Małopolskie | Klasa B | Kraków I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
80
51.28 %
Zwycięstwa gości
60
38.46 %
Remisy
16
10.26 %

Bramki

Gospodarzy
410
średnia: 2.63
Gości
319
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.64%
1 z 156
0.5
99.36%
155 z 156
6.41%
10 z 156
1.5
93.59%
146 z 156
15.38%
24 z 156
2.5
84.62%
132 z 156
40.38%
63 z 156
3.5
59.62%
93 z 156
52.56%
82 z 156
4.5
47.44%
74 z 156
68.59%
107 z 156
5.5
31.41%
49 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 20 12.82 %
0:3 13 8.33 %
4:1 8 5.13 %
1:1 7 4.49 %
5:0 7 4.49 %
2:2 5 3.21 %
1:0 5 3.21 %
3:1 5 3.21 %
0:1 4 2.56 %
1:2 4 2.56 %
2:0 4 2.56 %
2:4 4 2.56 %
3:3 3 1.92 %
2:3 3 1.92 %
3:2 3 1.92 %
3:4 3 1.92 %
0:2 3 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 1.92 %
4:0 3 1.92 %
0:4 3 1.92 %
5:1 3 1.92 %
7:1 3 1.92 %
2:1 2 1.28 %
1:4 2 1.28 %
1:5 2 1.28 %
7:3 2 1.28 %
0:5 2 1.28 %
6:1 2 1.28 %
6:0 2 1.28 %
0:6 2 1.28 %
0:7 2 1.28 %
8:1 2 1.28 %
1:8 2 1.28 %
0:0 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.64 %
4:5 1 0.64 %
5:4 1 0.64 %
4:2 1 0.64 %
5:2 1 0.64 %
2:5 1 0.64 %
6:3 1 0.64 %
4:8 1 0.64 %
1:6 1 0.64 %
2:7 1 0.64 %
2:8 1 0.64 %
7:0 1 0.64 %
0:8 1 0.64 %
1:9 1 0.64 %
10:1 1 0.64 %
10:0 1 0.64 %
11:0 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    75
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    25%
  • 25
    10:00
    Orzeł II Iwanowice
    3
    0
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 25
    15:00
    Novi Narama
    1
    3
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 25
    17:00
    Płomień Kościelec
    6
    1
    :
    Iskra Pałecznica
  • 26
    11:00
    Agricola Klimontów
    1
    8
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 26
    16:00
    Maszycanka Maszyce
    7
    1
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 26
    17:00
    LKS Polanowice
    7
    1
    :
    Milenium Radziemice
  • 01
    16:30
    Maszycanka Maszyce
    1
    1
    :
    Agricola Klimontów
  • 02
    15:30
    Sparta Skrzeszowice
    0
    3
    :
    Płomień Kościelec
  • 02
    17:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    3
    1
    :
    Iskra Pałecznica
  • 02
    17:00
    Słomniczanka II Słomniki
    5
    0
    :
    LKS Polanowice
  • 02
    17:00
    Trątnowianka Trątnowice
    3
    4
    :
    Orzeł II Iwanowice
  • 17
    13:30
    Milenium Radziemice
    0
    5
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 05
    17:00
    Agricola Klimontów
    1
    0
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 05
    17:00
    Orzeł II Iwanowice
    3
    0
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 05
    17:00
    LKS II Niedźwiedź
    1
    1
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 05
    17:00
    Novi Narama
    4
    0
    :
    Milenium Radziemice
  • 05
    17:00
    Iskra Pałecznica
    4
    1
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 05
    17:30
    LKS Polanowice
    1
    0
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 08
    16:00
    Maszycanka Maszyce
    4
    1
    :
    LKS Polanowice
  • 08
    17:00
    Słomniczanka II Słomniki
    5
    2
    :
    Novi Narama
  • 09
    11:00
    Agricola Klimontów
    2
    2
    :
    Orzeł II Iwanowice
  • 09
    15:00
    Milenium Radziemice
    1
    9
    :
    Płomień Kościelec
  • 09
    17:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    4
    5
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 09
    17:00
    Trątnowianka Trątnowice
    5
    0
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 15
    15:00
    Orzeł II Iwanowice
    5
    4
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 15
    16:00
    Płomień Kościelec
    3
    0
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 15
    17:00
    LKS Polanowice
    1
    1
    :
    Agricola Klimontów
  • 15
    17:00
    LKS II Niedźwiedź
    1
    8
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 16
    16:00
    Novi Narama
    1
    3
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 16
    16:00
    Iskra Pałecznica
    2
    2
    :
    Milenium Radziemice
  • 23
    11:00
    Agricola Klimontów
    3
    0
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 23
    13:00
