Małopolskie | Klasa A | Myślenice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
87
41.43 %
Zwycięstwa gości
83
39.52 %
Remisy
40
19.05 %

Bramki

Gospodarzy
424
średnia: 2.02
Gości
390
średnia: 1.86

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.81%
8 z 210
0.5
96.19%
202 z 210
13.33%
28 z 210
1.5
86.67%
182 z 210
27.62%
58 z 210
2.5
72.38%
152 z 210
46.67%
98 z 210
3.5
53.33%
112 z 210
62.38%
131 z 210
4.5
37.62%
79 z 210
79.52%
167 z 210
5.5
20.48%
43 z 210

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 18 8.57 %
2:2 15 7.14 %
1:1 12 5.71 %
2:0 12 5.71 %
0:1 11 5.24 %
3:2 11 5.24 %
1:3 11 5.24 %
1:0 9 4.29 %
2:1 9 4.29 %
0:0 8 3.81 %
4:1 8 3.81 %
0:3 7 3.33 %
0:2 6 2.86 %
3:0 6 2.86 %
1:4 6 2.86 %
2:3 5 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 5 2.38 %
4:2 5 2.38 %
5:1 5 2.38 %
5:0 5 2.38 %
3:3 3 1.43 %
2:4 3 1.43 %
2:5 3 1.43 %
4:4 2 0.95 %
1:5 2 0.95 %
1:6 2 0.95 %
7:0 2 0.95 %
4:3 1 0.48 %
3:4 1 0.48 %
3:5 1 0.48 %
5:3 1 0.48 %
5:2 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 0.48 %
4:0 1 0.48 %
0:4 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
6:2 1 0.48 %
0:5 1 0.48 %
6:1 1 0.48 %
2:7 1 0.48 %
8:3 1 0.48 %
3:8 1 0.48 %
6:0 1 0.48 %
1:7 1 0.48 %
7:1 1 0.48 %
0:7 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    71
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    45
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    36
    20%
  • 03
    14:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 03
    14:00
    Skalnik Trzemeśnia
    4
    2
    :
    Iskra Brzączowice
  • 04
    13:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    2
    5
    :
    Beskid Tokarnia
  • 04
    13:00
    Rokita Kornatka
    6
    2
    :
    Iskra Głogoczów
  • 04
    13:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    1
    :
    LKS Trzebunia
  • 04
    14:00
    Topór Tenczyn
    3
    1
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 04
    14:00
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    4
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 11
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    0
    0
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 11
    18:00
    Górki Myślenice
    0
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 12
    13:00
    Beskid Tokarnia
    4
    1
    :
    LKS Trzebunia
  • 12
    15:00
    Hejnał Krzyszkowice
    0
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 12
    15:30
    Iskra Głogoczów
    0
    1
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 12
    16:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    1
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 12
    17:30
    Iskra Brzączowice
    4
    1
    :
    Rokita Kornatka
  • 14
    18:30
    Zielonka Wrząsowice
    3
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 15
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    0
    3
    :
    Górki Myślenice
  • 15
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    2
    0
    :
    Iskra Głogoczów
  • 15
    17:00
    LKS Trzebunia
    2
    6
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 15
    17:30
    Iskra Brzączowice
    1
    2
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 15
    18:00
    Topór Tenczyn
    1
    2
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 15
    18:00
    Rokita Kornatka
    3
    3
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 18
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    4
    1
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 18
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    3
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 18
    18:00
    Górki Myślenice
    1
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 19
    16:00
    Beskid Tokarnia
    3
    2
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 19
    17:00
    Iskra Głogoczów
    0
    0
    :
    LKS Trzebunia
  • 19
    17:30
    Iskra Brzączowice
    1
    3
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 20
    17:00
    Hejnał Krzyszkowice
    4
    1
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 25
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    3
    5
    :
    Beskid Tokarnia
  • 25
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    1
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 25
    17:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    5
    1
    :
    Iskra Głogoczów
  • 25
    17:30
    LKS Trzebunia
    1
    2
    :
    Iskra Brzączowice
  • 26
    15:00
    Orzeł Nowa Wieś
    0
    3
    :
    Górki Myślenice
  • 26
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    1
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 26
    17:30
    Rokita Kornatka
    0
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 29
    17:30
    Iskra Brzączowice
    2
    0
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 29
    17:30
    Clavia Świątniki Górne
    7
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 29
    18:00
    Beskid Tokarnia
    0
    1
    :
    Iskra Głogoczów
  • 29
    18:00
    Hejnał Krzyszkowice
    1
    0
    :
    LKS Trzebunia
  • 29
    18:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    3
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 12
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    3
    2
