Lubelskie | Klasa okręgowa | Lublin
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
PRRWRWWRPRRWWRRWPWPRWWWWRRWWWW
-
PWWWRWWWPWRWWRWPPWPWWPWWPPWRRP
-
-
PPPWWWPPWWWPRPWWWWWRPWPRWWWRPP
-
WWPWWWWWWRPWRPWPWPWWPPPPRPRWRR
-
WWWPPPPRPWPRWWWRRWRRWWPWPWWPWP
-
PWPPWWWWWWWWRRRPWRRRPRRWWWPPPR
-
PWWPRRWPPRRWPPWRPWWRWRPPWPPWWW
-
WRWPPPRWPWWWPWPWWPWRPPRPPPRWWR
-
-
WPPRPRWWWPWPPPPWPWWRPWWPPWPPRW
-
RPPWWWPWWPPPPRWPPPPWRRWWWPRRPP
-
-
-
RPPPPPPPPPPPPWPPPPPPPPPPPPRPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
108
45 %
108
45 %
Zwycięstwa gości
87
36.25 %
87
36.25 %
Remisy
45
18.75 %
45
18.75 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
5.42%
13 z 240
13 z 240
0.5
94.58%
227 z 240
227 z 240
15%
36 z 240
36 z 240
1.5
85%
204 z 240
204 z 240
34.58%
83 z 240
83 z 240
2.5
65.42%
157 z 240
157 z 240
59.58%
143 z 240
143 z 240
3.5
40.42%
97 z 240
97 z 240
73.75%
177 z 240
177 z 240
4.5
26.25%
63 z 240
63 z 240
84.17%
202 z 240
202 z 240
5.5
15.83%
38 z 240
38 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 22 | 9.17 % |
2:1 | 20 | 8.33 % |
1:2 | 18 | 7.5 % |
0:0 | 13 | 5.42 % |
2:0 | 13 | 5.42 % |
3:0 | 13 | 5.42 % |
1:0 | 12 | 5 % |
0:2 | 12 | 5 % |
0:1 | 11 | 4.58 % |
0:3 | 9 | 3.75 % |
3:2 | 8 | 3.33 % |
1:3 | 8 | 3.33 % |
4:0 | 8 | 3.33 % |
2:2 | 7 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:1 | 7 | 2.92 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
3:4 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 4 | 1.67 % |
4:2 | 4 | 1.67 % |
0:4 | 4 | 1.67 % |
5:0 | 4 | 1.67 % |
3:3 | 3 | 1.25 % |
2:4 | 3 | 1.25 % |
4:1 | 3 | 1.25 % |
6:4 | 2 | 0.83 % |
6:1 | 2 | 0.83 % |
6:0 | 2 | 0.83 % |
8:0 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
10:1 | 2 | 0.83 % |
4:3 | 1 | 0.42 % |
5:4 | 1 | 0.42 % |
7:5 | 1 | 0.42 % |
1:5 | 1 | 0.42 % |
3:7 | 1 | 0.42 % |
1:6 | 1 | 0.42 % |
0:6 | 1 | 0.42 % |
1:7 | 1 | 0.42 % |
7:1 | 1 | 0.42 % |
0:7 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
2:10 | 1 | 0.42 % |
9:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10751%Wygrana przynajmniej 1 bramką5727%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2512%Wygrana 3 bramkami i więcej199%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie11:00Sygnał Lublin20:Stal Poniatowa
-
15 sie13:00Unia Wilkołaz34:Avia II Świdnik
-
15 sie15:00Mazowsze Stężyca31:POM/Iskra Piotrowice
-
15 sie17:00LKS Stróża61:Tur Milejów
-
15 sie17:00Opolanin Opole Lubelskie11:Janowianka Janów Lubelski
-
15 sie17:00Piaskovia Piaski02:Sokół Konopnica
-
15 sie18:00Granit Bychawa42:Wisła II Puławy
-
10 paź16:00Świdniczanka Świdnik12:Orion Niedrzwica Duża
-
19 sie11:00Avia II Świdnik22:Sokół Konopnica
-
19 sie16:00Janowianka Janów Lubelski11:Granit Bychawa
-
19 sie17:00Orion Niedrzwica Duża21:Piaskovia Piaski
-
19 sie17:00Wisła II Puławy11:Świdniczanka Świdnik
