Małopolskie | Klasa B | Kraków II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
48.48 %
Zwycięstwa gości
51
38.64 %
Remisy
17
12.88 %

Bramki

Gospodarzy
366
średnia: 2.77
Gości
320
średnia: 2.42

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
4.55%
6 z 132
1.5
95.45%
126 z 132
15.91%
21 z 132
2.5
84.09%
111 z 132
28.03%
37 z 132
3.5
71.97%
95 z 132
40.91%
54 z 132
4.5
59.09%
78 z 132
53.03%
70 z 132
5.5
46.97%
62 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 8 6.06 %
3:0 8 6.06 %
5:1 8 6.06 %
0:2 7 5.3 %
4:2 7 5.3 %
4:1 6 4.55 %
2:4 5 3.79 %
1:1 4 3.03 %
2:0 4 3.03 %
0:3 4 3.03 %
4:0 4 3.03 %
0:1 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
2:3 3 2.27 %
3:1 3 2.27 %
5:2 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 3 2.27 %
2:6 3 2.27 %
1:6 3 2.27 %
3:3 2 1.52 %
1:0 2 1.52 %
2:1 2 1.52 %
1:2 2 1.52 %
5:3 2 1.52 %
1:4 2 1.52 %
2:5 2 1.52 %
0:5 2 1.52 %
2:7 2 1.52 %
0:6 2 1.52 %
0:7 2 1.52 %
8:1 2 1.52 %
9:0 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:9 2 1.52 %
0:0 1 0.76 %
4:4 1 0.76 %
5:5 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
4:3 1 0.76 %
1:3 1 0.76 %
6:4 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
7:3 1 0.76 %
9:3 1 0.76 %
7:0 1 0.76 %
1:8 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
9:1 1 0.76 %
13:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    33%
  • 26
    17:00
    Gwiazda Ściejowice
    2
    4
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 26
    17:00
    Wisła Rząska
    4
    0
    :
    Błękitni Czułówek
  • 26
    17:00
    Fitball Szklary
    9
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 26
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    0
    1
    :
    Potok Więckowice
  • 26
    17:30
    Iskra Czułów
    0
    3
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 31
    17:30
    Wisła Rząska
    4
    0
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 01
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    2
    3
    :
    Potok Więckowice
  • 01
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    5
    1
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 02
    12:00
    Lotnik II Kryspinów
    0
    5
    :
    Iskra Czułów
  • 02
    14:00
    Błękitni Czułówek
    1
    5
    :
    Fitball Szklary
  • 04
    17:30
    Wisła Rząska
    9
    1
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 05
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    4
    1
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 05
    17:30
    Iskra Czułów
    5
    2
    :
    Błękitni Czułówek
  • 05
    17:30
    Sparta Przeginia Duchowna
    2
    2
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 23
    15:00
    Fitball Szklary
    4
    2
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 08
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    0
    0
    :
    Potok Więckowice
  • 09
    12:00
    Lotnik II Kryspinów
    0
    2
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 09
    14:00
    Błękitni Czułówek
    0
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 09
    16:00
    AP Kmita II Zabierzów
    0
    2
    :
    Iskra Czułów
  • 09
    16:00
    Gwiazda Ściejowice
    3
    2
    :
    Fitball Szklary
  • 08
    17:00
    Wisła Rząska
    2
    1
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 15
    16:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    3
    0
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 15
    17:00
    Potok Więckowice
    5
    1
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 16
    16:00
    Iskra Czułów
    5
    1
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 16
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    5
    5
    :
    Błękitni Czułówek
  • 22
    16:00
    AP Kmita II Zabierzów
    0
    2
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 23
    13:00
    Błękitni Czułówek
    1
    4
    :
    Potok Więckowice
  • 23
    16:00
    Gwiazda Ściejowice
    2
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 23
    16:30
    Topór Aleksandrowice
    0
    9
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 23
    16:30
    Wisła Rząska
    5
    1
    :
    Fitball Szklary
  • 29
    13:00
    Fitball Szklary
    4
    1
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 29
    16:00
    Potok Więckowice
    5
    3
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 29
    16:00
    KS Tyniec (Kraków)
    2
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 30
    16:00
    Iskra Czułów
    1
    1
    :
    Wisła Rząska
  • 30
    16:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    8
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 06
    15:00
    Fitball Szklary
    3
    0
    :
    Iskra Czułów
  • 06
    16:00
    Topór Aleksandrowice
    6
    4
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 06
    16:00
    Wisła Rząska
    3
    1
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 07
    15:00
    Błękitni Czułówek
    0
    3
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 07
    15:30
    Gwiazda Ściejowice
    0
    2
    :
    Potok Więckowice
  • 13
    15:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    2
    4
    :
    Fitball Szklary
  • 13
    16:00
    KS Tyniec (Kraków)
    8
    1
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 14
    12:00
    Lotnik II Kryspinów
    2
    0
    :
    Błękitni Czułówek
  • 14
    16:00
    Iskra Czułów
    5
    1
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 14
    16:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    2
    2
    :
    Wisła Rząska
  • 20
    15:00
    Topór Aleksandrowice
    9
    3
    :
    Błękitni Czułówek
  • 20
    15:00
    Fitball Szklary
    2
    3
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 20
    15:30
    Wisła Rząska
    3
    3
    :
    Potok Więckowice
  • 21
    15:00
    AP Kmita II Zabierzów
    1
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 21
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    2
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 21
    15:30
    Iskra Czułów
    1
    0
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 27
    15:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    2
    2
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 27
    15:00
    Potok Więckowice
    2
    4
    :
    Fitball Szklary
  • 28
    12:00
    Lotnik II Kryspinów
    3
    2
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 28
    14:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    0
    1
    :
    Iskra Czułów
  • 18
    13:00
    Błękitni Czułówek
    5
    3
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 28
    14:00
    Wisła Rząska
    3
    0
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 03
    14:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    4
    2
