Lubuskie | Klasa okręgowa | Zielona Góra
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
WRPPPWPPRWPWRWPPPWPWRWPPWWRPPP
-
-
-
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
119
49.58 %
119
49.58 %
Zwycięstwa gości
89
37.08 %
89
37.08 %
Remisy
32
13.33 %
32
13.33 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
529
średnia: 2.2
529
średnia: 2.2
Gości
442
średnia: 1.84
442
średnia: 1.84
Bramki stracone
Gospodarzy
442
średnia: 1.84
442
średnia: 1.84
Gości
529
średnia: 2.2
529
średnia: 2.2
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.08%
5 z 240
5 z 240
0.5
97.92%
235 z 240
235 z 240
12.08%
29 z 240
29 z 240
1.5
87.92%
211 z 240
211 z 240
29.17%
70 z 240
70 z 240
2.5
70.83%
170 z 240
170 z 240
47.08%
113 z 240
113 z 240
3.5
52.92%
127 z 240
127 z 240
62.5%
150 z 240
150 z 240
4.5
37.5%
90 z 240
90 z 240
74.58%
179 z 240
179 z 240
5.5
25.42%
61 z 240
61 z 240
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 16 | 6.67 % |
2:0 | 15 | 6.25 % |
2:1 | 14 | 5.83 % |
0:2 | 14 | 5.83 % |
1:1 | 12 | 5 % |
0:1 | 12 | 5 % |
1:0 | 12 | 5 % |
3:1 | 12 | 5 % |
2:2 | 9 | 3.75 % |
1:3 | 9 | 3.75 % |
1:4 | 8 | 3.33 % |
0:3 | 7 | 2.92 % |
4:1 | 7 | 2.92 % |
5:1 | 7 | 2.92 % |
1:2 | 6 | 2.5 % |
0:0 | 5 | 2.08 % |
3:2 | 5 | 2.08 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:3 | 4 | 1.67 % |
2:3 | 4 | 1.67 % |
4:2 | 4 | 1.67 % |
5:2 | 4 | 1.67 % |
4:0 | 4 | 1.67 % |
2:4 | 3 | 1.25 % |
3:5 | 3 | 1.25 % |
5:3 | 3 | 1.25 % |
2:5 | 3 | 1.25 % |
0:4 | 3 | 1.25 % |
1:5 | 3 | 1.25 % |
5:0 | 3 | 1.25 % |
4:4 | 2 | 0.83 % |
4:3 | 2 | 0.83 % |
3:4 | 2 | 0.83 % |
3:6 | 2 | 0.83 % |
0:5 | 2 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:6 | 2 | 0.83 % |
0:6 | 2 | 0.83 % |
6:0 | 2 | 0.83 % |
1:7 | 2 | 0.83 % |
4:6 | 1 | 0.42 % |
6:3 | 1 | 0.42 % |
6:2 | 1 | 0.42 % |
9:5 | 1 | 0.42 % |
6:1 | 1 | 0.42 % |
7:2 | 1 | 0.42 % |
7:1 | 1 | 0.42 % |
7:0 | 1 | 0.42 % |
1:8 | 1 | 0.42 % |
10:1 | 1 | 0.42 % |
11:1 | 1 | 0.42 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9846%Wygrana przynajmniej 1 bramką3315%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3516%Wygrana 3 bramkami i więcej4722%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
11 sie17:00Zryw Rzeczyca52:Błękitni Ołobok
-
11 sie17:00Lech Sulechów30:Budowlani Lubsko
-
11 sie17:00Czarni Żagań46:Piast Iłowa
-
11 sie17:00Iskra Małomice23:Delta Sieniawa Żarska
-
11 sie17:00Promień Żary30:Schnug Chociule
-
11 sie17:00
-
11 sie17:00Pogoń Przyborów30:Mieszko Konotop
-