    Orzeł II Iwanowice
    5
    0
    :
    LKS Polanowice
  • 23
    15:00
    Milenium Radziemice
    2
    8
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 23
    16:00
    Słomniczanka II Słomniki
    3
    0
    :
    Iskra Pałecznica
  • 23
    16:00
    Trątnowianka Trątnowice
    0
    0
    :
    Płomień Kościelec
  • 23
    16:00
    Maszycanka Maszyce
    5
    1
    :
    Novi Narama
  • 29
    16:00
    LKS Polanowice
    1
    1
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 29
    16:00
    LKS II Niedźwiedź
    0
    2
    :
    Orzeł II Iwanowice
  • 30
    14:00
    Novi Narama
    3
    3
    :
    Agricola Klimontów
  • 30
    15:30
    Sparta Skrzeszowice
    0
    2
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 30
    16:00
    Płomień Kościelec
    0
    1
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 30
    16:00
    Iskra Pałecznica
    3
    4
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 07
    11:00
    Agricola Klimontów
    4
    8
    :
    Płomień Kościelec
  • 07
    12:00
    Orzeł II Iwanowice
    0
    1
    :
    Novi Narama
  • 07
    13:00
    Maszycanka Maszyce
    6
    0
    :
    Iskra Pałecznica
  • 07
    15:00
    Trątnowianka Trątnowice
    4
    2
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 07
    16:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    1
    1
    :
    Milenium Radziemice
  • 07
    16:00
    LKS Polanowice
    1
    0
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 13
    15:00
    Płomień Kościelec
    3
    2
    :
    Orzeł II Iwanowice
  • 14
    13:00
    Milenium Radziemice
    0
    8
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 14
    14:00
    Novi Narama
    2
    0
    :
    LKS Polanowice
  • 14
    15:00
    LKS II Niedźwiedź
    0
    2
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 14
    15:30
    Sparta Skrzeszowice
    1
    6
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 14
    16:00
    Iskra Pałecznica
    0
    3
    :
    Agricola Klimontów
  • 21
    11:00
    Agricola Klimontów
    2
    4
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 21
    12:00
    Orzeł II Iwanowice
    7
    0
    :
    Iskra Pałecznica
  • 21
    14:00
    Trątnowianka Trątnowice
    7
    1
    :
    Milenium Radziemice
  • 21
    14:00
    LKS II Niedźwiedź
    1
    0
    :
    Novi Narama
  • 21
    15:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    2
    5
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 21
    15:30
    LKS Polanowice
    0
    4
    :
    Płomień Kościelec
  • 27
    15:00
    Słomniczanka II Słomniki
    4
    0
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 28
    14:00
    Novi Narama
    4
    3
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 28
    14:00
    Płomień Kościelec
    3
    0
    :
    LKS II Niedźwiedź
    (walkower)
  • 28
    14:00
    Iskra Pałecznica
    0
    3
    :
    LKS Polanowice
  • 28
    14:00
    Sparta Skrzeszowice
    2
    2
    :
    Orzeł II Iwanowice
  • 28
    14:00
    Milenium Radziemice
    0
    6
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 03
    14:00
    Maszycanka Maszyce
    2
    0
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 03
    14:00
    LKS Polanowice
    3
    1
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 04
    11:00
    Agricola Klimontów
    10
    0
    :
    Milenium Radziemice
  • 04
    13:30
    LKS II Niedźwiedź
    3
    0
    :
    Iskra Pałecznica
  • 04
    14:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    2
    4
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 04
    14:00
    Novi Narama
    1
    5
    :
    Płomień Kościelec
  • 10
    13:00
    Trątnowianka Trątnowice
    2
    3
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 10
    14:00
    Płomień Kościelec
    3
    0
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 10
    14:00
    Sparta Skrzeszowice
    2
    3
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 11
    13:00
    Słomniczanka II Słomniki
    3
    0
    :
    Agricola Klimontów
  • 11
    14:00
    Iskra Pałecznica
    0
    4
    :
    Novi Narama
  • 11
    14:00
    Milenium Radziemice
    0
    6
    :
    Orzeł II Iwanowice
  • 30
    ?:?