-
19 sie17:00POM/Iskra Piotrowice01:Opolanin Opole Lubelskie
-
19 sie17:00Stal Poniatowa40:Mazowsze Stężyca
-
19 sie17:00Tur Milejów37:Sygnał Lublin
-
19 sie17:00Unia Wilkołaz24:LKS Stróża
-
25 sie11:00Sygnał Lublin12:Unia Wilkołaz
-
25 sie11:00Opolanin Opole Lubelskie40:Stal Poniatowa
-
25 sie11:00Świdniczanka Świdnik12:Janowianka Janów Lubelski
-
25 sie16:30Sokół Konopnica02:Orion Niedrzwica Duża
-
25 sie17:00Piaskovia Piaski33:Wisła II Puławy
-
26 sie17:00LKS Stróża21:Avia II Świdnik
-
26 sie17:00Granit Bychawa00:POM/Iskra Piotrowice
-
27 sie?:?Mazowsze Stężyca30:Tur Milejów
-
29 sie17:00Avia II Świdnik24:Orion Niedrzwica Duża
-
29 sie17:00Wisła II Puławy32:Sokół Konopnica
-
29 sie17:00Janowianka Janów Lubelski00:Piaskovia Piaski
-
29 sie17:00POM/Iskra Piotrowice32:Świdniczanka Świdnik
-
29 sie17:00Stal Poniatowa32:Granit Bychawa
-
29 sie17:00Unia Wilkołaz12:Mazowsze Stężyca
-
29 sie17:00Tur Milejów11:Opolanin Opole Lubelskie
-
29 sie17:45LKS Stróża34:Sygnał Lublin
-
01 wrz11:00Sygnał Lublin02:Avia II Świdnik
-
01 wrz11:00Piaskovia Piaski23:POM/Iskra Piotrowice
-
01 wrz15:30Mazowsze Stężyca10:LKS Stróża
-
01 wrz17:00Sokół Konopnica30:Janowianka Janów Lubelski
-
02 wrz17:00Opolanin Opole Lubelskie23:Unia Wilkołaz
-
02 wrz17:00Orion Niedrzwica Duża10:Wisła II Puławy
-
02 wrz17:00Stal Poniatowa21:Świdniczanka Świdnik
-
02 wrz17:00Granit Bychawa30:Tur Milejów
-
08 wrz11:00Sygnał Lublin13:Mazowsze Stężyca
-
09 wrz11:00Avia II Świdnik10:Wisła II Puławy
-
09 wrz16:00Janowianka Janów Lubelski00:Orion Niedrzwica Duża
-
09 wrz16:00Tur Milejów02:Świdniczanka Świdnik
-
09 wrz16:00POM/Iskra Piotrowice60:Sokół Konopnica
-
09 wrz16:00Stal Poniatowa01:Piaskovia Piaski
-
09 wrz17:00LKS Stróża20:Opolanin Opole Lubelskie
-
09 wrz17:00Unia Wilkołaz07:Granit Bychawa
-
15 wrz11:00Świdniczanka Świdnik40:Unia Wilkołaz
-
15 wrz11:00
-
15 wrz11:00Sokół Konopnica01:Stal Poniatowa
-
15 wrz13:00
-
16 wrz11:00Wisła II Puławy32:Janowianka Janów Lubelski
-
16 wrz16:00Orion Niedrzwica Duża11:POM/Iskra Piotrowice
-
16 wrz16:30Opolanin Opole Lubelskie24:Sygnał Lublin
-
16 wrz16:30Granit Bychawa41:LKS Stróża
-
22 wrz11:00Unia Wilkołaz01:Piaskovia Piaski
-
22 wrz11:00Tur Milejów13:Sokół Konopnica
-
22 wrz15:00Mazowsze Stężyca22:Opolanin Opole Lubelskie
-
22 wrz16:30Sygnał Lublin14:Granit Bychawa
-
23 wrz15:00LKS Stróża12:Świdniczanka Świdnik
-
23 wrz15:00Stal Poniatowa12:Orion Niedrzwica Duża
-
23 wrz16:00Avia II Świdnik50:Janowianka Janów Lubelski
-
23 wrz16:00POM/Iskra Piotrowice12:Wisła II Puławy
-
29 wrz14:00Świdniczanka Świdnik33:Sygnał Lublin
-
29 wrz15:00Piaskovia Piaski00:LKS Stróża
-
29 wrz16:00Sokół Konopnica21:Unia Wilkołaz
-
29 wrz17:00Wisła II Puławy12:Stal Poniatowa
-
30 wrz14:00Janowianka Janów Lubelski12:POM/Iskra Piotrowice
-