12 sie17:00Alfa Jaromirowice03:Odra Nietków
-
15 sie14:00
-
15 sie15:00Błękitni Ołobok13:Odra Nietków
-
15 sie15:00Mieszko Konotop24:Alfa Jaromirowice
-
15 sie17:00Delta Sieniawa Żarska16:Promień Żary
-
15 sie17:00Piast Iłowa41:Iskra Małomice
-
15 sie17:00Zryw Rzeczyca42:Lech Sulechów
-
15 sie17:30Budowlani Lubsko11:Czarni Żagań
-
15 sie18:00Unia Kunice Żary15:Pogoń Przyborów
-
18 sie17:00Lech Sulechów32:Błękitni Ołobok
-
18 sie17:00Czarni Żagań20:Zryw Rzeczyca
-
18 sie17:00Iskra Małomice22:Budowlani Lubsko
-
18 sie17:00
-
18 sie17:00Pogoń Przyborów61:Schnug Chociule
-
18 sie17:00Odra Nietków32:Mieszko Konotop
-
18 sie18:00Promień Żary13:Piast Iłowa
-
19 sie17:00Alfa Jaromirowice11:Unia Kunice Żary
-
25 sie15:00Budowlani Lubsko02:Promień Żary
-
25 sie17:00Unia Kunice Żary25:Odra Nietków
-
25 sie17:00Delta Sieniawa Żarska20:Pogoń Przyborów
-
25 sie17:00
-
25 sie17:00Zryw Rzeczyca44:Iskra Małomice
-
25 sie17:00Lech Sulechów01:Czarni Żagań
-
26 sie14:00Schnug Chociule01:Alfa Jaromirowice
-
26 sie17:00Błękitni Ołobok22:Mieszko Konotop
-
01 wrz16:00
-
01 wrz17:00Czarni Żagań30:Błękitni Ołobok
-
01 wrz17:00Iskra Małomice33:Lech Sulechów
-
01 wrz17:00Promień Żary20:Zryw Rzeczyca
-
01 wrz17:00Pogoń Przyborów12:Piast Iłowa
-
01 wrz17:00Odra Nietków10:Schnug Chociule
-
01 wrz17:00Mieszko Konotop21:Unia Kunice Żary
-
02 wrz17:00Alfa Jaromirowice03:Delta Sieniawa Żarska
-
08 wrz15:00Budowlani Lubsko22:Pogoń Przyborów
-
08 wrz16:00Schnug Chociule13:Mieszko Konotop
-
08 wrz16:00Piast Iłowa31:Alfa Jaromirowice
-
08 wrz16:00Zryw Rzeczyca01:Piast Czerwieńsk
-
08 wrz17:00Delta Sieniawa Żarska23:Odra Nietków
-
08 wrz17:00Lech Sulechów02:Promień Żary
-
08 wrz17:00Czarni Żagań30:Iskra Małomice
-
09 wrz17:00Błękitni Ołobok21:Unia Kunice Żary
-
15 wrz16:00Iskra Małomice35:Błękitni Ołobok
-
15 wrz16:00
-
15 wrz16:00Pogoń Przyborów14:Zryw Rzeczyca
-
15 wrz16:00Odra Nietków02:Piast Iłowa
-
15 wrz16:30Promień Żary00:Czarni Żagań
-
15 wrz17:00Unia Kunice Żary30:Schnug Chociule
-
16 wrz16:00Alfa Jaromirowice42:Budowlani Lubsko
-
16 wrz16:00Mieszko Konotop36:Delta Sieniawa Żarska
-
22 wrz15:00Budowlani Lubsko30:Odra Nietków
-
22 wrz16:00Delta Sieniawa Żarska34:Unia Kunice Żary
-
22 wrz16:00Piast Iłowa31:Mieszko Konotop
-
22 wrz16:00Zryw Rzeczyca31:Alfa Jaromirowice
-
22 wrz16:00Lech Sulechów12:Pogoń Przyborów
-
22 wrz16:00Iskra Małomice03:Promień Żary
-
22 wrz17:00
-
23 wrz13:00Błękitni Ołobok11:Schnug Chociule
-
29 wrz16:00Promień Żary11:Błękitni Ołobok
-
29 wrz16:00
-
