Małopolskie | Klasa A | Nowy Sącz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
115
47.92 %
Zwycięstwa gości
79
32.92 %
Remisy
46
19.17 %

Bramki

Gospodarzy
555
średnia: 2.31
Gości
425
średnia: 1.77

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5%
12 z 240
0.5
95%
228 z 240
10.42%
25 z 240
1.5
89.58%
215 z 240
25%
60 z 240
2.5
75%
180 z 240
40.83%
98 z 240
3.5
59.17%
142 z 240
59.58%
143 z 240
4.5
40.42%
97 z 240
72.92%
175 z 240
5.5
27.08%
65 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 16 6.67 %
3:0 16 6.67 %
1:1 14 5.83 %
0:0 12 5 %
2:0 12 5 %
3:1 12 5 %
1:2 11 4.58 %
1:0 9 3.75 %
0:2 9 3.75 %
2:4 9 3.75 %
4:2 9 3.75 %
2:1 8 3.33 %
1:4 8 3.33 %
0:4 6 2.5 %
4:0 6 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 6 2.5 %
6:1 6 2.5 %
2:3 5 2.08 %
1:3 5 2.08 %
4:1 5 2.08 %
0:5 5 2.08 %
5:0 5 2.08 %
0:1 4 1.67 %
3:2 4 1.67 %
6:0 4 1.67 %
0:3 3 1.25 %
2:5 3 1.25 %
1:5 3 1.25 %
7:0 3 1.25 %
3:3 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 2 0.83 %
4:3 2 0.83 %
3:5 2 0.83 %
5:2 2 0.83 %
8:0 2 0.83 %
3:4 1 0.42 %
5:3 1 0.42 %
3:6 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
8:2 1 0.42 %
0:9 1 0.42 %
0:12 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    99
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    38
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    18%
  • 11
    18:00
    Budowlani Jazowsko
    3
    4
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 12
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    0
    3
    :
    Hart Tęgoborze
  • 12
    11:00
    Górka Szczereż
    1
    2
    :
    LKS Świniarsko
  • 12
    11:00
    Grybovia Grybów
    0
    2
    :
    ULKS Korzenna
  • 12
    16:00
    Łosoś Łososina Dolna
    3
    0
    :
    Zawisza Rożnów
  • 12
    17:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    2
    2
    :
    Zyndram Łącko
  • 12
    18:00
    Helena Nowy Sącz
    4
    1
    :
    LKS Ubiad
  • 17
    17:00
    Amator Paszyn
    1
    1
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 15
    11:00
    Zawisza Rożnów
    7
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 15
    11:00
    LKS Świniarsko
    3
    5
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 15
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    7
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 15
    16:00
    Hart Tęgoborze
    1
    1
    :
    Górka Szczereż
  • 15
    17:00
    Zyndram Łącko
    3
    3
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 15
    18:00
    Victoria Witowice Dolne
    1
    2
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 15
    18:00
    Helena Nowy Sącz
    3
    0
    :
    Amator Paszyn
  • 31
    13:00
    LKS Ubiad
    2
    3
    :
    ULKS Korzenna
  • 19
    10:30
    Górka Szczereż
    1
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 19
    11:00
    LKS Ubiad
    0
    5
    :
    Amator Paszyn
  • 19
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    5
    0
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 19
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    1
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 19
    11:00
    Budowlani Jazowsko
    2
    2
    :
    Hart Tęgoborze
  • 19
    11:00
    ULKS Korzenna
    6
    0
    :
    Zawisza Rożnów
  • 19
    16:00
    Grybovia Grybów
    3
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 22
    17:30
    Łosoś Łososina Dolna
    3
    1
    :
    LKS Świniarsko
  • 25
    17:00
    Dunajec Nowy Sącz
    0
    0
    :
    Górka Szczereż
  • 25
    17:30
    Helena Nowy Sącz
    2
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 26
    11:00
    LKS Ubiad
    3
    3
    :
    Zawisza Rożnów
  • 26
    11:00
    LKS Świniarsko
    0
    4
    :
    Grybovia Grybów
  • 26
    11:00
    Amator Paszyn
    0
    4
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 26
    15:00
    Victoria Witowice Dolne
    0
    4
    :
    ULKS Korzenna
  • 26
    17:00
    Zyndram Łącko
    2
    0
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 18
    11:00
    Hart Tęgoborze
    3
    1
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 01
    17:00
    Górka Szczereż
    2
    4
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 01
    17:00
    Budowlani Jazowsko
    1
    4
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 01
    17:00
    Zawisza Rożnów
    4
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 02