30 wrz15:30Opolanin Opole Lubelskie01:Avia II Świdnik
-
30 wrz16:00Granit Bychawa01:Mazowsze Stężyca
-
30 wrz16:00Orion Niedrzwica Duża40:Tur Milejów
-
06 paź11:00Sygnał Lublin22:Piaskovia Piaski
-
06 paź13:00Mazowsze Stężyca11:Świdniczanka Świdnik
-
06 paź15:00Tur Milejów16:Wisła II Puławy
-
06 paź16:00Avia II Świdnik30:POM/Iskra Piotrowice
-
07 paź13:00LKS Stróża20:Sokół Konopnica
-
07 paź15:00Opolanin Opole Lubelskie01:Granit Bychawa
-
07 paź15:00Stal Poniatowa21:Janowianka Janów Lubelski
-
07 paź16:00Unia Wilkołaz03:Orion Niedrzwica Duża
-
13 paź12:00Piaskovia Piaski64:Mazowsze Stężyca
-
13 paź15:00Sokół Konopnica00:Sygnał Lublin
-
13 paź15:00Granit Bychawa21:Avia II Świdnik
-
14 paź11:00Świdniczanka Świdnik22:Opolanin Opole Lubelskie
-
14 paź11:00Wisła II Puławy32:Unia Wilkołaz
-
14 paź13:00Janowianka Janów Lubelski20:Tur Milejów
-
14 paź15:00POM/Iskra Piotrowice00:Stal Poniatowa
-
14 paź15:00Orion Niedrzwica Duża11:LKS Stróża
-
20 paź11:00Sygnał Lublin20:Orion Niedrzwica Duża
-
20 paź14:00Mazowsze Stężyca03:Sokół Konopnica
-
20 paź15:00LKS Stróża20:Wisła II Puławy
-
21 paź11:00Avia II Świdnik11:Stal Poniatowa
-
21 paź12:00Unia Wilkołaz13:Janowianka Janów Lubelski
-
21 paź14:00Granit Bychawa11:Świdniczanka Świdnik
-
21 paź14:30Opolanin Opole Lubelskie20:Piaskovia Piaski
-
21 paź15:00Tur Milejów17:POM/Iskra Piotrowice
-
27 paź13:00Świdniczanka Świdnik11:Avia II Świdnik
-
27 paź14:00Sokół Konopnica10:Opolanin Opole Lubelskie
-
27 paź14:00Piaskovia Piaski02:Granit Bychawa
-
28 paź11:00Wisła II Puławy42:Sygnał Lublin
-
28 paź13:00Janowianka Janów Lubelski12:LKS Stróża
-
28 paź14:00POM/Iskra Piotrowice30:Unia Wilkołaz
-
28 paź14:00Orion Niedrzwica Duża10:Mazowsze Stężyca
-
28 paź14:00Stal Poniatowa30:Tur Milejów
-
03 lis11:00Sygnał Lublin04:Janowianka Janów Lubelski
-
03 lis13:00Opolanin Opole Lubelskie31:Orion Niedrzwica Duża
-
03 lis14:00Mazowsze Stężyca21:Wisła II Puławy
-
04 lis11:00Świdniczanka Świdnik21:Piaskovia Piaski
-
04 lis11:00Avia II Świdnik80:Tur Milejów
-
04 lis13:00Granit Bychawa30:Sokół Konopnica
-
04 lis13:00LKS Stróża12:POM/Iskra Piotrowice
-
04 lis14:00Unia Wilkołaz22:Stal Poniatowa
-
10 lis13:00Piaskovia Piaski03:Avia II Świdnik
-
10 lis13:00Sokół Konopnica20:Świdniczanka Świdnik
-
10 lis13:00Janowianka Janów Lubelski01:Mazowsze Stężyca
-
10 lis13:00Tur Milejów34:Unia Wilkołaz
-
11 lis11:00Wisła II Puławy14:Opolanin Opole Lubelskie
-
11 lis13:00POM/Iskra Piotrowice21:Sygnał Lublin
-
11 lis13:00Orion Niedrzwica Duża20:Granit Bychawa
-
11 lis13:00Stal Poniatowa11:LKS Stróża
-
23 mar16:00Sokół Konopnica23:Piaskovia Piaski
-
24 mar11:00Avia II Świdnik30:Unia Wilkołaz
-
24 mar12:00Wisła II Puławy20:Granit Bychawa
-
24 mar13:00Janowianka Janów Lubelski30:Opolanin Opole Lubelskie
-
24 mar14:00Orion Niedrzwica Duża11:Świdniczanka Świdnik
