Lubelskie | Klasa A | Lublin II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
94
51.65 %
94
51.65 %
Zwycięstwa gości
63
34.62 %
63
34.62 %
Remisy
25
13.74 %
25
13.74 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.75%
5 z 182
5 z 182
0.5
97.25%
177 z 182
177 z 182
8.24%
15 z 182
15 z 182
1.5
91.76%
167 z 182
167 z 182
22.53%
41 z 182
41 z 182
2.5
77.47%
141 z 182
141 z 182
42.31%
77 z 182
77 z 182
3.5
57.69%
105 z 182
105 z 182
59.89%
109 z 182
109 z 182
4.5
40.11%
73 z 182
73 z 182
75.27%
137 z 182
137 z 182
5.5
24.73%
45 z 182
45 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 15 | 8.24 % |
2:0 | 11 | 6.04 % |
1:1 | 10 | 5.49 % |
2:3 | 9 | 4.95 % |
3:0 | 9 | 4.95 % |
3:1 | 8 | 4.4 % |
2:2 | 7 | 3.85 % |
1:3 | 7 | 3.85 % |
1:0 | 6 | 3.3 % |
1:2 | 6 | 3.3 % |
3:2 | 6 | 3.3 % |
0:3 | 6 | 3.3 % |
4:0 | 6 | 3.3 % |
0:0 | 5 | 2.75 % |
0:2 | 5 | 2.75 % |
4:1 | 5 | 2.75 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:1 | 4 | 2.2 % |
0:4 | 4 | 2.2 % |
5:0 | 4 | 2.2 % |
3:3 | 3 | 1.65 % |
5:1 | 3 | 1.65 % |
1:5 | 3 | 1.65 % |
6:2 | 3 | 1.65 % |
6:1 | 3 | 1.65 % |
4:3 | 2 | 1.1 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
2:4 | 2 | 1.1 % |
3:5 | 2 | 1.1 % |
1:4 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
6:3 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:5 | 2 | 1.1 % |
11:0 | 2 | 1.1 % |
5:4 | 1 | 0.55 % |
4:2 | 1 | 0.55 % |
4:7 | 1 | 0.55 % |
1:6 | 1 | 0.55 % |
7:2 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
1:7 | 1 | 0.55 % |
7:1 | 1 | 0.55 % |
2:8 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
0:8 | 1 | 0.55 % |
2:10 | 1 | 0.55 % |
9:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6842%Wygrana przynajmniej 1 bramką4125%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2012%Wygrana 3 bramkami i więcej3320%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
17 sie18:00
-
18 sie11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska10:Żyrzyniak Żyrzyn
-
18 sie11:00Amator Rososz-Leopoldów21:Błękitni Dys
-
19 sie15:00KS Ciecierzyn26:Hetman Gołąb
-
19 sie17:00Orły Kazimierz28:Cisowianka Drzewce
-
19 sie17:00GLKS Michów31:KS Góra Puławska
-
19 sie18:00Wilki Wilków11:Gabaryty Dęblin
-
25 sie16:00
-
25 sie17:00KS Góra Puławska61:KS Ciecierzyn
-
26 sie11:00Żyrzyniak Żyrzyn01:Amator Rososz-Leopoldów
-
26 sie12:00Gabaryty Dęblin12:Wawel Wąwolnica
-
26 sie13:30Wodniak Piotrawin-Łaziska05:Hetman Gołąb
-
26 sie17:00Cisowianka Drzewce62:GLKS Michów
-
26 sie17:30Błękitni Dys00:Wilki Wilków
-
01 wrz11:00Amator Rososz-Leopoldów40:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
02 wrz15:00KS Ciecierzyn24:Cisowianka Drzewce
-
02 wrz16:00
-
02 wrz16:00Hetman Gołąb21:KS Góra Puławska
-
02 wrz17:00Wilki Wilków03:Żyrzyniak Żyrzyn
-
02 wrz17:00Orły Kazimierz35:Gabaryty Dęblin
-
02 wrz17:30Wawel Wąwolnica11:Błękitni Dys
-
08 wrz14:00
-
09 wrz12:00Gabaryty Dęblin20:GLKS Michów
-
09 wrz13:30Wodniak Piotrawin-Łaziska03:KS Góra Puławska
-
09 wrz15:00Amator Rososz-Leopoldów02:Wilki Wilków
-
09 wrz16:00Żyrzyniak Żyrzyn12:Wawel Wąwolnica
-
09 wrz17:00Cisowianka Drzewce71:Hetman Gołąb
-
12 wrz17:00Błękitni Dys21:Orły Kazimierz
-
15 wrz15:00
-
15 wrz16:00GLKS Michów23:Błękitni Dys
-
15 wrz16:30Wawel Wąwolnica41:Amator Rososz-Leopoldów
-
15 wrz16:30KS Góra Puławska02:Cisowianka Drzewce
