-
04 sie16:00AMII Nowosolna Łódź51:LKS Gałkówek
-
04 sie17:00Sokół Popów30:Malina Piątek(walkower)
-
04 sie17:00Orzeł Kazimierz15:Victoria Rąbień
-
04 sie17:00Powstaniec Dobra13:Więcej Niż Sport Łódź
-
04 sie17:00Struga Dobieszków03:Iskra Głowno(walkower)
-
04 sie17:00KP Byszewy06:LZS Justynów
-
04 sie17:00Kotan Ozorków03:Witonianka Witonia(walkower)
-
04 sie17:00Jutrzenka Bychlew53:Orzeł Piątkowisko
-
04 sie17:00KAS Konstantynów Łódzki71:Metalowiec Łódź
-
04 sie17:00Victoria Grabów11:Magnat Sierpów
-
05 sie17:00Husaria Rzgów02:KKS Koluszki
-
05 sie17:00Kokon Łódź24:Milan SC Łódź
-
05 sie17:30Grom Powodów31:Dąbrowianka Dąbrowice
-
10 sie18:00Witonianka Witonia21:Victoria Grabów
-
10 sie18:30Grom Powodów06:Victoria Rąbień
-
11 sie17:00Sokół Popów30:Więcej Niż Sport Łódź(walkower)
-
11 sie17:00KKS Koluszki42:LZS Justynów
-
11 sie17:00Iskra Głowno10:Milan SC Łódź
-
11 sie17:00Jutrzenka Bychlew11:GLKS Dłutów
-
11 sie17:00KAS Konstantynów Łódzki31:AMII Nowosolna Łódź
-
19 wrz20:30KAS Konstantynów Łódzki20:PTC Pabianice
-
25 wrz18:30Termy Ner Poddębice21:Andrespolia Wiśniowa Góra
-
26 wrz16:00Jutrzenka Bychlew21:Bzura Ozorków
-
26 wrz16:00AKS SMS Łódź42:Stal Głowno
-
26 wrz16:00Victoria Rąbień12:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
26 wrz16:00Sokół Popów19:ŁKS II Łódź
-
26 wrz16:00Witonianka Witonia32:KS II Kutno
-
26 wrz16:00Błękitni Dmosin50:UKS SMS Łódź
-
26 wrz16:00Zawisza Rzgów42:Boruta Zgierz
-
26 wrz16:00GKS Ksawerów03:Sokół II Aleksandrów Łódzki(walkower)
-
26 wrz16:00Start Brzeziny41:Włókniarz Pabianice
-
26 wrz16:00Termy Uniejów03:Zjednoczeni Stryków(walkower)
-
26 wrz16:00KKS Koluszki31:Widzew II Łódź
-
26 wrz16:00Iskra Głowno46:GLKS Sarnów/Dalików
-
26 wrz16:00LKS Rosanów20:Orzeł Parzęczew
-
26 wrz17:00Włókniarz Konstantynów Łódzki01:KS Kutno
-
03 paź15:30Sokół II Aleksandrów Łódzki04:ŁKS II Łódź
-
03 paź15:30Zawisza Rzgów15:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
03 paź15:30Błękitni Dmosin12:GLKS Sarnów/Dalików
-
03 paź15:30LKS Rosanów44:Start Brzeziny
-
03 paź15:30Witonianka Witonia22:KKS Koluszki
-
03 paź20:00AKS SMS Łódź50:Jutrzenka Bychlew
-
03 paź20:30KAS Konstantynów Łódzki22:Termy Ner Poddębice
-
10 paź15:30Zjednoczeni Stryków00:KS Kutno
-
23 paź18:30Termy Ner Poddębice24:KS Kutno
-
24 paź14:45Start Brzeziny02:Sokół Aleksandrów Łódzki
-
24 paź14:45KKS Koluszki23:ŁKS II Łódź
-
24 paź19:00AKS SMS Łódź10:GLKS Sarnów/Dalików
-
21 lis18:00AKS SMS Łódź02:ŁKS II Łódź
-
24 lis12:00KS Kutno11:Sokół Aleksandrów Łódzki