Małopolskie | Klasa B | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
80
51.28 %
Zwycięstwa gości
64
41.03 %
Remisy
12
7.69 %

Bramki

Gospodarzy
483
średnia: 3.1
Gości
422
średnia: 2.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 156
0.5
100%
156 z 156
4.49%
7 z 156
1.5
95.51%
149 z 156
8.97%
14 z 156
2.5
91.03%
142 z 156
24.36%
38 z 156
3.5
75.64%
118 z 156
41.03%
64 z 156
4.5
58.97%
92 z 156
52.56%
82 z 156
5.5
47.44%
74 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 8 5.13 %
2:1 7 4.49 %
3:0 7 4.49 %
2:2 6 3.85 %
2:3 6 3.85 %
1:3 6 3.85 %
0:3 6 3.85 %
4:1 6 3.85 %
3:4 5 3.21 %
1:1 4 2.56 %
0:1 4 2.56 %
1:2 4 2.56 %
4:3 4 2.56 %
6:0 4 2.56 %
7:1 4 2.56 %
1:0 3 1.92 %
4:0 3 1.92 %
0:4 3 1.92 %
5:0 3 1.92 %
6:1 3 1.92 %
0:8 3 1.92 %
3:3 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 2 1.28 %
4:5 2 1.28 %
5:4 2 1.28 %
2:0 2 1.28 %
2:4 2 1.28 %
3:5 2 1.28 %
5:3 2 1.28 %
5:1 2 1.28 %
2:7 2 1.28 %
0:6 2 1.28 %
7:0 2 1.28 %
9:1 2 1.28 %
0:9 2 1.28 %
0:2 1 0.64 %
4:2 1 0.64 %
6:4 1 0.64 %
5:7 1 0.64 %
1:4 1 0.64 %
2:5 1 0.64 %
5:2 1 0.64 %
6:3 1 0.64 %
1:5 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 1 0.64 %
6:2 1 0.64 %
7:3 1 0.64 %
1:6 1 0.64 %
7:2 1 0.64 %
1:7 1 0.64 %
2:8 1 0.64 %
9:3 1 0.64 %
0:7 1 0.64 %
8:1 1 0.64 %
8:0 1 0.64 %
1:9 1 0.64 %
2:10 1 0.64 %
9:0 1 0.64 %
10:1 1 0.64 %
0:11 1 0.64 %
12:1 1 0.64 %
13:1 1 0.64 %
3:17 1 0.64 %
0:15 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    39
    27%
  • 25
    11:00
    Zawisza Sulechów
    5
    3
    :
    Clepardia II Kraków
  • 25
    15:00
    Płomień Jerzmanowice
    2
    7
    :
    MKS Skała 2004
  • 25
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    2
    2
    :
    Albertus Kraków
  • 26
    17:00
    Polonia Wilczkowice
    2
    3
    :
    Fairant Kraków
  • 26
    17:00
    Kabel Kraków
    7
    3
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 19
    17:00
    Orzeł II Bębło
    1
    1
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 01
    12:00
    Kabel Kraków
    2
    3
    :
    MKS Skała 2004
  • 01
    14:00
    Clepardia II Kraków
    3
    1
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 01
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    2
    2
    :
    Zawisza Sulechów
  • 02
    15:00
    Fairant Kraków
    4
    3
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 02
    17:00
    Albertus Kraków
    0
    11
    :
    Orzeł II Bębło
  • 02
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    3
    4
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 05
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    2
    7
    :
    Clepardia II Kraków
  • 05
    17:30
    Kabel Kraków
    4
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 05
    17:30
    Orzeł II Bębło
    0
    3
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 05
    17:30
    Zawisza Sulechów
    1
    7
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 05
    17:30
    Polonia Wilczkowice
    0
    8
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 05
    17:30
    MKS Skała 2004
    7
    0
    :
    Fairant Kraków
  • 09
    13:00
    Clepardia II Kraków
    2
    4
    :
    MKS Skała 2004
  • 09
    16:30
    Grębałowianka II Kraków
    3
    5
    :
    Orzeł II Bębło
  • 09
    17:00
    Kabel Kraków
    3
    1
    :
    Fairant Kraków
  • 09
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    7
    1
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 09
    17:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    6
    3
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 09
    17:00
    Albertus Kraków
    1
    1
    :
    Zawisza Sulechów
  • 15
    15:00
    Płomień Jerzmanowice
    4
    1
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 15
    17:00
    MKS Skała 2004
    1
    1
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 16
    12:00
    Orzeł II Bębło
    0
    4
    :
    Kabel Kraków
  • 16
    15:00
    Fairant Kraków
    1
    2
    :
    Clepardia II Kraków
  • 16
    16:00
    Zawisza Sulechów
    5
    7
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 16
    17:00
    Polonia Wilczkowice
    2
    5
    :
    Albertus Kraków
  • 22
    16:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    1
    3
    :
    MKS Skała 2004
  • 23
    11:00
    Błękitni II Modlnica
    1
    0
    :
    Fairant Kraków
  • 23
    16:00
    Grębałowianka II Kraków
    3
    2
    :
    Zawisza Sulechów
  • 23
    16:30
    Kabel Kraków
    1
    0
    :
    Clepardia II Kraków
  • 23
    16:30
    Albertus Kraków
    0
    7
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 23
    16:30
    Polonia Wilczkowice
    3
    17
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 29
    15:00
    Płomień Jerzmanowice
    0
    3
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 29
    16:00
    Zawisza Sulechów
    4
    1
    :
    Orzeł II Bębło
  • 30
    11:00
    Clepardia II Kraków
    1
    3
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 30
    15:00
    Fairant Kraków
    2
    2
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 30
    16:00
    Polonia Wilczkowice
    1
    6
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 30
