Lubelskie | Klasa okręgowa | Zamość
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
WWWWWWWWWWWRWWWRWRWWWPWWWWRWWW
-
WRWWWWPWWWPWRWWRWPWWWWWRRWRWWW
-
RWPWWWWWRWPRRRRRPRWWWWWWRRRWWW
-
WWPWPWWWRPPWWPRRWWWPPWWWRRWWPR
-
RWWPRPWWPWWPRPWWWWPRPWWPWWPWPW
-
PWWPRRPWWWWRPWWWPRPRWWWPWRWPPW
-
PWWWWWPWPPRRPWWRRWPWPPWPRWRWWP
-
WPWPWPPPWWRPPPRWPWWWWPPWWPRPWR
-
WPWPPPPPWPWWPRRPPWWWPWPWPWWPWP
-
PPPWPWPPPPWRWPWRWRWWPPPWPWRWPW
-
PWPPPPWWPWWRRWPPPWPPPPWPWRPPWW
-
PPWPWPWPRPPPWWPRPPPWWWWPPPWPPP
-
RWPWWWPPPRWWPRPPPPPPPPPPWPPWPP
-
PPPPPWWWRPPPPWPRWPWPPWPPPPRPPP
-
WPPPPPPPPRPWRPPWRPPPPWPRPPRPWP
-
PPPWPPRPPPPWPPPPWPPPPPPPPPPPPP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
105
43.75 %
105
43.75 %
Zwycięstwa gości
100
41.67 %
100
41.67 %
Remisy
35
14.58 %
35
14.58 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.08%
5 z 240
5 z 240
0.5
97.92%
235 z 240
235 z 240
11.25%
27 z 240
27 z 240
1.5
88.75%
213 z 240
213 z 240
27.08%
65 z 240
65 z 240
2.5
72.92%
175 z 240
175 z 240
51.25%
123 z 240
123 z 240
3.5
48.75%
117 z 240
117 z 240
69.58%
167 z 240
167 z 240
4.5
30.42%
73 z 240
73 z 240
80.83%
194 z 240
194 z 240
5.5
19.17%
46 z 240
46 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 20 | 8.33 % |
1:1 | 18 | 7.5 % |
2:1 | 16 | 6.67 % |
0:1 | 15 | 6.25 % |
0:2 | 13 | 5.42 % |
4:0 | 13 | 5.42 % |
0:3 | 12 | 5 % |
2:2 | 10 | 4.17 % |
3:1 | 10 | 4.17 % |
3:0 | 10 | 4.17 % |
4:1 | 9 | 3.75 % |
1:3 | 8 | 3.33 % |
1:0 | 7 | 2.92 % |
2:0 | 7 | 2.92 % |
1:4 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 5 | 2.08 % |
6:0 | 5 | 2.08 % |
4:2 | 4 | 1.67 % |
3:5 | 4 | 1.67 % |
0:6 | 4 | 1.67 % |
3:2 | 3 | 1.25 % |
4:3 | 3 | 1.25 % |
0:4 | 3 | 1.25 % |
5:1 | 3 | 1.25 % |
0:5 | 3 | 1.25 % |
7:2 | 3 | 1.25 % |
3:4 | 2 | 0.83 % |
2:4 | 2 | 0.83 % |
5:2 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
7:1 | 2 | 0.83 % |
8:2 | 2 | 0.83 % |
3:3 | 1 | 0.42 % |
5:5 | 1 | 0.42 % |
4:5 | 1 | 0.42 % |
1:5 | 1 | 0.42 % |
5:0 | 1 | 0.42 % |
6:1 | 1 | 0.42 % |
1:6 | 1 | 0.42 % |
8:0 | 1 | 0.42 % |
9:1 | 1 | 0.42 % |
9:0 | 1 | 0.42 % |
10:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10148%Wygrana przynajmniej 1 bramką5024%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2813%Wygrana 3 bramkami i więcej3115%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie13:00Potok Sitno34:Olimpia Miączyn
-
11 sie13:00Sparta Wożuczyn31:Olimpiakos Tarnogród
-