    :
    Topór Tenczyn
  • 31
    18:00
    Górki Myślenice
    2
    1
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 01
    16:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    5
    1
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 01
    17:00
    Topór Tenczyn
    4
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 01
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    1
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 01
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    2
    2
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 01
    17:30
    LKS Trzebunia
    0
    0
    :
    Górki Myślenice
  • 02
    16:30
    Iskra Głogoczów
    3
    2
    :
    Iskra Brzączowice
  • 02
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    0
    4
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 08
    15:00
    Beskid Tokarnia
    2
    0
    :
    Iskra Brzączowice
  • 08
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 08
    17:00
    Topór Tenczyn
    0
    3
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 09
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    1
    2
    :
    Iskra Głogoczów
  • 09
    16:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    0
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 09
    16:30
    Clavia Świątniki Górne
    1
    2
    :
    LKS Trzebunia
  • 09
    17:00
    Górki Myślenice
    2
    5
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 15
    16:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    4
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 16
    14:00
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 16
    15:00
    Skalnik Trzemeśnia
    2
    3
    :
    Beskid Tokarnia
  • 16
    16:00
    LKS Trzebunia
    1
    2
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 16
    16:00
    Iskra Głogoczów
    1
    4
    :
    Górki Myślenice
  • 16
    16:30
    Iskra Brzączowice
    5
    2
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 16
    17:00
    Rokita Kornatka
    3
    0
    :
    Topór Tenczyn
  • 22
    11:00
    Skalnik Trzemeśnia
    0
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 22
    17:00
    Górki Myślenice
    5
    1
    :
    Iskra Brzączowice
  • 23
    14:00
    Beskid Tokarnia
    2
    4
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 23
    15:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    2
    2
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 23
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    4
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 23
    16:00
    Topór Tenczyn
    6
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 23
    16:30
    Clavia Świątniki Górne
    1
    0
    :
    Iskra Głogoczów
  • 29
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    0
    5
    :
    Topór Tenczyn
  • 30
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    1
    2
    :
    Górki Myślenice
  • 30
    15:00
    Rokita Kornatka
    3
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 30
    15:30
    Iskra Głogoczów
    2
    2
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 30
    15:30
    Iskra Brzączowice
    3
    3
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 30
    16:00
    Orzeł Nowa Wieś
    2
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 30
    16:00
    LKS Trzebunia
    2
    3
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 06
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    3
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 06
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    0
    1
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 06
    17:00
    Topór Tenczyn
    0
    0
    :
    LKS Trzebunia
  • 07
    14:00
    Beskid Tokarnia
    5
    0
    :
    Górki Myślenice
  • 07
    14:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    1
    1
    :
    Iskra Brzączowice
  • 07
    15:00
    Clavia Świątniki Górne
    0
    2
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 07
    15:00
    Rokita Kornatka
    3
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 13
    10:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    3
    2
    :
    Topór Tenczyn
  • 13
    12:00
    LKS Trzebunia
    1
    4
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 13
    15:00
    Górki Myślenice
    4
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 14
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    0
    2
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 14
    13:30
    Lubomir Wiśniowa
    0
    0
    :
    Rokita Kornatka
  • 14
    15:00
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    6
    :
    Beskid Tokarnia
  • 14
    15:30
    Iskra Głogoczów
    0
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 20
    14:30
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    1
    1
    :
    Górki Myślenice
  • 20
    15:00
    Beskid Tokarnia
    5
    0
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 20
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    2
    3
    :
    Iskra Brzączowice
  • 20
    16:00
    Topór Tenczyn
    2
    1
    :
    Iskra Głogoczów
  • 20
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    3
    4
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 21
    15:00
    Rokita Kornatka