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    6
    2
    :
    LKS Ubiad
  • 02
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    2
    :
    Amator Paszyn
  • 02
    11:00
    Grybovia Grybów
    3
    0
    :
    Hart Tęgoborze
  • 02
    16:00
    Łosoś Łososina Dolna
    6
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 02
    17:00
    ULKS Korzenna
    2
    2
    :
    LKS Świniarsko
  • 08
    17:00
    Hart Tęgoborze
    2
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 08
    17:00
    Helena Nowy Sącz
    4
    4
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 09
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    2
    4
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 09
    13:00
    Dunajec Nowy Sącz
    0
    1
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 09
    16:00
    LKS Ubiad
    0
    4
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 09
    16:00
    LKS Świniarsko
    1
    2
    :
    Zawisza Rożnów
  • 09
    16:00
    Zyndram Łącko
    1
    0
    :
    Grybovia Grybów
  • 31
    14:00
    Amator Paszyn
    1
    1
    :
    Górka Szczereż
  • 15
    17:00
    Górka Szczereż
    0
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 15
    17:00
    Budowlani Jazowsko
    5
    1
    :
    Amator Paszyn
  • 15
    17:00
    Grybovia Grybów
    2
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 16
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    5
    :
    LKS Ubiad
  • 16
    11:00
    ULKS Korzenna
    1
    2
    :
    Zyndram Łącko
  • 16
    16:00
    Victoria Witowice Dolne
    3
    0
    :
    LKS Świniarsko
  • 16
    17:00
    Łosoś Łososina Dolna
    6
    1
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 16
    17:00
    Zawisza Rożnów
    0
    0
    :
    Hart Tęgoborze
  • 22
    16:00
    Zyndram Łącko
    2
    1
    :
    Zawisza Rożnów
  • 22
    16:30
    Helena Nowy Sącz
    0
    2
    :
    Grybovia Grybów
  • 23
    11:00
    LKS Ubiad
    1
    0
    :
    LKS Świniarsko
  • 23
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    2
    :
    ULKS Korzenna
  • 23
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    1
    3
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 23
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    0
    :
    Górka Szczereż
  • 23
    16:30
    Hart Tęgoborze
    2
    0
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 24
    14:00
    Amator Paszyn
    0
    4
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 29
    16:30
    Zawisza Rożnów
    2
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 30
    11:00
    Górka Szczereż
    0
    0
    :
    LKS Ubiad
  • 30
    11:00
    Budowlani Jazowsko
    1
    5
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 30
    11:00
    LKS Świniarsko
    1
    4
    :
    Hart Tęgoborze
  • 30
    13:00
    ULKS Korzenna
    4
    0
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 30
    13:30
    Łosoś Łososina Dolna
    6
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 30
    14:00
    Grybovia Grybów
    1
    0
    :
    Amator Paszyn
  • 30
    16:00
    Victoria Witowice Dolne
    1
    0
    :
    Zyndram Łącko
  • 06
    16:00
    Helena Nowy Sącz
    1
    2
    :
    Zawisza Rożnów
  • 07
    11:00
    LKS Ubiad
    0
    5
    :
    Hart Tęgoborze
  • 07
    11:00
    Zyndram Łącko
    3
    0
    :
    LKS Świniarsko
  • 07
    11:00
    Victoria Witowice Dolne
    2
    0
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 07
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    1
    3
    :
    Grybovia Grybów
  • 07
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    1
    5
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 07
    14:00
    Amator Paszyn
    0
    3
    :
    ULKS Korzenna
  • 07
    15:00
    Górka Szczereż
    4
    4
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 13
    15:00
    Grybovia Grybów
    4
    2
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 13
    16:00
    Zawisza Rożnów
    0
    1
    :
    Amator Paszyn
  • 14
    11:00
    Budowlani Jazowsko
    2
    2
    :
    LKS Ubiad
  • 14
    11:00
    LKS Świniarsko
    1
    0
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 14
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    3
    0
    :
    Górka Szczereż
  • 14
    16:00
    ULKS Korzenna
    6
    1
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 14
    16:00
    Victoria Witowice Dolne