-
24 mar15:00Tur Milejów04:LKS Stróża
-
24 mar15:00Stal Poniatowa21:Sygnał Lublin
-
24 mar15:00POM/Iskra Piotrowice30:Mazowsze Stężyca
-
30 mar15:00Piaskovia Piaski00:Orion Niedrzwica Duża
-
30 mar15:00Mazowsze Stężyca02:Stal Poniatowa
-
30 mar16:00Sokół Konopnica03:Avia II Świdnik
-
31 mar13:00Świdniczanka Świdnik11:Wisła II Puławy
-
31 mar13:00LKS Stróża13:Unia Wilkołaz
-
31 mar15:00Granit Bychawa10:Janowianka Janów Lubelski
-
31 mar15:00Opolanin Opole Lubelskie21:POM/Iskra Piotrowice
-
31 mar16:00Sygnał Lublin12:Tur Milejów
-
07 kwi11:00Avia II Świdnik70:LKS Stróża
-
07 kwi14:00Unia Wilkołaz21:Sygnał Lublin
-
07 kwi15:00POM/Iskra Piotrowice00:Granit Bychawa
-
07 kwi15:00Janowianka Janów Lubelski22:Świdniczanka Świdnik
-
07 kwi15:00Orion Niedrzwica Duża20:Sokół Konopnica
-
07 kwi16:00Tur Milejów13:Mazowsze Stężyca
-
07 kwi16:00Stal Poniatowa32:Opolanin Opole Lubelskie
-
07 kwi16:00Wisła II Puławy41:Piaskovia Piaski
-
13 kwi16:00Orion Niedrzwica Duża20:Avia II Świdnik
-
13 kwi16:00Sokół Konopnica23:Wisła II Puławy
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00
-
14 kwi13:00Świdniczanka Świdnik30:POM/Iskra Piotrowice
-
14 kwi16:00Granit Bychawa00:Stal Poniatowa
-
14 kwi16:00Opolanin Opole Lubelskie61:Tur Milejów
-
14 kwi16:00Sygnał Lublin03:LKS Stróża
-
20 kwi11:00Avia II Świdnik12:Sygnał Lublin
-
20 kwi11:00POM/Iskra Piotrowice42:Piaskovia Piaski
-
20 kwi11:00Janowianka Janów Lubelski01:Sokół Konopnica
-
20 kwi11:00Wisła II Puławy11:Orion Niedrzwica Duża
-
20 kwi12:00Świdniczanka Świdnik60:Stal Poniatowa
-
20 kwi13:00LKS Stróża11:Mazowsze Stężyca
-
20 kwi14:00Unia Wilkołaz12:Opolanin Opole Lubelskie
-
20 kwi14:00Tur Milejów03:Granit Bychawa
-
27 kwi11:00
-
27 kwi11:00Opolanin Opole Lubelskie30:LKS Stróża
-
27 kwi16:00Sokół Konopnica14:POM/Iskra Piotrowice
-
27 kwi16:00Granit Bychawa90:Unia Wilkołaz
-
27 kwi16:00
-
28 kwi14:00Świdniczanka Świdnik50:Tur Milejów
-
28 kwi16:00Orion Niedrzwica Duża22:Janowianka Janów Lubelski
-
28 kwi18:00Wisła II Puławy54:Avia II Świdnik
-
24 kwi17:00LKS Stróża00:Granit Bychawa
-
24 kwi17:00Unia Wilkołaz02:Świdniczanka Świdnik
-
01 maj11:00Avia II Świdnik40:Mazowsze Stężyca
-
01 maj11:00Sygnał Lublin10:Opolanin Opole Lubelskie
-
01 maj11:00POM/Iskra Piotrowice10:Orion Niedrzwica Duża
-
01 maj11:00Janowianka Janów Lubelski40:Wisła II Puławy
-
01 maj17:00Tur Milejów13:Piaskovia Piaski
-
01 maj17:00Stal Poniatowa01:Sokół Konopnica
-
04 maj15:00Janowianka Janów Lubelski32:Avia II Świdnik
-
04 maj16:00Sokół Konopnica21:Tur Milejów
-
04 maj16:00Granit Bychawa50:Sygnał Lublin
-
04 maj17:00Wisła II Puławy43:POM/Iskra Piotrowice
-
05 maj11:00Świdniczanka Świdnik31:LKS Stróża
-
05 maj17:00Orion Niedrzwica Duża00:Stal Poniatowa
-
05 maj17:00Opolanin Opole Lubelskie10:Mazowsze Stężyca
-