-
16 wrz15:00KS Ciecierzyn13:Gabaryty Dęblin
-
16 wrz16:00Wilki Wilków10:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
16 wrz16:00Orły Kazimierz17:Żyrzyniak Żyrzyn
-
22 wrz14:00
-
22 wrz16:00Żyrzyniak Żyrzyn22:GLKS Michów
-
23 wrz12:00
-
23 wrz13:30Wodniak Piotrawin-Łaziska13:Cisowianka Drzewce
-
23 wrz15:00Amator Rososz-Leopoldów40:Orły Kazimierz
-
23 wrz16:00Błękitni Dys62:KS Ciecierzyn
-
23 wrz16:00Wilki Wilków20:Wawel Wąwolnica
-
29 wrz15:00Hetman Gołąb01:Błękitni Dys
-
29 wrz16:00Wawel Wąwolnica13:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
30 wrz15:00KS Ciecierzyn20:Żyrzyniak Żyrzyn
-
30 wrz15:30GLKS Michów43:Amator Rososz-Leopoldów
-
30 wrz16:00Orły Kazimierz41:Wilki Wilków
-
30 wrz16:00KS Góra Puławska13:Gabaryty Dęblin
-
30 wrz16:00
-
06 paź11:00Amator Rososz-Leopoldów21:KS Ciecierzyn
-
06 paź16:00Żyrzyniak Żyrzyn31:Hetman Gołąb
-
07 paź12:00
-
07 paź13:30
-
07 paź14:00Wawel Wąwolnica33:Orły Kazimierz
-
07 paź15:00Wilki Wilków63:GLKS Michów
-
07 paź15:30Błękitni Dys00:KS Góra Puławska
-
13 paź15:00Hetman Gołąb13:Amator Rososz-Leopoldów
-
14 paź13:00KS Ciecierzyn30:Wilki Wilków
-
14 paź15:00Orły Kazimierz21:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
14 paź15:00GLKS Michów20:Wawel Wąwolnica
-
14 paź15:00KS Góra Puławska22:Żyrzyniak Żyrzyn
-
14 paź15:00Cisowianka Drzewce32:Błękitni Dys
-
14 paź15:00
-
20 paź15:00
-
20 paź15:00Żyrzyniak Żyrzyn32:Cisowianka Drzewce
-
21 paź13:30
-
21 paź14:00Wilki Wilków22:Hetman Gołąb
-
21 paź14:00Wawel Wąwolnica00:KS Ciecierzyn
-
21 paź15:00Amator Rososz-Leopoldów50:KS Góra Puławska
-
21 paź15:00Orły Kazimierz11:GLKS Michów
-
27 paź11:00
-
27 paź15:00Hetman Gołąb51:Wawel Wąwolnica
-
28 paź12:00Gabaryty Dęblin21:Błękitni Dys
-
28 paź13:00KS Ciecierzyn54:Orły Kazimierz
-
28 paź13:30GLKS Michów41:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
28 paź14:00Cisowianka Drzewce30:Amator Rososz-Leopoldów
-
28 paź14:30KS Góra Puławska23:Wilki Wilków
-
03 lis11:00Żyrzyniak Żyrzyn10:Gabaryty Dęblin
-
03 lis14:00Wilki Wilków26:Cisowianka Drzewce
-
03 lis14:00Orły Kazimierz04:Hetman Gołąb
-
04 lis12:30Wodniak Piotrawin-Łaziska20:Błękitni Dys
-
04 lis13:00GLKS Michów23:KS Ciecierzyn
-
04 lis14:00
-
04 lis14:00Wawel Wąwolnica30:KS Góra Puławska
-
10 lis13:00
-
11 lis12:00
-
11 lis13:00KS Ciecierzyn30:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
11 lis13:00Hetman Gołąb33:GLKS Michów
-
11 lis13:00KS Góra Puławska21:Orły Kazimierz
-
11 lis13:00Cisowianka Drzewce20:Wawel Wąwolnica
-
11 lis13:30Błękitni Dys11:Żyrzyniak Żyrzyn
-
30 mar15:00Hetman Gołąb41:KS Ciecierzyn
-
31 mar12:00
-
31 mar15:00Cisowianka Drzewce52:Orły Kazimierz
-
31 mar15:30KS Góra Puławska20:GLKS Michów
-
31 mar16:00Żyrzyniak Żyrzyn21:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
31 mar16:00Błękitni Dys14:Amator Rososz-Leopoldów
-
31 mar16:00
-
06 kwi15:00Hetman Gołąb40:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
07 kwi12:00Wilki Wilków21:Błękitni Dys
-
07 kwi13:00Wawel Wąwolnica22:Gabaryty Dęblin
-
07 kwi14:00
-
07 kwi15:00KS Ciecierzyn12:KS Góra Puławska
-
07 kwi15:00Amator Rososz-Leopoldów00:Żyrzyniak Żyrzyn
-
07 kwi16:00GLKS Michów35:Cisowianka Drzewce
-
14 kwi12:00
-
14 kwi15:00
-
14 kwi15:00Cisowianka Drzewce70:KS Ciecierzyn
-