    Słomniczanka II Słomniki
    3
    0
    :
    Orzeł II Iwanowice
    (walkower)
  • 30
    15:00
    Sparta Skrzeszowice
    4
    1
    :
    Novi Narama
  • 30
    16:00
    Milenium Radziemice
    0
    3
    :
    LKS Polanowice
  • 31
    14:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    1
    4
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 31
    14:00
    Trątnowianka Trątnowice
    7
    3
    :
    Agricola Klimontów
  • 31
    16:00
    Iskra Pałecznica
    0
    4
    :
    Płomień Kościelec
  • 06
    ?:?
    Orzeł II Iwanowice
    0
    3
    :
    Trątnowianka Trątnowice
    (walkower)
  • 06
    16:30
    LKS Polanowice
    2
    1
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 07
    12:00
    Agricola Klimontów
    2
    4
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 07
    13:00
    Płomień Kościelec
    11
    0
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 07
    15:30
    LKS II Niedźwiedź
    2
    0
    :
    Milenium Radziemice
  • 07
    16:00
    Iskra Pałecznica
    4
    1
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 13
    ?:?
    Maszycanka Maszyce
    3
    0
    :
    Orzeł II Iwanowice
    (walkower)
  • 13
    16:00
    Słomniczanka II Słomniki
    4
    1
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 14
    14:00
    Milenium Radziemice
    0
    1
    :
    Novi Narama
  • 14
    15:00
    Trątnowianka Trątnowice
    2
    2
    :
    LKS Polanowice
  • 14
    15:00
    Sparta Skrzeszowice
    3
    0
    :
    Iskra Pałecznica
  • 14
    16:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    3
    0
    :
    Agricola Klimontów
  • 20
    ?:?
    Orzeł II Iwanowice
    0
    3
    :
    Agricola Klimontów
    (walkower)
  • 20
    14:00
    Novi Narama
    4
    0
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 20
    14:15
    LKS II Niedźwiedź
    2
    2
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 20
    15:00
    Sparta Skrzeszowice
    3
    1
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 20
    15:00
    Płomień Kościelec
    6
    0
    :
    Milenium Radziemice
  • 20
    16:30
    LKS Polanowice
    3
    0
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 27
    ?:?
    Olimpia Czaple Wielkie
    3
    0
    :
    Orzeł II Iwanowice
    (walkower)
  • 27
    16:30
    Maszycanka Maszyce
    5
    1
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 28
    14:00
    Milenium Radziemice
    3
    2
    :
    Iskra Pałecznica
  • 28
    16:00
    Agricola Klimontów
    6
    1
    :
    LKS Polanowice
  • 28
    16:00
    Trątnowianka Trątnowice
    1
    0
    :
    Novi Narama
  • 22
    18:00
    Słomniczanka II Słomniki
    1
    2
    :
    Płomień Kościelec
  • 30
    ?:?
    LKS Polanowice
    3
    0
    :
    Orzeł II Iwanowice
    (walkower)
  • 30
    17:00
    Novi Narama
    0
    7
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 01
    16:00
    Sparta Skrzeszowice
    3
    3
    :
    Milenium Radziemice
  • 01
    17:00
    Iskra Pałecznica
    2
    3
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 01
    17:00
    Płomień Kościelec
    5
    0
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 02
    17:00
    LKS II Niedźwiedź
    5
    1
    :
    Agricola Klimontów
  • 04
    ?:?