11 sie16:00Unia Hrubieszów60:Orkan Bełżec
-
11 sie17:00Metalowiec Goraj02:Victoria Łukowa/Chmielek
-
12 sie16:00Korona Łaszczów12:Gryf Gmina Zamość
-
12 sie17:00Sokół Zwierzyniec03:Grom Różaniec
-
12 sie17:00Włókniarz Frampol13:Roztocze Szczebrzeszyn
-
12 sie17:00Tanew Majdan Stary22:Omega Stary Zamość
-
15 sie14:00Omega Stary Zamość40:Metalowiec Goraj
-
15 sie14:00Orkan Bełżec12:Sparta Wożuczyn
-
15 sie17:00Grom Różaniec50:Victoria Łukowa/Chmielek
-
15 sie17:00Roztocze Szczebrzeszyn12:Unia Hrubieszów
-
15 sie17:00Olimpia Miączyn03:Włókniarz Frampol
-
15 sie17:00Gryf Gmina Zamość20:Potok Sitno
-
15 sie17:00Sokół Zwierzyniec14:Korona Łaszczów
-
15 sie17:00Olimpiakos Tarnogród21:Tanew Majdan Stary
-
18 sie11:00Korona Łaszczów12:Grom Różaniec
-
18 sie17:00Tanew Majdan Stary51:Orkan Bełżec
-
19 sie17:00Potok Sitno31:Sokół Zwierzyniec
-
19 sie17:00Włókniarz Frampol03:Gryf Gmina Zamość
-
19 sie17:00Unia Hrubieszów30:Olimpia Miączyn
-
19 sie17:00Sparta Wożuczyn03:Roztocze Szczebrzeszyn
-
19 sie17:00Metalowiec Goraj23:Olimpiakos Tarnogród
-
19 sie17:00Victoria Łukowa/Chmielek10:Omega Stary Zamość
-
25 sie11:00Olimpia Miączyn40:Sparta Wożuczyn
-
25 sie17:00Metalowiec Goraj41:Orkan Bełżec
-
26 sie16:00Korona Łaszczów60:Potok Sitno
-
26 sie17:00Grom Różaniec22:Omega Stary Zamość
-
26 sie17:00Olimpiakos Tarnogród11:Victoria Łukowa/Chmielek
-
26 sie17:00Gryf Gmina Zamość11:Unia Hrubieszów
-
26 sie17:00Sokół Zwierzyniec11:Włókniarz Frampol
-
26 sie17:00Roztocze Szczebrzeszyn13:Tanew Majdan Stary
-
01 wrz16:00Tanew Majdan Stary11:Olimpia Miączyn
-
01 wrz17:00Włókniarz Frampol03:Korona Łaszczów
-
01 wrz17:00Unia Hrubieszów100:Sokół Zwierzyniec
-
02 wrz16:00Potok Sitno06:Grom Różaniec
-
02 wrz16:00Metalowiec Goraj23:Roztocze Szczebrzeszyn
-
02 wrz16:00Omega Stary Zamość12:Olimpiakos Tarnogród
-
02 wrz17:00Sparta Wożuczyn11:Gryf Gmina Zamość
-
02 wrz17:00Victoria Łukowa/Chmielek21:Orkan Bełżec
-
08 wrz11:00Potok Sitno10:Włókniarz Frampol
-
08 wrz16:00Gryf Gmina Zamość22:Tanew Majdan Stary
-
09 wrz11:00Olimpia Miączyn40:Metalowiec Goraj
-
09 wrz14:00Korona Łaszczów12:Unia Hrubieszów
-
09 wrz16:00Orkan Bełżec02:Omega Stary Zamość
-
09 wrz17:00Grom Różaniec11:Olimpiakos Tarnogród
-
09 wrz17:00Roztocze Szczebrzeszyn30:Victoria Łukowa/Chmielek
-
09 wrz17:00Sokół Zwierzyniec12:Sparta Wożuczyn
-
16 wrz11:30Włókniarz Frampol11:Grom Różaniec
-
16 wrz14:00Metalowiec Goraj05:Gryf Gmina Zamość
