Lubuskie | Klasa okręgowa | Gorzów Wielkopolski
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
WPWWRPRWPWWWWWPWWRWWWWWWWWRWWW
-
-
WPRRWRWPWPWWWWWWWPWPRPWWPPPWPR
-
-
PPWPRRPWWPPPWWPPPPWRWWWPWWWRWW
-
-
-
-
-
-
PRPPPPPPRRWWPPWPRPWPPPWPWPWPPP
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
130
54.17 %
130
54.17 %
Zwycięstwa gości
71
29.58 %
71
29.58 %
Remisy
39
16.25 %
39
16.25 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.33%
8 z 240
8 z 240
0.5
96.67%
232 z 240
232 z 240
10%
24 z 240
24 z 240
1.5
90%
216 z 240
216 z 240
19.58%
47 z 240
47 z 240
2.5
80.42%
193 z 240
193 z 240
40%
96 z 240
96 z 240
3.5
60%
144 z 240
144 z 240
56.67%
136 z 240
136 z 240
4.5
43.33%
104 z 240
104 z 240
68.75%
165 z 240
165 z 240
5.5
31.25%
75 z 240
75 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 14 | 5.83 % |
3:0 | 13 | 5.42 % |
1:1 | 12 | 5 % |
3:1 | 12 | 5 % |
0:3 | 12 | 5 % |
1:0 | 11 | 4.58 % |
2:2 | 10 | 4.17 % |
1:2 | 10 | 4.17 % |
5:1 | 10 | 4.17 % |
4:0 | 9 | 3.75 % |
0:0 | 8 | 3.33 % |
3:3 | 7 | 2.92 % |
3:2 | 7 | 2.92 % |
2:0 | 7 | 2.92 % |
1:3 | 6 | 2.5 % |
4:1 | 6 | 2.5 % |
5:2 | 6 | 2.5 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 6 | 2.5 % |
6:0 | 6 | 2.5 % |
0:1 | 5 | 2.08 % |
2:3 | 5 | 2.08 % |
4:3 | 5 | 2.08 % |
0:2 | 4 | 1.67 % |
4:2 | 4 | 1.67 % |
2:4 | 3 | 1.25 % |
3:5 | 3 | 1.25 % |
2:5 | 3 | 1.25 % |
0:4 | 3 | 1.25 % |
0:5 | 3 | 1.25 % |
0:6 | 3 | 1.25 % |
3:4 | 2 | 0.83 % |
5:3 | 2 | 0.83 % |
1:4 | 2 | 0.83 % |
3:6 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:5 | 2 | 0.83 % |
6:1 | 2 | 0.83 % |
7:2 | 2 | 0.83 % |
7:0 | 2 | 0.83 % |
4:4 | 1 | 0.42 % |
5:5 | 1 | 0.42 % |
6:3 | 1 | 0.42 % |
2:6 | 1 | 0.42 % |
3:7 | 1 | 0.42 % |
7:3 | 1 | 0.42 % |
7:1 | 1 | 0.42 % |
8:1 | 1 | 0.42 % |
9:1 | 1 | 0.42 % |
2:10 | 1 | 0.42 % |
10:0 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9345%Wygrana przynajmniej 1 bramką4321%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3014%Wygrana 3 bramkami i więcej4321%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- SKP Słubice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
11 sie12:00Spartak Deszczno55:Stal Sulęcin
-
11 sie14:00LZS Bobrówko03:Zjednoczeni Przytoczna
-
11 sie17:00Kasztelania Santok20:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
11 sie18:00Pogoń Skwierzyna10:Meprozet Stare Kurowo
-
11 sie18:00
-
12 sie11:00Polonia Lipki Wielkie81:Warta Słońsk
-
12 sie12:00Błękitni Lubno22:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
12 sie15:00Piast Karnin10:Radowiak Drezdenko
-
18 sie11:00Stal Sulęcin12:Piast Karnin
-
18 sie14:00Meprozet Stare Kurowo21:LZS Bobrówko
-
18 sie15:00Łucznik Strzelce Krajeńskie03:Pogoń Skwierzyna
-
18 sie16:00Warta Słońsk30:Odra Górzyca
-
18 sie18:00Radowiak Drezdenko03:Kasztelania Santok
-
19 sie12:00Błękitni Lubno50:Spartak Deszczno
-
19 sie16:00Zjednoczeni Przytoczna12:Polonia Lipki Wielkie
-
19 sie18:00Zieloni Lubiechnia Wielka11:Orzeł Międzyrzecz