    Orzeł II Iwanowice
    0
    3
    :
    LKS II Niedźwiedź
    (walkower)
  • 04
    16:00
    Agricola Klimontów
    3
    3
    :
    Novi Narama
  • 04
    17:00
    Maszycanka Maszyce
    1
    1
    :
    Płomień Kościelec
  • 04
    17:00
    Słomniczanka II Słomniki
    3
    1
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 05
    16:00
    Trątnowianka Trątnowice
    7
    3
    :
    Iskra Pałecznica
  • 05
    17:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    0
    5
    :
    LKS Polanowice
  • 11
    ?:?
    Novi Narama
    3
    0
    :
    Orzeł II Iwanowice
    (walkower)
  • 12
    15:00
    Milenium Radziemice
    0
    3
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 12
    16:00
    Iskra Pałecznica
    1
    5
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 12
    17:00
    Sparta Skrzeszowice
    1
    2
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 12
    17:00
    Płomień Kościelec
    8
    1
    :
    Agricola Klimontów
  • 12
    17:00
    LKS II Niedźwiedź
    4
    1
    :
    LKS Polanowice
  • 18
    ?:?
    Orzeł II Iwanowice
    0
    3
    :
    Płomień Kościelec
    (walkower)
  • 18
    17:00
    LKS Polanowice
    4
    1
    :
    Novi Narama
  • 19
    12:30
    Słomniczanka II Słomniki
    2
    0
    :
    Milenium Radziemice
  • 19
    15:00
    Maszycanka Maszyce
    3
    1
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 19
    17:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    2
    4
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 19
    17:00
    Agricola Klimontów
    6
    3
    :
    Iskra Pałecznica
  • 25
    ?:?
    Iskra Pałecznica
    3
    0
    :
    Orzeł II Iwanowice
    (walkower)
  • 26
    17:00
    Płomień Kościelec
    10
    1
    :
    LKS Polanowice
  • 12
    18:00
    Novi Narama
    1
    1
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 12
    18:30
    Słomniczanka II Słomniki
    5
    0
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 12
    18:30
    Milenium Radziemice
    1
    2
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 12
    18:30
    Sparta Skrzeszowice
    0
    3
    :
    Agricola Klimontów
  • 01
    ?:?
    Orzeł II Iwanowice
    0
    3
    :
    Sparta Skrzeszowice
    (walkower)
  • 01
    17:00
    Maszycanka Maszyce
    5
    0
    :
    Milenium Radziemice
  • 02
    14:30
    LKS II Niedźwiedź
    1
    3
    :
    Płomień Kościelec
  • 02
    16:00
    Trątnowianka Trątnowice
    1
    4
    :
    Słomniczanka II Słomniki
  • 02
    17:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    2
    1
    :
    Novi Narama
  • 02
    17:00
    LKS Polanowice
    5
    0
    :
    Iskra Pałecznica
  • 08
    17:00
    Płomień Kościelec
    3
    0
    :
    Novi Narama
  • 09
    14:00
    Milenium Radziemice
    3
    4
    :
    Agricola Klimontów
  • 09
    16:00
    Iskra Pałecznica
    0
    3
    :
    LKS II Niedźwiedź
  • 09
    17:00
    Trątnowianka Trątnowice
    4
    1
    :
    Olimpia Czaple Wielkie
  • 09
    17:00
    Słomniczanka II Słomniki
    0
    1
    :
    Maszycanka Maszyce
  • 09
    17:00
    Sparta Skrzeszowice
    3
    2
    :
    LKS Polanowice
  • 15
    16:30
    Maszycanka Maszyce
    3
    0
    :
    Trątnowianka Trątnowice
  • 16
    ?:?
    Orzeł II Iwanowice
    0
    3
    :
    Milenium Radziemice
    (walkower)
  • 16
    15:00
    LKS II Niedźwiedź
    1
    2
    :
    Sparta Skrzeszowice
  • 16
    18:00
    Olimpia Czaple Wielkie
    2
    7
    :
    Płomień Kościelec
  • 16
    18:00
    Novi Narama
    8
    1
    :
    Iskra Pałecznica
  • 16
    18:00
    Agricola Klimontów
    0
    7
    :
    Słomniczanka II Słomniki