Łódzkie | Klasa B | Sieradz IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWWWP
-
WWWWWWPWWWWWWW
-
WPWPWWWWPWPWWW
-
WPWWPPWPPPRPPP
-
PPPPRPRPWWPWPR
-
PWPPPWRPRPRPRR
-
PPPRRPPPRPWPPW
-
PWPRPPPWPPPPRP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
28
50 %
28
50 %
Zwycięstwa gości
21
37.5 %
21
37.5 %
Remisy
7
12.5 %
7
12.5 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 56
0 z 56
0.5
100%
56 z 56
56 z 56
1.79%
1 z 56
1 z 56
1.5
98.21%
55 z 56
55 z 56
17.86%
10 z 56
10 z 56
2.5
82.14%
46 z 56
46 z 56
30.36%
17 z 56
17 z 56
3.5
69.64%
39 z 56
39 z 56
44.64%
25 z 56
25 z 56
4.5
55.36%
31 z 56
31 z 56
57.14%
32 z 56
32 z 56
5.5
42.86%
24 z 56
24 z 56
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 7 | 12.5 % |
5:1 | 4 | 7.14 % |
0:10 | 4 | 7.14 % |
2:1 | 3 | 5.36 % |
4:0 | 3 | 5.36 % |
3:2 | 2 | 3.57 % |
1:3 | 2 | 3.57 % |
0:3 | 2 | 3.57 % |
4:1 | 2 | 3.57 % |
1:4 | 2 | 3.57 % |
0:4 | 2 | 3.57 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
7:0 | 2 | 3.57 % |
10:0 | 2 | 3.57 % |
0:1 | 1 | 1.79 % |
1:2 | 1 | 1.79 % |
4:3 | 1 | 1.79 % |
0:2 | 1 | 1.79 % |
2:0 | 1 | 1.79 % |
3:1 | 1 | 1.79 % |
2:4 | 1 | 1.79 % |
4:2 | 1 | 1.79 % |
3:0 | 1 | 1.79 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:5 | 1 | 1.79 % |
0:5 | 1 | 1.79 % |
6:0 | 1 | 1.79 % |
2:8 | 1 | 1.79 % |
8:0 | 1 | 1.79 % |
0:8 | 1 | 1.79 % |
9:1 | 1 | 1.79 % |
12:0 | 1 | 1.79 % |
14:0 | 1 | 1.79 % |
0:15 | 1 | 1.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2653%Wygrana przynajmniej 1 bramką714%Wygrana przynajmniej 2 bramkami510%Wygrana 3 bramkami i więcej1122%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
02 wrz11:00LKS Socha21:Iskra Stolec
-
02 wrz13:00LKS Kamienna11:MUKS Wróblew
-
02 wrz15:00LZS Tubądzin14:LKS Wola Będkowska
-
02 wrz17:00Warta II Sieradz24:Złoczevia Złoczew
-
09 wrz11:00MUKS Wróblew11:LZS Tubądzin
-
09 wrz11:00LKS Socha14:Warta II Sieradz
-
09 wrz16:00Złoczevia Złoczew43:LKS Kamienna
-
09 wrz16:00Iskra Stolec04:LKS Wola Będkowska
-
16 wrz14:00LKS Kamienna32:LKS Socha
-
16 wrz15:00Warta II Sieradz120:Iskra Stolec
-
16 wrz15:00LZS Tubądzin010:Złoczevia Złoczew
-
16 wrz15:00LKS Wola Będkowska51:MUKS Wróblew
-
23 wrz11:00LKS Socha20:LZS Tubądzin
-
23 wrz15:00Złoczevia Złoczew40:LKS Wola Będkowska
-
23 wrz15:00Warta II Sieradz51:LKS Kamienna
-
23 wrz16:00Iskra Stolec11:MUKS Wróblew
-
30 wrz11:00MUKS Wróblew04:Złoczevia Złoczew
-
30 wrz14:00LKS Kamienna41:Iskra Stolec
-
30 wrz15:00LZS Tubądzin010:Warta II Sieradz
-
30 wrz15:00LKS Wola Będkowska21:LKS Socha
-
07 paź11:00LKS Socha11:MUKS Wróblew
-
07 paź14:00LKS Kamienna41:LZS Tubądzin
-
07 paź15:00Warta II Sieradz51:LKS Wola Będkowska
-
07 paź15:00Iskra Stolec02:Złoczevia Złoczew
-
14 paź11:00MUKS Wróblew15:Warta II Sieradz
-
14 paź14:00Złoczevia Złoczew30:LKS Socha
-
14 paź15:00LKS Wola Będkowska91:LKS Kamienna
-
14 paź15:00LZS Tubądzin31:Iskra Stolec
-
06 kwi16:00Złoczevia Złoczew13:Warta II Sieradz
-
07 kwi11:00MUKS Wróblew11:LKS Kamienna
-
07 kwi14:00LKS Wola Będkowska40:LZS Tubądzin
-
07 kwi16:00Iskra Stolec21:LKS Socha
-
14 kwi14:00LKS Wola Będkowska42:Iskra Stolec
-
14 kwi14:00LKS Kamienna28:Złoczevia Złoczew
-
14 kwi15:00LZS Tubądzin05:MUKS Wróblew
-
14 kwi15:00Warta II Sieradz60:LKS Socha
-
28 kwi11:00LKS Socha11:LKS Kamienna
-
28 kwi11:00MUKS Wróblew08:LKS Wola Będkowska
-
28 kwi16:00Iskra Stolec010:Warta II Sieradz
-
28 kwi16:00Złoczevia Złoczew100:LZS Tubądzin
-
04 maj16:00LKS Kamienna015:Warta II Sieradz
-
05 maj11:00MUKS Wróblew03:Iskra Stolec
-
05 maj14:00LKS Wola Będkowska01:Złoczevia Złoczew
-
05 maj15:00LZS Tubądzin11:LKS Socha
-
11 maj17:00Iskra Stolec51:LKS Kamienna
-
12 maj11:00LKS Socha12:LKS Wola Będkowska
-
12 maj16:00Warta II Sieradz140:LZS Tubądzin
-
12 maj16:00Złoczevia Złoczew70:MUKS Wróblew
-
18 maj17:30MUKS Wróblew70:LKS Socha
-
19 maj17:00Złoczevia Złoczew40:Iskra Stolec
-
19 maj17:00LKS Wola Będkowska010:Warta II Sieradz
-
19 maj17:00LZS Tubądzin32:LKS Kamienna
-
26 maj?:?LKS Socha03:Złoczevia Złoczew(walkower)
-
26 maj17:00Iskra Stolec80:LZS Tubądzin
-
26 maj17:00LKS Kamienna13:LKS Wola Będkowska
-
26 maj17:00Warta II Sieradz100:MUKS Wróblew