    3
    0
    :
    LKS Trzebunia
  • 21
    15:00
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 27
    14:00
    Iskra Głogoczów
    2
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 27
    14:00
    Clavia Świątniki Górne
    3
    2
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 27
    15:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    3
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 27
    16:00
    Hejnał Krzyszkowice
    1
    3
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 28
    14:00
    LKS Trzebunia
    2
    3
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 28
    14:30
    Iskra Brzączowice
    3
    8
    :
    Topór Tenczyn
  • 28
    15:00
    Lubomir Wiśniowa
    2
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 30
    15:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    0
    3
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 30
    16:00
    Górki Myślenice
    3
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 30
    16:00
    LKS Trzebunia
    0
    3
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 31
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    1
    2
    :
    Topór Tenczyn
  • 31
    13:30
    Beskid Tokarnia
    4
    2
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 31
    15:00
    Iskra Brzączowice
    2
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 31
    16:00
    Iskra Głogoczów
    0
    0
    :
    Rokita Kornatka
  • 06
    16:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    6
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 06
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    2
    2
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 06
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    2
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 07
    14:00
    LKS Trzebunia
    1
    3
    :
    Beskid Tokarnia
  • 07
    14:00
    Rokita Kornatka
    3
    0
    :
    Iskra Brzączowice
  • 07
    15:30
    Topór Tenczyn
    0
    7
    :
    Górki Myślenice
  • 07
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    2
    :
    Iskra Głogoczów
  • 13
    14:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    2
    2
    :
    LKS Trzebunia
  • 13
    16:00
    Clavia Świątniki Górne
    8
    3
    :
    Topór Tenczyn
  • 13
    16:00
    Górki Myślenice
    5
    1
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 13
    17:30
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    5
    3
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 14
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    2
    1
    :
    Rokita Kornatka
  • 14
    16:30
    Iskra Głogoczów
    1
    3
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 14
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    5
    0
    :
    Iskra Brzączowice
  • 20
    14:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    6
    1
    :
    Beskid Tokarnia
  • 20
    14:00
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    1
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 20
    14:30
    Lubomir Wiśniowa
    0
    0
    :
    Iskra Brzączowice
  • 20
    15:00
    Skalnik Trzemeśnia
    0
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 20
    15:30
    Topór Tenczyn
    2
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 20
    17:00
    LKS Trzebunia
    0
    1
    :
    Iskra Głogoczów
  • 22
    14:00
    Rokita Kornatka
    1
    3
    :
    Górki Myślenice
  • 27
    17:00
    Górki Myślenice
    2
    2
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 27
    17:00
    Iskra Głogoczów
    0
    1
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 28
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    2
    1
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 28
    14:30
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    1
    4
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 28
    17:00
    Beskid Tokarnia
    7
    0
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 28
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    4
    4
    :
    Rokita Kornatka
  • 28
    17:00
    Iskra Brzączowice
    1
    2
    :
    LKS Trzebunia
  • 30
    18:00
    Rokita Kornatka
    1
    0
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 15
    18:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    1
    :
    Górki Myślenice
  • 22
    18:00
    Iskra Głogoczów
    2
    5
    :
    Beskid Tokarnia
  • 22
    18:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    2
    0
    :
    Iskra Brzączowice
  • 22
    18:00
    Topór Tenczyn
    1
    2
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 22
    19:00
    Orzeł Nowa Wieś
    2
    4
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 05
    18:00
    LKS Trzebunia
    2
    4
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 04
    15:00
    Górki Myślenice
    1
    1
    :
    LKS Trzebunia
  • 04
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    1
    1
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 05
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    2
    2
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 05
    14:00
    Beskid Tokarnia
    7
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 05
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    3