    16:00
    MKS Skała 2004
    2
    1
    :
    Albertus Kraków
  • 06
    15:00
    Płomień Jerzmanowice
    4
    5
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 06
    16:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    1
    3
    :
    Clepardia II Kraków
  • 07
    15:00
    Kabel Kraków
    4
    2
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 07
    15:00
    MKS Skała 2004
    2
    4
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 07
    16:00
    Albertus Kraków
    0
    1
    :
    Fairant Kraków
  • 07
    16:00
    Orzeł II Bębło
    3
    1
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 13
    15:00
    Płomień Jerzmanowice
    1
    2
    :
    Orzeł II Bębło
  • 13
    16:00
    Zawisza Sulechów
    2
    1
    :
    Kabel Kraków
  • 13
    16:00
    MKS Skała 2004
    8
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 14
    11:00
    Clepardia II Kraków
    12
    1
    :
    Albertus Kraków
  • 14
    15:00
    Fairant Kraków
    2
    6
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 14
    15:30
    Błękitni II Modlnica
    3
    2
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 20
    15:00
    Zawisza Sulechów
    3
    0
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 21
    13:00
    Clepardia II Kraków
    7
    1
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 21
    14:00
    Kabel Kraków
    5
    1
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 21
    15:00
    Albertus Kraków
    0
    9
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 21
    15:00
    Grębałowianka II Kraków
    2
    0
    :
    Fairant Kraków
  • 21
    15:30
    Orzeł II Bębło
    3
    3
    :
    MKS Skała 2004
  • 27
    14:30
    Clepardia II Kraków
    0
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 27
    15:00
    Płomień Jerzmanowice
    2
    2
    :
    Zawisza Sulechów
  • 27
    15:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    5
    0
    :
    Albertus Kraków
  • 28
    14:00
    Polonia Wilczkowice
    1
    9
    :
    Kabel Kraków
  • 28
    14:30
    Fairant Kraków
    3
    1
    :
    Orzeł II Bębło
  • 23
    15:00
    Prądniczanka II Kraków
    3
    0
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 03
    14:00
    Kabel Kraków
    13
    1
    :
    Albertus Kraków
  • 03
    14:00
    Orzeł II Bębło
    2
    3
    :
    Clepardia II Kraków
  • 03
    14:00
    Zawisza Sulechów
    3
    5
    :
    MKS Skała 2004
  • 04
    13:00
    Grębałowianka II Kraków
    0
    6
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 04
    13:00
    Polonia Wilczkowice
    1
    2
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 17
    13:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    0
    2
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 10
    11:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    2
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 10
    13:00
    MKS Skała 2004
    7
    1
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 10
    14:00
    Płomień Jerzmanowice
    2
    1
    :
    Kabel Kraków
  • 10
    14:00
    Orzeł II Bębło
    0
    3
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 10
    14:00
    Albertus Kraków
    2
    8
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 11
    14:00
    Fairant Kraków
    3
    1
    :
    Zawisza Sulechów
  • 30
    12:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    5
    4
    :
    Orzeł II Bębło
  • 30
    14:00
    Clepardia II Kraków
    0
    3
    :
    Zawisza Sulechów
  • 30
    15:00
    Albertus Kraków
    4
    5
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 30
    16:30
    Prądniczanka II Kraków
    3
    4
    :
    Kabel Kraków
  • 31
    14:00
    Fairant Kraków
    3
    4
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 31
    17:00
    MKS Skała 2004
    2
    1
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 06
    15:00
    Zawisza Sulechów
    4
    0
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 06
    17:00
    Orzeł II Bębło
    7
    0
    :
    Albertus Kraków
  • 07
    11:00
    Polonia Wilczkowice
    6
    2
    :
    Clepardia II Kraków
  • 07
    17:00
    MKS Skała 2004
    0
    1
    :
    Kabel Kraków
  • 07
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    4
    3
    :
    Fairant Kraków
  • 07
    17:00
    Prądniczanka II Kraków
    6
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 13
    11:00
    Clepardia II Kraków
    0
    8
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 13
    17:00
    Prądniczanka II Kraków
    4
    0
    :
    Orzeł II Bębło
  • 14
    15:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    3
    4
    :
    Zawisza Sulechów
  • 14
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    0
    4
    :
    Kabel Kraków
  • 14
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    5
    1
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 14
    17:00
    Fairant Kraków
    1
    2
    :
    MKS Skała 2004
  • 20
    13:00
    Polonia Wilczkowice
    6
    0
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 20
    14:00
    MKS Skała 2004
