-
05 sie13:00
-
05 sie17:00Emik Brudaki23:Mazovia Tomaszów Mazowiecki
-
05 sie17:00FLC Gmina Rozprza37:Polonia Gorzędów
-
05 sie17:00LKS Atom Januszewice34:Woy Bukowiec Opoczyński
-
05 sie17:00KS Grocholice30:Alfa Kleszczów
-
05 sie17:00Grabka II Grabica02:LKS Wola Krzysztoporska
-
08 sie17:30Polonia Gorzędów09:Świt Kamieńsk
-
10 sie17:00KS Grocholice43:GUKS Gorzkowice
-
11 sie17:00Astoria II Szczerców03:Czarni Rozprza(walkower)
-
12 sie11:00
-
12 sie17:00Mazovia Tomaszów Mazowiecki30:Lechia II Tomaszów Mazowiecki(walkower)
-
12 sie17:00Woy Bukowiec Opoczyński14:MGKS Drzewica
-
12 sie17:00LKS Wola Krzysztoporska32:Polonia Piotrków Trybunalski
-
12 sie17:00Zjednoczeni Bełchatów51:Omega II Kleszczów
-
12 sie17:00Relax Czerniewice21:LKS Czarnocin
-
12 sie17:00Grabka Grabica35:Włókniarz Moszczenica
-
12 sie17:00LKS Lubochnia34:Szczerbiec Wolbórz
-
12 sie17:00KS Niedośpielin20:Start Lgota Wielka
-
12 sie17:00Skalnik Sulejów31:LKS Mniszków
-
12 sie17:30Victoria Żytno30:Astoria Szczerców(walkower)
-
22 sie17:00Mazovia Tomaszów Mazowiecki04:Szczerbiec Wolbórz
-
22 sie17:00KS Grocholice30:Czarni Rozprza(walkower)
-
22 sie17:00LKS Wola Krzysztoporska14:Włókniarz Moszczenica
-
22 sie17:00Zjednoczeni Bełchatów42:GKS II Bełchatów
-
22 sie17:00Relax Czerniewice07:MGKS Drzewica
-
22 sie17:00KS Niedośpielin43:LUKS Gomunice
-
22 sie17:00Skalnik Sulejów12:KS Paradyż
-
22 sie17:00Victoria Żytno12:Świt Kamieńsk
-
05 wrz16:00Szczerbiec Wolbórz41:Stal Niewiadów
-
05 wrz16:00KS Grocholice06:Omega Kleszczów
-
05 wrz16:00Włókniarz Moszczenica10:Włókniarz Zelów
-
05 wrz16:00Zjednoczeni Bełchatów36:RKS Radomsko
-
05 wrz16:00MGKS Drzewica20:Ceramika Opoczno
-
05 wrz16:00KS Niedośpielin32:Świt Kamieńsk
-
05 wrz16:00KS Paradyż20:Pilica Przedbórz
-
19 wrz15:30KS Niedośpielin13:RKS Radomsko
-
19 wrz15:30KS Paradyż12:MGKS Drzewica
-
19 wrz15:30Włókniarz Moszczenica06:Omega Kleszczów
-
19 wrz15:30Szczerbiec Wolbórz18:Lechia Tomaszów Mazowiecki
-
03 paź15:00RKS Radomsko20:Omega Kleszczów
-
10 paź15:30MGKS Drzewica02:Lechia Tomaszów Mazowiecki