29 wrz16:00Pogoń Przyborów02:Czarni Żagań
-
29 wrz16:00Odra Nietków21:Zryw Rzeczyca
-
29 wrz16:00Mieszko Konotop31:Budowlani Lubsko
-
29 wrz16:00Schnug Chociule10:Delta Sieniawa Żarska
-
29 wrz16:30Unia Kunice Żary13:Piast Iłowa
-
30 wrz16:00Alfa Jaromirowice51:Lech Sulechów
-
06 paź15:00Budowlani Lubsko11:Unia Kunice Żary
-
06 paź16:00Piast Iłowa40:Schnug Chociule
-
06 paź16:00Zryw Rzeczyca44:Mieszko Konotop
-
06 paź16:00Lech Sulechów10:Odra Nietków
-
06 paź16:00Iskra Małomice12:Pogoń Przyborów
-
06 paź16:00
-
06 paź17:00Czarni Żagań41:Alfa Jaromirowice
-
07 paź13:00Błękitni Ołobok13:Delta Sieniawa Żarska
-
10 paź16:00Mieszko Konotop72:Lech Sulechów
-
13 paź15:00
-
13 paź16:00Pogoń Przyborów01:Promień Żary
-
13 paź16:00Odra Nietków30:Czarni Żagań
-
13 paź16:00Unia Kunice Żary21:Zryw Rzeczyca
-
13 paź16:00Schnug Chociule02:Budowlani Lubsko
-
13 paź16:00Delta Sieniawa Żarska16:Piast Iłowa
-
14 paź15:00Alfa Jaromirowice111:Iskra Małomice
-
20 paź15:00Budowlani Lubsko10:Delta Sieniawa Żarska
-
20 paź15:00Zryw Rzeczyca01:Schnug Chociule
-
20 paź15:00Iskra Małomice15:Odra Nietków
-
20 paź15:00
-
20 paź15:30Promień Żary40:Alfa Jaromirowice
-
20 paź16:00Czarni Żagań21:Mieszko Konotop
-
21 paź15:30Błękitni Ołobok14:Piast Iłowa
-
21 paź15:30Lech Sulechów12:Unia Kunice Żary
-
27 paź14:00Pogoń Przyborów41:Błękitni Ołobok
-
27 paź14:00Schnug Chociule00:Lech Sulechów
-
27 paź14:00Delta Sieniawa Żarska32:Zryw Rzeczyca
-
27 paź14:00Piast Iłowa20:Budowlani Lubsko
-
27 paź15:00Odra Nietków31:Promień Żary
-
27 paź15:00Unia Kunice Żary02:Czarni Żagań
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00Mieszko Konotop41:Iskra Małomice
-
03 lis14:00Zryw Rzeczyca42:Piast Iłowa
-
03 lis14:00Lech Sulechów13:Delta Sieniawa Żarska
-
03 lis14:00Iskra Małomice21:Unia Kunice Żary
-
03 lis14:00Promień Żary71:Mieszko Konotop
-
03 lis14:00Piast Czerwieńsk32:Odra Nietków
-
03 lis14:00Pogoń Przyborów11:Alfa Jaromirowice
-
03 lis16:00Czarni Żagań52:Schnug Chociule
-
04 lis14:00Błękitni Ołobok00:Budowlani Lubsko
-
10 lis13:30Unia Kunice Żary14:Promień Żary
-
10 lis13:30Schnug Chociule33:Iskra Małomice
-
10 lis13:30Delta Sieniawa Żarska02:Czarni Żagań
-
10 lis13:30Piast Iłowa10:Lech Sulechów
-
10 lis13:30Budowlani Lubsko52:Zryw Rzeczyca
-
10 lis14:00Alfa Jaromirowice60:Błękitni Ołobok
-
10 lis14:00Odra Nietków21:Pogoń Przyborów
-
11 lis14:00Mieszko Konotop01:Piast Czerwieńsk
-
16 mar14:00Błękitni Ołobok33:Zryw Rzeczyca
-
16 mar15:00Budowlani Lubsko20:Lech Sulechów
-
16 mar15:00Piast Iłowa02:Czarni Żagań