    2
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 05
    17:00
    Iskra Brzączowice
    1
    1
    :
    Iskra Głogoczów
  • 05
    17:30
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    4
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 11
    16:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    2
    1
    :
    Górki Myślenice
  • 11
    16:00
    Skalnik Trzemeśnia
    2
    1
    :
    Topór Tenczyn
  • 11
    17:00
    LKS Trzebunia
    1
    3
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 12
    14:00
    Rokita Kornatka
    0
    2
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 12
    17:00
    Iskra Głogoczów
    1
    3
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 12
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    3
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 05
    18:00
    Iskra Brzączowice
    2
    1
    :
    Beskid Tokarnia
  • 18
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    0
    2
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 18
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    2
    0
    :
    LKS Trzebunia
  • 18
    17:00
    Clavia Świątniki Górne
    2
    7
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 18
    17:00
    Górki Myślenice
    2
    0
    :
    Iskra Głogoczów
  • 19
    11:00
    Hejnał Krzyszkowice
    3
    1
    :
    Iskra Brzączowice
  • 19
    14:00
    Beskid Tokarnia
    1
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 29
    18:00
    Topór Tenczyn
    4
    3
    :
    Rokita Kornatka
  • 25
    17:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    2
    1
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 12
    18:00
    Rokita Kornatka
    2
    2
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 13
    18:00
    Hejnał Krzyszkowice
    2
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 13
    18:00
    Iskra Brzączowice
    2
    0
    :
    Górki Myślenice
  • 13
    18:00
    Iskra Głogoczów
    3
    2
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 13
    18:00
    Lubomir Wiśniowa
    4
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 13
    18:00
    Orzeł Nowa Wieś
    3
    0
    :
    Topór Tenczyn
  • 01
    16:00
    Zielonka Wrząsowice
    4
    1
    :
    LKS Trzebunia
  • 01
    16:00
    Clavia Świątniki Górne
    1
    5
    :
    Iskra Brzączowice
  • 01
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    3
    1
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 02
    13:00
    Topór Tenczyn
    5
    1
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 02
    14:00
    Beskid Tokarnia
    6
    3
    :
    Rokita Kornatka
  • 02
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    1
    0
    :
    Iskra Głogoczów
  • 02
    17:00
    Górki Myślenice
    2
    0
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 08
    10:00
    LKS Trzebunia
    2
    3
    :
    Topór Tenczyn
  • 08
    15:00
    Hejnał Krzyszkowice
    1
    4
    :
    Clavia Świątniki Górne
  • 08
    17:30
    Orzeł Nowa Wieś
    1
    2
    :
    Rokita Kornatka
  • 08
    18:00
    Górki Myślenice
    0
    1
    :
    Beskid Tokarnia
  • 09
    17:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    1
    1
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 09
    17:00
    Lubomir Wiśniowa
    1
    0
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 09
    17:30
    Iskra Brzączowice
    4
    4
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 15
    16:00
    Beskid Tokarnia
    3
    2
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 15
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    3
    3
    :
    LKS Trzebunia
  • 15
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    2
    0
    :
    Iskra Głogoczów
  • 16
    11:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    5
    0
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 16
    15:30
    Topór Tenczyn
    1
    5
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 16
    18:00
    Rokita Kornatka
    1
    0
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 16
    18:30
    Clavia Świątniki Górne
    0
    3
    :
    Górki Myślenice
  • 19
    18:00
    Clavia Świątniki Górne
    4
    2
    :
    Beskid Tokarnia
  • 19
    18:00
    Górki Myślenice
    1
    3
    :
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
  • 19
    18:00
    Iskra Brzączowice
    1
    2
    :
    Zielonka Wrząsowice
  • 19
    18:00
    Iskra Głogoczów
    1
    7
    :
    Topór Tenczyn
  • 19
    18:00
    Jordan Sum Zakliczyn
    2
    0
    :
    Skalnik Trzemeśnia
  • 19
    18:00
    LKS Trzebunia
    2
    1
    :
    Rokita Kornatka
  • 19
    18:00
    Lubomir Wiśniowa
    2
    0
    :
    Orzeł Nowa Wieś
  • 22
    17:00
    Beskid Tokarnia
    1
    3
    :
    Lubomir Wiśniowa
  • 22
    17:00
    Orzeł Nowa Wieś
    2
    2
    :
    LKS Trzebunia
  • 22
    17:00
    Rokita Kornatka
    0
    3
    :
    Jordan Sum Zakliczyn
  • 22
    17:00
    Skalnik Trzemeśnia
    5
    0
    :
    Iskra Głogoczów
  • 22
    17:00
    Topór Tenczyn
    4
    2
    :
    Iskra Brzączowice
  • 22
    17:00
    Zielonka Wrząsowice
    2
    2
    :
    Hejnał Krzyszkowice
  • 22
    17:00
    LKS Rudnik (k. Myślenic)
    0
    1
    :
    Clavia Świątniki Górne