-
16 wrz15:00Victoria Łukowa/Chmielek40:Olimpia Miączyn
-
16 wrz16:00Unia Hrubieszów72:Potok Sitno
-
16 wrz16:00Sparta Wożuczyn23:Korona Łaszczów
-
16 wrz16:00Omega Stary Zamość40:Roztocze Szczebrzeszyn
-
16 wrz16:00Tanew Majdan Stary31:Sokół Zwierzyniec
-
26 wrz16:00Olimpiakos Tarnogród21:Orkan Bełżec
-
22 wrz11:00Potok Sitno02:Sparta Wożuczyn
-
22 wrz16:00Gryf Gmina Zamość10:Victoria Łukowa/Chmielek
-
22 wrz16:00Sokół Zwierzyniec01:Metalowiec Goraj
-
22 wrz16:00Włókniarz Frampol04:Unia Hrubieszów
-
23 wrz11:00Olimpia Miączyn40:Omega Stary Zamość
-
23 wrz16:00Grom Różaniec91:Orkan Bełżec
-
23 wrz16:00Roztocze Szczebrzeszyn10:Olimpiakos Tarnogród
-
17 paź15:00Korona Łaszczów40:Tanew Majdan Stary
-
29 wrz11:00Unia Hrubieszów02:Grom Różaniec
-
29 wrz12:00Sparta Wożuczyn03:Włókniarz Frampol
-
29 wrz12:00Orkan Bełżec15:Roztocze Szczebrzeszyn
-
29 wrz15:00Victoria Łukowa/Chmielek12:Sokół Zwierzyniec
-
29 wrz15:00Omega Stary Zamość01:Gryf Gmina Zamość
-
29 wrz15:00Olimpiakos Tarnogród13:Olimpia Miączyn
-
30 wrz15:00Metalowiec Goraj31:Korona Łaszczów
-
30 wrz16:00Tanew Majdan Stary51:Potok Sitno
-
06 paź15:00Unia Hrubieszów90:Sparta Wożuczyn
-
06 paź15:00Włókniarz Frampol23:Tanew Majdan Stary
-
06 paź16:00Korona Łaszczów21:Victoria Łukowa/Chmielek
-
07 paź11:00Olimpia Miączyn82:Orkan Bełżec
-
07 paź14:00Gryf Gmina Zamość40:Olimpiakos Tarnogród
-
07 paź15:00Grom Różaniec21:Roztocze Szczebrzeszyn
-
07 paź15:00Sokół Zwierzyniec12:Omega Stary Zamość
-
07 paź15:00Potok Sitno02:Metalowiec Goraj
-
13 paź11:00Metalowiec Goraj30:Włókniarz Frampol
-
13 paź14:00Olimpiakos Tarnogród60:Sokół Zwierzyniec
-
13 paź15:30Omega Stary Zamość31:Korona Łaszczów
-
14 paź15:00Sparta Wożuczyn24:Grom Różaniec
-
14 paź15:00Victoria Łukowa/Chmielek51:Potok Sitno
-
14 paź15:00Orkan Bełżec01:Gryf Gmina Zamość
-
14 paź15:00Roztocze Szczebrzeszyn00:Olimpia Miączyn
-
14 paź15:00Tanew Majdan Stary06:Unia Hrubieszów
-
20 paź14:00Sparta Wożuczyn14:Tanew Majdan Stary
-
20 paź15:00Gryf Gmina Zamość21:Roztocze Szczebrzeszyn
-
20 paź15:30Sokół Zwierzyniec31:Orkan Bełżec
-
21 paź11:00Korona Łaszczów41:Olimpiakos Tarnogród
-
21 paź13:00Włókniarz Frampol23:Victoria Łukowa/Chmielek
-
21 paź14:00Unia Hrubieszów30:Metalowiec Goraj
-
21 paź15:00Grom Różaniec41:Olimpia Miączyn
-
21 paź15:00Potok Sitno03:Omega Stary Zamość
-
27 paź14:00Olimpiakos Tarnogród20:Potok Sitno
-
