Małopolskie | 4. Liga | małopolska (zachód)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
112
46.67 %
Zwycięstwa gości
78
32.5 %
Remisy
50
20.83 %

Bramki

Gospodarzy
415
średnia: 1.73
Gości
323
średnia: 1.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.58%
11 z 240
0.5
95.42%
229 z 240
17.08%
41 z 240
1.5
82.92%
199 z 240
41.67%
100 z 240
2.5
58.33%
140 z 240
64.17%
154 z 240
3.5
35.83%
86 z 240
80.83%
194 z 240
4.5
19.17%
46 z 240
90.42%
217 z 240
5.5
9.58%
23 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 26 10.83 %
1:0 19 7.92 %
2:0 19 7.92 %
2:1 18 7.5 %
3:0 16 6.67 %
0:2 14 5.83 %
1:2 13 5.42 %
1:3 12 5 %
3:1 12 5 %
0:0 11 4.58 %
0:1 11 4.58 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 11 4.58 %
2:2 10 4.17 %
0:3 7 2.92 %
3:2 6 2.5 %
5:1 5 2.08 %
4:0 4 1.67 %
4:2 3 1.25 %
4:1 3 1.25 %
2:6 3 1.25 %
3:3 2 0.83 %
4:3 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 2 0.83 %
1:4 2 0.83 %
0:4 2 0.83 %
6:0 2 0.83 %
4:4 1 0.42 %
3:5 1 0.42 %
5:2 1 0.42 %
5:0 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    106
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    50
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    7%
  • 11
    11:00
    KS Olkusz
    0
    3
    :
    LKS Jawiszowice
  • 11
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    7
    1
    :
    Beskid Andrychów
  • 12
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    1
    1
    :
    Clepardia Kraków
  • 12
    17:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    2
    0
    :
    MKS Trzebinia
  • 12
    17:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    1
    2
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 12
    17:00
    Pcimianka Pcim
    0
    0
    :
    Górnik Wieliczka
  • 18
    11:00
    MKS Trzebinia
    1
    3
    :
    LKS Jawiszowice
  • 18
    17:00
    Dalin Myślenice
    3
    1
    :
    Beskid Andrychów
  • 18
    17:00
    Górnik Wieliczka
    0
    0
    :
    Wiślanka Grabie
  • 18
    17:30
    Unia Oświęcim
    0
    2
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 19
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    3
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 19
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    2
    0
    :
    KS Olkusz
  • 19
    17:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    2
    1
    :
    Clepardia Kraków
  • 01
    17:00
    Słomniczanka Słomniki
    0
    3
    :
    LKS Jawiszowice
  • 01
    17:00
    Dalin Myślenice
    2
    1
    :
    KS Olkusz
  • 01
    17:00
    Górnik Wieliczka
    1
    3
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 01
    17:00
    Wiślanka Grabie
    0
    1
    :
    Orzeł Ryczów
  • 02
    11:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    1
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 02
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    2
    0
    :
    MKS Trzebinia
  • 02
    16:30
    Pcimianka Pcim
    0
    2
    :
    Beskid Andrychów
  • 06
    17:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    0
    2
    :
    Dalin Myślenice
  • 08
    11:00
    Jutrzenka Giebułtów
    1
    0
    :
    Wiślanka Grabie
  • 08
    11:00
    Clepardia Kraków
    0
    3
    :
    Pcimianka Pcim
  • 08
    16:00
    MKS Trzebinia
    1
    3
    :
    Orzeł Ryczów
  • 08
    16:00
    LKS Jawiszowice
    2
    4
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 08
    16:30
    Beskid Andrychów
    2
    3
    :
    Górnik Wieliczka
  • 08
    17:00
    KS Olkusz
    2
    4
    :
    Unia Oświęcim
  • 09
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    2
    1
    :
    Słomniczanka Słomniki
  • 15
    13:00
    Orzeł Ryczów
    0
    1
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 15
    16:00
    Słomniczanka Słomniki
    1
    1
    :
    MKS Trzebinia
  • 15
    16:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    2
    1
    :
    Kaszowianka Kaszów
  • 15
    16:00
    Górnik Wieliczka
    1
    0
    :
    Clepardia Kraków
  • 15
    16:30
    Unia Oświęcim
    2
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 16
    16:00
    Pcimianka Pcim
    0
    1
    :
    KS Olkusz
  • 16
    16:00
    Wiślanka Grabie
    1
    0