-
25 sie10:00
-
25 sie11:00
-
25 sie14:00Spartak Deszczno31:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
25 sie16:00Kasztelania Santok35:Stal Sulęcin
-
25 sie16:00Odra Górzyca04:Zjednoczeni Przytoczna
-
25 sie17:00LZS Bobrówko15:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
25 sie17:30Polonia Lipki Wielkie03:Meprozet Stare Kurowo
-
26 sie15:00Piast Karnin22:Błękitni Lubno
-
01 wrz14:00Meprozet Stare Kurowo10:Odra Górzyca
-
01 wrz16:00Spartak Deszczno01:Piast Karnin
-
01 wrz17:00
-
01 wrz17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie11:Polonia Lipki Wielkie
-
01 wrz17:00Radowiak Drezdenko41:LZS Bobrówko
-
01 wrz18:00Stal Sulęcin22:Pogoń Skwierzyna
-
02 wrz12:00Błękitni Lubno31:Kasztelania Santok
-
02 wrz17:00Zieloni Lubiechnia Wielka12:Warta Słońsk
-
08 wrz14:00Piast Karnin31:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
08 wrz14:00Pogoń Skwierzyna72:Błękitni Lubno
-
08 wrz16:00LZS Bobrówko02:Stal Sulęcin
-
08 wrz16:00
-
08 wrz16:00Warta Słońsk35:Zjednoczeni Przytoczna
-
08 wrz17:00Kasztelania Santok32:Spartak Deszczno
-
08 wrz17:00Odra Górzyca32:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
09 wrz17:00Polonia Lipki Wielkie32:Radowiak Drezdenko
-
15 wrz12:00Zieloni Lubiechnia Wielka14:Zjednoczeni Przytoczna
-
15 wrz12:00Piast Karnin42:Kasztelania Santok
-
15 wrz14:00Spartak Deszczno26:Pogoń Skwierzyna
-
15 wrz17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie21:Orzeł Międzyrzecz
-
15 wrz17:00Radowiak Drezdenko31:Odra Górzyca
-
15 wrz17:00Polonia Lipki Wielkie36:Stal Sulęcin
-
16 wrz12:00Meprozet Stare Kurowo40:Warta Słońsk
-
16 wrz12:00Błękitni Lubno73:LZS Bobrówko
-
22 wrz16:00LZS Bobrówko04:Spartak Deszczno
-
22 wrz16:00Orzeł Międzyrzecz40:Radowiak Drezdenko
-
22 wrz16:00Zjednoczeni Przytoczna06:Meprozet Stare Kurowo
-
22 wrz17:00Kasztelania Santok50:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
22 wrz17:00Pogoń Skwierzyna21:Piast Karnin
-
22 wrz17:00Polonia Lipki Wielkie32:Błękitni Lubno
-
22 wrz17:00Odra Górzyca22:Stal Sulęcin
-
23 wrz16:00Warta Słońsk22:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
29 wrz16:00Zieloni Lubiechnia Wielka12:Meprozet Stare Kurowo
-
29 wrz16:00Łucznik Strzelce Krajeńskie21:Zjednoczeni Przytoczna
-
29 wrz16:00
-
29 wrz17:00
-
29 wrz17:00Kasztelania Santok25:Pogoń Skwierzyna
-
30 wrz12:00Błękitni Lubno33:Odra Górzyca
-
30 wrz14:00Piast Karnin70:LZS Bobrówko
-
30 wrz16:00Spartak Deszczno21:Polonia Lipki Wielkie
-
06 paź14:00Warta Słońsk33:Stal Sulęcin
-
06 paź14:00Meprozet Stare Kurowo42:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
06 paź15:00LZS Bobrówko03:Kasztelania Santok
-
06 paź16:00Pogoń Skwierzyna100:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
06 paź16:00Polonia Lipki Wielkie36:Piast Karnin
-
06 paź16:00Orzeł Międzyrzecz60:Błękitni Lubno
-
06 paź16:00Zjednoczeni Przytoczna10:Radowiak Drezdenko
-
07 paź16:30Odra Górzyca21:Spartak Deszczno