28 paź11:00Olimpia Miączyn11:Gryf Gmina Zamość
-
28 paź14:00Metalowiec Goraj13:Sparta Wożuczyn
-
28 paź14:00Victoria Łukowa/Chmielek22:Unia Hrubieszów
-
28 paź14:00Omega Stary Zamość30:Włókniarz Frampol
-
28 paź14:00Orkan Bełżec01:Korona Łaszczów
-
28 paź14:00Roztocze Szczebrzeszyn20:Sokół Zwierzyniec
-
28 paź14:00Tanew Majdan Stary21:Grom Różaniec
-
03 lis13:00Sokół Zwierzyniec43:Olimpia Miączyn
-
03 lis14:00Włókniarz Frampol00:Olimpiakos Tarnogród
-
03 lis14:00Sparta Wożuczyn35:Victoria Łukowa/Chmielek
-
04 lis13:00Korona Łaszczów12:Roztocze Szczebrzeszyn
-
04 lis13:00Potok Sitno34:Orkan Bełżec
-
04 lis14:00Grom Różaniec42:Gryf Gmina Zamość
-
04 lis14:00Unia Hrubieszów30:Omega Stary Zamość
-
04 lis14:00Tanew Majdan Stary40:Metalowiec Goraj
-
10 lis11:00Olimpia Miączyn60:Korona Łaszczów
-
10 lis13:00Metalowiec Goraj11:Grom Różaniec
-
10 lis13:00Olimpiakos Tarnogród11:Unia Hrubieszów
-
10 lis13:00Gryf Gmina Zamość11:Sokół Zwierzyniec
-
10 lis13:00Victoria Łukowa/Chmielek33:Tanew Majdan Stary
-
10 lis14:00Omega Stary Zamość42:Sparta Wożuczyn
-
10 lis14:00Orkan Bełżec01:Włókniarz Frampol
-
10 lis14:00Roztocze Szczebrzeszyn71:Potok Sitno
-
23 mar11:00Olimpia Miączyn21:Potok Sitno
-
23 mar13:00Olimpiakos Tarnogród21:Sparta Wożuczyn
-
23 mar14:00Omega Stary Zamość55:Tanew Majdan Stary
-
24 mar12:00Gryf Gmina Zamość00:Korona Łaszczów
-
24 mar14:00Roztocze Szczebrzeszyn20:Włókniarz Frampol
-
24 mar14:00Orkan Bełżec06:Unia Hrubieszów
-
24 mar15:00Grom Różaniec80:Sokół Zwierzyniec
-
24 mar15:00Victoria Łukowa/Chmielek41:Metalowiec Goraj
-
30 mar15:00Włókniarz Frampol02:Olimpia Miączyn
-
31 mar14:00Sparta Wożuczyn21:Orkan Bełżec
-
31 mar15:00Victoria Łukowa/Chmielek12:Grom Różaniec
-
31 mar15:00Metalowiec Goraj10:Omega Stary Zamość
-
31 mar15:00Unia Hrubieszów32:Roztocze Szczebrzeszyn
-
31 mar15:00Potok Sitno22:Gryf Gmina Zamość
-
31 mar15:00Tanew Majdan Stary01:Olimpiakos Tarnogród
-
23 kwi17:00Korona Łaszczów71:Sokół Zwierzyniec
-
06 kwi13:00Olimpia Miączyn03:Unia Hrubieszów
-
06 kwi15:00Olimpiakos Tarnogród01:Metalowiec Goraj
-
06 kwi15:00Omega Stary Zamość03:Victoria Łukowa/Chmielek
-
07 kwi11:00Sokół Zwierzyniec21:Potok Sitno
-
07 kwi14:00Gryf Gmina Zamość11:Włókniarz Frampol
-
07 kwi15:00Orkan Bełżec12:Tanew Majdan Stary
-
07 kwi16:00Grom Różaniec11:Korona Łaszczów
-
07 kwi16:00Roztocze Szczebrzeszyn22:Sparta Wożuczyn
-
13 kwi13:00Włókniarz Frampol41:Sokół Zwierzyniec