-
16 mar15:00Delta Sieniawa Żarska22:Iskra Małomice
-
16 mar15:00
-
16 mar16:00Odra Nietków60:Alfa Jaromirowice
-
17 mar13:00Schnug Chociule03:Promień Żary
-
17 mar15:00Mieszko Konotop14:Pogoń Przyborów
-
23 mar15:00Pogoń Przyborów22:Unia Kunice Żary
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00Promień Żary20:Delta Sieniawa Żarska
-
23 mar15:00Iskra Małomice35:Piast Iłowa
-
23 mar15:00Lech Sulechów14:Zryw Rzeczyca
-
23 mar16:00Odra Nietków11:Błękitni Ołobok
-
23 mar16:00Czarni Żagań53:Budowlani Lubsko
-
24 mar15:00Alfa Jaromirowice04:Mieszko Konotop
-
30 mar14:00Błękitni Ołobok30:Lech Sulechów
-
30 mar15:00Budowlani Lubsko13:Iskra Małomice
-
30 mar15:00Piast Iłowa10:Promień Żary
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00Schnug Chociule02:Pogoń Przyborów
-
30 mar15:00Unia Kunice Żary34:Alfa Jaromirowice
-
30 mar16:00Zryw Rzeczyca06:Czarni Żagań
-
31 mar15:00Mieszko Konotop22:Odra Nietków
-
06 kwi16:00Pogoń Przyborów21:Delta Sieniawa Żarska
-
06 kwi16:00
-
06 kwi16:00Iskra Małomice31:Zryw Rzeczyca
-
06 kwi17:00Odra Nietków21:Unia Kunice Żary
-
06 kwi17:00Promień Żary32:Budowlani Lubsko
-
06 kwi17:00Czarni Żagań30:Lech Sulechów
-
07 kwi16:00Mieszko Konotop41:Błękitni Ołobok
-
07 kwi16:00Alfa Jaromirowice01:Schnug Chociule
-
13 kwi14:00Błękitni Ołobok17:Czarni Żagań
-
13 kwi14:30Lech Sulechów31:Iskra Małomice
-
13 kwi16:00Zryw Rzeczyca15:Promień Żary
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00Piast Iłowa10:Pogoń Przyborów
-
13 kwi16:00Delta Sieniawa Żarska11:Alfa Jaromirowice
-
13 kwi16:00Schnug Chociule03:Odra Nietków
-
13 kwi17:00Unia Kunice Żary43:Mieszko Konotop
-
20 kwi15:00Unia Kunice Żary11:Błękitni Ołobok
-
20 kwi15:00Mieszko Konotop10:Schnug Chociule
-
20 kwi15:00Odra Nietków21:Delta Sieniawa Żarska
-
20 kwi15:00Alfa Jaromirowice23:Piast Iłowa
-
20 kwi15:00Pogoń Przyborów30:Budowlani Lubsko
-
20 kwi15:00
-
20 kwi15:00Promień Żary62:Lech Sulechów
-
20 kwi15:00Iskra Małomice04:Czarni Żagań
-
27 kwi14:00Błękitni Ołobok22:Iskra Małomice
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00Piast Iłowa40:Odra Nietków
-
27 kwi16:00Schnug Chociule11:Unia Kunice Żary
-
27 kwi17:00Czarni Żagań10:Promień Żary
-
27 kwi17:00Zryw Rzeczyca14:Pogoń Przyborów
-
27 kwi17:00Budowlani Lubsko30:Alfa Jaromirowice
-
27 kwi17:00Delta Sieniawa Żarska22:Mieszko Konotop
-
01 maj16:00Alfa Jaromirowice53:Zryw Rzeczyca
-
01 maj17:00Schnug Chociule00:Błękitni Ołobok
-
01 maj17:00Mieszko Konotop06:Piast Iłowa
-