-
13 paź14:00Spartak Deszczno00:Orzeł Międzyrzecz
-
13 paź15:00Radowiak Drezdenko12:Meprozet Stare Kurowo
-
13 paź16:00Piast Karnin30:Odra Górzyca
-
13 paź16:00Kasztelania Santok52:Polonia Lipki Wielkie
-
13 paź16:00Pogoń Skwierzyna30:LZS Bobrówko
-
14 paź12:00Błękitni Lubno24:Warta Słońsk
-
14 paź14:00Zieloni Lubiechnia Wielka03:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
14 paź16:00Stal Sulęcin33:Zjednoczeni Przytoczna
-
20 paź14:00Warta Słońsk51:Spartak Deszczno
-
20 paź14:00Zjednoczeni Przytoczna43:Błękitni Lubno
-
20 paź14:00Łucznik Strzelce Krajeńskie20:Radowiak Drezdenko
-
20 paź15:00LZS Bobrówko30:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
20 paź15:00Polonia Lipki Wielkie12:Pogoń Skwierzyna
-
20 paź15:00Odra Górzyca21:Kasztelania Santok
-
20 paź15:00Orzeł Międzyrzecz00:Piast Karnin
-
20 paź16:00Meprozet Stare Kurowo40:Stal Sulęcin
-
27 paź11:30Pogoń Skwierzyna51:Odra Górzyca
-
27 paź14:00Spartak Deszczno51:Zjednoczeni Przytoczna
-
27 paź14:00Piast Karnin30:Warta Słońsk
-
27 paź15:00Stal Sulęcin40:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
27 paź15:00LZS Bobrówko61:Polonia Lipki Wielkie
-
27 paź16:00Kasztelania Santok01:Orzeł Międzyrzecz
-
28 paź12:00Błękitni Lubno14:Meprozet Stare Kurowo
-
28 paź13:00Zieloni Lubiechnia Wielka03:Radowiak Drezdenko
-
03 lis13:00Orzeł Międzyrzecz00:Pogoń Skwierzyna
-
03 lis13:00Łucznik Strzelce Krajeńskie11:Błękitni Lubno
-
03 lis14:00Polonia Lipki Wielkie53:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
03 lis14:00Odra Górzyca31:LZS Bobrówko
-
03 lis14:00Warta Słońsk25:Kasztelania Santok
-
03 lis14:00Zjednoczeni Przytoczna21:Piast Karnin
-
03 lis14:00Meprozet Stare Kurowo41:Spartak Deszczno
-
03 lis14:00Radowiak Drezdenko04:Stal Sulęcin
-
10 lis13:00
-
10 lis14:00Spartak Deszczno31:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
10 lis14:00Piast Karnin12:Meprozet Stare Kurowo
-
10 lis14:00Pogoń Skwierzyna51:Warta Słońsk
-
10 lis14:00Polonia Lipki Wielkie32:Odra Górzyca
-
10 lis14:30Kasztelania Santok37:Zjednoczeni Przytoczna
-
11 lis12:00Zieloni Lubiechnia Wielka05:Stal Sulęcin
-
11 lis12:00Błękitni Lubno22:Radowiak Drezdenko
-
17 lis13:00Łucznik Strzelce Krajeńskie10:Piast Karnin
-
17 lis14:00Odra Górzyca33:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
17 lis14:00
-
17 lis14:00Warta Słońsk21:LZS Bobrówko
-
17 lis14:00Zjednoczeni Przytoczna06:Pogoń Skwierzyna
-
17 lis14:00Meprozet Stare Kurowo51:Kasztelania Santok
-
17 lis14:00Radowiak Drezdenko13:Spartak Deszczno
-
17 lis14:00
-
16 mar13:00Meprozet Stare Kurowo21:Pogoń Skwierzyna
-
16 mar14:00(walkower)
-
16 mar14:00Radowiak Drezdenko10:Piast Karnin
-
16 mar14:00Zjednoczeni Przytoczna30:LZS Bobrówko
-
16 mar14:00Warta Słońsk00:Polonia Lipki Wielkie
-
16 mar15:00Stal Sulęcin23:Spartak Deszczno
-
16 mar15:00Łucznik Strzelce Krajeńskie43:Kasztelania Santok
-
16 mar16:00
-
23 mar14:00LZS Bobrówko02:Meprozet Stare Kurowo