-
13 kwi15:00Omega Stary Zamość02:Grom Różaniec
-
14 kwi15:00Orkan Bełżec10:Metalowiec Goraj
-
14 kwi15:00Sparta Wożuczyn22:Olimpia Miączyn
-
14 kwi15:00Unia Hrubieszów11:Gryf Gmina Zamość
-
14 kwi16:00Victoria Łukowa/Chmielek22:Olimpiakos Tarnogród
-
14 kwi16:00Potok Sitno21:Korona Łaszczów
-
14 kwi16:00Tanew Majdan Stary40:Roztocze Szczebrzeszyn
-
17 kwi16:00Roztocze Szczebrzeszyn30:Metalowiec Goraj
-
17 kwi16:00Olimpiakos Tarnogród11:Omega Stary Zamość
-
17 kwi17:00Olimpia Miączyn31:Tanew Majdan Stary
-
18 kwi15:00Korona Łaszczów10:Włókniarz Frampol
-
20 kwi11:00Sokół Zwierzyniec05:Unia Hrubieszów
-
20 kwi11:00Gryf Gmina Zamość01:Sparta Wożuczyn
-
20 kwi13:00Orkan Bełżec14:Victoria Łukowa/Chmielek
-
20 kwi14:00Grom Różaniec12:Potok Sitno
-
27 kwi13:00Włókniarz Frampol22:Potok Sitno
-
27 kwi16:00Omega Stary Zamość52:Orkan Bełżec
-
27 kwi16:00Metalowiec Goraj06:Olimpia Miączyn
-
27 kwi16:00Tanew Majdan Stary01:Gryf Gmina Zamość
-
27 kwi17:00Victoria Łukowa/Chmielek05:Roztocze Szczebrzeszyn
-
28 kwi15:00Sparta Wożuczyn41:Sokół Zwierzyniec
-
28 kwi15:00Unia Hrubieszów20:Korona Łaszczów
-
28 kwi16:00Olimpiakos Tarnogród01:Grom Różaniec
-
01 maj11:00Gryf Gmina Zamość11:Metalowiec Goraj
-
01 maj11:00Olimpia Miączyn40:Victoria Łukowa/Chmielek
-
01 maj12:00Korona Łaszczów21:Sparta Wożuczyn
-
01 maj13:00Potok Sitno16:Unia Hrubieszów
-
01 maj16:00Sokół Zwierzyniec22:Tanew Majdan Stary
-
01 maj17:00Roztocze Szczebrzeszyn12:Omega Stary Zamość
-
01 maj17:30Grom Różaniec52:Włókniarz Frampol
-
22 maj17:00Orkan Bełżec02:Olimpiakos Tarnogród
-
04 maj16:00Olimpiakos Tarnogród24:Roztocze Szczebrzeszyn
-
04 maj16:00Unia Hrubieszów20:Włókniarz Frampol
-
05 maj15:00Sparta Wożuczyn41:Potok Sitno
-
05 maj16:00Orkan Bełżec04:Grom Różaniec
-
05 maj16:00Omega Stary Zamość02:Olimpia Miączyn
-
05 maj16:00Metalowiec Goraj13:Sokół Zwierzyniec
-
05 maj17:00Victoria Łukowa/Chmielek03:Gryf Gmina Zamość
-
05 maj17:00Tanew Majdan Stary82:Korona Łaszczów
-
11 maj14:00Korona Łaszczów12:Metalowiec Goraj
-
11 maj16:00Sokół Zwierzyniec40:Victoria Łukowa/Chmielek
-
11 maj17:00Roztocze Szczebrzeszyn42:Orkan Bełżec
-
11 maj17:00Potok Sitno02:Tanew Majdan Stary
-
12 maj11:00Olimpia Miączyn12:Olimpiakos Tarnogród
-
12 maj14:00Gryf Gmina Zamość31:Omega Stary Zamość
-
12 maj15:00Włókniarz Frampol12:Sparta Wożuczyn
-
12 maj17:00Grom Różaniec12:Unia Hrubieszów
-