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 04
    13:30
    Gwiazda Ściejowice
    2
    2
    :
    Błękitni Czułówek
  • 04
    14:00
    Topór Aleksandrowice
    1
    2
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 04
    14:00
    Iskra Czułów
    4
    2
    :
    Potok Więckowice
  • 15
    16:00
    KS Tyniec (Kraków)
    4
    1
    :
    Fitball Szklary
  • 10
    13:30
    Lotnik II Kryspinów
    0
    7
    :
    Wisła Rząska
  • 10
    14:00
    Potok Więckowice
    2
    6
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 10
    14:00
    AP Kmita II Zabierzów
    3
    0
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 11
    14:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    4
    2
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 30
    16:00
    Lotnik II Kryspinów
    3
    3
    :
    Fitball Szklary
  • 30
    16:00
    Potok Więckowice
    4
    3
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 30
    16:30
    Topór Aleksandrowice
    2
    2
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 30
    16:30
    KS Tyniec (Kraków)
    2
    2
    :
    Iskra Czułów
  • 31
    14:00
    Błękitni Czułówek
    0
    5
    :
    Wisła Rząska
  • 31
    14:00
    AP Kmita II Zabierzów
    2
    4
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 06
    13:00
    Potok Więckowice
    3
    0
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 06
    16:00
    Fitball Szklary
    9
    0
    :
    Błękitni Czułówek
  • 06
    16:30
    KS Tyniec (Kraków)
    4
    0
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 07
    13:00
    Lotnik II Kryspinów
    0
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 07
    15:00
    Iskra Czułów
    2
    0
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 07
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    3
    :
    Wisła Rząska
  • 13
    17:00
    Potok Więckowice
    1
    3
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 13
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    4
    1
    :
    Błękitni Czułówek
  • 13
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    2
    7
    :
    Wisła Rząska
  • 14
    11:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    3
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 14
    15:00
    AP Kmita II Zabierzów
    1
    4
    :
    Fitball Szklary
  • 14
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    2
    6
    :
    Iskra Czułów
  • 27
    16:00
    AP Kmita II Zabierzów
    2
    5
    :
    Wisła Rząska
  • 27
    17:00
    Fitball Szklary
    4
    2
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 27
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    1
    2
    :
    Iskra Czułów
  • 28
    12:00
    Lotnik II Kryspinów
    0
    9
    :
    Potok Więckowice
  • 28
    16:00
    Błękitni Czułówek
    1
    6
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 28
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    2
    1
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 04
    16:00
    Potok Więckowice
    5
    1
    :
    Błękitni Czułówek
  • 05
    16:00
    Iskra Czułów
    5
    2
    :
    Fitball Szklary
  • 05
    17:00
    Wisła Rząska
    7
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 05
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    5
    2
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 05
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    4
    2
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 05
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    2
    4
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 11
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    0
    7
    :
    Wisła Rząska
  • 11
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    1
    8
    :
    Fitball Szklary
  • 11
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    13
    0
    :
    Błękitni Czułówek
  • 11
    17:00
    Iskra Czułów
    2
    0
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 12
    15:00
    Gwiazda Ściejowice
    0
    1
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 12
    16:00
    AP Kmita II Zabierzów
    2
    6
    :
    Potok Więckowice
  • 18
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    1
    1
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 19
    16:00
    Błękitni Czułówek
    4
    1
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 19
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    0
    6
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 12
    18:00
    Wisła Rząska
    2
    2
    :
    Iskra Czułów
  • 12
    18:30
    Fitball Szklary
    3
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 26
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    4
    1
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 05
    18:00
    Potok Więckowice
    1
    5
    :
    Wisła Rząska
  • 05
    18:30
    Niegoszowianka Niegoszowice
    1
    6
    :
    Iskra Czułów
  • 05
    18:30
    Sparta Przeginia Duchowna
    4
    4
    :
    Fitball Szklary
  • 12
    18:30
    Błękitni Czułówek
    2
    5
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 12
    19:00
    Lotnik II Kryspinów
    0
    6
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 01
    17:00
    Potok Więckowice
    2
    3
    :
    Iskra Czułów
  • 02
    14:30
    Lotnik II Kryspinów
    0
    3
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 02
    16:00
    Fitball Szklary
    1
    1
    :
    Wisła Rząska
  • 02
    16:00
    AP Kmita II Zabierzów
    7
    3
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 02
    16:00
    Błękitni Czułówek
    5
    1
    :
    Gwiazda Ściejowice
  • 02
    17:00
    Sparta Przeginia Duchowna
    4
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 08
    17:00
    Fitball Szklary
    3
    0
    :
    Potok Więckowice
  • 08
    17:00
    KS Tyniec (Kraków)
    0
    4
    :
    Wisła Rząska
  • 08
    17:00
    Iskra Czułów
    4
    0
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 08
    17:30
    Topór Aleksandrowice
    3
    1
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 09
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    5
    1
    :
    Błękitni Czułówek
  • 09
    17:00
    Gwiazda Ściejowice
    2
    7
    :
    Lotnik II Kryspinów
  • 15
    17:00
    Wisła Rząska
    8
    1
    :
    Sparta Przeginia Duchowna
  • 15
    18:00
    Lotnik II Kryspinów
    1
    5
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 16
    18:00
    Fitball Szklary
    1
    1
    :
    KS Tyniec (Kraków)
  • 16
    18:00
    Gwiazda Ściejowice
    3
    1
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 16
    18:00
    Błękitni Czułówek
    1
    6
    :
    Iskra Czułów
  • 16
    18:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    3
    4
    :
    Potok Więckowice