    2
    0
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 14
    16:00
    Hart Tęgoborze
    1
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 20
    15:30
    Helena Nowy Sącz
    0
    2
    :
    LKS Świniarsko
  • 20
    16:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    3
    2
    :
    Zawisza Rożnów
  • 21
    11:00
    LKS Ubiad
    0
    4
    :
    Zyndram Łącko
  • 21
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    7
    :
    Hart Tęgoborze
  • 21
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    0
    2
    :
    ULKS Korzenna
  • 21
    11:00
    Budowlani Jazowsko
    1
    5
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 21
    13:00
    Górka Szczereż
    0
    0
    :
    Grybovia Grybów
  • 21
    14:00
    Amator Paszyn
    0
    2
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 27
    15:00
    Zyndram Łącko
    1
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 28
    11:00
    Grybovia Grybów
    3
    2
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 28
    11:00
    ULKS Korzenna
    3
    1
    :
    Górka Szczereż
  • 28
    11:00
    Zawisza Rożnów
    2
    4
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 28
    11:00
    Victoria Witowice Dolne
    2
    4
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 28
    11:00
    LKS Świniarsko
    3
    0
    :
    Amator Paszyn
  • 28
    13:30
    Łosoś Łososina Dolna
    5
    1
    :
    LKS Ubiad
  • 28
    15:00
    Hart Tęgoborze
    7
    0
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 04
    11:00
    LKS Ubiad
    1
    4
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 04
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    4
    1
    :
    LKS Świniarsko
  • 04
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 04
    11:00
    Górka Szczereż
    2
    1
    :
    Zawisza Rożnów
  • 04
    11:00
    Budowlani Jazowsko
    2
    4
    :
    ULKS Korzenna
  • 04
    13:30
    Amator Paszyn
    1
    4
    :
    Hart Tęgoborze
  • 04
    14:00
    Helena Nowy Sącz
    4
    3
    :
    Zyndram Łącko
  • 04
    14:00
    Łosoś Łososina Dolna
    5
    3
    :
    Grybovia Grybów
  • 10
    13:00
    Grybovia Grybów
    1
    4
    :
    LKS Ubiad
  • 10
    14:00
    Zawisza Rożnów
    5
    1
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 11
    11:00
    LKS Świniarsko
    1
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 11
    12:00
    Hart Tęgoborze
    6
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 11
    13:00
    Victoria Witowice Dolne
    2
    4
    :
    Górka Szczereż
  • 11
    13:30
    ULKS Korzenna
    2
    0
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 11
    13:30
    Zyndram Łącko
    8
    0
    :
    Amator Paszyn
  • 12
    13:00
    Helena Nowy Sącz
    1
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 07
    11:00
    LKS Ubiad
    2
    2
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 07
    11:00
    LKS Świniarsko
    3
    1
    :
    Górka Szczereż
  • 07
    11:00
    ULKS Korzenna
    1
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 07
    13:00
    Zawisza Rożnów
    0
    2
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 07
    14:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    2
    :
    Amator Paszyn
  • 07
    14:00
    Zyndram Łącko
    4
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 07
    14:00
    Hart Tęgoborze
    2
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 07
    17:00
    Victoria Witowice Dolne
    4
    2
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 13
    16:00
    Grybovia Grybów
    3
    0
    :
    Zawisza Rożnów
  • 14
    11:00
    ULKS Korzenna
    4
    2
    :
    LKS Ubiad
  • 14
    11:00
    Górka Szczereż
    1
    3
    :
    Hart Tęgoborze
  • 14
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    1
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 14
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    3
    1
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 14
    14:00
    Amator Paszyn
    0
    0
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 14
    16:00
    Łosoś Łososina Dolna
    2
    0
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 14
    17:00
    Budowlani Jazowsko
    2
    3
    :
    LKS Świniarsko
  • 20
    11:00
    Zawisza Rożnów
    0
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 20
    12:30
