątnów12:KS Radoszewice
-
09 wrz11:00Orion Olewin51:Zagłębie Lipnik(anulowany)
-
09 wrz14:00Czarni II Rząśnia03:Płomień Makowiska(walkower)
-
09 wrz16:00Park Starzenice16:GKS Siemkowice
-
15 wrz16:00Zagłębie Lipnik25:LZS Pątnów(anulowany)
-
16 wrz15:00Płomień Makowiska90:Park Starzenice
-
16 wrz15:00GKS Siemkowice09:WKS 1957 Wieluń
-
16 wrz16:00KS Radoszewice42:Czarni II Rząśnia
-
16 wrz16:00Zryw Ożegów14:Orion Olewin
-
22 wrz16:00WKS 1957 Wieluń51:Płomień Makowiska
-
23 wrz14:00Czarni II Rząśnia110:Zagłębie Lipnik(anulowany)
-
23 wrz14:00LZS Pątnów30:Zryw Ożegów
-
23 wrz15:00Piast Ruda40:GKS Siemkowice
-
23 wrz16:00Park Starzenice06:KS Radoszewice
-
29 wrz16:00Zagłębie Lipnik40:Park Starzenice(anulowany)
-
30 wrz11:00Orion Olewin23:LZS Pątnów
-
30 wrz15:00Płomień Makowiska41:Piast Ruda
-
30 wrz15:00Zryw Ożegów15:Czarni II Rząśnia
-
30 wrz16:00KS Radoszewice29:WKS 1957 Wieluń
-
06 paź15:00Piast Ruda00:KS Radoszewice
-
06 paź16:00WKS 1957 Wieluń113:Zagłębie Lipnik(anulowany)
-
07 paź14:00Czarni II Rząśnia31:Orion Olewin
-
07 paź15:00GKS Siemkowice13:Płomień Makowiska
-
07 paź15:00Park Starzenice04:Zryw Ożegów
-
14 paź11:00Orion Olewin111:Park Starzenice
-
14 paź14:00Zagłębie Lipnik01:Piast Ruda(anulowany)
-
14 paź14:00KS Radoszewice73:GKS Siemkowice
-
14 paź14:00LZS Pątnów43:Czarni II Rząśnia
-
14 paź15:00Zryw Ożegów08:WKS 1957 Wieluń
-
21 paź14:30Piast Ruda33:Zryw Ożegów
-
21 paź15:00WKS 1957 Wieluń100:Orion Olewin
-
21 paź15:00GKS Siemkowice41:Zagłębie Lipnik(anulowany)
-
21 paź15:00Płomień Makowiska15:KS Radoszewice
-
21 paź15:00Park Starzenice04:LZS Pątnów
-
27 paź15:00LZS Pątnów04:WKS 1957 Wieluń
-
27 paź15:00Płomień Makowiska30:Zagłębie Lipnik(anulowany)
-
28 paź11:00Orion Olewin20:Piast Ruda
-
28 paź14:00Czarni II Rząśnia73:Park Starzenice
-
28 paź14:00Zryw Ożegów02:GKS Siemkowice
-
03 lis14:00Piast Ruda14:LZS Pątnów
-
03 lis14:00WKS 1957 Wieluń51:Czarni II Rząśnia
-
04 lis14:00KS Radoszewice21:Zagłębie Lipnik(anulowany)
-
04 lis14:00GKS Siemkowice11:Orion Olewin
-
04 lis14:00Płomień Makowiska70:Zryw Ożegów
-
10 lis14:00LZS Pątnów43:GKS Siemkowice
-
11 lis14:00Czarni II Rząśnia50:Piast Ruda
-
11 lis14:00Orion Olewin03:Płomień Makowiska
-
11 lis14:00Park Starzenice16:WKS 1957 Wieluń
-
11 lis14:00Zryw Ożegów14:KS Radoszewice
-
24 mar11:00Orion Olewin23:KS Radoszewice
-
24 mar14:00Czarni II Rząśnia53:GKS Siemkowice
-
24 mar15:00Park Starzenice14:Piast Ruda
-
24 mar15:00LZS Pątnów16:Płomień Makowiska
-
30 mar15:00Piast Ruda06:WKS 1957 Wieluń
-
31 mar14:00GKS Siemkowice31:Park Starzenice
-
31 mar15:00KS Radoszewice14:LZS Pątnów
-
31 mar15:00Płomień Makowiska31:Czarni II Rząśnia
-
06 kwi16:00WKS 1957 Wieluń150:GKS Siemkowice
-
07 kwi11:00Orion Olewin20:Zryw Ożegów
-
07 kwi14:00Czarni II Rząśnia22:KS Radoszewice
-
07 kwi15:00Park Starzenice05:Płomień Makowiska
-
14 kwi11:00Zryw Ożegów03:LZS Pątnów
-
14 kwi15:00Płomień Makowiska14:WKS 1957 Wieluń
-
14 kwi15:00GKS Siemkowice03:Piast Ruda
-
14 kwi16:00KS Radoszewice51:Park Starzenice
-
27 kwi17:00WKS 1957 Wieluń90:KS Radoszewice
-
28 kwi11:00LZS Pątnów40:Orion Olewin
-
28 kwi16:00Piast Ruda03:Płomień Makowiska
-
28 kwi17:00Czarni II Rząśnia30:Zryw Ożegów
-
05 maj11:00Orion Olewin32:Czarni II Rząśnia
-
05 maj15:00Płomień Makowiska60:GKS Siemkowice
-
05 maj16:00Zryw Ożegów40:Park Starzenice
-
05 maj16:00KS Radoszewice81:Piast Ruda
-
11 maj17:00WKS 1957 Wieluń30:Zryw Ożegów
-
12 maj15:00GKS Siemkowice210:KS Radoszewice
-
12 maj15:00Park Starzenice13:Orion Olewin
-
12 maj16:00Czarni II Rząśnia03:LZS Pątnów
-
18 maj16:00LZS Pątnów40:Park Starzenice
-
18 maj17:00KS Radoszewice52:Płomień Makowiska
-
19 maj11:00Orion Olewin16:WKS 1957 Wieluń
-
19 maj16:00Zryw Ożegów32:Piast Ruda
-
25 maj18:00Piast Ruda12:Orion Olewin
-
25 maj18:00WKS 1957 Wieluń50:LZS Pątnów
-
26 maj15:00GKS Siemkowice01:Zryw Ożegów
-
26 maj15:00Park Starzenice03:Czarni II Rząśnia
-
02 cze17:00Czarni II Rząśnia010:WKS 1957 Wieluń
-
02 cze17:00LZS Pątnów30:Piast Ruda
-
02 cze17:00Orion Olewin71:GKS Siemkowice
-
02 cze17:00Zryw Ożegów14:Płomień Makowiska
-
08 cze16:00Płomień Makowiska70:Orion Olewin
-
09 cze13:00GKS Siemkowice16:LZS Pątnów
-
09 cze14:00KS Radoszewice22:Zryw Ożegów
-
09 cze17:00Piast Ruda14:Czarni II Rząśnia
-
09 cze17:00WKS 1957 Wieluń150:Park Starzenice