-
23 mar14:00Pogoń Skwierzyna70:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
23 mar14:00Piast Karnin10:Stal Sulęcin
-
23 mar15:00Spartak Deszczno21:Błękitni Lubno
-
23 mar16:00Orzeł Międzyrzecz51:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
23 mar16:00Kasztelania Santok30:Radowiak Drezdenko
-
24 mar12:30Polonia Lipki Wielkie13:Zjednoczeni Przytoczna
-
24 mar15:00Odra Górzyca11:Warta Słońsk
-
30 mar15:00Zieloni Lubiechnia Wielka23:Spartak Deszczno
-
30 mar15:00Radowiak Drezdenko02:Pogoń Skwierzyna
-
30 mar15:00Meprozet Stare Kurowo11:Polonia Lipki Wielkie
-
30 mar15:00Zjednoczeni Przytoczna61:Odra Górzyca
-
30 mar16:00Stal Sulęcin35:Kasztelania Santok
-
30 mar16:00Łucznik Strzelce Krajeńskie21:LZS Bobrówko
-
30 mar16:00Warta Słońsk31:Orzeł Międzyrzecz
-
31 mar14:00Błękitni Lubno02:Piast Karnin
-
06 kwi14:00
-
06 kwi14:00Piast Karnin13:Spartak Deszczno
-
06 kwi15:00Odra Górzyca05:Meprozet Stare Kurowo
-
06 kwi15:00LZS Bobrówko12:Radowiak Drezdenko
-
06 kwi16:00
-
06 kwi17:00Warta Słońsk01:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
06 kwi17:00Kasztelania Santok40:Błękitni Lubno
-
07 kwi12:00Polonia Lipki Wielkie50:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
13 kwi15:00Zieloni Lubiechnia Wielka10:Piast Karnin
-
13 kwi15:00Spartak Deszczno42:Kasztelania Santok
-
13 kwi15:00Radowiak Drezdenko63:Polonia Lipki Wielkie
-
13 kwi15:00Meprozet Stare Kurowo40:Orzeł Międzyrzecz
-
13 kwi15:00Zjednoczeni Przytoczna30:Warta Słońsk
-
13 kwi17:00Stal Sulęcin53:LZS Bobrówko
-
13 kwi17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie40:Odra Górzyca
-
14 kwi12:00Błękitni Lubno15:Pogoń Skwierzyna
-
20 kwi12:00
-
20 kwi13:00
-
20 kwi14:00Pogoń Skwierzyna41:Spartak Deszczno
-
20 kwi15:00Odra Górzyca00:Radowiak Drezdenko
-
20 kwi15:00LZS Bobrówko22:Błękitni Lubno
-
20 kwi17:00Warta Słońsk12:Meprozet Stare Kurowo
-
20 kwi17:00Stal Sulęcin50:Polonia Lipki Wielkie
-
20 kwi17:00Kasztelania Santok21:Piast Karnin
-
27 kwi15:00Spartak Deszczno31:LZS Bobrówko
-
27 kwi16:00Zieloni Lubiechnia Wielka00:Kasztelania Santok
-
27 kwi16:00Radowiak Drezdenko11:Orzeł Międzyrzecz
-
27 kwi16:00Meprozet Stare Kurowo31:Zjednoczeni Przytoczna
-
27 kwi17:00Stal Sulęcin51:Odra Górzyca
-
27 kwi18:00Piast Karnin10:Pogoń Skwierzyna
-
28 kwi12:00Błękitni Lubno20:Polonia Lipki Wielkie
-
28 kwi14:00Łucznik Strzelce Krajeńskie52:Warta Słońsk
-
01 maj15:00Orzeł Międzyrzecz05:Stal Sulęcin
-
04 maj16:00Meprozet Stare Kurowo50:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
04 maj16:00Zjednoczeni Przytoczna52:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
04 maj16:00Odra Górzyca12:Błękitni Lubno
-
04 maj16:00LZS Bobrówko13:Piast Karnin
-
04 maj16:00Pogoń Skwierzyna10:Kasztelania Santok
-
04 maj17:00Warta Słońsk20:Radowiak Drezdenko
-
05 maj17:00Polonia Lipki Wielkie43:Spartak Deszczno
-
11 maj14:00Piast Karnin01:Polonia Lipki Wielkie
-