    :
    Beskid Andrychów
  • 16
    16:30
    Dalin Myślenice
    5
    1
    :
    LKS Jawiszowice
  • 22
    15:00
    Słomniczanka Słomniki
    3
    0
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 22
    16:00
    MKS Trzebinia
    0
    0
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 22
    16:00
    Beskid Andrychów
    1
    2
    :
    Orzeł Ryczów
  • 22
    16:00
    KS Olkusz
    1
    3
    :
    Górnik Wieliczka
  • 23
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    0
    1
    :
    Dalin Myślenice
  • 23
    16:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    1
    1
    :
    Pcimianka Pcim
  • 23
    16:00
    LKS Jawiszowice
    3
    1
    :
    Unia Oświęcim
  • 13
    11:00
    Dalin Myślenice
    1
    1
    :
    MKS Trzebinia
  • 13
    11:00
    Jutrzenka Giebułtów
    0
    0
    :
    KS Olkusz
  • 13
    14:00
    Słomniczanka Słomniki
    2
    6
    :
    Pcimianka Pcim
  • 13
    15:00
    Górnik Wieliczka
    2
    1
    :
    Kaszowianka Kaszów
  • 13
    15:00
    Orzeł Ryczów
    2
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 13
    15:00
    Beskid Andrychów
    1
    0
    :
    Clepardia Kraków
  • 13
    15:30
    Unia Oświęcim
    2
    2
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 20
    15:00
    MKS Trzebinia
    0
    2
    :
    Clepardia Kraków
  • 20
    15:00
    KS Olkusz
    2
    1
    :
    Beskid Andrychów
  • 20
    15:00
    Dalin Myślenice
    1
    2
    :
    Unia Oświęcim
  • 21
    12:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    1
    1
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 21
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    0
    3
    :
    Wiślanka Grabie
  • 21
    15:00
    LKS Jawiszowice
    2
    3
    :
    Orzeł Ryczów
  • 21
    15:00
    Słomniczanka Słomniki
    1
    0
    :
    Górnik Wieliczka
  • 21
    15:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    1
    0
    :
    Pcimianka Pcim
  • 27
    11:00
    Jutrzenka Giebułtów
    1
    1
    :
    LKS Jawiszowice
  • 27
    11:00
    Clepardia Kraków
    3
    0
    :
    KS Olkusz
  • 27
    14:00
    Orzeł Ryczów
    1
    1
    :
    Kaszowianka Kaszów
  • 27
    15:00
    Górnik Wieliczka
    2
    3
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 27
    15:00
    Beskid Andrychów
    1
    0
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 28
    14:00
    Wiślanka Grabie
    1
    3
    :
    Słomniczanka Słomniki
  • 03
    13:00
    Słomniczanka Słomniki
    1
    0
    :
    Orzeł Ryczów
  • 03
    14:00
    MKS Trzebinia
    0
    1
    :
    KS Olkusz
  • 03
    14:00
    Dalin Myślenice
    3
    0
    :
    Górnik Wieliczka
  • 03
    14:00
    Unia Oświęcim
    1
    3
    :
    Pcimianka Pcim
  • 04
    11:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    1
    1
    :
    Clepardia Kraków
  • 04
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    0
    2
    :
    Jutrzenka Giebułtów
  • 04
    14:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
    1
    0
    :
    Wiślanka Grabie
  • 16
    11:00
    Clepardia Kraków
    3
    0
    :
    Kaszowianka Kaszów
  • 16
    14:00
    LKS Jawiszowice
    0
    0
    :
    KS Olkusz
  • 16
    14:00
    Beskid Andrychów
    1
    0
    :
    Słomniczanka Słomniki
  • 16
    14:00
    Orzeł Ryczów
    1
    3
    :
    Dalin Myślenice
  • 16
    15:00
    MKS Trzebinia
    5
    1
    :
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
  • 17
    12:00
    Wiślanka Grabie
    4
    0
    :
    Unia Oświęcim
  • 08
    17:30
    Górnik Wieliczka
    2
    3
    :
    Pcimianka Pcim
  • 27
    11:00
    Clepardia Kraków
    1
    0
    :
    Górnik Wieliczka
  • 27
    11:00
    Jutrzenka Giebułtów
    1
    1
    :
    Orzeł Ryczów
  • 27
    17:00
    Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
    3
    0
    :
    Unia Oświęcim
  • 27
    17:00
    KS Olkusz
    0
    0
    :
    Pcimianka Pcim
  • 27
    17:00
    Beskid Andrychów
    0
    0
    :
    Wiślanka Grabie
  • 28
    14:00
    Kaszowianka Kaszów
    1
    1
    :
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 28
    17:00
    LKS Jawiszowice
    2
    3
    :
    Dalin Myślenice