    3
    0
    :
    Clepardia II Kraków
  • 20
    16:00
    Zawisza Sulechów
    9
    3
    :
    Albertus Kraków
  • 20
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    2
    2
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 20
    17:00
    Orzeł II Bębło
    2
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 27
    14:00
    Clepardia II Kraków
    6
    4
    :
    Fairant Kraków
  • 27
    16:00
    Albertus Kraków
    2
    3
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 27
    17:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    4
    3
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 28
    17:00
    Kabel Kraków
    6
    1
    :
    Orzeł II Bębło
  • 28
    17:00
    Prądniczanka II Kraków
    6
    1
    :
    Zawisza Sulechów
  • 28
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    5
    3
    :
    MKS Skała 2004
  • 30
    18:00
    MKS Skała 2004
    3
    0
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 01
    14:00
    Clepardia II Kraków
    0
    4
    :
    Kabel Kraków
  • 01
    17:00
    Prądniczanka II Kraków
    7
    2
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 01
    17:00
    Zawisza Sulechów
    5
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 01
    18:00
    Płomień Jerzmanowice
    4
    1
    :
    Albertus Kraków
  • 08
    18:00
    Fairant Kraków
    1
    3
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 04
    17:00
    Albertus Kraków
    0
    15
    :
    MKS Skała 2004
  • 04
    17:30
    Prądniczanka II Kraków
    4
    1
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 05
    17:00
    Orzeł II Bębło
    1
    0
    :
    Zawisza Sulechów
  • 05
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    3
    4
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 05
    17:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    4
    3
    :
    Fairant Kraków
  • 05
    18:00
    Błękitni II Modlnica
    6
    0
    :
    Clepardia II Kraków
  • 11
    16:00
    Clepardia II Kraków
    1
    3
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 12
    11:00
    Polonia Wilczkowice
    0
    6
    :
    Orzeł II Bębło
  • 12
    14:00
    Fairant Kraków
    4
    1
    :
    Albertus Kraków
  • 12
    16:00
    Prądniczanka II Kraków
    4
    1
    :
    MKS Skała 2004
  • 12
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    5
    4
    :
    Kabel Kraków
  • 12
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    1
    5
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 18
    15:00
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    2
    10
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 18
    17:00
    Kabel Kraków
    3
    1
    :
    Zawisza Sulechów
  • 18
    17:00
    Albertus Kraków
    7
    1
    :
    Clepardia II Kraków
  • 18
    18:00
    Prądniczanka II Kraków
    3
    0
    :
    Fairant Kraków
  • 19
    17:00
    Orzeł II Bębło
    0
    3
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 19
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    2
    2
    :
    MKS Skała 2004
  • 26
    13:00
    Prądniczanka II Kraków
    8
    1
    :
    Clepardia II Kraków
  • 26
    18:00
    Błękitni II Modlnica
    9
    0
    :
    Albertus Kraków
  • 05
    18:30
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
    0
    8
    :
    Kabel Kraków
  • 05
    18:30
    MKS Skała 2004
    3
    3
    :
    Orzeł II Bębło
  • 12
    18:00
    Fairant Kraków
    0
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 12
    18:30
    Polonia Wilczkowice
    2
    3
    :
    Zawisza Sulechów
  • 01
    17:00
    Kabel Kraków
    9
    1
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 01
    18:00
    Albertus Kraków
    2
    3
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 02
    16:00
    Orzeł II Bębło
    9
    1
    :
    Fairant Kraków
  • 02
    17:00
    Zawisza Sulechów
    2
    1
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 02
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    3
    0
    :
    Clepardia II Kraków
  • 02
    18:00
    Błękitni II Modlnica
    1
    1
    :
    Prądniczanka II Kraków
  • 08
    14:00
    Clepardia II Kraków
    1
    4
    :
    Orzeł II Bębło
  • 08
    18:00
    Albertus Kraków
    0
    9
    :
    Kabel Kraków
  • 09
    17:00
    MKS Skała 2004
    6
    0
    :
    Zawisza Sulechów
  • 09
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    10
    1
    :
    Polonia Wilczkowice
  • 09
    17:30
    Błękitni II Modlnica
    3
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 13
    18:00
    Prądniczanka II Kraków
    6
    0
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 16
    18:00
    Kabel Kraków
    3
    1
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 16
    18:00
    Polonia Wilczkowice
    1
    3
    :
    MKS Skała 2004
  • 16
    18:00
    Zawisza Sulechów
    2
    1
    :
    Fairant Kraków
  • 16
    18:00
    Błękitni II Modlnica
    5
    0
    :
    Orzeł II Bębło
  • 16
    18:00
    Grębałowianka II Kraków
    3
    0
    :
    Bronowicki KS/Bratniak Kraków
  • 16
    18:00
    Prądniczanka II Kraków
    5
    2
    :
    Albertus Kraków