14 kwi15:00KS Góra Puławska12:Hetman Gołąb
-
14 kwi16:00Żyrzyniak Żyrzyn50:Wilki Wilków
-
14 kwi16:00Błękitni Dys04:Wawel Wąwolnica
-
14 kwi17:00Wodniak Piotrawin-Łaziska06:Amator Rososz-Leopoldów
-
20 kwi11:00Hetman Gołąb13:Cisowianka Drzewce
-
20 kwi12:00Wilki Wilków32:Amator Rososz-Leopoldów
-
20 kwi13:00
-
20 kwi13:00GLKS Michów20:Gabaryty Dęblin
-
20 kwi13:00Wawel Wąwolnica34:Żyrzyniak Żyrzyn
-
20 kwi14:00KS Góra Puławska12:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
20 kwi15:00Orły Kazimierz31:Błękitni Dys
-
27 kwi11:00Amator Rososz-Leopoldów41:Wawel Wąwolnica
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00Cisowianka Drzewce32:KS Góra Puławska
-
28 kwi12:00Gabaryty Dęblin31:KS Ciecierzyn
-
28 kwi16:00Żyrzyniak Żyrzyn51:Orły Kazimierz
-
28 kwi16:30Błękitni Dys21:GLKS Michów
-
28 kwi17:00Wodniak Piotrawin-Łaziska24:Wilki Wilków
-
01 maj11:00Hetman Gołąb11:Gabaryty Dęblin
-
01 maj13:00Wawel Wąwolnica40:Wilki Wilków
-
01 maj15:00Cisowianka Drzewce72:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
01 maj15:00KS Ciecierzyn23:Błękitni Dys
-
01 maj16:00
-
01 maj16:00Orły Kazimierz23:Amator Rososz-Leopoldów
-
01 maj16:30GLKS Michów02:Żyrzyniak Żyrzyn
-
04 maj11:00
-
04 maj17:00Żyrzyniak Żyrzyn50:KS Ciecierzyn
-
05 maj12:00
-
05 maj13:30Wodniak Piotrawin-Łaziska11:Wawel Wąwolnica
-
05 maj14:00Wilki Wilków21:Orły Kazimierz
-
05 maj15:00Amator Rososz-Leopoldów34:GLKS Michów
-
05 maj17:00Błękitni Dys05:Hetman Gołąb
-
11 maj11:00Hetman Gołąb11:Żyrzyniak Żyrzyn
-
11 maj15:00
-
12 maj15:00KS Ciecierzyn22:Amator Rososz-Leopoldów
-
12 maj16:00Cisowianka Drzewce90:Gabaryty Dęblin
-
12 maj16:00Orły Kazimierz03:Wawel Wąwolnica
-
12 maj16:30GLKS Michów22:Wilki Wilków
-
12 maj17:00KS Góra Puławska30:Błękitni Dys
-
18 maj11:00Amator Rososz-Leopoldów11:Hetman Gołąb
-
18 maj16:00Żyrzyniak Żyrzyn61:KS Góra Puławska
-
18 maj16:00Błękitni Dys21:Cisowianka Drzewce
-
18 maj16:00
-
19 maj12:00Wilki Wilków52:KS Ciecierzyn
-
19 maj13:00Wawel Wąwolnica51:GLKS Michów
-
19 maj17:00Wodniak Piotrawin-Łaziska21:Orły Kazimierz
-
25 maj15:00
-
25 maj17:00Hetman Gołąb10:Wilki Wilków
-
26 maj15:00KS Ciecierzyn04:Wawel Wąwolnica
-
26 maj17:00Cisowianka Drzewce62:Żyrzyniak Żyrzyn
-
26 maj17:00KS Góra Puławska00:Amator Rososz-Leopoldów
-
26 maj17:00GLKS Michów21:Orły Kazimierz
-
05 cze18:00Gabaryty Dęblin23:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
02 cze12:00Wilki Wilków11:KS Góra Puławska
-
02 cze13:00Wawel Wąwolnica40:Hetman Gołąb
-
02 cze16:00
-
02 cze17:00Orły Kazimierz30:KS Ciecierzyn
-
02 cze17:00Amator Rososz-Leopoldów210:Cisowianka Drzewce
-
02 cze17:30Błękitni Dys20:Gabaryty Dęblin
-
02 cze18:00Wodniak Piotrawin-Łaziska31:GLKS Michów
-
08 cze16:00
-
09 cze15:00Cisowianka Drzewce110:Wilki Wilków
-
09 cze15:00KS Ciecierzyn33:GLKS Michów
-
09 cze17:30Błękitni Dys12:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
09 cze17:30
-
09 cze17:30KS Góra Puławska23:Wawel Wąwolnica
-
09 cze17:30Hetman Gołąb23:Orły Kazimierz
-
15 cze15:30Amator Rososz-Leopoldów32:Gabaryty Dęblin
-
15 cze17:30
-
16 cze17:30Wodniak Piotrawin-Łaziska20:KS Ciecierzyn
-
16 cze17:30GLKS Michów31:Hetman Gołąb
-
16 cze17:30Orły Kazimierz42:KS Góra Puławska
-
16 cze17:30Wawel Wąwolnica32:Cisowianka Drzewce
-
16 cze17:30Żyrzyniak Żyrzyn30:Błękitni Dys(walkower)