17 maj18:00Omega Stary Zamość35:Sokół Zwierzyniec
-
18 maj11:00Orkan Bełżec11:Olimpia Miączyn
-
18 maj17:00Olimpiakos Tarnogród35:Gryf Gmina Zamość
-
19 maj13:30Metalowiec Goraj01:Potok Sitno
-
19 maj17:00Roztocze Szczebrzeszyn12:Grom Różaniec
-
19 maj17:00Victoria Łukowa/Chmielek20:Korona Łaszczów
-
19 maj17:00Sparta Wożuczyn03:Unia Hrubieszów
-
19 maj17:00Tanew Majdan Stary41:Włókniarz Frampol
-
25 maj11:00Gryf Gmina Zamość72:Orkan Bełżec
-
25 maj11:00Olimpia Miączyn11:Roztocze Szczebrzeszyn
-
25 maj17:00Potok Sitno32:Victoria Łukowa/Chmielek
-
26 maj14:00Korona Łaszczów01:Omega Stary Zamość
-
26 maj14:00Unia Hrubieszów30:Tanew Majdan Stary
-
26 maj16:00Włókniarz Frampol01:Metalowiec Goraj
-
26 maj17:00Grom Różaniec72:Sparta Wożuczyn
-
26 maj17:00Sokół Zwierzyniec14:Olimpiakos Tarnogród
-
01 cze11:00Roztocze Szczebrzeszyn14:Gryf Gmina Zamość
-
01 cze16:00Omega Stary Zamość01:Potok Sitno
-
01 cze17:00Olimpiakos Tarnogród60:Korona Łaszczów
-
01 cze17:00Tanew Majdan Stary42:Sparta Wożuczyn
-
02 cze16:00Olimpia Miączyn45:Grom Różaniec
-
02 cze17:00Orkan Bełżec31:Sokół Zwierzyniec
-
02 cze17:00Victoria Łukowa/Chmielek30:Włókniarz Frampol
-
02 cze17:30Metalowiec Goraj14:Unia Hrubieszów
-
07 cze17:30Włókniarz Frampol13:Omega Stary Zamość
-
08 cze14:00Gryf Gmina Zamość02:Olimpia Miączyn
-
08 cze17:00Unia Hrubieszów31:Victoria Łukowa/Chmielek
-
09 cze12:00Korona Łaszczów43:Orkan Bełżec
-
09 cze17:00Sparta Wożuczyn02:Metalowiec Goraj
-
09 cze17:00Potok Sitno01:Olimpiakos Tarnogród
-
09 cze17:00Sokół Zwierzyniec12:Roztocze Szczebrzeszyn
-
09 cze17:00Grom Różaniec21:Tanew Majdan Stary
-
15 cze16:00Omega Stary Zamość13:Unia Hrubieszów
-
15 cze18:00Gryf Gmina Zamość00:Grom Różaniec
-
15 cze18:00Olimpia Miączyn30:Sokół Zwierzyniec
-
15 cze18:00Roztocze Szczebrzeszyn21:Korona Łaszczów
-
15 cze18:00Orkan Bełżec02:Potok Sitno
-
15 cze18:00Olimpiakos Tarnogród32:Włókniarz Frampol
-
15 cze18:00Victoria Łukowa/Chmielek35:Sparta Wożuczyn
-
15 cze18:00Metalowiec Goraj04:Tanew Majdan Stary
-
12 cze18:00Sokół Zwierzyniec13:Gryf Gmina Zamość
-
22 cze16:00Korona Łaszczów21:Olimpia Miączyn
-
22 cze17:00Tanew Majdan Stary40:Victoria Łukowa/Chmielek
-
22 cze17:30Włókniarz Frampol61:Orkan Bełżec
-
23 cze16:00Unia Hrubieszów43:Olimpiakos Tarnogród
-
23 cze18:00Grom Różaniec41:Metalowiec Goraj
-
23 cze18:00Sparta Wożuczyn03:Omega Stary Zamość
-
23 cze18:00Potok Sitno00:Roztocze Szczebrzeszyn