05 maj17:30Piaskovia Piaski50:Unia Wilkołaz
-
11 maj16:30
-
11 maj17:00Unia Wilkołaz13:Sokół Konopnica
-
12 maj11:00Avia II Świdnik11:Opolanin Opole Lubelskie
-
12 maj13:00LKS Stróża31:Piaskovia Piaski
-
12 maj17:00Sygnał Lublin03:Świdniczanka Świdnik
-
12 maj17:00Tur Milejów210:Orion Niedrzwica Duża
-
12 maj17:00Stal Poniatowa12:Wisła II Puławy
-
12 maj17:00POM/Iskra Piotrowice02:Janowianka Janów Lubelski
-
15 maj17:00Janowianka Janów Lubelski10:Stal Poniatowa
-
15 maj17:00Orion Niedrzwica Duża20:Unia Wilkołaz
-
15 maj17:00Świdniczanka Świdnik30:Mazowsze Stężyca
-
15 maj17:00Granit Bychawa31:Opolanin Opole Lubelskie
-
15 maj17:30POM/Iskra Piotrowice32:Avia II Świdnik
-
15 maj17:30Sokół Konopnica33:LKS Stróża
-
15 maj17:30Piaskovia Piaski40:Sygnał Lublin
-
15 maj18:00Wisła II Puławy101:Tur Milejów
-
18 maj17:00Unia Wilkołaz11:Wisła II Puławy
-
19 maj10:00Avia II Świdnik01:Granit Bychawa
-
19 maj16:00Mazowsze Stężyca02:Piaskovia Piaski
-
19 maj16:00LKS Stróża11:Orion Niedrzwica Duża
-
19 maj17:00Opolanin Opole Lubelskie34:Świdniczanka Świdnik
-
19 maj17:00Tur Milejów14:Janowianka Janów Lubelski
-
19 maj17:00Stal Poniatowa02:POM/Iskra Piotrowice
-
29 maj18:00Sygnał Lublin11:Sokół Konopnica
-
25 maj16:00Sokół Konopnica02:Mazowsze Stężyca
-
25 maj17:00Stal Poniatowa06:Avia II Świdnik
-
25 maj17:00Piaskovia Piaski21:Opolanin Opole Lubelskie
-
26 maj11:00Wisła II Puławy42:LKS Stróża
-
26 maj14:00Świdniczanka Świdnik12:Granit Bychawa
-
26 maj16:00Janowianka Janów Lubelski80:Unia Wilkołaz
-
26 maj17:00POM/Iskra Piotrowice101:Tur Milejów
-
26 maj17:00Orion Niedrzwica Duża71:Sygnał Lublin
-
29 maj18:00Granit Bychawa10:Piaskovia Piaski
-
01 cze17:00Mazowsze Stężyca00:Orion Niedrzwica Duża
-
01 cze17:00Unia Wilkołaz10:POM/Iskra Piotrowice
-
01 cze17:00Tur Milejów04:Stal Poniatowa
-
01 cze17:30Opolanin Opole Lubelskie31:Sokół Konopnica
-
02 cze11:00Avia II Świdnik21:Świdniczanka Świdnik
-
02 cze17:00Sygnał Lublin34:Wisła II Puławy
-
02 cze17:00LKS Stróża40:Janowianka Janów Lubelski
-
08 cze14:00POM/Iskra Piotrowice14:LKS Stróża
-
08 cze16:00Sokół Konopnica04:Granit Bychawa
-
08 cze18:00Tur Milejów03:Avia II Świdnik
-
08 cze18:00Stal Poniatowa21:Unia Wilkołaz
-
08 cze18:00Janowianka Janów Lubelski75:Sygnał Lublin
-
08 cze18:00Wisła II Puławy64:Mazowsze Stężyca
-
08 cze18:00Orion Niedrzwica Duża11:Opolanin Opole Lubelskie
-
08 cze18:00Piaskovia Piaski12:Świdniczanka Świdnik
-
14 cze18:00Sygnał Lublin21:POM/Iskra Piotrowice
-
15 cze16:00Świdniczanka Świdnik12:Sokół Konopnica
-
15 cze18:00Avia II Świdnik11:Piaskovia Piaski
-
15 cze18:00Granit Bychawa31:Orion Niedrzwica Duża
-
15 cze18:00Opolanin Opole Lubelskie21:Wisła II Puławy
-
15 cze18:00Mazowsze Stężyca03:Janowianka Janów Lubelski
-
15 cze18:00LKS Stróża15:Stal Poniatowa
-
15 cze18:00Unia Wilkołaz11:Tur Milejów