11 maj15:00Spartak Deszczno31:Odra Górzyca
-
11 maj16:00Zieloni Lubiechnia Wielka11:Pogoń Skwierzyna
-
11 maj16:00Radowiak Drezdenko24:Zjednoczeni Przytoczna
-
11 maj17:30Stal Sulęcin20:Warta Słońsk
-
11 maj18:00Kasztelania Santok52:LZS Bobrówko
-
11 maj18:00Łucznik Strzelce Krajeńskie03:Meprozet Stare Kurowo
-
12 maj12:00Błękitni Lubno30:Orzeł Międzyrzecz
-
18 maj16:00Meprozet Stare Kurowo40:Radowiak Drezdenko
-
18 maj16:00Zjednoczeni Przytoczna25:Stal Sulęcin
-
18 maj16:00Orzeł Międzyrzecz11:Spartak Deszczno
-
18 maj16:00Odra Górzyca00:Piast Karnin
-
18 maj16:00LZS Bobrówko41:Pogoń Skwierzyna
-
18 maj17:00Warta Słońsk11:Błękitni Lubno
-
18 maj17:00Polonia Lipki Wielkie10:Kasztelania Santok
-
18 maj18:00Łucznik Strzelce Krajeńskie03:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
25 maj14:00Piast Karnin22:Orzeł Międzyrzecz
-
25 maj17:00Zieloni Lubiechnia Wielka03:LZS Bobrówko
-
25 maj17:00Pogoń Skwierzyna00:Polonia Lipki Wielkie
-
25 maj17:00Kasztelania Santok91:Odra Górzyca
-
25 maj17:00Spartak Deszczno20:Warta Słońsk
-
25 maj17:00Radowiak Drezdenko13:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
25 maj18:00Stal Sulęcin60:Meprozet Stare Kurowo
-
26 maj12:00Błękitni Lubno30:Zjednoczeni Przytoczna
-
01 cze16:00
-
01 cze17:00Radowiak Drezdenko03:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
01 cze17:00Meprozet Stare Kurowo11:Błękitni Lubno
-
01 cze17:00Zjednoczeni Przytoczna22:Spartak Deszczno
-
01 cze17:00Odra Górzyca34:Pogoń Skwierzyna
-
01 cze17:00Polonia Lipki Wielkie60:LZS Bobrówko
-
01 cze18:00Łucznik Strzelce Krajeńskie210:Stal Sulęcin
-
01 cze18:00Warta Słońsk31:Piast Karnin
-
08 cze14:00Kasztelania Santok24:Warta Słońsk
-
08 cze14:00Piast Karnin42:Zjednoczeni Przytoczna
-
08 cze14:00Stal Sulęcin60:Radowiak Drezdenko
-
08 cze15:00Pogoń Skwierzyna51:Orzeł Międzyrzecz
-
08 cze15:00Spartak Deszczno44:Meprozet Stare Kurowo
-
08 cze17:00Zieloni Lubiechnia Wielka71:Polonia Lipki Wielkie
-
08 cze17:00LZS Bobrówko60:Odra Górzyca
-
09 cze15:00Błękitni Lubno60:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
13 cze17:30Odra Górzyca23:Polonia Lipki Wielkie
-
15 cze17:00Stal Sulęcin72:Zieloni Lubiechnia Wielka
-
15 cze17:00Radowiak Drezdenko11:Błękitni Lubno
-
15 cze17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie52:Spartak Deszczno
-
15 cze17:00Meprozet Stare Kurowo51:Piast Karnin
-
15 cze17:00Zjednoczeni Przytoczna33:Kasztelania Santok
-
15 cze17:00Warta Słońsk32:Pogoń Skwierzyna
-
15 cze17:00Orzeł Międzyrzecz13:LZS Bobrówko
-
19 cze17:00Polonia Lipki Wielkie32:Orzeł Międzyrzecz
-
19 cze18:30Kasztelania Santok23:Meprozet Stare Kurowo
-
20 cze15:00Spartak Deszczno51:Radowiak Drezdenko
-
22 cze17:00Zieloni Lubiechnia Wielka30:Odra Górzyca
-
22 cze17:00LZS Bobrówko23:Warta Słońsk
-
22 cze17:00Pogoń Skwierzyna50:Zjednoczeni Przytoczna
-
22 cze17:00Piast Karnin34:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
22 cze17:00Błękitni Lubno33:Stal Sulęcin