    LKS Świniarsko
    2
    4
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 20
    13:00
    Dunajec Nowy Sącz
    3
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 20
    14:00
    Helena Nowy Sącz
    0
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 20
    14:00
    Zyndram Łącko
    0
    1
    :
    Górka Szczereż
  • 20
    14:00
    Hart Tęgoborze
    3
    0
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 20
    14:00
    Victoria Witowice Dolne
    1
    3
    :
    Grybovia Grybów
  • 20
    14:30
    Amator Paszyn
    3
    0
    :
    LKS Ubiad
  • 27
    17:00
    Grybovia Grybów
    3
    1
    :
    LKS Świniarsko
  • 28
    11:00
    Zawisza Rożnów
    8
    0
    :
    LKS Ubiad
  • 28
    11:00
    ULKS Korzenna
    3
    2
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 28
    11:00
    Górka Szczereż
    2
    3
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 28
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    4
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 28
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    2
    5
    :
    Amator Paszyn
  • 28
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    1
    1
    :
    Hart Tęgoborze
  • 28
    17:00
    Budowlani Jazowsko
    1
    4
    :
    Zyndram Łącko
  • 30
    17:00
    Dunajec Nowy Sącz
    5
    1
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 30
    17:00
    Hart Tęgoborze
    4
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 30
    17:30
    LKS Ubiad
    4
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 01
    11:00
    LKS Świniarsko
    0
    2
    :
    ULKS Korzenna
  • 01
    16:00
    Helena Nowy Sącz
    3
    1
    :
    Górka Szczereż
  • 01
    17:00
    Zyndram Łącko
    1
    0
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 01
    17:00
    Victoria Witowice Dolne
    4
    2
    :
    Zawisza Rożnów
  • 05
    18:00
    Amator Paszyn
    0
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 31
    11:00
    Grybovia Grybów
    0
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 03
    11:00
    ULKS Korzenna
    0
    2
    :
    Hart Tęgoborze
  • 03
    11:00
    Łosoś Łososina Dolna
    5
    1
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 03
    11:00
    Górka Szczereż
    2
    1
    :
    Amator Paszyn
  • 03
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    6
    1
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 03
    15:00
    Zawisza Rożnów
    5
    0
    :
    LKS Świniarsko
  • 05
    18:00
    Victoria Witowice Dolne
    2
    2
    :
    LKS Ubiad
  • 12
    18:00
    Budowlani Jazowsko
    0
    5
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 31
    16:30
    Helena Nowy Sącz
    0
    5
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 05
    11:00
    LKS Ubiad
    3
    6
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 05
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    1
    2
    :
    Górka Szczereż
  • 05
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    3
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 05
    14:00
    Amator Paszyn
    7
    0
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 05
    14:00
    Hart Tęgoborze
    4
    0
    :
    Zawisza Rożnów
  • 05
    17:00
    LKS Świniarsko
    0
    0
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 05
    18:00
    Zyndram Łącko
    3
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 11
    16:00
    Zawisza Rożnów
    3
    1
    :
    Zyndram Łącko
  • 11
    17:00
    Victoria Witowice Dolne
    0
    2
    :
    Hart Tęgoborze
  • 11
    17:00
    Grybovia Grybów
    8
    2
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 12
    11:00
    LKS Świniarsko
    2
    0
    :
    LKS Ubiad
  • 12
    13:00
    Górka Szczereż
    2
    2
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 12
    14:00
    ULKS Korzenna
    2
    2
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 12
    16:00
    Łosoś Łososina Dolna
    4
    2
    :
    Amator Paszyn
  • 12
    17:00
    Budowlani Jazowsko
    6
    1
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 18
    17:00
    Helena Nowy Sącz
    0
    5
    :
    ULKS Korzenna
  • 19
    11:00
    LKS Ubiad
    2
    2
    :
    Górka Szczereż
  • 19
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    0
    6
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 19