01 maj17:00Odra Nietków30:Budowlani Lubsko
-
01 maj17:00Pogoń Przyborów14:Lech Sulechów
-
01 maj17:00
-
01 maj17:00
-
22 maj18:00Unia Kunice Żary31:Delta Sieniawa Żarska
-
04 maj15:00Błękitni Ołobok02:Promień Żary
-
04 maj16:00Delta Sieniawa Żarska21:Schnug Chociule
-
04 maj17:00
-
04 maj17:00Czarni Żagań50:Pogoń Przyborów
-
04 maj17:00Zryw Rzeczyca13:Odra Nietków
-
04 maj17:00Piast Iłowa51:Unia Kunice Żary
-
04 maj17:30Lech Sulechów14:Alfa Jaromirowice
-
05 maj15:00Budowlani Lubsko31:Mieszko Konotop
-
11 maj17:00Delta Sieniawa Żarska42:Błękitni Ołobok
-
11 maj17:00Schnug Chociule12:Piast Iłowa
-
11 maj17:00Odra Nietków41:Lech Sulechów
-
11 maj17:00Pogoń Przyborów51:Iskra Małomice
-
11 maj17:00
-
11 maj18:00Unia Kunice Żary36:Budowlani Lubsko
-
12 maj16:00Mieszko Konotop30:Zryw Rzeczyca
-
12 maj16:00Alfa Jaromirowice01:Czarni Żagań
-
18 maj17:00
-
18 maj17:00Iskra Małomice18:Alfa Jaromirowice
-
18 maj17:00Czarni Żagań31:Odra Nietków
-
18 maj17:00Zryw Rzeczyca25:Unia Kunice Żary
-
18 maj17:00Budowlani Lubsko51:Schnug Chociule
-
18 maj17:00Piast Iłowa20:Delta Sieniawa Żarska
-
18 maj17:30Lech Sulechów53:Mieszko Konotop
-
19 maj18:00
-
25 maj17:00Piast Iłowa50:Błękitni Ołobok
-
25 maj17:00Delta Sieniawa Żarska03:Budowlani Lubsko
-
25 maj17:00Schnug Chociule13:Zryw Rzeczyca
-
25 maj17:00Odra Nietków101:Iskra Małomice
-
25 maj17:00
-
25 maj18:00Unia Kunice Żary24:Lech Sulechów
-
26 maj16:00Mieszko Konotop03:Czarni Żagań
-
26 maj16:00Alfa Jaromirowice17:Promień Żary
-
01 cze15:00Błękitni Ołobok11:Pogoń Przyborów
-
01 cze17:00Piast Czerwieńsk24:Alfa Jaromirowice
-
01 cze17:00Iskra Małomice10:Mieszko Konotop
-
01 cze17:00Czarni Żagań31:Unia Kunice Żary
-
01 cze17:00Zryw Rzeczyca95:Delta Sieniawa Żarska
-
01 cze17:00Budowlani Lubsko05:Piast Iłowa
-
01 cze17:30
-
01 cze18:00
-
08 cze17:00Budowlani Lubsko21:Błękitni Ołobok
-
08 cze17:00Piast Iłowa21:Zryw Rzeczyca
-
08 cze17:00Delta Sieniawa Żarska43:Lech Sulechów
-
08 cze17:00Schnug Chociule05:Czarni Żagań
-
08 cze17:00Unia Kunice Żary63:Iskra Małomice
-
08 cze17:00Mieszko Konotop00:Promień Żary
-
08 cze17:00Odra Nietków02:Piast Czerwieńsk
-
08 cze17:00Alfa Jaromirowice35:Pogoń Przyborów
-
15 cze17:00Błękitni Ołobok33:Alfa Jaromirowice
-
15 cze17:00Pogoń Przyborów20:Odra Nietków
-
15 cze17:00Piast Czerwieńsk23:Mieszko Konotop
-
15 cze17:00
-
15 cze17:00Iskra Małomice30:Schnug Chociule
-
15 cze17:00Czarni Żagań51:Delta Sieniawa Żarska
-
15 cze17:00Lech Sulechów25:Piast Iłowa
-
15 cze17:00Zryw Rzeczyca12:Budowlani Lubsko