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    2
    2
    :
    Zawisza Rożnów
  • 19
    11:00
    Zyndram Łącko
    4
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 19
    13:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    5
    0
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 19
    14:00
    Amator Paszyn
    1
    1
    :
    Grybovia Grybów
  • 19
    14:00
    Hart Tęgoborze
    3
    0
    :
    LKS Świniarsko
  • 25
    17:00
    Grybovia Grybów
    5
    0
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 26
    11:00
    LKS Świniarsko
    1
    0
    :
    Zyndram Łącko
  • 26
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 26
    12:00
    ULKS Korzenna
    2
    1
    :
    Amator Paszyn
  • 26
    14:00
    Hart Tęgoborze
    5
    2
    :
    LKS Ubiad
  • 26
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    6
    0
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 26
    17:00
    Zawisza Rożnów
    1
    1
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 26
    18:00
    Budowlani Jazowsko
    0
    3
    :
    Górka Szczereż
  • 01
    16:00
    Helena Nowy Sącz
    1
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 02
    11:00
    LKS Ubiad
    4
    3
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 02
    11:00
    Górka Szczereż
    0
    0
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 02
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    3
    :
    Grybovia Grybów
  • 02
    11:00
    Amator Paszyn
    2
    2
    :
    Zawisza Rożnów
  • 02
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    4
    2
    :
    LKS Świniarsko
  • 02
    17:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    1
    4
    :
    ULKS Korzenna
  • 02
    17:00
    Zyndram Łącko
    2
    1
    :
    Hart Tęgoborze
  • 08
    18:00
    Grybovia Grybów
    0
    0
    :
    Górka Szczereż
  • 09
    11:00
    Zyndram Łącko
    3
    0
    :
    LKS Ubiad
  • 09
    11:00
    LKS Świniarsko
    1
    1
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 09
    14:00
    ULKS Korzenna
    5
    1
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 09
    16:00
    Zawisza Rożnów
    3
    1
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 09
    16:00
    Łosoś Łososina Dolna
    3
    0
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 09
    17:00
    Hart Tęgoborze
    5
    0
    :
    Dunajec Nowy Sącz
  • 09
    17:00
    Victoria Witowice Dolne
    3
    1
    :
    Amator Paszyn
  • 15
    18:00
    Helena Nowy Sącz
    1
    4
    :
    Hart Tęgoborze
  • 16
    11:00
    LKS Ubiad
    2
    2
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 16
    11:00
    Górka Szczereż
    1
    0
    :
    ULKS Korzenna
  • 16
    11:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    2
    3
    :
    Zawisza Rożnów
  • 16
    11:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    3
    5
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 16
    11:00
    Dunajec Nowy Sącz
    1
    3
    :
    Zyndram Łącko
  • 16
    14:00
    Amator Paszyn
    3
    0
    :
    LKS Świniarsko
  • 16
    18:00
    Budowlani Jazowsko
    2
    5
    :
    Grybovia Grybów
  • 19
    17:30
    Dunajec Nowy Sącz
    4
    2
    :
    LKS Ubiad
  • 19
    17:30
    Grybovia Grybów
    4
    2
    :
    Łosoś Łososina Dolna
  • 19
    18:00
    Victoria Witowice Dolne
    6
    1
    :
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
  • 19
    18:00
    ULKS Korzenna
    4
    0
    :
    Budowlani Jazowsko
  • 20
    16:00
    Hart Tęgoborze
    4
    0
    :
    Amator Paszyn
  • 20
    16:00
    Zawisza Rożnów
    3
    2
    :
    Górka Szczereż
  • 20
    17:00
    LKS Świniarsko
    2
    2
    :
    Biegoniczanka Nowy Sącz
  • 20
    17:30
    Zyndram Łącko
    2
    0
    :
    Helena Nowy Sącz
  • 22
    15:00
    LKS Ubiad
    2
    4
    :
    Grybovia Grybów
  • 22
    15:00
    Łosoś Łososina Dolna
    2
    1
    :
    ULKS Korzenna
  • 22
    15:00
    Budowlani Jazowsko
    0
    9
    :
    Zawisza Rożnów
  • 22
    15:00
    Górka Szczereż
    2
    1
    :
    Victoria Witowice Dolne
  • 22
    15:00
    LKS Mszalnica-Kamionka Wielka
    5
    2
    :
    LKS Świniarsko
  • 22
    15:00
    Biegoniczanka Nowy Sącz
    0
    12
    :
    Hart Tęgoborze
  • 22
    15:00
    Zyndram Łącko
    1
    1
    :
    Amator Paszyn
  • 22
    15:00
    Dunajec Nowy Sącz
    4
    2
    :
    Helena Nowy Sącz